4,9



Na základe 18 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Biochar Zlepšovač Pôdy 500 kg (1750 L) – Rastlinné Uhlie – Organický Zlepšovač Pre Dlhodobú Úrodnosť Pôdy & Rast Rastlín – Organifer1,14 €/1l
1 999,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Ďalšie informácie o reklame
Dolomitové vápno a horčíkové hnojivo 10 kg1,10 €/1kg
11,00 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91

Ďalšie informácie o reklame
Hnojivo Pro Turf & Lawn – kontrolované uvoľňovanie (20 kg – na 665 m2) - Organifer5,00 €/1l
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Ďalšie informácie o reklame
Hnojivo na trávnik All-In-One (20 kg – na 400 m2)2,07 €/1l
61,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Organifer

Neudorff Azet Hnojivo na trávniky 139 20 kg
2,87 €/1kg
57,45 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Hnojivo na trávnik FUXTEC jar/leto FX-RDFS10 | hnojivo na trávnik s vysokým obsahom dusíka | 10 kg na cca 500 m² | dlhodobý účinok | vyrobené v Nemecku
2,88 €/1kg
29,00 €
Doprava zdarma
Predajca: FUXTEC

Dolomitové hnojivo s obsahom vápnika a horčíka 20 kg
1,05 €/1kg
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Hnoj hovädzieho dobytka granulovaný 20 kg vhodný na ekologické pestovanie
2,30 €/1kg
57,38 €
Doprava zdarma
Predajca: boni-shop

Beckmann 25 kg hnojivo na trávnik Hnojivo na záhradu Kompletné hnojivo na trávnik 21+6+12 Bez dusičnanov
3,37 €/1kg
84,28 €
Doprava zdarma
Predajca: boni-shop

Vápno na bielenie stromov a kríkov/ Hnojivé vápno na odkyslenie a hnojenie pôd chudobných na vápnik.
4,50 €/1kg
9,00 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91

BIOVITA záhradné vápno a vápno na trávniky 5 kg Vysokokvalitné vápenaté hnojivo na odkyslenie pôdy, podporu rastu rastlín a zlepšenie absorpcie živín
2,04 €/1kg
10,20 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Prima Dolomitkalk 25kg - pH-Wert optimieren & Pflanzen ideal mit Nährstoffen versorgen
0,48 €/1kg
13,95 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,95 €
Predajca: bauschnell

Florovit hnojivo na trávnik s mikrogranulátom machu 4kg
19,35 €/1l
24,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Konský hnoj granulovaný 10,5 kg vhodný na cca 50-100m²pestovania
4,72 €/1kg
49,60 €
Doprava zdarma
Predajca: boni-shop

Beckmann 25 kg granulované hnojivo so železom hnojivo na trávnik s obsahom síranu železitého hnojivo na potláčanie machu
3,13 €/1kg
78,33 €
Doprava zdarma
Predajca: boni-shop

Substral 6 v 1 kompletné hnojivo na trávnik 10 kg - 8747
3,72 €/1kg
37,20 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

COMPO Turbo trávnikové hnojivo, vhodné pre rozmetadlo, na 130 m², 5 kg, 28596
4,24 €/1kg
22,05 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Čadičová múčka na zlepšenie pôdy pre ílovitú pôdu (20 kg – na 200 m2)
2,50 €/1l
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Neudorff- Azet HerbstRasenDünger 20 kg na 400 m² neškodný pre zvieratá
2,38 €/1kg
51,50 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,66 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

