5,0



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml55,47 €/1l
55,47 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Klorane Rozjasňujúci Šampón s Oľšou, 200ml82,25 €/1l
16,45 €
Doprava zdarma
Predajca: RB_Trade

Ďalšie informácie o reklame
Šampón As I Am Rosemary 237 ml46,37 €/1l
10,99 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Alterna Caviar Replenishing Moisture Shampoo 250 ml106,20 €/1l
26,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Joico Blonde Life Brightening Shampoo vyživujúci šampón pre blond vlasy 1000 ml
74,54 €/1l
74,54 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Joico K-Pak Szampon odbudowujący do włosów, 1000ml
35,88 €/1l
35,88 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Šampón Joico Blonde Life Violet 300 ml
56,67 €/1l
17,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Joico Blonde Life Violet Shampoo neutralizačný šampón pre blond vlasy 300 ml
56,37 €/1l
16,91 €
Predajca: Visage

Phyto Blonde Brightening Shampoo rozjasňujúci šampón pre blond vlasy 250 ml
49,72 €/1l
12,43 €
Predajca: Glamperfeu

Joico Blonde Life Violet Shampoo vyživujúci šampón pre blond vlasy 1000 ml
36,09 €/1l
36,09 €
Predajca: Tersorte

Alterna Caviar Multiplying Volume Shampoo 250 ml
113,12 €/1l
28,28 €
Predajca: PerfumTraders

Kerasilk Šampón na zväčšenie objemu 75ml
192,93 €/1l
14,47 €
Predajca: PerfumTraders

Sachajuan Thickening Shampoo 990 ml
64,09 €/1l
63,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Arganový šampón na vlasy 250 ml
16,00 €/1l
4,00 €
Predajca: Rosaimpex

Revlon Orofluido Radiance Argan šampón 50ml
181,80 €/1l
9,09 €
Predajca: PerfumTraders

Syoss šampón a kondicionér pre blond vlasy 440 ml
21,68 €/1l
9,54 €
Predajca: MANADA

Fytoviolett-ampn 250 ml
59,40 €/1l
14,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Pharmacygreek

Joico HydraSplash Hydratačný šampón pre vlasy, 1000ml
32,95 €/1l
32,95 €
Predajca: Tersorte

Joico Moisture Recovery hydratačný šampón 50 ml
183,40 €/1l
9,17 €
Predajca: Tersorte

Seboradin, Šampón pre mastné a vypadávajúce vlasy, 200 ml
63,30 €/1l
12,66 €
Predajca: MANADA
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Šampón Joico Blonde Life Brightening 1000 ml - pre blondy
Šampón Joico Blonde Life Brightening je čistiaci prostriedok bez sulfátov, špeciálne určený pre blond vlasy, farbené alebo odlíčené, s melírmi alebo po vystavení slnečnému žiareniu.
Jeho povrchovo aktívne molekuly zachytávajú nečistoty a zvyšky produktu na vlasoch, bez toho, aby ich poškodzovali, a vytvárajú bohatú penu, ktorá je pre šampón bez sulfátov unikátna.
Jeho receptúra s exotickými olejmi z Tamanu a Monoi, vyživuje, hydratuje a rozmotáva vlasy, čím im dodáva lesk bez nežiaducich teplých odleskov.
Použitie:
Dôkladne navlhčite vlasy teplou vodou a naneste šampón Joico Blonde Life Brightening. Vytvorte bohatú penu a dôkladne opláchnite.
Pokračujte s kondicionérom Joico Blonde Life Brightening.
Jemný čistiaci šampón bez sulfátov pre lesklé a krásne blond vlasy. Obsiahnuté oleje pomáhajú obnoviť silu, hebkosť a lesk.
Blonde Life rozjasňujúci šampón 1000ml
- Rozmery
- 1000 ml
- Model
- Blonde Life
- Hmotnosť
- 1128 g
- Objem
- 1000 ml
- Zloženie
- Technológia Smartrelease: Naše zdraviu prospešné zložky pre vlasy, ktoré pôsobia viacerými spôsobmi, sú zabalené do neviditeľných liposómov. Tento unikátny systém zabezpečuje postupné uvoľňovanie účinných látok a chráni vlasy pred opakovaným poškodením spôsobeným každodenným stylingom a opotrebovaním. Arginín: prírodná aminokyselina, ktorá je zásadná pre silu vlasov. Produkty obsahujúce arginín pomáhajú chrániť vlasy a obnovovať ich štruktúru zvnútra. Olej Monoi: vzácna, exotická zmes kokosového oleja a kvetu gardenie z Tahiti, ktorá pomáha bojovať proti krepateniu, zvyšuje lesk a zároveň chráni vlasy pred poškodením vplyvom prostredia. Olej Tamanu: bohatý olej z juhovýchodnej Ázie, ktorý absorbuje UV žiarenie a obsahuje omega-6 a -9 mastné kyseliny, ktoré hlboko hydratujú vlasy, zvyšujú lesk a odstraňujú lámavé pramienky.
- Výrobca
- EAN kód
- 744695132890744695132890074469513289
- Číslo od výrobcu
- 2643577
- Rozmery
- 1000 ml
- Model
- Blonde Life
- Hmotnosť
- 1128 g
- Objem
- 1000 ml
- Zloženie
- Technológia Smartrelease: Naše zdraviu prospešné zložky pre vlasy, ktoré pôsobia viacerými spôsobmi, sú zabalené do neviditeľných liposómov. Tento unikátny systém zabezpečuje postupné uvoľňovanie účinných látok a chráni vlasy pred opakovaným poškodením spôsobeným každodenným stylingom a opotrebovaním. Arginín: prírodná aminokyselina, ktorá je zásadná pre silu vlasov. Produkty obsahujúce arginín pomáhajú chrániť vlasy a obnovovať ich štruktúru zvnútra. Olej Monoi: vzácna, exotická zmes kokosového oleja a kvetu gardenie z Tahiti, ktorá pomáha bojovať proti krepateniu, zvyšuje lesk a zároveň chráni vlasy pred poškodením vplyvom prostredia. Olej Tamanu: bohatý olej z juhovýchodnej Ázie, ktorý absorbuje UV žiarenie a obsahuje omega-6 a -9 mastné kyseliny, ktoré hlboko hydratujú vlasy, zvyšujú lesk a odstraňujú lámavé pramienky.
- Výrobca
- EAN kód
- 744695132890744695132890074469513289
- Číslo od výrobcu
- 2643577
Hodí sa k tomu

