Objem:

100 ml

Valentino Voce Viva Intensa Woda Perfumowana 100ml

121,84 €

1 218,40 € / 1l

Doprava zdarma

Doprava k vám domov

st 7. – po 12. októbra

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Armani - Sí Intense EDP 100ml
Armani - Sí Intense EDP 100ml
1 198,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 107
119,85 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Juliette Has A Gun Not A Perfum, parfumovaná voda, sprej, 200 ml
Juliette Has A Gun Not A Perfum, parfumovaná voda, sprej, 200 ml
908,25 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
181,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
Bestseller
Obrázok produktu pre Prada - Prada Paradox Intense EDP 90ml
Prada - Prada Paradox Intense EDP 90ml
1 428,33 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 131
128,55 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Valentino, Born In Roma Intense, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
Valentino, Born In Roma Intense, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
1 212,20 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 32
121,22 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Valentino Voce Viva Intensa parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Valentino Voce Viva Intensa parfémovaná voda pre ženy 30 ml
2 357,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
70,72 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Valentino Voce Viva Woda perfumowana, 50ml
Valentino Voce Viva Woda perfumowana, 50ml
1 863,20 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
93,16 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Voce Viva Woda perfumowana, 30ml
Voce Viva Woda perfumowana, 30ml
2 268,33 €/1l
68,05 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 097,60 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 169
109,76 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Valentino Voce Viva parfumovaná voda v spreji 15ml
Valentino Voce Viva parfumovaná voda v spreji 15ml
1 926,67 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
28,90 €
Predajca: etparadisecom
Obrázok produktu pre Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
877,67 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 823
78,99 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam
Obrázok produktu pre Valentino Valentina Blush parfémovaná voda pre ženy 80 ml
Valentino Valentina Blush parfémovaná voda pre ženy 80 ml
1 766,63 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
141,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart
Obrázok produktu pre Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
722,22 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 191
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo
Obrázok produktu pre Valentino Donna Born In Roma Coral Fantasy parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Valentino Donna Born In Roma Coral Fantasy parfémovaná voda pre ženy 100 ml
958,20 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 23
95,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 1003
23,00 €
Predajca: ScentsArabia
Obrázok produktu pre VALENTINO DONNA, NARODENÁ V RÍME, MELANCHOLIA, FIALOVÁ, parfémová voda, 100 ml
VALENTINO DONNA, NARODENÁ V RÍME, MELANCHOLIA, FIALOVÁ, parfémová voda, 100 ml
1 176,80 €/1l
117,68 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Valentino Valentina EDP 50 ml W
Valentino Valentina EDP 50 ml W
1 162,80 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
58,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Mugler Alien Goddess Intense Woda parfumovaná 90ml
Mugler Alien Goddess Intense Woda parfumovaná 90ml
1 124,11 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 45
101,17 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes
Obrázok produktu pre Valentino Voce Viva EDP MINI 10 ml W
Valentino Voce Viva EDP MINI 10 ml W
2 896,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
28,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Armaf - Miss Armaf Voce Viva EDP 100ml
Armaf - Miss Armaf Voce Viva EDP 100ml
315,90 €/1l
31,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Riiffs Bleu Absolu parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Riiffs Bleu Absolu parfémovaná voda pre mužov 100 ml
158,70 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 55
15,87 €
Predajca: Glamperfeu

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte



    • GPSR - Bezpečnostné informácie: Chráňte pred slnečným žiarením., Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi ohňa., Horľavé., Len na vonkajšie použitie., Uchovávajte mimo dosahu detí., Zabráňte kontaktu s očami., Zákaz fajčenia.
    • Základné tóny: bourbonská vanilka, mach
    • Srdcové tóny: jazmín sambac, pomarančový kvet
    • Vrchné tóny: bergamot, mandarínka
    • Typ: parfumovaná voda
    • Určenie: Pre ženy
  • Objem: 100 ml


Nechajte sa prekvapiť 100% originálnym dámskym parfémom Valentino EDP EDP 100 ml Voce Viva Intensa a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfému s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Valentino!



