Hnoj hovädzieho dobytka granulovaný 20 kg vhodný na ekologické pestovanie

57,38 €

2,30 € / 1kg

Doprava zdarma

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

so 3. – st 7. októbra

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Nenechajte si ujsť!
Hnojivá a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (24x = 480 kg – na 4800 m2)
Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (24x = 480 kg – na 4800 m2)
2,23 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
1 069,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer
Obrázok produktu pre Hnojivo na trávnik All-In-One (20 kg – na 400 m2)
Hnojivo na trávnik All-In-One (20 kg – na 400 m2)
2,07 €/1l
61,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer
Obrázok produktu pre Diatomaceous Earth – 100% čistý – Ultra jemný prášok (25-litrové vrece – 10 kg)
Diatomaceous Earth – 100% čistý – Ultra jemný prášok (25-litrové vrece – 10 kg)
1,68 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 31
41,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer
Obrázok produktu pre Kuracie hnojivo v peletách (10 kg – pre 100 m2) - Organifer
Kuracie hnojivo v peletách (10 kg – pre 100 m2) - Organifer
4,40 €/1l
2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5Počet hodnotení: 1
43,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer
Obrázok produktu pre Konský hnoj granulovaný 10,5 kg vhodný na cca 50-100m²pestovania
Konský hnoj granulovaný 10,5 kg vhodný na cca 50-100m²pestovania
4,72 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 25
49,60 €
Doprava zdarma
Predajca: boni-shop
Obrázok produktu pre Dolomitové vápno a horčíkové hnojivo 10 kg
Dolomitové vápno a horčíkové hnojivo 10 kg
1,10 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 61
11,00 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91
Bestseller
Obrázok produktu pre Neudorff Azet Hnojivo na trávniky 139 20 kg
Neudorff Azet Hnojivo na trávniky 139 20 kg
2,87 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 48
57,45 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger
Obrázok produktu pre COMPO 2246622004 COMPO HECKEN TURBO Heckendünger 4,0 kg
COMPO 2246622004 COMPO HECKEN TURBO Heckendünger 4,0 kg
7,08 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 28
29,57 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Substral záhradné hnojivo s pomalým uvoľňovaním, 5 kg, 77120
Substral záhradné hnojivo s pomalým uvoľňovaním, 5 kg, 77120
4,10 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
20,51 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger
Obrázok produktu pre Kurzak sušené prírodné hnojivo 4L
Kurzak sušené prírodné hnojivo 4L
2,62 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 20
10,97 €
-4%
10,47 €
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo
Obrázok produktu pre COMPO 2224822004 COMPOObst- & Gemüsedünger 1,0 l
COMPO 2224822004 COMPOObst- & Gemüsedünger 1,0 l
16,30 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 7
20,86 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Biobizz Worm-Humus, 40 l | Výsadbová pôda
Biobizz Worm-Humus, 40 l | Výsadbová pôda
0,65 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 26
26,00 €
Predajca: BestBrandShop
Obrázok produktu pre Florovit prírodné granulované hnojivo pre kurčatá 5 l
Florovit prírodné granulované hnojivo pre kurčatá 5 l
2,95 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 9
14,73 €
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo
Obrázok produktu pre Čadičová múčka na zlepšenie pôdy pre ílovitú pôdu (20 kg – na 200 m2)
Čadičová múčka na zlepšenie pôdy pre ílovitú pôdu (20 kg – na 200 m2)
2,50 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer
Obrázok produktu pre PERLKA Kyanamid vápenatý 25 kg Minerálne hnojivo Dusíkaté hnojivo N Ca Pastviny
PERLKA Kyanamid vápenatý 25 kg Minerálne hnojivo Dusíkaté hnojivo N Ca Pastviny
3,18 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
79,57 €
Predajca: Lacnepostreky
Obrázok produktu pre COMPO 12024 Záhradné hnojivo modré zrno NovaTec tekuté 2,5 l
COMPO 12024 Záhradné hnojivo modré zrno NovaTec tekuté 2,5 l
8,05 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 13
20,13 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger
Obrázok produktu pre Beckmann 25 kg hnojivo na trávnik Hnojivo na záhradu Kompletné hnojivo na trávnik 21+6+12 Bez dusičnanov
Beckmann 25 kg hnojivo na trávnik Hnojivo na záhradu Kompletné hnojivo na trávnik 21+6+12 Bez dusičnanov
3,37 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 3
84,28 €
Doprava zdarma
Predajca: boni-shop
Obrázok produktu pre Dolomitkalk Kalkdünger 25kg
Dolomitkalk Kalkdünger 25kg
0,32 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 18
7,95 €
Predajca: bauschnell
Obrázok produktu pre Naturen Organická výživa pre ovocie a zeleninu - 1 liter
Naturen Organická výživa pre ovocie a zeleninu - 1 liter
30,05 €/1l
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
30,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Minitoys
Obrázok produktu pre COMPO 2224712004 COMPOHnojivo na paradajky, 1 liter
COMPO 2224712004 COMPOHnojivo na paradajky, 1 liter
19,78 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 16
19,78 €
Predajca: somnia24

