4,7



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Maggi Fix na kuracie špecle s cibuľou a petržlenovou vňaťou 48g28,54 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Maggi Fix na vrstvenú kapustu s mletým mäsom a údenou slaninou 31g44,19 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Maggi Fix na špagety Carbonara krémové so slaninou a syrom 14 balení40,15 €/1kg
19,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Maggi Fix na makaróny do rúry so smotanovým syrom a stredomorskými bylinkami 39g35,13 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na lasagne pikantné paradajky prírodné zložky 30 g
45,67 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix panvica s mletým pórom a rezancami
32,62 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na pečenie tortelloni alla panna rafinované s bylinkami 36g
13,70 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi fix&frisch bravčové mäso au gratin
49,52 €/1kg
2,08 €
Predajca: Store-Germany

Maggi Fix na paprikový krém kuracie krémové s cibuľou 31g
37,27 €/1kg
1,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na zapekanie Bolognese jemne ochutený na lahodné zapekanie 35g
39,14 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Fix na sekanú zmes korenia s prírodnými prísadami 70g
14,29 €/1kg
1,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Fix hubový krém 33g
63,03 €/1kg
2,08 €
Predajca: Store-Germany

Maggi Fix na špagety Napoli s paradajkami dozretými na slnku 42g
32,62 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Švábske syrové špecle
19,15 €/1kg
2,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi fix pre lososa krémový gratinovaný krém s jemnými kôprovými hrotmi 26g
52,69 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Fix Bolognese Mieszanka Przyprawowa 41 g
40,75 €/1kg
2,81 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,63 €
Predajca: Katomix

Maggi Fix na zemiaky s rozmarínom, tymiánom a oreganom 28g
48,93 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na gratinovanie zemiakov s jemne nastrúhaným muškátovým orieškom 43g
31,86 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
6,58 €/1kg
5,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Guten Appetit Hovädzia polievka s rezancami a zeleninou 85g
15,88 €/1kg
1,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Maggi GmbH Julius-Bührer-Straße 8, 78224 Singen (Hohentwiel), Nemecko PRÍPRAVA NA 3 PORCIE: 250 g špagiet, 200 g miešaného mletého mäsa (prípadne hovädzieho), 2 lyžičky oleja1. Špagety uvaríme. Mleté mäso opečieme na horúcom oleji. 2. zalejte 250 ml vody, vmiešajte obsah vrecka a varte približne 5 minút na miernom ohni. Občas premiešajte.3 Omáčku podávajte so špagetami. Podávajte so šalátom. Na špagety Bolognese 1 balenie
- Zloženie
- 66,4 % paradajok, morská soľ, korenie (cibuľa, cesnak, korenie, paprika), cukor, 2,5 % byliniek (oregano, petržlen, rozmarín, tymián, bobkový list), mrkva, slnečnicový olej. Môže obsahovať GLUTÉNOVÉ KONTINENTY, CELER, VJELIČINY, MLIEKO, HOŘČICU a SÓJOVÉ BOBY.
- Výživové údaje
- Energia kj 646 kj Energia kcal 151 kcal Tuky 16,8GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 5,5GRM Sacharidy 66,3GRM Sacharidy, z toho cukor 7,4GRM Bielkoviny 23,3GRM Soľ 2,3GRM
- Alergény
- LepokZeler a výrobky z nehoVajcia a výrobky z nichMlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)Horčica a výrobky z nejSójové bôby a výrobky z nich
- Hmotnosť
- 36 g
- Potravinársky podnik
- Maggi GmbHJulius-Bührer-Straße 8, 78224 Singen (Hohentwiel), Deutschland
- Obchodný názov
- 0
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 700001335
- EAN kód
- 7613287054333
- Zloženie
- 66,4 % paradajok, morská soľ, korenie (cibuľa, cesnak, korenie, paprika), cukor, 2,5 % byliniek (oregano, petržlen, rozmarín, tymián, bobkový list), mrkva, slnečnicový olej. Môže obsahovať GLUTÉNOVÉ KONTINENTY, CELER, VJELIČINY, MLIEKO, HOŘČICU a SÓJOVÉ BOBY.
- Výživové údaje
- Energia kj 646 kj Energia kcal 151 kcal Tuky 16,8GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 5,5GRM Sacharidy 66,3GRM Sacharidy, z toho cukor 7,4GRM Bielkoviny 23,3GRM Soľ 2,3GRM
- Alergény
- LepokZeler a výrobky z nehoVajcia a výrobky z nichMlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)Horčica a výrobky z nejSójové bôby a výrobky z nich
- Hmotnosť
- 36 g
- Potravinársky podnik
- Maggi GmbHJulius-Bührer-Straße 8, 78224 Singen (Hohentwiel), Deutschland
- Obchodný názov
- 0
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 700001335
- EAN kód
- 7613287054333
Hodí sa k tomu

Maggi Fix na kuracie špecle s cibuľou a petržlenovou vňaťou 48g
28,54 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix panvica s mletým pórom a rezancami
32,62 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix farmársky hrniec s mletým mäsom
35,13 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi fix&frisch bravčové mäso au gratin
49,52 €/1kg
2,08 €
Predajca: Store-Germany