WOLF Garten prípravok na ničenie buriny a hnojivo na trávnik 2 v 1
10,32 €/1kg
92,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Zlepšuje vstrebávanie živín - hnojenie funguje lepšie
- Dlhodobo potláča výskyt machu vďaka stabilizácii pH
- Horčík zabezpečuje sýtozelenú farbu trávy
- Zvyšuje hodnotu pH kyslej pôdy
- Podporuje život v pôde
Cenné prírodné vápno s vápnikom a množstvom horčíka, dve hlavné živiny v jednom hnojive. Na prírodné vápenaté hnojenie a reguláciu hodnoty pH trávnikov a záhrad. Veľké množstvo vápna sa z našej pôdy neustále odstraňuje rastlinami, vyplavovaním a vplyvmi životného prostredia (napr. kyslé dažde). Pri nedostatku vápna sa zhoršuje štruktúra pôdy a dôležité živiny v pôde sa viažu a pre rastliny už nie sú dostupné. Chýbajúce vápno sa musí dopĺňať pravidelným vápnením.
- Zvyšuje a stabilizuje hodnotu pH pôdy
- Pôsobí proti škodlivým pôdnym kyselinám
- uhličité horčíkové vápno pre max. 250 m²
- Zlepšuje pôdnu reakciu a dostupnosť živín
- Zvyšuje úrodu a kvalitu záhradných plodín
- Vytvára svieže zelené rastliny a zabraňuje tvorbe machu na trávniku
- Zrnitosť: 0-2 mm, zemito-hlinitá
Aplikácie:
- Dávka pri udržiavacom a regeneračnom vápnení závisí od druhu pôdy a rastlín a od hodnoty pH pôdy.
- Aplikácia je v zásade možná kedykoľvek počas roka.
Na udržiavacie vápnenie sa odporúča nasledujúca ročná dávka vápna na m²:
- ľahké pôdy: 100 - 120 g / m²
- stredne ťažké pôdy: 140-180 g / m²
- ťažké pôdy: 200-250 g / m²
Návod na použitie
- Určite typ pôdy.
- Na základe typu pôdy vypočítajte potrebné množstvo trávnikového vápna Dolomitkalk.
- Rozotrite Dolomitkalk Trávnikové vápno na trávnik ručne alebo pomocou rozmetadla.
Označovanie podľa nariadenia (ES) č. 1272/2008 [CLP]
Výstražné piktogramy (CLP)
-
Signálne slovo (CLP)
-
Výstražné upozornenia (CLP)
-
Bezpečnostné upozornenia (CLP)
-
Právne predpisy
Číslo povolenia DE: biologické
Účinné látky / zložky: 55 % uhličitan vápenatý (CaCO3) 35 % uhličitan horečnatý (MgCO3) 51 % alkalických účinných látok, hodnotených ako CaO (neutralizačná hodnota)
Karta bezpečnostných údajov na stiahnutie
Dolomitové vápno 25 kg
Popis produktu:
- sýtené horčíkové vápno
- Na hnojenie trávnikov, okrasných záhrad, zeleniny, ovocia a vinohradníctva
- Zrnitosť 0-2 mm
- 55 % uhličitan vápenatý (CaCO3)
- 35 % uhličitan horečnatý (MgCO3)
- 51 % alkalických zložiek, hodnotených ako CaO (neutralizačná hodnota)
- Rozmery
- 25 kg
- Hmotnosť
- 25 kg
- Objem
- 25 l
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4260073471336
- Číslo od výrobcu
- 869501
- Výrobca
- Hamann
- Rozmery
- 25 kg
- Hmotnosť
- 25 kg
- Objem
- 25 l
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4260073471336
- Číslo od výrobcu
- 869501
- Výrobca
- Hamann
Bez signálneho slova
Nie je potrebný žiadny údaj
Dodatočné informácie
Výstražné upozornenia
Nie je potrebný žiadny údaj
Hodí sa k tomu

KADAX trávnikové osivo, trávne osivo, rýchlo rastúca tráva, trávnikové pelety, rýchlo klíčiace trávnikové osivo
15,00 €
Predajca: KADAX

Neudorff Azet Hnojivo na trávniky 139 20 kg
2,87 €/1kg
57,45 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Dolomitové vápno a horčíkové hnojivo 10 kg
1,10 €/1kg
11,00 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91

Beckmann 25 kg hnojivo na trávnik Hnojivo na záhradu Kompletné hnojivo na trávnik 21+6+12 Bez dusičnanov
3,37 €/1kg
84,28 €
Doprava zdarma
Predajca: boni-shop

