Chystáte sa na pokladanie obkladov? V tom prípade je správny základný náter rozhodujúci.
Vlastnosti produktu Knauf Tiefengrund 5 l
Prečo by ste si ho mali zaobstarať: Knauf Tiefengrund zaisťuje optimálnu priľnavosť lepidla na obklady | tvorí základ pre pevnosť stierkových hmôt. Reguluje nasiakavosť|podporuje rovnomerný povrch s nízkym obsahom pórov. Tento základný náter je pripravený na použitie|je vhodný na savé podklady, ako sú sadrokartónové dosky, sadrovláknité dosky, sadrová omietka, sadrové stavebné dosky|vápennocementová omietka. Môže sa používať v interiéri aj exteriéri. Hĺbkový základ preniká do najvrchnejšej vrstvy podkladu|reguluje jeho nasiakavosť. Tým sa zabráni tomu, aby obkladová malta|stierkové hmoty príliš rýchlo strácali vodu, čo zlepšuje ich spracovateľnosť|priľnavosť. Zároveň zostáva podklad otvorený pre difúziu pary, čím je možný vyrovnávanie vlhkosti. Ďalšou výhodou je, že hĺbkový základ viaže jemné častice prachu a zvyšuje priľnavosť medzi podkladom a povrchovo...
Knauf Tiefengrund 5 l
62,90 €
12,58 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
št 15. – po 19. októbra
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Nenechajte si ujsť!
Omietka a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Ďalšie informácie o reklame
Plid® valčeková omietka na vnútorné a vonkajšie použitie, jemná, biela, matná [20 kg] – priedušná, vysoká krycia schopnosť, pripravená na použitie – valčeková a štetcová omietka, hrubá a jemná – vnútorná omietka
3,49 €/1kg
3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
87,25 €
Predajca: Plid
Ďalšie informácie o reklame
Knauf základný náter 15 l
3,75 €/1kg
3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
59,99 €
Predajca: MasterBau
Ďalšie informácie o reklame
Základný náter na mozaikovú omietku 7,5 kg, biely
6,33 €/1kg
56,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Ďalšie informácie o reklame
Základný náter na mozaikovú omietku, svetlosivý, 3 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
47,95 €
Predajca: bauschnell
weber.star 260 Aquabalance Filzputz 0,5mm 25kg
0,87 €/1kg
25,95 €
Predajca: bauschnell
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Chystáte sa na pokladanie obkladov? V tom prípade je správny základný náter rozhodujúci.
Vlastnosti produktu Knauf Tiefengrund 5 l
Prečo by ste si ho mali zaobstarať: Knauf Tiefengrund zaisťuje optimálnu priľnavosť lepidla na obklady | tvorí základ pre pevnosť stierkových hmôt. Reguluje nasiakavosť|podporuje rovnomerný povrch s nízkym obsahom pórov. Tento základný náter je pripravený na použitie|je vhodný na savé podklady, ako sú sadrokartónové dosky, sadrovláknité dosky, sadrová omietka, sadrové stavebné dosky|vápennocementová omietka. Môže sa používať v interiéri aj exteriéri. Hĺbkový základ preniká do najvrchnejšej vrstvy podkladu|reguluje jeho nasiakavosť. Tým sa zabráni tomu, aby obkladová malta|stierkové hmoty príliš rýchlo strácali vodu, čo zlepšuje ich spracovateľnosť|priľnavosť. Zároveň zostáva podklad otvorený pre difúziu pary, čím je možný vyrovnávanie vlhkosti. Ďalšou výhodou je, že hĺbkový základ viaže jemné častice prachu a zvyšuje priľnavosť medzi podkladom a povrchovou vrstvou, ako sú lepidlá na obklady, tapety alebo nátery. Pre takmer bezporézny povrch pri stierkovaní základný náter obmedzuje vznik vzduchových bublín. Použitie je jednoduché: krátko premiešať, naniesť, nechať zaschnúť – riedenie nie je potrebné. Hĺbkový základ je bezrozpúšťadlový a rýchlo schne, čo uľahčuje spracovanie. Pri spotrebe cca 100 ml/m² vystačí 1 liter na cca 10–15 m².
Istota: Knauf Tiefengrund 5 l je ideálnou voľbou pre spoľahlivú a efektívnu prípravu savých podkladov. n.a.
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(312)Počet hodnotení: 312
28,19 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: HKGaga
Microsoft Xbox Series S, Xbox Series S, Biela, 10240 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(126)Počet hodnotení: 126
594,77 €
Predajca: evomag
Korková Valčička 2 Mm. Cr-108 Kork Pu
2,99 €/1m
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,88 €
Predajca: Parkettboerse
Hydroizolačná súprava Tekutá fólia 7 kg Tesniaca páska 5mb Základný náter Sprcha v kúpeľni - LEVEL+ SET302
32,20 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
32,20 €
Predajca: Izosklep
Einhell TE-CD 18/50 Li BL (2x2,0Ah), Pištoľová vŕtačka, 1,3 cm, 1800 ot/min, 500 ot/min, 1800 ot/min, 50 Nm
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(27)Počet hodnotení: 27
193,70 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Úzka skriňa na topánky SoBuy so 4 dvierkami – priestorovo úsporná skriňa na topánky do malých bytov, úzkych chodieb a priechodov, biela skriňa do chodby FSR100-W
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(21)Počet hodnotení: 21
138,07 €
Predajca: Etrona
Lumaland Comfort Line, Svetlo šedá, Polyester, Penový polystyrén (EPS), Vnútorný, Kolo, Comfort Line
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(50)Počet hodnotení: 50
99,99 €
10% poukaz
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
biberna melange flanelová posteľná bielizeň "MELANGE UNI" MARINE 155x220 cm
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
62,94 €
Predajca: SchoenesWohnen24
SONNI Rohový sprchovací kút ŠxH: 80x80x185 cm Rohový vstup Dvojité posuvné dvere Sprchovací kút Jednoramenné bezpečnostné sklo Funkcia rýchleho uvoľnenia Ochrana proti striekajúcej vode
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(85)Počet hodnotení: 85
280,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-9%
27,14 €
Predajca: KupZarovky
Základný náter Univerzálny základný náter 5L Bezrozpúšťadlový základný náter Pod farby Tapety Cementové malty Lepidlá na obklady LEVEL+04
0,91 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(10)Počet hodnotení: 10
4,55 €
Predajca: Izosklep
Hĺbkový akrylový základný náter 10L Univerzálny základný náter Bezfarebný Bez rozpúšťadiel pod farby a tapety LEVEL + 02
0,91 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
9,05 €
Predajca: Izosklep
COSTWAY sada 4 stohovateľných záhradných stoličiek, balkónové stoličky, stoličky na terasu, stohovateľné stoličky s podrúčkami do 150 kg 56x70x84 cm sivá
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(33)Počet hodnotení: 33
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
162,30 €
Predajca: Aquagart
1,08 €/1m²
Rosfix Hoblík na Sadrokartón ProFlex - Hoblík na Škáry Sadrokartónu | 3 kg | 250 mm | 5-stupňové Teleskopické Predĺženie 100-162 cm
206,80 €
Predajca: ROSFIX
53,03 €/1kg
Plid® valčeková omietka na vnútorné a vonkajšie použitie, jemná, biela, matná [20 kg] – priedušná, vysoká krycia schopnosť, pripravená na použitie – valčeková a štetcová omietka, hrubá a jemná – vnútorná omietka
3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
87,25 €
Predajca: Plid
3,49 €/1kg
Knauf základný náter 15 l
3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5