Maggi Fix na pečenie tortelloni alla panna rafinované s bylinkami 36g
13,70 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na karfiolový zemiakový nákyp s petržlenovou vňaťou 51g
26,86 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na vrstvenú kapustu s mletým mäsom a údenou slaninou 31g
44,19 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Guten Appetit abecedná polievka
1,27 €/1l
1,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na lasagne pikantné paradajky prírodné zložky 30 g
45,67 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Chipsfrisch maďarský s príchuťou údenej papriky 215g
14,51 €/1kg
3,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Geschnetzeltes Zürich style
29,15 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Delikateß omáčka na rolády
16,56 €/1kg
2,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na paprikový krém kuracie krémové s cibuľou 31g
37,27 €/1kg
1,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi omáčka na rezne ideálna pre každý rezeň 2er za 2x 250ml
33,67 €/1kg
2,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na špagety Napoli s paradajkami dozretými na slnku 42g
32,62 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

CompoZemina na siatie a prešívanie 5l
3,04 €/1l
15,20 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Maggi Fix na zapekanie brokolice krémová jemne ochutená 40g
34,25 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
6,58 €/1kg
5,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Fix na sekanú zmes korenia s prírodnými prísadami 70g
14,29 €/1kg
1,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bärenmarke 129310004 Kávový krém Delicious coffee milk 8 % - 170 ml
12,94 €/1kg
2,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na zemiaky do rúry s mletým mäsom a smaženou cibuľkou 34g
40,29 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix ryžový pokrm na spôsob Djuvec
44,19 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam - Kalifornský tuniakový šalát 12 x 175 g
24,46 €/1kg
4,28 €
Predajca: LAVONIO

Barilla špagety číslo 5 z tvrdej pšenice 500g balenie 3
4,28 €/1kg
6,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hydrangea macrophylla Early Pink 20-30 cm / hrniec 10,5 - Hortenzia s nádhernými kvetmi
3,50 €
Predajca: Blumen-Senf

Maggi Fix na kuracie mäso na hubovom kréme s petržlenovou vňaťou 36g
38,06 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Creation čokoláda s kúskami pistácií a mandlí 148g
34,86 €/1kg
5,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na guľky do rúry s goudou v pikantnej paradajkovej omáčke 43g
31,86 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
4,14 €/1kg
2,07 €
Predajca: Store-Germany
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%33% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
33%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.pl. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.pl.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Maggi Fix
Hmotnosť 0,031 kg
Maggi Fix Djuvec veľmi smac,ny
Hodnotenie z 16. júna 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Výrobok spĺňa očakávania
Hmotnosť 0,031 kg
Tovar spracovaný podľa opisu na obale. Všetko je v poriadku.
Hodnotenie z 4. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 0,056 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

NONGSHIM - Instantné rezance Chapagetti - 20 X 140 GR - Multipack



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(28)Počet hodnotení: 28
20,33 €
Predajca: Heartforcards
7,26 €/1kg

Maggi Pürell zemiaková kaša s odtučneným mliekom a maslom Poznámka 4000g



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
51,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,75 €/1kg

Maggi delikatesná omáčka na pečené mäso tmavá omáčka na mäso 277g balenie 6



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
33,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,55 €/1kg

Pfanni zemiakové knedle vo varnom vrecku 40 kusov 1 balenie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
36,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
28,02 €/1kg

Omáčka Knorr na pečené mäso
48,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,04 €/1kg

Mildessa Genießer červená kapusta s kúskami jabĺk v sáčku 400g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,07 €/1kg

Knorr Fix na sekanú zmes korenia s prírodnými prísadami 70g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,29 €/1kg

Mondamin zahusťovač tmavých omáčok ideálny na mäsové jedlá 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,16 €/1kg

Maggi vyprážané rezance s pikantným korením chutné robí 2 porcie 191g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
2,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,04 €/1kg

Grocholl lahôdkové zemiaky 20-30mm predvarené vrecko 2000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
5,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,76 €/1kg

Maggi omáčka na hydinu ideálna na kačicu a morku 2er za 2x 250ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
33,67 €/1kg

Pfanni zemiakové knedle pol na pol 6 kusov v sáčku 200g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
3,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,05 €/1kg

Maggi WM č.6 Cestoviny a pizza



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
3,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
53,33 €/1kg

Maggi 5 Minuten Terrine Spaghetti Bolognese Fertigpackung 62g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
2,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
38,50 €/1kg

Maggi Wirtshaus šunkové rezance pikantné so smaženou cibuľkou a slaninou 168g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,82 €/1kg

Maggi Brühe plátky



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
2,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,10 €/1kg

Maggi Delikateß smotanová omáčka na vyprážanie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
33,67 €/1kg

Maggi fix&frisch Curry Geschnetzeltes



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,34 €/1kg

Maggi Fix Geschnetzeltes Zürich style



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29,15 €/1kg

Maggi 5 Minuten Terrine Nudeln in Tomate Mozzarella Sauce 55g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
2,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
38,50 €/1kg