  • Názov vône: Valentino: Voce Viva Intensa
  • Objem: 100 ml
  • Gender: Dámska
  • Typ vône: Vonná kompozícia, ktorá je súčasťou balenia: EDP
  • Typ: parfémová voda s vôňou: Typ: EDP (parfumovaná voda)
Od 197,76 / 100 ml

Informácie o všeobecných predpisoch o bezpečnosti výrobkov:
VALENTINO S.p.A
Via Turati 16/18, 20121, Milán, Italia
20121 - Milan
+39911774444
[email protected]



Prečo je Biotherm Homme Force Supreme Blue Pro Retinol Serum jedinečné? Toto sérum proti starnutiu mužskej pleti viditeľne redukuje mimické vrásky už za jeden mesiac. Toto pokročilé sérum obsahuje účinnú zložku Pro-Retinol, ktorá redukuje viditeľné známky starnutia, ako sú jemné linky a vrásky, ochabnutá pleť, pigmentové škvrny alebo starecké škvrny. Osvedčené výsledky: - Po 1 mesiaci sa pleť zdá byť revitalizovaná a vyživená* Textúra: ľahké gélové emulzné sérum. Nelepivé, nemastné zloženie. Testované na citlivej pleti a vhodné aj pre suchú pleť. Toto pokročilé anti-ageing sérum pre mužov má klinicky preukázaný účinok na obnovu viditeľných známok starnutia starnúcej pleti. Pleť sa zdá byť hladšia, zregenerovaná a rovnomernejšia už po prvej aplikácii. So silou biovedy: Toto sérum je obohatené o účinné modrozelené riasy a extrémne vyhladzujúci proretinol. Toto sérum v géle viditeľnosť vrások a spevňuje kontúry pleti. Verné našim MODRÝM ZÁVÄZKOM: Toto sérum proti starnutiu obsahuje zloženie, ktoré spĺňa prísne požiadavky Biothermu na biologickú odbúrateľnosť (92 % biologická odbúrateľnosť***). Toto balenie je navrhnuté tak, aby bolo šetrné k životnému prostrediu, a obsahuje recyklované materiály. *Klinická štúdia, 43 mužov po 1 mesiaci **Samostatné hodnotenie, 52 mužov po 28 dňoch. ***Podľa OECD 301 alebo porovnateľného testu ISO.

Parfémovaná voda Voce Viva Intensa od značky Valentino bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.

Zmeniť veci k lepšiemu! Voce Viva Intensa je symbolom sily a zmyselnosti, oslavuje čaro okamihu a inšpiruje každú ženu, aby sa vyjadrila a zmenila svet. Ešte silnejšia interpretácia Voce Viva značky VALENTINO zaujme absolútne harmonickou kombináciou kvetinových a ženských prvkov, ktoré inšpirovali celú kolekciu. Kalábrijský bergamot otvára vôňu živou sviežosťou a v srdci pôsobí kytica sviežich kvetov v kombinácii s neroli absolút a sabahským jazmínom osviežujúco a povznášajúco. Krištáľový mach a drevité tóny tvoria silný základ tejto vône, ktorá je mimoriadne elegantná aj po vizuálnej stránke: sklenený flakón zaujme filigránskymi detailmi a ušľachtilými tónmi zlata a diskrétne vytvára scénu pre parfumovanú vodu Voce Viva Intensa.

Valentino Voce Viva Intensa Woda parfumovaná, 100ml

Valentino Voce Viva Intense parfumovaná voda v spreji 100 ml
Hmotnosť
0.1 kg
Objem
100 ml
Zloženie
ALKOHOL, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), ALFA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (Podrobné informácie o zložkách nájdete na zadnej strane obalu)
Výrobca
Cieľové skupiny
Dámy
EAN kód
3614273459051
Číslo od výrobcu
LC925900