Hnoj hovädzieho dobytka granulovaný 20 kg vhodný na ekologické pestovanie
2,30 €/1kg
57,38 €
Doprava zdarma
Predajca: boni-shop

Hnojivo na trávnik FUXTEC jar/leto FX-RDFS10 | hnojivo na trávnik s vysokým obsahom dusíka | 10 kg na cca 500 m² | dlhodobý účinok | vyrobené v Nemecku
2,88 €/1kg
29,00 €
Doprava zdarma
Predajca: FUXTEC

Zmes na vertikutáciu – trávne osivo – hnojivo – pôdny kondicionér (15 kg – na 450 m2)
4,20 €/1kg
62,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Wolf Garten 3827045 Osivo na trávnik pre robotickú kosačku RO-S 100 (3827045)
22,32 €/1kg
152,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Sada 2 vankúšov 80x80 cm Náplň: 1500 gramov peria, husacie perie 100% prírodné Obliečka na vankúš: 100% bavlna Vankúš z peria 80 x 80 cm
55,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion

Varta 06032, Batéria na jedno použitie, CR2032, Lítium, 3 V, 5 kusov, 230 mAh
4,48 €
Predajca: CORWELL

Permaclean Acetum 5 L základná látka - koncentrovaný herbicíd proti burine na cesty, chodníky, terasy a dezinfekcia nástrojov
63,46 €
Doprava zdarma
Predajca: ichzapfe

Zmes na vertikutáciu – trávne osivo – hnojivo – pôdny kondicionér (10 kg – na 300 m2)
5,70 €/1kg
56,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Sada semien organickej zeleniny (10 odrôd) - sada semien organickej zeleniny ideálna na terasu, balkón a záhradu
4 190,00 €/1kg
41,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Solárne svetlá záhrada 8 kusov LED solárnych bateriek záhradné baterky s realistickým efektom plameňa IP65 solárne lampy pre vonkajšiu záhradu Retoo
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Konský hnoj granulovaný 10,5 kg vhodný na cca 50-100m²pestovania
4,72 €/1kg
49,60 €
Doprava zdarma
Predajca: boni-shop

TRESKO® Flexibilná záhradná hadica 30 m flexibilná flexibilná hadica na vodu
1,07 €/1m
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

Kryt na plynový gril Kryt na gril vodotesný Kryt na gril s kapucňou (145x61x117cm) - čierny
23,22 €/1m²
20,82 €
Predajca: odsellingaaa

Žiletky Gillette Fusion 5, balenie 8 kusov
24,99 €
Predajca: Ston-shop

ProfiCare PC-AKS 3034, Suché a mokré, Filtrovanie, Bezvreckové, Antracit, Modrá, Nabíjanie, Batérie
51,65 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Regály AREBOS pre vysoké zaťaženie 180x90x40 cm | 875 kg | 5 políc z MDF | pozinkovaný zásuvný systém
44,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

COMPO 2246622004 COMPO HECKEN TURBO Heckendünger 4,0 kg
7,08 €/1kg
29,57 €
Predajca: somnia24

Knoflíkový článok CAMELION AG13 15V Alkaline, blister po 10 ks
1,49 €
Predajca: eu-bay_de

Bočná markíza Dubaj 25412, moderné súkromie pre záhrady a terasy, 300 x 180 cm
85,00 €
Predajca: Kokiska

Neudorff Azet®, hnojivo na podporu rastu, 10 kg
3,91 €/1kg
39,12 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Atika Elektro – vertikutátor na trávu, prevzdušňovač trávnika VT40Z
79,90 €
Predajca: Altrad-Lescha-Atika-GmbH

Plot z drôteného pletiva 1m x 25m veľkosť oka 19mm
2,84 €/1m
71,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EinsPreis

