5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Cat & Clean 10kg Brilliant Babypuderduft4,99 €/1kg
49,94 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Super Benek Prírodná kukuričná podstielka 35l / 22kg1,40 €/1l
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
8x3,8 l Mersjo Silikátová podstielka pre mačky Sensitive - podstielka pre mačky, bez parfumov a farbív, hypoalergénna0,72 €/1l
21,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

Ďalšie informácie o reklame
Cats Best 10 kg Smart – granulovaná mačacie stelivo1,50 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Stelivo pre mačky Cats Best original 20 l
2,09 €/1l
41,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

CAT’S BEST ÖkoPlus, 17,2 kg, 40 L, Papierová taška
1,78 €/1l
71,37 €
Predajca: somnia24

15 kg drevenej steliva pre mačky, stelivo, drevené granule, prírodný produkt, stelivo pre zvieratá, hygienické stelivo
1,89 €/1l
113,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

CAT'S BEST Univerzálny 20 l 11 kg
1,00 €/1l
19,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Cat's Best ÖkoPlus podstielka pre mačky 10l
1,35 €/1l
13,54 €
Predajca: STREFA

Catsan 18L hygienická podstielka
1,19 €/1l
21,34 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Agros - GreenCat Cat Natural Clumping Litter (12 l)
0,78 €/1l
9,36 €
Predajca: VISO

Gimborn 613 246, hlina, 20 L, Svetlo šedá, Papierová taška
3,34 €/1kg
66,75 €
Predajca: e-zooo_com

CAT'S BEST Original 20l, 8,60kg
0,73 €/1l
14,57 €
Predajca: velmontask

Cat's Best Universal 7 l
1,07 €/1l
7,52 €
Predajca: STREFA

Podstielka pre mačky Leo - Zelený čaj
2,17 €/1l
17,23 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Podloka do vaniky na podstielku, podloka na podstielku pre maky, podloka do vaniky na podstielku, votinov dizajn, podloka do vaniky na podstielku, lapa piesku - CATMAT
19,88 €/1kg
19,88 €
Predajca: alleop

2x Animax drvené drevené hrudkujúce stelivo 7 litrov
6,17 €/1kg
21,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

JRS Cats Best UNIVERSAL JAHODA 10 l / 5,5 kg - pelety
1,01 €/1l
10,08 €
Predajca: VISO

Najlepšie zrná pre mačky Oko Plus
4,98 €/1l
49,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Cat's Best Smart Pellets Cat Litter 2,5 kg Transparent Transparent One Size
5,76 €/1l
28,80 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Cat's Best Original 5L / 2,1kgCat's Best
0
's Best Original je hrudkujúca kompostovateľná podstielka pre mačky, ktorá je 100 % biologicky rozložiteľná.
Možno ho jednoducho vyhodiť do toalety. Cat's Best Original je až 3-krát účinnejšie v porovnaní s inými podstielkami pre mačky, pretože vlhkosť sa ukladá v prirodzených rastlinných systémoch.
Podstielka pre mačky Cat's Best Original je preto úspornejšia ako iné podstielky pre mačky. Práca s čistením mačacej toalety sa na minimum, pretože podstielka pre mačky Cat's Best Original zostáva dlhšie v mačacej toalete a pohlcuje aj tie najnepríjemnejšie mačacie pachy.Výhody podstielky pre mačkyCat's Best Original:
- Vysoká absorpcia zápachu.
- Vonia prirodzene - žiadne umelé prísady, viaže všetky nepríjemné pachy.
- 100 % prírodné, biologicky odbúrateľné.
- Podstielka Cats Best Original je biologicky rozložiteľná, takže ju môžete jednoducho vyhodiť do koša na biologický odpad alebo do toalety (dodržiavajte regionálne predpisy o likvidácii odpadu).
- Vyrobené zo 100 % rastlinných vlákien.
- V podstielke Cat's Best Original sa používajú rastlinné vlákna pochádzajúce z vyrúbaných jedľových a smrekových stromov, čo je proces používaný na zachovanie zdravých a prirodzených lesov.
- 3 x účinnejšie ako iné podstielky.
- Absorbovaním vlhkosti zväčšuje svoj objem až o 700 %.
- Jednoduchá preprava.
- Cat's Best Original sa vyrába rovnako ako toaletný papier z prírodných rastlinných vlákien, takže sa rozpúšťa vo vode a v potrubí nezostávajú žiadne zvyšky. Dbajte však na to, aby ste vodu vždy spláchli do toalety.
- Mimoriadne šetrný k mačacím labkám.
- Nelepí sa na labky, a preto sa nerozširuje po byte.
Cats Best Öko Plus je až 3-krát úspornejšie ako bežné hrudkujúce stelivo pre mačky, pretože tekutina je oveľa účinnejšie viazaná v kapilárnom systéme prírodných rastlinných vlákien.
Vďaka tomu je používanie Cats Best Öko Plus oveľa ekonomickejšie ako u mnohých iných podstielok pre mačky.
Cats Best ÖkoPlus sa skladá z peliet z rastlinných vlákien.
Je preto oveľa ľahšia a ľahšie sa s ňou manipuluje ako s porovnateľnými minerálnymi podstielkami pre mačky. Vďaka tomu sa šetrí prepravná hmotnosť a skladovací priestor s vyššou účinnosťou a má mimoriadne dobrú schopnosť zadržiavať zápach.
Hrudky odpadu, ktoré produkuje podstielka pre mačky Cats Best Öko Plus, sa dajú jednoducho zlikvidovať prostredníctvom domácej toalety, čomu by ste sa pri bentonite a iných druhoch podstielky pre mačky mali za každú cenu vyhnúť.
Zloženie:
zloženie: 100 % prírodné rastlinné vlákno
- Hmotnosť
- 2.16 kg
- Objem
- 5 l
- Farba
- Hnedá
- EAN kód
- 4002973000892
- Číslo od výrobcu
- GSHB_action_4002973000892
- Výrobca
- Cat's Best
- Hmotnosť
- 2.16 kg
- Objem
- 5 l
- Farba
- Hnedá
- EAN kód
- 4002973000892
- Číslo od výrobcu
- GSHB_action_4002973000892
- Výrobca
- Cat's Best
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