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Hnoj hovädzieho dobytka granulovaný 20 kg vhodný na pestovanie

Tento maštaľný hnoj sa vyrába šetrným procesom kompostovania a sušenia a je povolený na pestovanie v súlade s nariadením ES o ekologickom poľnohospodárstve.

Hnoj hovädzieho dobytka je jemný a udržateľný pôdny kondicionér, ktorý uvoľňuje živiny pomaly a rovnomerne, takže aj citlivé rastliny sú zásobované živinami v súlade s ich potrebami.

  • Organické záhradné hnojivo s prirodzeným dlhodobým účinkom na ekologicky uvedomelé hnojenie

  • Trvalý, rovnomerný prísun živín bez rizika spálenia alebo prehnojenia

  • Humusotvorné a cenné - prísun humusových látok a aktivácia pôdneho života stabilizujú štruktúru a úrodnosť pôdy

  • Kompatibilný - vhodný aj pre citlivé plodiny, ako sú mladé rastliny a kyslé plodiny

  • Dobre kompostovateľný - bez klíčiacich burín

  • Čistý hnoj s cennými humusotvornými mikroorganizmami, bez chemických a minerálnych prísad

Odporúčania pre aplikáciu:

  • Ruže: 150 - 200 g/m² na záhony

  • Trvalky: 150-250 g/m² na koreňovú zónu rastlín

  • Okrasné kry, kríky, stromy a ihličnany: Aplikujte 200-350 g/m² v závislosti od výšky v oblasti koruny

  • Zelenina: Na záhony rozotrite 150-250 g/m² v závislosti od typu plodiny

  • Ovocné a bobuľovité plodiny: Aplikujte 150-200 g/m² na koreňovú zónu rastlín

  • Balkónové a črepníkové rastliny: Primiešajte 20-40 g/l zeminy v črepníkoch

Poľnohospodárske hnojivo s použitím:

100 % kompostovaný, sušený maštaľný hnoj

Obsah živín na 100 g:

Celkový dusík (N): 2,0

Celkový obsah fosforečnanov (P2O5): 2,0

Celkový oxid draselný (K2O): 2,0

Zdrojový materiál:

100 % kompostovaný, sušený maštaľný hnoj

Organická hmota: 60 %

Pokyny na skladovanie:

Skladujte na chladnom a suchom mieste, chránenom pred priamym slnečným žiarením, mimo dosahu detí a domácich zvierat. Nedovoľte, aby sa hnojivo dostalo do odpadových vôd alebo vodných plôch. Pri správnom skladovaní možno toto hnojivo skladovať niekoľko mesiacov bez zníženia kvality. Nemiešajte s krmivom pre zvieratá.

Návod na použitie:

Na použitie v domácich záhradách a záhradníctve. Podrobný návod na použitie a dávkovanie nájdete v texte na obale.

Poznámka: Odporúčania úradného poradenstva majú prednosť.

Hmotnosť
25 kg
Počet kusov
1
EAN kód
4058569132775
Číslo od výrobcu
10.592
Výrobca