ProfiCook PC-VK 1080, Čierna, Nerezová oceľ, Marinovanie, Nerezová oceľ, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz
64,80 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Malé vodné čerpadlo Mini záhradné čerpadlá Rybníkové čerpadlo 5W 240l/h DC 12V Micro Garden Water Aquarium Mini Pump Oil Pump Brushless Aquarium Pump Retoo
10,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

HP Dvojbalenie čiernej/trojfarebnej originálnej atramentovej kazety 302, Štandardný, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na pigmentovej báze, Atrament na báze farby, 3,5 ml, 4 ml
68,64 €
Predajca: T3S_Shop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
94% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
94%6% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
6%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 8. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobré.
Objem 25 lHmotnosť 25 kg
Všetko dobré. Používam ho na zlepšenie pôdy v záhrade.
Hodnotenie z 18. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Objem 25 lHmotnosť 25 kg
Nepraší ako iné vápno top
Hodnotenie z 3. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Krátky čas dodania.
Objem 25 lHmotnosť 25 kg
Uložíme ho na trávu.
Hodnotenie z 24. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dolomitové vápno
Objem 25 lHmotnosť 25 kg
Všetko bolo v poriadku. Kedykoľvek znova! Ďakujem
Hodnotenie z 21. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super služby
Objem 25 lHmotnosť 25 kg
Článok je dobrý
Hodnotenie z 19. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi spokojný
Objem 25 lHmotnosť 25 kg
Všetko perfektné
Hodnotenie z 23. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 25 lHmotnosť 25 kg
Hodnotenie z 19. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 25 lHmotnosť 25 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (24x = 480 kg – na 4800 m2)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1 069,99 €
Predajca: Organifer
2,23 €/1l

Topdressing trávnika – zmes s mykorízou a rizobaktériami (Veľká taška 500 litrov – na 500 m2)
719,99 €
Predajca: Organifer
1,44 €/1l

Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (12x = 240 kg – na 2400 m2)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
789,99 €
-80,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
709,99 €
Predajca: Organifer
2,96 €/1l

Koncentrát proti trávnym hmyzom – 10 l pre 2500 m2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
229,99 €
Predajca: Organifer
23,00 €/1l

Koncentrát proti trávnym hmyzom – 1000 ml pre 250 m2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
54,99 €
Predajca: Organifer
54,99 €/1l

Koncentrát proti pôdnemu hmyzu – 10 l na 10.000 m2



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
199,99 €
Predajca: Organifer
20,00 €/1l

Koncentrát proti listovému hmyzu – 5 l na 5000 m2
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Koncentrát proti chorobám listov – 5 l pre 5.000 m2



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Nematódy – Koncentrát pôdnych nematód – 5 L pre 5000 m2



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Koncentrát proti pôdnym plesniam – 5 l na 5000 m2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Koncentrát proti pôdnemu hmyzu – 5 l na 5000 m2



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Dolomitové vápno a horčíkové hnojivo 10 kg



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(61)Počet hodnotení: 61
11,00 €
Predajca: fair-play91
1,10 €/1kg

Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (20 kg – na 200 m2)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
49,99 €
Predajca: Organifer
2,50 €/1l

Hnojivo Pro Turf & Lawn – kontrolované uvoľňovanie (20 kg – na 665 m2) - Organifer
99,99 €
Predajca: Organifer
5,00 €/1l

Plagronový kvet rias 5 L



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
115,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
23,02 €/1l

Hnojivo na trávnik All-In-One (20 kg – na 400 m2)
61,99 €
Predajca: Organifer
2,07 €/1l

Štartovací balíček BioBizz



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(35)Počet hodnotení: 35
105,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
35,03 €/1l

Hnojivo na rozchodníky a zelené strechy - 20 kg na 400 m2 - Organifer



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
56,99 €
Predajca: Organifer
2,85 €/1kg

Hnojivo na pastviny All-In-One (20 kg – na 400 m2)
56,99 €
Predajca: Organifer
1,90 €/1l

Koncentrát proti pôdnym plesniam – 1000 ml na 1000 m2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
51,99 €
Predajca: Organifer
51,99 €/1l