CAT’S BEST ÖkoPlus, 17,2 kg, 40 L, Papierová taška
1,78 €/1l
71,37 €
Predajca: somnia24

Sýkorka knedľa Premium s hmyzom 100 x cca 90 gramov bez sieťky Krmivo pre vtáky Krmivo pre divé vtáky
2,41 €/1kg
27,03 €
Predajca: boni-shop

Šatníková skriňa so zrkadlom OFELIA D4 - biela
460,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Stelivo pre mačky Cats Best original 20 l
2,09 €/1l
41,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

2 x lítiová guľatá batéria CR2450 značky WILHELM, 3V, 600mAh, priemer 24 mm, hrúbka 5,0 mm, ekvivalent DL2450
28,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Skriňa na dokumenty >Trio< v bielej farbe – 57 x 113 x 34,5 cm (Š x V x H)
91,95 €
Doprava zdarma
Predajca: moebelando

Podložka Do Koterca Pre Mačky Pod Toaletu Protišmyková 60X45 Cm Čierna
22,58 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

Kefa pre mačky Kefa pre psov Kefa pre dlhé a krátke chlpy, hands-free s jedným tlačidlom, odstraňuje matné a zamotané chlpy
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Miamia

Podstielka Biokat's Classic 18l
0,88 €/1kg
16,98 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,09 €
Predajca: STREFA

Originálny diaľkový ovládač pre TV Panasonic TX-32GS350E | TX-32GS352B | TX-32JS350E | TX-32JS360B | TX-32JSW354 | TX-39JSW354
20,64 €
Predajca: alle_fernbedienungen

Hovoriace Plyšové zvieratka škrečok opakuje elektronické domáce zvieratá hračka pre dieťa deti opakovať funkciu hovoriace škrečok darčeky Retoo
10,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Dámske záhradné šľapky HEYO HKO01 čierne 36 – ľahké a pohodlné
9,90 €
Doprava zdarma
Predajca: ABA-Grupa

GOURMETmaxx sklenené nádoby na potraviny click-it sada 4 Vynikajúce do umývačky riadu mikrovlnnej rúry mrazničky vzduchotesné nepriepustné
23,09 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Aga Posypová soľ 25kg
0,56 €/1kg
13,90 €
Predajca: Aga24

Metaltex 8002522505003, Vývrtka s krídlami, Chróm, nikel, Oceľ, 50 mm, 165 mm
8,75 €
Predajca: NeuertsShop

Whiskas 8410136026294, Dospelý, Hovädzie mäso, Kuracie mäso, Losos, Tuniak, 85 g
7,06 €/1kg
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Cv14351 Kytica Forzýtií Žlté Vetvičky Veľkonočná Kytica Listov Forzýtií Jar
5,09 €
Predajca: Martom

esco Streusalz 09450621 12,5kg
1,44 €/1kg
18,06 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf

WISFOR Toaletný box pre mačky s lopatkou na podstielku s vekom Kapucňa na toaletu Skladací, 41 × 51 × 38 cm
13,14 €/1kg
33,89 €
Doprava zdarma
Predajca: WISFOR

Zábavný toaletný papier 18. narodeniny
3,95 €
Predajca: Geheimshop-de

nabbi Plastový balkónový kvetináč DRL500PW 49,2 cm - antracit
8,11 €
Predajca: VISO

ROTHO Bonnie Eco Green - toaleta pre mačky
36,33 €/1kg
30,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

MjAMjAM 1102M3, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Hovädzie mäso, Čučoriedka, Mrkva, Kuracie mäso, Kačka, Srdce, Tekvica, Zajac, Turecko, 200 g, Bez obilnín
23,25 €/1kg
27,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Boltze Deko Apfel Perly 2er Set Dekoration Geschenkidee, Deko Küche Wohnzimmer
13,99 €
Predajca: JoyDecor

