Informácie o produkte "Chipsi Super podstielka pre hlodavce 24 kg"
CHIPSI Super - jedinečný granulát na podstielku
dokonalá hygiena
superabsorpcia
extra viazanie pachov
bezprašný a bez zárodkov
Granulát z mäkkého dreva CHIPSI SUPER je inovatívny, veľmi účinný a superabsorpčný výrobok na podstielanie. Vďaka zväčšenému kapilárnemu povrchu ponúkajú granule na podstielanie väčšiu absorpčnú schopnosť, lepšiu absorpciu vlhkosti a extra silnú väzbu zápachu. Vysoká účinnosť a s ňou spojená úspora materiálu robia z CHIPSI SUPER inovatívnu, modernú a ekonomickú alternatívu podstielky.
TRIXIE 40396, Mačka, Otvorená zvieracia toaleta, Plast, 280 mm, 360 mm, 90 mm
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
17,95 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Anibest prírodná slama 800 g
40,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
KERBL Podložka proti hlodavcom z konope 100x40cm
49,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Chipsi Extra XXL - 15 kg
1,50 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
22,43 €
Predajca: STREFA
Trixie Fresh n Easy Kleintiertoilettenstreu - 1 l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,04 €
Predajca: STREFA
Podstielka pre hlodavce JRS Chipsi Citrus hoblinová 60 l
1,77 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
5,65 €
Predajca: STREFA
TRIXIE WC kút pre klietku hlodavcov 62551
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9
10,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
vidaXL Drevené piliny na podstielku pre zvieratá z mäkkého dreva 24 kg
56,61 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark
Chov sliepok: Kompletný balík služieb (GU Chov sliepok)
13,40 €
Predajca: M_plus_L
Hobliny Chipsi super 60 l / 3,4 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
5,96 €
Predajca: STREFA
Chipsi Maisstreu - 15 kg
5,47 €/1kg
82,00 €
Predajca: e-zooo_com
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Informácie o produkte "Chipsi Super podstielka pre hlodavce 24 kg"
CHIPSI Super - jedinečný granulát na podstielku
dokonalá hygiena
superabsorpcia
extra viazanie pachov
bezprašný a bez zárodkov
Granulát z mäkkého dreva CHIPSI SUPER je inovatívny, veľmi účinný a superabsorpčný výrobok na podstielanie. Vďaka zväčšenému kapilárnemu povrchu ponúkajú granule na podstielanie väčšiu absorpčnú schopnosť, lepšiu absorpciu vlhkosti a extra silnú väzbu zápachu. Vysoká účinnosť a s ňou spojená úspora materiálu robia z CHIPSI SUPER inovatívnu, modernú a ekonomickú alternatívu podstielky.
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(121)Počet hodnotení: 121
16,87 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-2%
16,53 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce
vidaXL Králikáreň 4 dvere Sivé drevo
2,3Priemerné hodnotenie: 2,3 z 5(32)Počet hodnotení: 32
96,99 €
Doprava zdarma
Predajca: vidaXL
Bunny FrischGras Heu 750 g
21,32 €/1kg
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EW_Trade
Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
2,33 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(75)Počet hodnotení: 75
58,35 €
Predajca: boni-shop
Koženkový organizér na zošity A6, organizér na rozpočet, organizér na rozpočet, plánovač rozpočtu, obal na zošity, voľný zošit, organizér na peniaze, bankovky, čierny
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(12)Počet hodnotení: 12
22,59 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-13%
19,58 €
Predajca: odsellingaaa
Akumulátorový krovinorez FUXTEC 2x20VFX-E2MSSET- 25,5 cm - 35 cm šírka záberu | s batériou | s nabíjačkou
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(64)Počet hodnotení: 64
149,00 €
15% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: FUXTEC
Roborock QV 35A Robotický vysávač s funkciou umývania a zdvíhacím mopom, 8 000 Pa sací výkon (Upgrade z modelu Qrevo/Qrevo Plus),All-in-One Dock
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(359)Počet hodnotení: 359
389,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-10,00 €
379,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder
LZQ 5KG automatické kŕmidlá, samootváracie pedálové kŕmidlo, kŕmidlo pre kurčatá, dávkovač krmiva pre hydinu kačice
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(28)Počet hodnotení: 28
32,99 €
8% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: HKGaga
Hobliny Chipsi Super 145l/24kg
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
28,15 €
Predajca: STREFA
SONGMICS Klietka pre malé zvieratá, vonkajší výbeh s podlahovými panelmi, 143 x 73 x 46 cm, biela
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(460)Počet hodnotení: 460
32,92 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-5%
31,08 €
Predajca: TR8
Wiltec voľný výbeh pre králiky 180 x 75 x 75 cm, vonkajší výbeh a búda pre malé zvieratá pre králiky, zajace, morčatá, voľný výbeh ako králikáreň
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(122)Počet hodnotení: 122
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
Kerbl 82852, Dom, Zajac, Drevo, živica, 320 mm, 450 mm
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9
42,48 €
Doprava zdarma
Predajca: MCT_MultiChannelTrade
Kurník Wiltec 3100 x 1500 x 1500 mm sivobiely s voľným výbehom a drevenými hniezdnymi boxmi, kurník s prístreškom, pozinkovaným roštom a zásobníkom na trus
3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(44)Počet hodnotení: 44
418,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
Mucola dávkovač krmiva pre kurčatá kŕmna súprava kŕmidlo pre hydinu plastová miska napájačka pre hydinu kŕmidlo pre kurčatá - 6 kg + 6 l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(16)Počet hodnotení: 16
32,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Mucola
Plot z drôteného pletiva 1m x 25m veľkosť oka 19mm
2,84 €/1m
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(74)Počet hodnotení: 74
