5,0



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Aigner Etienne Aigner No 1 EDT 100 ml M636,30 €/1l
63,63 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Eau Sauvage, Woda toaletowa, 200ml890,45 €/1l
178,09 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Loewe Esencia Etv, 50 ml1 648,60 €/1l
82,43 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Trussardi Uomo Woda toaletowa, 200ml394,50 €/1l
78,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

El Ganso Ciao Bella! Toaletná voda v spreji 125ml
287,68 €/1l
35,96 €
Predajca: somnia24

El Ganso, kolekcia "Like Father Like Son", objem 125 ml, produkt určený na vapovanie
289,20 €/1l
36,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

El Ganso Friday Edition toaletná voda v spreji 125ml
542,00 €/1l
67,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Thierry Mugler Angel, Woda toaletowa, 100ml
650,30 €/1l
65,03 €
Predajca: Denpoli-Venda

Thierry Mugler Alien, Woda toaletowa, 60ml
974,33 €/1l
58,46 €
Predajca: MANADA

Escada - Sorbetto Rosso EDT 100ml
246,20 €/1l
27,49 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,62 €
Predajca: BRASTYGroup

Thierry Mugler Angel Woda toaletowa, 50 ml
1 019,60 €/1l
50,98 €
Predajca: PerfumTraders

Kenzo Homme Woda toaletowa, 110 ml
481,27 €/1l
52,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Aigner Aigner No 1 Intense EDT 100 ml M
235,70 €/1l
23,57 €
Predajca: Glamperfeu

Angel Schlesser Femme Adorable Woda toaletowa, 100 ml
419,40 €/1l
41,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Chanson - Chanson d`Eau EDT 200ml
86,30 €/1l
17,26 €
Predajca: somnia24

Angel Schlesser - Femme EDT 100ml
366,10 €/1l
44,80 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,61 €
Predajca: Parfumtoi

Kenzo Homme Intense Woda Toaletowa 40ml
854,50 €/1l
34,18 €
Predajca: PerfumTraders

Angel Schlesser Homme EDT 125 ml M
252,24 €/1l
31,53 €
Predajca: PerfumTraders

Rochas Girl Woda toaletowa, 4,5 ml
2 713,33 €/1l
12,21 €
Predajca: somnia24

Chanson - Lemon EDT 100ml
116,50 €/1l
11,65 €
Predajca: MANADA
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
El Ganso Limoncello Eau de Toilette, sprej, 125 ml – 125 ml
El Ganso Limoncello je osviežujúca toaletná voda, ktorá spája sviežosť citrusov s ozónovým akordom a zanecháva trvalý dojem. Vrchné tóny kombinujú jablko, zázvor, citrón a elemi, zatiaľ čo srdcové tóny pozostávajú z ruže, ozónového akordu a pačuli. Vôňu dopĺňajú základné tóny machu, pižma a vanilky, ktoré vytvárajú príjemný, teplý pocit na pokožke. Táto vôňa je ideálna pre mužov, ktorí prichádzajú vždy ako poslední, ale sú plní dobrej nálady a chcú dať do všetkého to najlepšie. Žijú každý okamih ako slnečný popoludní a využívajú každý deň naplno.
Detaily produktu
- Značka: El Ganso
- Produkt: El Ganso Limoncello Eau de Toilette Spray 125ml
- Objem: 125 ml
- EAN: 8434853000689
El Ganso Limoncello toaletná voda v spreji 125 ml pre mužov
Vrchnú nótu tvorí jablko, zázvor, citrón a elemi, po ktorých nasleduje ruža, ozónový akord a pačuli a končí machom, pižmom a vanilkou.
Táto vôňa je ideálna pre mužov, ktorí sú vždy poslední, ale sú plní dobrej nálady a chcú zo seba vydať všetko. Ktorí prežívajú každý okamih ako slnečné popoludnie a dokážu využiť svoje dni na maximum.
Limoncello Season je vôňa človeka, ktorý vyžaruje radosť a optimizmus. Vášnivo sa delí o spomienky na svoje cesty po Taliansku a často sa vracia k obľúbeným anekdotám, keď každému s úsmevom servíruje prvú rundu Limoncella.
Tónyvône:
Hlava: citrón, zázvor, elemi, jablko
Srdce : ozónové tóny, pačuli, ruža
Základ: pižmo, vanilka, mach
El Ganso Limoncello toaletná voda v spreji 125 ml
El Ganso - Limoncello Season EDT 125ml Standard package. For men.
LIMONCELLO SEASON edt vape 125 ml
- Model
- Limoncello Season
- Hmotnosť
- 0.52 kg
- Druh vône
- Citrusové plody
- Objem
- 125 ml
- Zloženie
- Nie je špecifikované
- Výrobca
- El Ganso
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 8434853000689
- Model
- Limoncello Season
- Hmotnosť
- 0.52 kg
- Druh vône
- Citrusové plody
- Objem
- 125 ml
- Zloženie
- Nie je špecifikované
- Výrobca
- El Ganso
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 8434853000689
Hodí sa k tomu

