4,1



Na základe 7 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Guess - GW0308L6 - Dámske náramkové hodinky - Quartz - Luna136,23 €
Doprava zdarma
Predajca: Saxo

Ďalšie informácie o reklame
Guess Náramkové hodinky GW0747L2123,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Saxo

Ďalšie informácie o reklame
Pánske hodinky Guess PHOENIX GW0456G1178,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Ďalšie informácie o reklame
Guess Náramkové hodinky GW0464L1161,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Guess Náramkové hodinky GW0265G1
102,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Pánske hodinky Guess Connoisseur GW0265G7
94,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Guess - GW0265G5 - Herren - Connoisseur
90,99 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
83,60 €
Predajca: PrestigeshopDE

Guess - GW0265G9 - Herren - Connoisseur
164,65 €
-11,75 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
152,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Schuhe24_de

Hodinky Guess Luna GW0308L1 pre dámy
77,40 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Emporio Armani Ar2448 Pánske Hodinky - Renato
92,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Emporio Armani AR11360, potápkové hodinky, čierny ciferník, priemer 43 mm
104,00 €
-4,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
100,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Philipp Plein - PWPNA0824 - Náramkové hodinky - Pánske - Kremeňové - Dátum Superlative Gent Rock Couture
401,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Schuhe24_de

Hugo Boss Hodinky ty559100
81,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Strieborné hodinky Guess GW0265G12
118,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Guess - GW0265G10 - Pánske náramkové hodinky - Quartz - Connoisseur
103,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Hugo Boss Hodinky ty190020
131,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EliteTime

Tommy Hilfiger Hodinky 1710448
84,28 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
81,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Pánske hodinky Emporio Armani AR11362 – Potápač (zx164a)
109,00 €
-12,68 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
96,32 €
Predajca: Parfumtoi

Guess Connoisseur GW0265G3
181,50 €
-39,60 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
141,90 €
Predajca: Schuhe24_de