Hmotnosť
25 kg
Počet kusov
1
EAN kód
4058569132775
Číslo od výrobcu
10.592
Výrobca
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Dolomitové vápno a horčíkové hnojivo 10 kg
Dolomitové vápno a horčíkové hnojivo 10 kg
1,10 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 61
11,00 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91
Obrázok produktu pre Konský hnoj granulovaný 10,5 kg vhodný na cca 50-100m²pestovania
Konský hnoj granulovaný 10,5 kg vhodný na cca 50-100m²pestovania
4,72 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 25
49,60 €
Doprava zdarma
Predajca: boni-shop
Obrázok produktu pre Neudorff Azet, hnojivo obsahujúce draslík, 2 kg – pre zvýšenie arómy a lepšiu úrodu. Pri použití na jeseň posilňuje odolnosť voči mrazu. Vhodné aj ako hnojivo na trávniky
Neudorff Azet, hnojivo obsahujúce draslík, 2 kg – pre zvýšenie arómy a lepšiu úrodu. Pri použití na jeseň posilňuje odolnosť voči mrazu. Vhodné aj ako hnojivo na trávniky
10,22 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
20,44 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger
Obrázok produktu pre COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitná zemina pre kvetináče, 50 litrov
COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitná zemina pre kvetináče, 50 litrov
0,99 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 101
20,96 €
Predajca: bauschnell
Obrázok produktu pre Záhradnícky perlit 10 l kypria osivové lôžko
Záhradnícky perlit 10 l kypria osivové lôžko
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 80
9,64 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91
Bestseller
Obrázok produktu pre Neudorff Azet Hnojivo na trávniky 139 20 kg
Neudorff Azet Hnojivo na trávniky 139 20 kg
2,87 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 48
57,45 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger
Obrázok produktu pre Záhradnícky perlit 20 l kypriaci záhon
Záhradnícky perlit 20 l kypriaci záhon
0,69 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 65
13,74 €
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo
Obrázok produktu pre Sada semien organickej zeleniny (10 odrôd) - sada semien organickej zeleniny ideálna na terasu, balkón a záhradu
Sada semien organickej zeleniny (10 odrôd) - sada semien organickej zeleniny ideálna na terasu, balkón a záhradu
4 190,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
41,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Zmes na vertikutáciu – trávne osivo – hnojivo – pôdny kondicionér (15 kg – na 450 m2)
Zmes na vertikutáciu – trávne osivo – hnojivo – pôdny kondicionér (15 kg – na 450 m2)
4,20 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 13
62,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer
Obrázok produktu pre COMPO 2246622004 COMPO HECKEN TURBO Heckendünger 4,0 kg
COMPO 2246622004 COMPO HECKEN TURBO Heckendünger 4,0 kg
7,08 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 28
29,57 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Florovit prírodné granulované hnojivo pre kurčatá 5 l
Florovit prírodné granulované hnojivo pre kurčatá 5 l
2,95 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 9
14,73 €
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre TRESKO® Flexibilná záhradná hadica 30 m flexibilná flexibilná hadica na vodu
TRESKO® Flexibilná záhradná hadica 30 m flexibilná flexibilná hadica na vodu
1,01 €/1m
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 712
31,99 €
-5%
30,39 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company
Obrázok produktu pre Kurzak sušené prírodné hnojivo 4L
Kurzak sušené prírodné hnojivo 4L
2,62 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 20
10,97 €
-4%
10,47 €
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo
Obrázok produktu pre COMPO 12611 COMPOprírodné hnojivo rohové hobliny, 2,5 kg vrece
COMPO 12611 COMPOprírodné hnojivo rohové hobliny, 2,5 kg vrece
7,94 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
19,85 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger
Obrázok produktu pre Plot z drôteného pletiva 1m x 25m veľkosť oka 19mm
Plot z drôteného pletiva 1m x 25m veľkosť oka 19mm
2,84 €/1m
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 74
71,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EinsPreis
Obrázok produktu pre SAFLAX - BIO - Paradajka - Čierna čerešňa - Solanum lycopersicum - 10 Semená
SAFLAX - BIO - Paradajka - Čierna čerešňa - Solanum lycopersicum - 10 Semená