Whiskas Dry 3,8 kg - dospelý 1+ s kuracím mäsom
12,63 €/1kg
48,01 €
Predajca: e-zooo_com

Aga Škrabadlo pre mačky 49x40x115 cm Béžová
32,70 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,50 €
Predajca: Aga24

Pampers 81687213, Mokré detské utierky, Dermatologicky testované, Hypoalergénne, Neutrálne pH, Bez vône
5,21 €/1kg
35,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lock & Lock HPL 818, Box, Obdĺžnikový, 1,9 L, Modrá, Priehľadná, Polypropylén (PP), 205 mm
9,27 €
Predajca: VISO

Sada 3 kusov nádob LocknLock HPL323 – nádoby na skladovanie potravín s objemom 2,4 litra – rozmery (d x š x h): 210 x 146 x 128 mm – vhodné na mrazenie a používanie v mikrovlnnej rúre – nádoby Lock and Lock, boxy na potraviny, boxy na prípravu jedál
13,17 €
Predajca: NeuertsShop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 6. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 10 lHmotnosť 4,3 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

DIAMENTIQ Neutrálna, silikagél, netvorivá mačacia steliva - 6x5 litrov
87,99 €
Predajca: SuperMerchant
43,13 €/1kg

Calitti - Silikátové stelivo pre mačky | Antibakteriálne stelivo pre mačky | 16-balenie 16 x 3,8 l = 60 l



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
69,99 €
Predajca: Home-and-Fashion
1,15 €/1l

15 kg drevenej steliva pre mačky, stelivo, drevené granule, prírodný produkt, stelivo pre zvieratá, hygienické stelivo



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(18)Počet hodnotení: 18
113,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
1,89 €/1l

PETKIT 5 v 1 Tofu stelivo pre mačky 2 vrecká 7,2 kg - aktívne uhlie, splachovateľné
107,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
15,00 €/1l

Calitti - Silikátové stelivo pre mačky | Antibakteriálne stelivo pre mačky so sviežou levanduľovou vôňou | 16-balenie 16 x 3,8 l = 60 l



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
69,99 €
Predajca: Home-and-Fashion
1,15 €/1l

GoldenOdour 14kg Odour ohne Duft biologisch abbaubar



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
62,69 €
Predajca: e-zooo_com
4,48 €/1kg

CATSAN Ultra plus, hlina, 10 L, Béžová, Hnedá, Papierová taška



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
53,07 €
Predajca: e-zooo_com
0,01 €/1kg

Super Benek Prírodná kukuričná podstielka 35l / 22kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
48,99 €
Predajca: SuperMerchant
1,40 €/1l

HILTON Super hrudkujúca podstielka pre tofu 5x2,5 kg
48,99 €
Predajca: SuperMerchant
19,21 €/1kg

DIAMENTIQ Tofu Matcha Ultra hrudkujúci - podstielka pre rastliny - 6x2,5 kg
47,99 €
Predajca: SuperMerchant
19,20 €/1kg

Thomas Klumpstreu 20 Liter



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
50,43 €
Predajca: e-zooo_com
2,52 €/1l

Cat & Clean 10kg Brilliant Babypu.+Silikat



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(31)Počet hodnotení: 31
50,06 €
Predajca: e-zooo_com
5,01 €/1kg

Cat & Clean 10kg Brilliant Babypuderduft



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(31)Počet hodnotení: 31
49,94 €
Predajca: e-zooo_com
4,99 €/1kg

Katzenstreu Super Benek Compact Natural 25 l
40,99 €
Predajca: SuperMerchant
1,64 €/1l

8x3,8 l Mersjo Silikátová podstielka pre mačky Sensitive - podstielka pre mačky, bez parfumov a farbív, hypoalergénna



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(22)Počet hodnotení: 22
21,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM
0,72 €/1l

Calitti - Silikátová podstielka pre mačky | Antibakteriálny piesok pre mačky | Sada 8 ks 8 x 3,8 l = 30 l



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
36,99 €
Predajca: Home-and-Fashion
1,22 €/1l

Cats Best 10 kg Smart – granulovaná mačacie stelivo



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(12)Počet hodnotení: 12
29,99 €
Predajca: SuperMerchant
1,50 €/1l

CATSAN Smart Pack, granuly, Biela



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(11)Počet hodnotení: 11
41,65 €
Predajca: e-zooo_com
20,83 €/1l

8x 3,8 l Mersjo Silikátová podstielka pre mačky Levanduľa – S vôňou, bezprašná & savá



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(22)Počet hodnotení: 22
21,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM
0,72 €/1l

Calitti - Lavenda Silikátová podstielka pre mačky Antibakteriálny piesok pre mačky | Sada 8 8 x 3,8 l = 30 l



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
39,99 €
Predajca: Home-and-Fashion
1,33 €/1l