Už len 2 kusy za túto cenu
Jo Malone Peony & Blush Suede EDC 50 ml W
108,67 €
2 173,40 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Kolínske vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Jo Malone Poppy & Barley Edc 100ml1 202,50 €/1l
120,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Jo Malone - Orange Blossom EDC 100ml1 129,90 €/1l
112,99 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Jo Malone Oud & Bergamot Cologne Intense – sprej1 485,00 €/1l
148,50 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Jo Malone Lime Basil & Mandarin EDC 100 ml UNISEX1 212,10 €/1l
121,21 €
Predajca: PerfumTraders

Jo Malone Peony & Blush Suede Woda kolońska, 30ml
2 133,67 €/1l
64,01 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Jo Malone Peony & Blush Suede Cologne, Ženy, 100 ml, Jablko, Pivonka, Ruže, Med, Semiš, Pivonka, Alcohol Denat., Water\Aqua\Eau, Fragrance (Parfum), Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone,...
1 169,90 €/1l
116,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Jo Malone Peony & Blush Suede Edc Spray
2 201,67 €/1l
66,05 €
Predajca: ADI_Global_Store

Jo Malone Peony & Blush Suede Woda kolońska, 100ml
1 171,20 €/1l
117,12 €
Predajca: Parfumtoi

Jo Malone Peony & Blush Suede EDC 30 ml W
2 041,00 €/1l
61,23 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Jo Malone, Green Almond & Redcurrant, Eau De Cologne, Unisex, 50 ml
1 679,00 €/1l
83,95 €
Predajca: Parfumtoi

Jo Malone, Melancholy Thistle, Eau De Cologne, For Women, 30 ml
1 797,33 €/1l
53,92 €
Predajca: Parfumtoi

Coty Vanilla Musk EDC 50 ml W
419,00 €/1l
20,95 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Jo Malone - Pomegranate Noir EDC 30ml
1 998,67 €/1l
59,96 €
Predajca: PerfumTraders

Jo Malone English Pear & Sweet Pea EDC 30 ml UNISEX
2 076,67 €/1l
62,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Jo Malone English Pear & Freesia EDC 50 ml W
1 979,60 €/1l
98,98 €
Predajca: PerfumTraders

Jo Malone Blackberry & Bay EDC 50 ml W
1 620,00 €/1l
91,20 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
81,00 €
Predajca: somnia24

Jo Malone Blackberry & Bay EDC 30 ml W
2 418,67 €/1l
72,56 €
Predajca: somnia24

Berdoues 1902 Rose EDC 125 ml W
98,40 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Jo Malone Velvet Rose & Oud EDC Intense 100 ml UNISEX
1 546,10 €/1l
154,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Jo Malone English Pear & Freesia kolínska voda unisex 100 ml
1 237,40 €/1l
123,74 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Peony & Blush Suede je kolínska voda od značky Jo Malone. Kvetinová vonná kompozícia bola vydaná v roku 2013. Esencia pôvabu vytvorená s ohľadom na ženy.
Noty vône:
Noty hlavy: červené jablko
Noty srdca: červené jablko
Noty srdca: rose, peony, carnation (plant), jasmine
Base note: semiš
Dámska kolínska voda
červené jablko
pivonka, jazmín, karafiát, ruža
semiš
Kolínska voda Jo Malone Peony & Blush Suede, 50 ml
- Hmotnosť
- 0.07 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- V popise
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 6902510849130690251084913
- Číslo od výrobcu
- LA6H010000
- Hmotnosť
- 0.07 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- V popise
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 6902510849130690251084913
- Číslo od výrobcu
- LA6H010000
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Jo Malone Peony & Blush Suede Woda kolońska, 30ml
2 133,67 €/1l
64,01 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Jo Malone Peony & Blush Suede Cologne, Ženy, 100 ml, Jablko, Pivonka, Ruže, Med, Semiš, Pivonka, Alcohol Denat., Water\Aqua\Eau, Fragrance (Parfum), Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone,...
1 169,90 €/1l
116,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Jo Malone Peony & Blush Suede Edc Spray
2 201,67 €/1l
66,05 €
Predajca: ADI_Global_Store

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Jo Malone Peony & Blush Suede Woda kolońska, 100ml
1 171,20 €/1l
117,12 €
Predajca: Parfumtoi

Armaf - Club De Nuit Woman EDP 105ml
260,67 €/1l
27,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa His Confession EDP 100 ml M
347,20 €/1l
34,72 €
Predajca: Tersorte

Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
511,30 €/1l
51,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Amouage Love Delight parfémovaná voda pre ženy 100 ml
3 290,00 €/1l
329,00 €
Predajca: FragrancesBg

Jo Malone Blackberry & Bay EDC 100 ml W
1 164,50 €/1l
116,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
343,40 €/1l
34,34 €
Predajca: Tersorte

Lattafa Fire On Ice, Unisex, 110 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
320,45 €/1l
35,25 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Jo Malone Lime Basil & Mandarin Edc Spray
1 467,40 €/1l
146,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Mayar Cherry Intense parfémovaná voda pre ženy 100 ml
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, Ženy, 70 ml, Sprej, ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
2 142,71 €/1l
299,00 €
-149,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
149,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Scentiva

Lattafa Perfumes - Qaed Al Fursan EDP 90ml
168,11 €/1l
15,13 €
Predajca: Glamperfeu

Paris Corner - Qissa Pink EDP 100ml
166,70 €/1l
16,67 €
Predajca: MANADA

Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
218,50 €/1l
21,85 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

TOM FORD Lost Cherry, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT., WATERAQUAEAU, FRAGRANCE (PARFUM), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL,...
2 000,00 €/1l
200,00 €
Predajca: LuxeLabels

Lattafa Perfumes - Haya EDP 100ml
253,30 €/1l
25,33 €
Predajca: Glamperfeu

Jo Malone Blackberry & Bay kolínska voda pre ženy 100 ml
1 209,40 €/1l
120,94 €
Predajca: BRASTYGroup

Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
345,63 €/1l
27,65 €
Predajca: FragraDE

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Jo Malone - Wood Sage & Sea Salt EDC 30ml
2 291,67 €/1l
68,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Sublime EDP 100ml
284,00 €/1l
28,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Borntostandout Fugazzi By Borntostandout Eau De Parfum Unisex 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
302,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
6 054,00 €/1l

Paris Aqua Universalis Forte parfumovaná voda 200ml
340,37 €
Predajca: PerfumTraders
1 701,85 €/1l

Creed Pure White Cologne parfémovaná voda unisex 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
331,19 €
Predajca: PerfumTraders
4 415,87 €/1l

Kolínska voda Brut 147 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,99 €
Predajca: Lemonbite
129,18 €/1l

Roja Parfums Danger Pour Homme Parfum Cologne EDC 100 ml M



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
188,40 €
Predajca: PerfumTraders
1 884,00 €/1l

Creed Acqua Originale Iris Tubereuse, Woda perfumowana, 100ml
193,91 €
Predajca: PerfumTraders
1 939,10 €/1l

Kolínska voda Jo Malone Amber Labdanum Intense Spray (100 ml)
164,63 €
Predajca: PerfumTraders
1 646,30 €/1l

Penhaligon's Quercus, Ženy, 100 ml, *** Quercus Eau de Cologne *** ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE,...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
165,64 €
Predajca: PerfumTraders
1 656,40 €/1l

Dior Homme kolínska voda v spreji 200ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
156,12 €
Predajca: PerfumTraders
780,60 €/1l

Penhaligon's ENDYMION, Ženy, 100 ml, *** Endymion Cologne Eau de Cologne *** ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), BUTYL...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
148,47 €
Predajca: PerfumTraders
1 484,70 €/1l

Jo Malone Oud & Bergamot Cologne Intense – sprej
148,50 €
Predajca: PerfumTraders
1 485,00 €/1l

Jo Malone Red Hibiscus EDC Intense 100 ml UNISEX



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
141,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 412,00 €/1l

Parfüm Agua Florida (221 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
9,99 €
Predajca: Lemonbite
45,20 €/1l

Jo Malone Poppy & Barley Edc 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
120,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 202,50 €/1l

Jo Malone Honeysuckle Davana kolínska voda 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
126,25 €
Predajca: PerfumTraders
1 262,50 €/1l

Jo Malone Pomegranate Noir kolínska voda 100ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9
126,25 €
Predajca: PerfumTraders
1 262,50 €/1l

Prada Infusion De Fleur D'Oranger (2015) EDP 100 ml W



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
136,35 €
Predajca: PerfumTraders
1 363,50 €/1l

Jo Malone Lime Basil & Mandarin EDC 100 ml UNISEX
121,21 €
Predajca: PerfumTraders
1 212,10 €/1l

Acqua di Parma Colonia Pura, Muži, 180 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Oranžová, Petitgrain olej, Italian Bergamot, Italian Orange, Paraguaian Petitgrain, Koriander, Jazmín, Narcis



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
111,21 €
Predajca: PerfumTraders
617,83 €/1l