455,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,55 €
Predajca: SAFLAX
Obrázok produktu pre COMPO 2224822004 COMPOObst- & Gemüsedünger 1,0 l
COMPO 2224822004 COMPOObst- & Gemüsedünger 1,0 l
16,30 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 7
20,86 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre CompoZemina na siatie a prešívanie 5l
CompoZemina na siatie a prešívanie 5l
3,04 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
15,20 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Rose Arch Metal 240cm
Rose Arch Metal 240cm
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 29
19,20 €
-11%
17,06 €
Predajca: Special-trends
Obrázok produktu pre Dolomitkalk Kalkdünger 25kg
Dolomitkalk Kalkdünger 25kg
0,32 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 18
7,95 €
Predajca: bauschnell
Obrázok produktu pre KADAX trávnikové osivo, trávne osivo, rýchlo rastúca tráva, trávnikové pelety, rýchlo klíčiace trávnikové osivo
KADAX trávnikové osivo, trávne osivo, rýchlo rastúca tráva, trávnikové pelety, rýchlo klíčiace trávnikové osivo
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 15
15,00 €
Predajca: KADAX
Obrázok produktu pre 8" palcová mini reťazová píla s batériou, 8000mAh 1200W batériová reťazová píla, na prerezávanie, remeslá a projekty pre domácich majstrov
8" palcová mini reťazová píla s batériou, 8000mAh 1200W batériová reťazová píla, na prerezávanie, remeslá a projekty pre domácich majstrov
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 13
79,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LUMIDRA
Obrázok produktu pre Permaclean Acetum 5 L základná látka - koncentrovaný herbicíd proti burine na cesty, chodníky, terasy a dezinfekcia nástrojov
Permaclean Acetum 5 L základná látka - koncentrovaný herbicíd proti burine na cesty, chodníky, terasy a dezinfekcia nástrojov
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
63,46 €
Doprava zdarma
Predajca: ichzapfe
Obrázok produktu pre Tefal YS22Q25, 6 L, Keramický, Plyn, Halogén, Indukčná, Uzavretá doska, Čierna, Nerezová oceľ, 22 cm, Nerezová oceľ, 6 osôb
Tefal YS22Q25, 6 L, Keramický, Plyn, Halogén, Indukčná, Uzavretá doska, Čierna, Nerezová oceľ, 22 cm, Nerezová oceľ, 6 osôb
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 805
87,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Bestseller
Obrázok produktu pre Aga Zahradný fóliovník MR4003CH 3x2x2 m
Aga Zahradný fóliovník MR4003CH 3x2x2 m
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 352
55,00 €
Predajca: Aga24
Obrázok produktu pre Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
1,27 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 75
31,85 €
Predajca: boni-shop
Obrázok produktu pre AREBOS solárna sprcha 20 L záhradná sprcha bazénová sprcha vonkajšia sprcha kempingová sprcha sprcha
AREBOS solárna sprcha 20 L záhradná sprcha bazénová sprcha vonkajšia sprcha kempingová sprcha sprcha
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 567
99,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS
Obrázok produktu pre Hnojivo na trávnik FUXTEC jar/leto FX-RDFS10 | hnojivo na trávnik s vysokým obsahom dusíka | 10 kg na cca 500 m² | dlhodobý účinok | vyrobené v Nemecku
Hnojivo na trávnik FUXTEC jar/leto FX-RDFS10 | hnojivo na trávnik s vysokým obsahom dusíka | 10 kg na cca 500 m² | dlhodobý účinok | vyrobené v Nemecku
2,88 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 24
29,00 €
15% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: FUXTEC
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre 200 * 70 * 110 cm Bike Cover (univerzálny) 210T nepremokavá plachta Ochranný kryt pre bicykel Mountain Bike Road Bike Bike
200 * 70 * 110 cm Bike Cover (univerzálny) 210T nepremokavá plachta Ochranný kryt pre bicykel Mountain Bike Road Bike Bike
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 141
16,54 €
-2%
16,20 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce
Bestseller
Obrázok produktu pre Vonkajšia solárna lampa Solárne závesné svetlo IP65 Vodotesná záhradná závesná lampa s 2 žiarovkami a diaľkovým ovládaním, teplá biela
Vonkajšia solárna lampa Solárne závesné svetlo IP65 Vodotesná záhradná závesná lampa s 2 žiarovkami a diaľkovým ovládaním, teplá biela
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 74
35,39 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A++.
Spektrum A++ do E
Predajca: lapamax