Hugo Boss Hodinky ty197620
198,00 €
Doprava zdarma
Predajca: WatchTime
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Značka: Guess
Skupina produktov: Hodinky
Cieľová skupina: Muži
Farba puzdra: strieborná
Sklo: minerálne sklo
Materiál náramku: nehrdzavejúca oceľ
Ø mm: 42
Materiál puzdra: nerezová oceľ
Farba ciferníka: strieborná
Displej: farba: čierna: Hodinky: analógové
Farba remienka: strieborná
Typ hodiniek: náramkové hodinky
Typ strojčeka: Quartz
Typ spony: Skladacia spona
Vodotesnosť: 5 ATM
Pánske hodinky Guess s dátumovkou z kolekcie connoisseur. okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele s priemerom 42 mm so saténovým/lešteným povrchom. Slnečný ciferník je oceľovej farby s analógovým zobrazením. Náramok je vyrobený z ušľachtilej ocele so saténovou/leštenou povrchovou úpravou a so skladacou sponou. Hodinky s vodotesnosťou do 50 me s quartzovým strojčekom. Referencia je gw0265g6
O pánskych analógových hodinkách Guess 'Connoisseur' GW0265G6: Hodinky zobrazujú čas v analógovom nastavení prostredníctvom quartzového strojčeka. Strieborné puzdro z ušľachtilej ocele má priemer 41 mm a hrúbku 9 mm. Strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele je široký 21 mm a dlhý 21 cm a zapína sa pomocou skladacieho zapínania s tlačnou sponou. Strieborný ciferník je chránený minerálnym sklíčkom. Tieto nádherné pánske hodinky sú dimenzované na 5 barov ATM. Medzi vlastnosti patrí: Luminiscenčné ručičky
Skupina produktov: Hodinky
Cieľová skupina: Muži
Farba puzdra: strieborná
Sklo: minerálne sklo
Materiál náramku: nehrdzavejúca oceľ
Ø mm: 42
Materiál puzdra: nerezová oceľ
Farba ciferníka: strieborná
Displej: farba: čierna: Hodinky: analógové
Farba remienka: strieborná
Typ hodiniek: náramkové hodinky
Typ strojčeka: Quartz
Typ spony: Skladacia spona
Vodotesnosť: 5 ATM
Náramkové hodinky – Guess. Údaje o produkte podľa informácií výrobcu alebo dodávateľa.
- Značka: Guess
- Model / MPN: GW0265G6
- EAN: 0091661523533
- Určenie: Pánske
Guess Pánske náramkové hodinky farba strieborná 42 mm Connoisseur
- Quartzový pohon
- Odolné voči vode do 5 barov
- Funkcie dátumu deň v týždni
- Farba ciferníka strieborná
- Farba puzdra strieborná
- Farba remienka strieborná
- Materiál puzdra z nehrdzavejúcej ocele
- Materiál náramku z nehrdzavejúcej ocele
- Priemer puzdra (bez korunky) 42 mm
- Hĺbka puzdra 9 mm
- Dĺžka náramku 14-19 cm
- Sklo Minerálne sklo
- Zapínanie Náramok skladacia spona
- Tieto hodinky, ýhradne z nehrdzavejúcej ocele, vyzerajú na vašom zápästí klasicky a robustne.
- Ciferník quartzových hodiniek GW0265G6 v dilnrtovej farbe mimoriadne dobre vyniká a chráni ho robustné minerálne sklo.
- Puzdro z ušľachtilej ocele striebornej farby, Ø približne 42 mm
- Náramok z ušľachtilej ocele striebornej farby
- S dňom v týždni
- Vodotesnosť do 5 barov
| Výrobca: | Guess |
| Číslo modelu : | GW0265G6 |
| bývalá RRP*: | 169,00/td> |
| Číselník: | analógový, farba: strieborná |
| Púzdro: | Priemer cca 42,0 mm (bez korunky), výška cca 8,9 mm |
| Zadná strana puzdra: | Zadná strana: nehrdzavejúca oceľ s logom výrobcu |
| Náramok: | Šírka: cca 2,0 cm Dĺžka hodiniek: cca 20,0 cm Skladacia spona |
| Odolnosť voči vode: | Vodotesnosť: 5 ATM (50 m) |
| Funkcie / displeje: | Hodiny - minúty - sekundy, ukazovateľ dátumu |
| Rozsah dodávky: | Dodáva sa v balení Guess |
Pánske hodinky Guess s dátumovkou z kolekcie connoisseur. okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele s priemerom 42 mm so saténovým/lešteným povrchom. Slnečný ciferník je oceľovej farby s analógovým zobrazením. Náramok je vyrobený z ušľachtilej ocele so saténovou/leštenou povrchovou úpravou a so skladacou sponou. Hodinky s vodotesnosťou do 50 me s quartzovým strojčekom. Referencia je gw0265g6
O pánskych analógových hodinkách Guess 'Connoisseur' GW0265G6: Hodinky zobrazujú čas v analógovom nastavení prostredníctvom quartzového strojčeka. Strieborné puzdro z ušľachtilej ocele má priemer 41 mm a hrúbku 9 mm. Strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele je široký 21 mm a dlhý 21 cm a zapína sa pomocou skladacieho zapínania s tlačnou sponou. Strieborný ciferník je chránený minerálnym sklíčkom. Tieto nádherné pánske hodinky sú dimenzované na 5 barov ATM. Medzi vlastnosti patrí: Luminiscenčné ručičky
- Farba
- Cieľové skupiny
- Rozmery
- 42
- Hodinový strojček
- Quarz
- Hmotnosť
- 1 kg
- Zobrazenie
- Analógové
- Výrobca
- EAN kód
- 009166152353391661523533091661523533
- Číslo od výrobcu
- GW0265G6
- Farba
- Cieľové skupiny
- Rozmery
- 42
- Hodinový strojček
- Quarz
- Hmotnosť
- 1 kg
- Zobrazenie
- Analógové
- Výrobca
- EAN kód
- 009166152353391661523533091661523533
- Číslo od výrobcu
- GW0265G6
Hodí sa k tomu

Apple iPhone 13 - 12 - 11 originálna nabíjačka - 20W napájací adaptér USB-C + 1m nabíjací kábel Lightning na USB-C - originálne balenie
26,90 €
Predajca: NamdarStore

Guess Náramkové hodinky GW0265G1
102,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Pánske hodinky Guess Connoisseur GW0265G7
94,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Tommy Hilfiger Hodinky 1710448
84,28 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
81,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Emporio Armani AR11360, potápkové hodinky, čierny ciferník, priemer 43 mm
104,00 €
-4,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
100,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Hugo Boss Hodinky ty559100
81,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Emporio Armani Ar2448 Pánske Hodinky - Renato
92,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Hugo Boss Hodinky ty197660
140,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EliteTime

Lattafa Yara Elixir parfémovaná voda pre ženy 100 ml
247,00 €/1l
24,70 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Guess - GW0265G8 - Náramkové hodinky - Pánske - Kremeňové - CONNOISSEUR
163,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Schuhe24_de