Joico Blonde Life rozjasňujúci kondicionér 1000 ml
32,40 €/1l
32,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Joico Blonde Life Brightening Shampoo vyživujúci šampón pre blond vlasy 1000 ml
74,54 €/1l
74,54 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Joico Blonde Life rozjasňujúci kondicionér 250 ml
59,40 €/1l
14,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Joico Blonde Life Brightening Shampoo vyživujúci šampón pre blond vlasy 300 ml
54,97 €/1l
16,49 €
Predajca: Visage

Joico K-Pak Szampon odbudowujący do włosów, 1000ml
35,88 €/1l
35,88 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Joico Blonde Life Violet Shampoo neutralizačný šampón pre blond vlasy 300 ml
56,37 €/1l
16,91 €
Predajca: Visage

Joico K-Pak Reconstructing Shampoo vyživujúci šampón pre suché a poškodené vlasy 300 ml
65,23 €/1l
19,57 €
Predajca: Tersorte

Mielle Rozmarínová mäta posilňujúci šampón 355ml
31,80 €/1l
11,29 €
Predajca: medpak_shop

Joico Youth Lock Shampoo osviežujúci šampón pre lesklé vlasy 300 ml
53,67 €/1l
16,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Joico K-Pak Rekonštruujúca Kondicionér na Vlasy, 1000ml
44,46 €/1l
44,46 €
Predajca: Tersorte

CHI Luxury Black Seed Oil Gentle Cleansing Shampoo čistiaci šampón s hydratačným účinkom 739 ml
26,68 €/1l
19,72 €
Predajca: BRASTYGroup

Aveda 18084998052, 1000 ml, Šampón, Ženy, Jemné vlasy, Všetky farby, Výživný
57,45 €/1l
57,45 €
Predajca: Friseurtotal

Real Techniques Everyday Essentials Set, Súprava štetcov na mejkap, rôzne, rôzne, Syntetický, Čierna, Oranžová, Ruže, Biela, Ženy
19,05 €
Predajca: BRASTYGroup

Joico K-Pak Color Therapy Color-Protecting Conditioner vyživujúci kondicionér pre farbené a melírované vlasy 250 ml
62,20 €/1l
15,55 €
Predajca: Tersorte

Joico K-Pak Color Therapy Luster Lock Shine & Repair Treatment vyživujúca maska na farbené vlasy 150 ml
168,60 €/1l
25,29 €
Predajca: Tersorte

Estée Lauder DayWear, Ženy, 30 ml, Krém, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Normálna pleť, Deň a noc, Proti únave, Hydratačné, Ochrana, Osviežujúce
1 178,33 €/1l
35,35 €
Predajca: PerfumTraders