Hmotnosť
0.1 kg
Objem
100 ml
Zloženie
ALKOHOL, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), ALFA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (Podrobné informácie o zložkách nájdete na zadnej strane obalu)
Výrobca
Cieľové skupiny
Dámy
EAN kód
3614273459051
Číslo od výrobcu
LC925900
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Aga Domáci ventilátor 41 cm Biely
Aga Domáci ventilátor 41 cm Biely
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 121
63,50 €
Predajca: Aga24
Obrázok produktu pre Carolina Herrera Good Girl, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Tuberóza, kakao, Tonka
Carolina Herrera Good Girl, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Tuberóza, kakao, Tonka
1 317,50 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 50
105,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Guerlain Mon, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - LINALOOL - LIMONENE - ETHYLHEXYL..., 1 kusov
Guerlain Mon, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - LINALOOL - LIMONENE - ETHYLHEXYL..., 1 kusov
955,60 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 12
95,56 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre TOM FORD Black Orchid, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Čierne ríbezle, Gardénia, Jazmín, Citrón, Mandarínka, Ylang-ylang, Gardénia, Jazmín, Lotus, Orchidea, Korenie, Ylang-ylang, ambra, kakao, Incense, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Vetiver, biele pižmo
TOM FORD Black Orchid, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Čierne ríbezle, Gardénia, Jazmín, Citrón, Mandarínka, Ylang-ylang, Gardénia, Jazmín, Lotus, Orchidea, Korenie, Ylang-ylang, ambra, kakao, Incense, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Vetiver, biele pižmo
1 100,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 154
110,00 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW
Obrázok produktu pre Dior Hypnotic Poison, Woda perfumowana, 100ml
Dior Hypnotic Poison, Woda perfumowana, 100ml
910,00 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 90
91,00 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 2193
12,76 €
Predajca: NamdarStore
Obrázok produktu pre Valentino Voce Viva Intensa parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Valentino Voce Viva Intensa parfémovaná voda pre ženy 50 ml
1 878,60 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 10
93,93 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
722,22 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 191
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo
Bestseller
Obrázok produktu pre Prada - Prada Paradox Intense EDP 90ml
Prada - Prada Paradox Intense EDP 90ml
1 428,33 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 131
128,55 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 097,60 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 169
109,76 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
877,67 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 823
78,99 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam
Obrázok produktu pre Valentino Voce Viva Woda perfumowana, 100ml
Valentino Voce Viva Woda perfumowana, 100ml
1 262,30 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 10
126,23 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart
Obrázok produktu pre Apple Watch Series 11 , OLED, Dotyková obrazovka, 64 GB, Wi-Fi, GPS, 30,3 g
Apple Watch Series 11 , OLED, Dotyková obrazovka, 64 GB, Wi-Fi, GPS, 30,3 g
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 46
446,98 €
Predajca: evomag
Obrázok produktu pre Boxspringová posteľ 180x200 CANDICE - béžová + topper ZDARMA
Boxspringová posteľ 180x200 CANDICE - béžová + topper ZDARMA
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 93
790,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Mirjan24_SKCZ
Obrázok produktu pre Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 516
40,00 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 50ml
Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 50ml
1 940,00 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 15
97,00 €
Predajca: FragrancesBg
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
209,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1497
20,90 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Valentino Voce Viva Intensa parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Valentino Voce Viva Intensa parfémovaná voda pre ženy 30 ml
2 357,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
70,72 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 279
101,52 €
Predajca: Sykz
Obrázok produktu pre Voce Viva Woda perfumowana, 30ml
Voce Viva Woda perfumowana, 30ml
2 268,33 €/1l
68,05 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Valentino Voce Viva Woda perfumowana, 50ml
Valentino Voce Viva Woda perfumowana, 50ml
1 863,20 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
93,16 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Valentino, Born In Roma Intense, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
Valentino, Born In Roma Intense, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
1 212,20 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 32
121,22 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 2038
60,00 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 1003
23,00 €
Predajca: ScentsArabia
Obrázok produktu pre Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 30 ml
2 031,00 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 169
60,93 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
651,20 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 1131
65,12 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre Valentino Donna Born In Roma Coral Fantasy parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Valentino Donna Born In Roma Coral Fantasy parfémovaná voda pre ženy 100 ml
958,20 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 23
95,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
350,60 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2416
35,06 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1497
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Valentino Voce Viva parfumovaná voda v spreji 15ml
Valentino Voce Viva parfumovaná voda v spreji 15ml
1 926,67 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
28,90 €
Predajca: etparadisecom

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 10 hodnotení

Obrázky od zákazníkov

Hodnotenie z 12. septembra 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Intenzívna živá vôňa
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 10. marca 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Obľúbená vôňa
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 22. januára 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Super príjemná vôňa
Objem 0,05 l
Hodnotenie z 1. septembra 2026 na
Overený nákup
Objem 0,05 l
Hodnotenie z 3. júna 2026 na
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 8. mája 2026 na
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 8. marca 2026 na
Overený nákup
Objem 0,05 l
Hodnotenie z 15. novembra 2025 na
Overený nákup
Objem 0,05 l
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml
Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l
Obrázok produktu pre Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 31
137,36 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 47
35,15 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 181
30,40 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l
Obrázok produktu pre Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 102
42,94 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l
Obrázok produktu pre Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
15,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l
Obrázok produktu pre J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l
Obrázok produktu pre HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml
Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 10
24,90 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l
Obrázok produktu pre Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 69
68,68 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l
Bestseller
Obrázok produktu pre Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej
Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l
Bestseller
Obrázok produktu pre Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 19
199,99 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l
Obrázok produktu pre Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 118
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,50 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1497
23,65 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l
Obrázok produktu pre TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l
Obrázok produktu pre French Avenue – Noble Cedar, parfum
French Avenue – Noble Cedar, parfum
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
36,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
360,50 €/1l
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 107
26,50 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l
Obrázok produktu pre NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l
Obrázok produktu pre Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml
Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 516
112,30 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l