Mercedes Benz - Mercedes Benz Club Black EDT 100ml
452,00 €/1l
45,20 €
Predajca: PerfumTraders

Maserati - R8873640008 - Náramkové hodinky - Pánske - Quartz - SFIDA
138,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Komoda so 4 zásuvkami príborník príborník drevo biela Sonoma extra cena, farba:biela
79,98 €
Doprava zdarma
Predajca: tradesw

Guess Náramkové hodinky GW0265G2
87,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Maserati - R8853100027 - Náramkové hodinky - Pánske - Kremeňové - COMPETIZIONE
150,00 €
Predajca: TAYMAGroup

Casio MTP pánske hodinky biele
60,03 €
Predajca: PrestigeshopDE

Lattafa His Confession EDP 100 ml M
421,00 €/1l
42,10 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
583,33 €/1l
43,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Apple AirPods (2nd generation) AirPods, True Wireless Stereo (TWS), Hovor / hudba, 46 g, Slúchadlá s mikrofónom, Biela
Generálne opravený
143,90 €
Predajca: JANADO

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

Guess - GW0265G5 - Herren - Connoisseur
90,99 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
83,60 €
Predajca: PrestigeshopDE

Guess - GW0265G9 - Herren - Connoisseur
164,65 €
-11,75 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
152,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Schuhe24_de

Hugo Boss Hodinky ty198450
139,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Fashionstore

Hodinky Guess Luna GW0308L1 pre dámy
77,40 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Emporio Armani AR2434 Renato, čierne ciferník, priemer 43 mm
89,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
71% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
71%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%14% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
14%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%14% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
14%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Hodinky vyzerajú dobre
Dobrý vzhľad s veľkou výrobou
Hodnotenie z 24. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 15. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 18. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 8. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 27. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 16. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Invicta I-Force 1514 Pánske hodinky - Quartz strojček - Nerezová oceľ s bielym ciferníkom - 46 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
109,00 €
Predajca: Official-InvictaStoresEU

Invicta Pro Diver 12820 Dámske hodinky - Quartz strojček - Nerezová oceľ so zlatým ciferníkom - 40 mm - S 15 diamantmi
129,00 €
Predajca: Official-InvictaStoresEU

Invicta Pro Diver - SCUBA 6981 Pánske hodinky - Quartz strojček - Nerezová oceľ s čiernym ciferníkom - 48 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
149,00 €
Predajca: Official-InvictaStoresEU

Herrenuhr - Serie: Serie: 5 Sports - Seiko Sports Modell: SRPD51K1



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(27)Počet hodnotení: 27
308,50 €
Predajca: Timestore

Dámske Hodinky Casio Mq-24uc-8bef



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,85 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,35 €
Predajca: Timestore

Festina Chronograf Chrono Bike White



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
219,42 €
Predajca: Loxorio

Citizen - NK0023-57L - Náramkové hodinky - Pánske - Automatické - Tsuyosa



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
402,23 €
Predajca: SWISS-boutique

Festina Chronograf Chrono Bike Blue



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
201,51 €
Predajca: Loxorio

Festina Chronograf Chrono Bike Blue - Black



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
201,51 €
Predajca: Loxorio

Festina Chronograf Timeless Chronograph Red
181,50 €
Predajca: Loxorio

Citizen - CA4570-88L - Náramkové hodinky - Pánske - Solárne - Super Titanium



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
298,22 €
Predajca: SWISS-boutique

Casio Lineage Rádiom riadené pánske hodinky



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
273,90 €
Predajca: Timestore

Casio – GST-B400-1AER – náramkové hodinky – pánske – solárne – G-Shock



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
255,75 €
Predajca: Timestore

Hodinky Casio G-SHOCK Original Waveceptor Solar



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(20)Počet hodnotení: 20
239,40 €
Predajca: Timestore

Dámské hodinky Citizen EW2210-53E Eco-Drive Super-Titanium



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
211,75 €
Predajca: Timestore

Festina Chronograf CHRONO SPORT Green



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
163,85 €
Predajca: Timestore

Casio - Náramkové hodinky - Pánske - Chronograf - ECB-900DB-1BER



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(10)Počet hodnotení: 10
189,05 €
Predajca: Timestore

Tommy Hilfiger Hodinky ty509190



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
211,40 €
Predajca: SWISS-boutique

Casio Standard MTP-B145D-7BVEF, Vodeodolný



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
75,33 €
Predajca: Watchard