El Ganso, kolekcia "Like Father Like Son", objem 125 ml, produkt určený na vapovanie
289,20 €/1l
36,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

El Ganso Friday Edition toaletná voda v spreji 125ml
542,00 €/1l
67,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
305,70 €/1l
30,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
277,00 €/1l
27,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Mercedes Benz - Mercedes Benz Club Black EDT 100ml
452,00 €/1l
45,20 €
Predajca: PerfumTraders

Nautica - Voyage EDT 100ml
173,00 €/1l
17,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Pallini Limoncello, Citrón, 26%
35,30 €/1l
17,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

El Ganso Ciao Bella! Toaletná voda v spreji 125ml
287,68 €/1l
35,96 €
Predajca: somnia24

Lalique Encre Noir, Muži, 100 ml, Vetiver, Vetiver, Kašmírové drevo, Pižmo, Cashmere wood,Musk
264,00 €/1l
26,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

El Ganso Bravo Monsieur toaletná voda v spreji 125ml
515,92 €/1l
64,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Dolce&Gabbana L'Imperatrice, Ženy, 100 ml, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, HYDROXYCITRONELLAL,..., 1 kusov
431,40 €/1l
43,14 €
Predajca: Denpoli-Venda

Versace Versense - Toaletná voda 100ml od značky Versace
811,70 €/1l
81,17 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 365,00 €/1l
218,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hermes Terre D'Hermes Woda toaletowa, 100 ml
763,20 €/1l
76,32 €
Predajca: PerfumTraders

Givenchy Pour Homme Woda toaletowa, 100ml
468,20 €/1l
46,82 €
Predajca: PerfumTraders

Chopard, Happy Lemon Dulci, Eau De Parfum, For Women, 40 ml
515,00 €/1l
20,60 €
Predajca: PerfumTraders

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Wehncke Ochranný kryt Ochranné kryty na záhradný nábytok - kryt na záhradný stôl - 242x162x100cm
10,38 €/1m²
40,68 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
509,87 €/1l
38,24 €
Predajca: Parfumtoi

Tesori d’Oriente White Musk, Unisex, 100 ml, Hydratačné
67,60 €/1l
6,76 €
Predajca: Katomix

Moschino Funny!, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Oranžová, Ružové korenie, Červené ríbezle, Zelený čaj, Jazmín, Pivonka, Fialový, ambra, Céder, Pižmo, Konárnik slivkový
282,50 €/1l
28,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 18. mája 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Mercedes Benz Club Black, toaletná voda, sprej, 50 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(29)Počet hodnotení: 29
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
787,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(310)Počet hodnotení: 310
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Dior - Sauvage EDT 100ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(87)Počet hodnotení: 87
107,00 €
Predajca: LOGNOW
1 070,00 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,64 €
Predajca: PerfumTraders
612,80 €/1l

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(583)Počet hodnotení: 583
105,57 €
Predajca: PerfumTraders
1 055,70 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray Refillable



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
123,22 €
Predajca: PerfumTraders
616,10 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
122,34 €
Predajca: PerfumTraders
1 223,40 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,20 €
Predajca: PerfumTraders
521,00 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
824,00 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
90,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
720,40 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,69 €
Predajca: PerfumTraders
621,52 €/1l

Valentino - Valentino Uomo Born In Roma EDT 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
87,37 €
Predajca: PerfumTraders
873,70 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,89 €
Predajca: PerfumTraders
399,45 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Hermes Un Jardin sur la Lagune, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Magnólia, ľalia, Morský, Drevo



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(20)Počet hodnotení: 20
84,45 €
Predajca: PerfumTraders
844,50 €/1l

Dior Sauvage, Muži, 60 ml, Doplňovacia fľaša, Korenie, Bergamot, Citrón, Ambroxan, Drevo



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
87,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 453,33 €/1l