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 74 hodnotení
Hodnotenie z 12. marca 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Zrnitý maštaľný hnoj 25 kg
Hmotnosť 25 kg
Hodnotenie z 10. júna 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Hnojivo Mega
Hmotnosť 25 kg
Hodnotenie z 5. júna 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Dobrý pomer ceny a kvality.
Hmotnosť 25 kg
Hodnotenie z 15. januára 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Dobré hnojivo.
Hmotnosť 25 kg
Hodnotenie z 6. apríla 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Okrúhle uzemnenie
Hmotnosť 25 kg
Hodnotenie z 9. júla 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Hnoj z hovädzieho dobytka
Hmotnosť 25 kg
Hodnotenie z 4. apríla 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Hnoj dobytka
Hmotnosť 25 kg
Hodnotenie z 4. mája 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Znova a znova
Hmotnosť 25 kg
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (24x = 480 kg – na 4800 m2)
Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (24x = 480 kg – na 4800 m2)
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
1 069,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer
2,23 €/1l
Obrázok produktu pre Topdressing trávnika – zmes s mykorízou a rizobaktériami (Veľká taška 1000 litrov – na 1000 m2)
Topdressing trávnika – zmes s mykorízou a rizobaktériami (Veľká taška 1000 litrov – na 1000 m2)
819,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer
0,82 €/1l
Obrázok produktu pre Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (12x = 240 kg – na 2400 m2)
Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (12x = 240 kg – na 2400 m2)
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
789,99 €
-80,00 €
709,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer
2,96 €/1l
Obrázok produktu pre Topdressing trávnika – zmes s mykorízou a rizobaktériami (Veľká taška 500 litrov – na 500 m2)
Topdressing trávnika – zmes s mykorízou a rizobaktériami (Veľká taška 500 litrov – na 500 m2)
719,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer
1,44 €/1l
Obrázok produktu pre Zlepšovač pôdy – aktivačná zmes (veľké vrece 500 l – na 500 m2)
Zlepšovač pôdy – aktivačná zmes (veľké vrece 500 l – na 500 m2)
719,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer
1,44 €/1l
Obrázok produktu pre Koncentrát proti trávnym hmyzom – 10 l pre 2500 m2
Koncentrát proti trávnym hmyzom – 10 l pre 2500 m2
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
229,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer
23,00 €/1l
Obrázok produktu pre Koncentrát proti trávnym hmyzom – 1000 ml pre 250 m2
Koncentrát proti trávnym hmyzom – 1000 ml pre 250 m2
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
54,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer
54,99 €/1l
Obrázok produktu pre Koncentrát proti pôdnemu hmyzu – 10 l na 10.000 m2
Koncentrát proti pôdnemu hmyzu – 10 l na 10.000 m2
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
199,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer
20,00 €/1l
Obrázok produktu pre Dolomitové vápno a horčíkové hnojivo 10 kg
Dolomitové vápno a horčíkové hnojivo 10 kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 61
11,00 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91
1,10 €/1kg
Obrázok produktu pre Nematódy – Koncentrát pôdnych nematód – 5 L pre 5000 m2
Nematódy – Koncentrát pôdnych nematód – 5 L pre 5000 m2
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 4
129,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer
26,00 €/1l
Obrázok produktu pre Koncentrát proti pôdnym plesniam – 5 l na 5000 m2
Koncentrát proti pôdnym plesniam – 5 l na 5000 m2
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
129,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer
26,00 €/1l
Obrázok produktu pre Koncentrát proti chorobám listov – 5 l pre 5.000 m2
Koncentrát proti chorobám listov – 5 l pre 5.000 m2
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
129,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer
26,00 €/1l
Obrázok produktu pre Koncentrát proti pôdnemu hmyzu – 5 l na 5000 m2
Koncentrát proti pôdnemu hmyzu – 5 l na 5000 m2
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
129,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer
26,00 €/1l
Obrázok produktu pre Koncentrát proti listovému hmyzu – 5 l na 5000 m2
Koncentrát proti listovému hmyzu – 5 l na 5000 m2
129,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer
26,00 €/1l
Obrázok produktu pre Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (20 kg – na 200 m2)
Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (20 kg – na 200 m2)
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer
2,50 €/1l
Obrázok produktu pre Organické hnojivo z ovčej vlny - pelety (20 kg na 200 m2) - Organifer
Organické hnojivo z ovčej vlny - pelety (20 kg na 200 m2) - Organifer
109,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer
5,50 €/1l
Obrázok produktu pre Hnojivo Pro Turf & Lawn – kontrolované uvoľňovanie (20 kg – na 665 m2) - Organifer
Hnojivo Pro Turf & Lawn – kontrolované uvoľňovanie (20 kg – na 665 m2) - Organifer
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer
5,00 €/1l
Obrázok produktu pre Organické hnojivo z ovčej vlny - pelety (10 kg na 100 m2) - Organifer
Organické hnojivo z ovčej vlny - pelety (10 kg na 100 m2) - Organifer
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer
7,00 €/1l
Obrázok produktu pre Hnojivo na rozchodníky a zelené strechy - 20 kg na 400 m2 - Organifer
Hnojivo na rozchodníky a zelené strechy - 20 kg na 400 m2 - Organifer
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
56,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer
2,85 €/1kg
Obrázok produktu pre Hnojivo na trávnik All-In-One (20 kg – na 400 m2)
Hnojivo na trávnik All-In-One (20 kg – na 400 m2)
61,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer
2,07 €/1l