5,0



Na základe 2 hodnotení
Originálna vikingská medovina Nydam medový likér Originál z vikingskej krajiny
18,17 €
36,34 € / 1l
Produkt vyžaduje
overenie veku
Pred platbou vás presmerujeme na overenie veku.
plus 12,95 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Bylinné likéry a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Jägermeister likér s 56 rôznymi bylinkami 3000ml30,83 €/1l
92,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Benediktín DOM bylinný likér Palath Fiscanensis 700ml49,76 €/1l
34,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Jägermeister Orange s príchuťou sicílskych pomarančov fľaša 1000 ml27,78 €/1l
27,78 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Disaronno Originale Amaretto Likör Italien | 28 % obj. | 0,7 l38,46 €/1l
26,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bärenjäger medový likér s včelím medom a čírou vodkou 700ml
33,77 €/1l
23,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jägermeister 33% 700 MLT
33,43 €/1l
23,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krugmann Spark plug liqueur shot s príchuťou vodky energy 2cl 12 ks
66,75 €/1l
16,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ficken Klopfer jostaberry likér 20x 0,02L minifľaštičky 15% obj.
65,57 €/1l
26,23 €
Predajca: Store-Germany

Bylinný likér Jägermeister | 35 % obj. | 0,7 l
33,43 €/1l
23,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Stichpimpuli Bockforcelorum bylinný likér s jemnou višňovou príchuťou 700ml
25,36 €/1l
17,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dirty Harry 21,5% Vol.
20,72 €/1l
10,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hruškový likér Kruškovec Moreska 25% 1000ml
17,16 €/1l
17,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

O'Donnell Moonshine Hard Nut 25% obj. (1x0,7l fľaša)
42 271,43 €/1l
29,59 €
Predajca: Unicat-Candy

Becherovka likér 0,7L
44,04 €/1l
31,46 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,83 €
Predajca: PitnemiodyPL

Bären medovina 15 % medová špecialita
16,08 €/1l
12,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Wattenläuper Küstenkräuter Pobrežné bylinky 32% likér 700ml
25,03 €/1l
17,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Italicus Rosolio Bergamot Liqueur 20% obj. 0,7l
59,91 €/1l
41,94 €
Predajca: Store-Germany

Berentzen Minis Party Tumbler s 9 rôznymi likérmi 480 ml
41,48 €/1l
22,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sambuca & Caffe Bussoni 35% 700ml
23,77 €/1l
16,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pivný likér 25% obj.
31,44 €/1l
15,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Originálna vikingská medovina Nydam medový likér Originál z vikingskej krajiny
Medový likér Nydam má výnimočne vysoký podiel kvetového medu, skvelé korenie a nádych dubového dreva robia z Nydamu chuťový zážitok. Medový likér je vhodný na čistý pôžitok alebo na miešanie lahodných koktailov. Nydam sa vyrába bez pridania aróm.
Waldemar Behn GmbH Kadekerweg 2 24340 Eckernförde
NYDAM... venované fascinujúcemu obdobiu veľkých Vikingov!
Výnimočne vysoký podiel vynikajúceho kvetového medu, špeciálneho korenia a ľahkého dubového tónu dodáva NYDAMU jeho neporovnateľnú chuť. Jemná a silná zároveň. So svojimi 30 % obj. a plnou chuťou je tento medový likér ideálny na čistý pôžitok. Ako rafinovaná prísada do znamenitých koktailov je prínosom pre všetkých milovníkov sofistikovaných miešaných nápojov. Je originálny a autentický ako svet Vikingov, vyrába sa výlučne z prírodných surovín a bez pridaných aróm.
NYDAM... názov, ktorý stelesňuje všetky mýty, objaviteľského ducha a remeselnú zručnosť Vikingov. Loď Nydam stará 1700 rokov, dlhá viac ako 20 metrov, bola nájdená v roku 1863 v rovnomennom rašelinisku. Majstrovské dielo lodiarskeho umenia a základný kameň legendárnych objavných ciest Vikingov!
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 0.5 l
- Alergény
- ŽiadneOxid siričitý a sulfity
- Hmotnosť
- 1160 g
- Obsah alkoholu
- 30 % vol.
- Potravinársky podnik
- Waldemar Behn GmbHKadekerweg 2 24340 Eckernförde
- Obchodný názov
- Medový likér
- Výrobca
- Waldemar Behn
- Pôvod
- Nemecko
- Číslo od výrobcu
- 23312
- EAN kód
- 4004752233125
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 0.5 l
- Alergény
- ŽiadneOxid siričitý a sulfity
- Hmotnosť
- 1160 g
- Obsah alkoholu
- 30 % vol.
- Potravinársky podnik
- Waldemar Behn GmbHKadekerweg 2 24340 Eckernförde
- Obchodný názov
- Medový likér
- Výrobca
- Waldemar Behn
- Pôvod
- Nemecko
- Číslo od výrobcu
- 23312
- EAN kód
- 4004752233125
Hodí sa k tomu