Hask Arganový olej Reparaturöl 117ml
88,36 €/1l
15,64 €
Predajca: somnia24

Clinique All About Eyes Rich, Očný krém, Unisex, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Normálna pleť, Mastná pleť, Citlivá pokožka, Mokrá pokožka, Proti tmavým kruhom, Proti opuchu, Hrniec, - Use twice a day, morning and night. - Prep skin for optimal results with your 3-Step Skin Care...
2 130,00 €/1l
31,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tommy Hilfiger Tommy Fragrance, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Canella, Citrus, Brusnica, Levanduľa, Mäta, Lavender, amber apple, spearmint, citrus, cinnamon, cranberry, Sprej
541,00 €/1l
27,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tree Hut Tropic Glow Spevňujúci cukrový peeling 510g
38,82 €/1kg
24,07 €
Predajca: somnia24

Ardell Wispies Lashes 6 Pairs umelé mihalnice Wispies
20,99 €
Predajca: Lemonbite

Estée Lauder DayWear, Ženy, 50 ml, Krém, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Normálna pleť, Deň a noc, Proti únave, Hydratačné, Ochrana, Osviežujúce
929,20 €/1l
46,46 €
Predajca: PerfumTraders

Hask Curl Care Detangling COnditioner 355ml
43,49 €/1l
15,44 €
Predajca: somnia24

Hask Keratin Protein 5 v 1 bezoplachový sprej 175 ml
88,57 €/1l
15,50 €
Predajca: somnia24

GUM Original White, Bieliaca zubná pasta, 75 ml, Dospelí / deti, pasta
165,47 €/1l
12,41 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Joico K-Pak Reconstructing Conditioner výživný kondicionér na poškodené vlasy 250 ml
55,24 €/1l
13,81 €
Predajca: NutraBestBG

Aveda Invati Advanced Lehký kúpací šampón na vlasy, 200ml
162,60 €/1l
32,52 €
Predajca: Glamperfeu

DR.BROWN'S Faa antikolik Options+ irok hrdlo 270 ml sklo
27,88 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Sunstar GUM End-Tuft, Szczoteczka do zębów, kątówka 308, 1 sztuka
250 625,00 €/1kg
4,01 €
Predajca: MANADA

Joico K-PAK Clarifying Shampoo 300 ml
42,33 €/1l
12,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 1. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý šampón pre blond vlasy
Objem 0,3 l
Už som vyskúšala veľa šampónov pre blond vlasy, som nadšená starostlivosťou a skvelým farebným výsledkom
Hodnotenie z 14. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Výrobok je trvalo dobrý
Objem 1 l
Veľmi dobré, vždy odporúčané
Hodnotenie z 21. augusta 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Objem 0,3 l
Všetko super
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Loreal Absolut Repair šampón 300ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair kondicionér 200ml NOVINKA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,50 €
Predajca: MAGUHAAR
57,00 €/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
26,25 €
Predajca: MAGUHAAR
105,00 €/1l

Vichy Dercos Szampon wzmacniający 400ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
20,47 €
Predajca: Serica
45 488,89 €/1kg

Sulsena Anti-Ľupinový Šampón, 150ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
10,49 €
Predajca: EDANTI
61 705,88 €/1kg

Šampón-pasta na vlasy proti lupinám Sulsena Anti-Dandruff, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
8,11 €
Predajca: EDANTI
90 111,11 €/1kg

Šampón As I Am Curl Clarity 237ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,99 €
Predajca: medpak_shop
50,59 €/1l

TRESemme Moisture Rich Shampoo, 828 ml, Šampón, Ženy, Hydratačný, Vitamin E, - Coat hair with a liberal amount of shampoo - Gently massage the scalp and roots with fingertips...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
11,99 €
Predajca: Lemonbite
14,48 €/1l

NISHMAN PRO-HAIR SHAMPOO 01 1250ml šampón na vlasy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,83 €
Predajca: HAIRSALE
9,46 €/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampón, Unisex, Normálne vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Liečba



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
35,00 €
Predajca: MAGUHAAR
35,00 €/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
41,75 €
Predajca: MAGUHAAR
154 629,64 €/1kg

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal Detox Professional Shampoo Anti-metal Cleasing Cream čistiaci šampón pre lesk a ochranu farbených vlasov 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR
25,33 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR
76,00 €/1kg

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampón 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
33,00 €
Predajca: MAGUHAAR
22,00 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, Hair Shampoo, 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
32,00 €
Predajca: MAGUHAAR
21,33 €/1l

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo vyživujúci šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
25,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
25,50 €/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Šampón, Neprofesionálne, Ženy, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
24,25 €/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampón pre suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
21,50 €
Predajca: MAGUHAAR
21,50 €/1l

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
22,00 €
Predajca: MAGUHAAR
22,00 €/1kg