71,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EinsPreis
HÜHNER Land Stallruhe Spray für Hühnerstall 500ml - Príslušenstvo pre kurčatá, sprej pre kurčatá upokojuje a uvoľňuje v prípade nepokoja v kurníku, sprej proti agresii a chytaniu kurčiat
142,70 €/1l
71,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
ZIVELA 30 kg krmivo pre kurčatá Krmivo pre hydinu Obilné krmivo | Krmivo pre hydinu pre kurčatá, husi, kačice Bez GMO, 100% prírodné | Zrnová zmes 30 kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(73)Počet hodnotení: 73
38,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-18%
31,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA
Yakimz 3x2x2m Kurník Výbeh pre zvieratá Výbeh pre voľne žijúce zvieratá s PE tieniacou strechou, pozinkovaným oceľovým rámom, vonkajším oplotením Používa sa pre kurčatá, hydinu, malé zvieratá
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
190,99 €
5% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi
TRIXIE 40396, Mačka, Otvorená zvieracia toaleta, Plast, 280 mm, 360 mm, 90 mm
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
17,95 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Králikáreň Wiltec XXL 2110 x 530 x 835 mm s voľným výbehom a vyvýšeným prístreškom z borovicového dreva, klietka pre králiky s 2 poschodiami, klietka pre malé zvieratá
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(34)Počet hodnotení: 34
176,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
Rýchlovarná kanvica Lehmann 1,7 l s reguláciou teploty 45-100 ?C, nerezová kanvica s funkciou udržiavania teploty a dotykovým panelom, matná čierna
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(638)Počet hodnotení: 638
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
Hodnotenia zákazníkov
Priemerné hodnotenie: 5,0
5,0Na základe 4 hodnotení
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%
0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%
0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%
0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%
0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 24 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
PawHut Drevený domček pre korytnačky, výbeh pre korytnačky s dvoma hlavnými domčekmi, sivý
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
145,90 €
Doprava zdarma10% poukaz
Predajca: AOSOM-DE
Vonkajší kurník, strecha kurína, hydinový dom, oceľový rám, kurník s prístreškom, roštom a zásobníkom na hnoj, voľný výbeh
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
109,89 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-7,69 €
102,20 €
Doprava zdarma6% poukaz
Predajca: WISFOR
Pawhut Ohradník pre psov PawHut pozostávajúci z 8 panelov D06-128V01
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
125,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE
Pasca na krtkov s indikátorom Sada 6 živých pascí na krtkov 25 cm
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5(39)Počet hodnotení: 39
24,47 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
Tyč na odchyt psov z nehrdzavejúcej ocele na kontrolu zvierat prenosné nástroje pre stredne veľké zvieratá plazy T bez ťažného lana 67 cm
146,99 €
Doprava zdarma6% od 2 ks
Predajca: Ladenza
vidaXL Klietka pre kurčatá antracitová 400x91x100 cm pozinkovaná oceľ
290,99 €
Doprava zdarma
Predajca: vidaXL
KOTARBAU® Sada 6 pascí na krtkov 20 cm Živá pasca na krtkov
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
17,54 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
INTER-ZOO Bob drevo béžové 780x480x360
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
70,78 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
INTER-ZOO Bob drevo čierne 780x480x360
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
70,95 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Ikodm, lopata na čistenie kurína, príslušenstvo pre kuríny, nastaviteľné (91-190 cm), kovová sievka na čistenie, odstraňovač kuracieho trusu na čistenie kurínov a kôl
34,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SA-WLONG
INTER-ZOO Rocky + Terrace béžová - klietka pre škrečka
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
61,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Prenosná čítačka značiek zvierat, 134,2 kHz, 128 dátových záznamov, ukladanie dát, skener čipov zvierat pre domáce zvieratá, hospodárske zvieratá, divoké zvieratá, 5 V
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(10)Počet hodnotení: 10
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Klietka pre škrečka Rody 3 MINI červená 33x21x18cm Zolux
46,13 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-10%
41,48 €
Predajca: superbrandshop
Ohrádka pre domáce zvieratá 'Mörbylånga' 90 x 70 x 60 cm Modrá / Béžová
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(9)Počet hodnotení: 9
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: premiumxl
Dojička na kozy, prenosná dojička na kozy pre domácnosť, ručná dojička na kozy s vákuovým tlakovým čerpadlom (s jednou hlavou)
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Bunny Bedding Easy Einstreumatte Pink
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
49,69 €
Predajca: e-zooo_com
Posteľ pre malé zvieratá Útulná posteľ Teplá bavlnená posteľ pre zvieratá Spacie lôžko Príslušenstvo do jaskyne pre morčatá Králiky Křečky Potkany Klietka pre malé zvieratá, Koala, L
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,50 €
Predajca: odsellingaaa
Ohrádka pre domáce zvieratá 'Mörbylånga' 70 x 55 x 45 cm Modrá / Béžová
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(9)Počet hodnotení: 9
32,99 €
Doprava zdarma
Predajca: premiumxl
Nobby WOODLAND most pre hlodavce 72 x 19 cm
28,44 €
Predajca: e-zooo_com
Nobby 25298, Koleso na behanie, Zajac, Modrá, Kov, 1 kusov, 175 mm
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1