Originálna vikingská medovina Medovina z medového vína v tradičnej fľaši 500 ml
19,04 €/1l
9,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Originálna červená vikingská medovina Originál zo zeme Vikingov 750ml
10,83 €/1l
8,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bylinný likér Jägermeister | 35 % obj. | 0,7 l
33,43 €/1l
23,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

vidaXL Skladacie ležadlo plast antracit
106,46 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Stichpimpuli Bockforcelorum bylinný likér s jemnou višňovou príchuťou 700ml
25,36 €/1l
17,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

sinnlein Ohrievač nôh sivý so 6 nastaveniami teploty a časovačom | Elektrický ohrievač nôh | Ochrana proti prehriatiu a automatické vypnutie
29,79 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

Bluetooth FM vysielač, Nabíjačka USB QC 3.0 do auta, Bezdrôtový autorádio RGB MP3, rádiový adaptér Bezdrôtový, displej, 2x USB 5V/2,4A, čierna Retoo
16,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Varta Energy 20000, 20000 mAh, Lítium polymér (lipo), 3,7 V, Čierna, Biela
30,65 €
Predajca: esol

Originálna vikingská medovina Originál zo zeme Vikingov 750ml
10,83 €/1l
8,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
32,97 €/1l
23,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krugmann Spark plug liqueur shot s príchuťou vodky energy 2cl 12 ks
66,75 €/1l
16,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Horúca medovina medové varené víno
10,31 €/1l
7,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ramazotti Amaro jemný taliansky polohořký bylinný likér 700ml
32,46 €/1l
22,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bärenjäger medový likér s včelím medom a čírou vodkou 700ml
33,77 €/1l
23,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ficken Klopfer jostaberry likér 20x 0,02L minifľaštičky 15% obj.
65,57 €/1l
26,23 €
Predajca: Store-Germany

Jägermeister 33% 700 MLT
33,43 €/1l
23,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

tillvex altánok 3x3m antracitový vodeodolný | pop-up skladací altánok výškovo nastaviteľný | záhradný stan UV ochrana 50+ | párty stan s taškou na záhradu
94,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

Akumulátorový vyžínač, Ručná kosačka na trávu s 2 batériami a 4 nožmi, Ručná akumulátorová kosačka na trávu 21V
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: hatservice

HOMCOM Jednosedadlové kreslo s tuftovaním, relaxačné kreslo, jednosedadlová stolička, drevené nohy, polyester, krémová farba
201,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE

Ramazzotti Amaro bylinný likér Talianska bylinná tradícia 1000ml
24,97 €/1l
24,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

3D vianočná hviezda 12 cm s časovačom - biela - dekoratívna svietiaca hviezda na batérie na vnútorné aj vonkajšie použitie
12,78 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,71 €
Predajca: Special-trends

60CM LED svetelný pás pod skrinku s detektorom pohybu Bezdrôtové dobíjateľné 3 farebné svetlá Stmievateľné senzorové osvetlenie skrinky, strieborné
20,14 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Easy-Home

Robotický vysávač Pet Hair Koberce 2600Pa Čistiace roboty HEPA
138,59 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

COSTWAY 180cm umelý vianočný stromček so snehom vrátane 600 PVC ihličiek, 250 teplých bielych LED svetiel a kovového stojana, vianočný stromček, vianočný stromček, biely
13,27 €/1kg
Použité
76,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro

Jack Daniel's Old No. 7 Tennessee Whiskey | 40 % obj. | 0,7 l
47,36 €/1l
33,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

LEADZM Pavilóny a párty stanové štruktúry, 3x6 m, párty stan, záhradný stan pre záhradu, terasu, oslavy, akcie, vodotesný a s UV ochranou, s 6 bočnými panelmi, čierna farba
179,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

AREBOS solárna sprcha 20 L záhradná sprcha bazénová sprcha vonkajšia sprcha kempingová sprcha sprcha
99,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Flieks čalúnená posteľ 140x200cm s USB a typom C, úložná skriňová posteľ s LED, manželská posteľ pre mladých s lamelovým roštom, funkčná posteľ, posteľná bielizeň, sivá
380,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

Lindt Creation čokoláda s kúskami pistácií a mandlí 148g
34,86 €/1kg
5,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

BRUBAKER Zen Garden, Antracit, Šedá, Kov, Keramický, Textil, Spálne, Čierna, Chlapec / dievča, E14
29,99 €
Predajca: BRUBAKER
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 11. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super chutné !!!
Najlepší medový likér, aký poznám!
Hodnotenie z 20. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
![Obrázok produktu pre Likér Jägermeister Bylinný likér 1,75 l (35 % obj.) – [Obsahuje sírniky]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/f38527790e72c82228c4a0179424b21f.webp)
Likér Jägermeister Bylinný likér 1,75 l (35 % obj.) – [Obsahuje sírniky]



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
110,60 €
-16,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
94,60 €
Predajca: AllYouNeed
54,06 €/1l

Zelený bylinný likér Chartreuse 55%



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
103,01 €
-14,90 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
88,11 €
Predajca: AllYouNeed
125,87 €/1l

Jägermeister likér s 56 rôznymi bylinkami 3000ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
92,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
30,83 €/1l

Scheibel ALTE ZEIT marhuľovo-brandy likér 35% obj. 700ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
114,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
163,36 €/1l

Mätový likér Berliner Luft 18% obj. 3000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
65,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,87 €/1l

Little Coward The Original Premium Liqueur Party Shot Big Box 60s



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(6)Počet hodnotení: 6
52,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
43,77 €/1l

Naschkätzchen jahoda s jogurtom a ovocnou príchuťou 750ml 6-pack
33,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,40 €/1l

Jägermeister likér s príchuťou 56 bylín bylinný sladký 1750ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(15)Počet hodnotení: 15
45,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,73 €/1l

Escorial zelený 56 %



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
24,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,76 €/1l

Disaronno Originale Amaretto Likör Italien | 28 % obj. | 0,7 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
26,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
38,46 €/1l

Averna Amaro Siciliano s horkosladkou príchuťou 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
32,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
32,46 €/1l

Likér 43 Cuarenta y Tres Original | 31 % obj. | 0,7 l



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
26,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
38,33 €/1l

Jägermeister Picnic Bottle, bylinný likér, bylinný likér, lieh, alkohol, 35%, 24 x 0,04 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
42,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
43,78 €/1l

Lillet Red 17% 0,75L



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
23,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,68 €/1l

Hardenberg Beverbach Whiskey Coffee Liqueur s kávou Arabica 700ml
43,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
62,10 €/1l

Schladerer Gretchen Sour Cherry Gin
30,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
43,83 €/1l

Frangelico likér destilovaný lieskovoorieškový likér so šnúrou 700ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9
24,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,34 €/1l

Benediktín DOM bylinný likér Palath Fiscanensis 700ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(13)Počet hodnotení: 13
34,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
49,76 €/1l

Chandon Garden Spritz Orange Aperitív z Argentíny 750ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(13)Počet hodnotení: 13
27,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
37,11 €/1l

Broskyňové pelety 26 % obj
23,86 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
47,72 €/1l