4,9



Na základe 16 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dolomitové vápno a horčíkové hnojivo 10 kg1,10 €/1kg
11,00 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91

Ďalšie informácie o reklame
LERAVA® chelát železa 200g - účinne bojuje proti nedostatku železa - hnojivo so železom pre všetky druhy rastlín - zabezpečuje silnú zeleň - hnojivo so železom pre hortenzie355,50 €/1kg
71,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Vápenaté hnojivo s horčíkom (5 kg – na 100 m2)7,40 €/1l
36,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Ďalšie informácie o reklame
Monokalciumfosfát 1 kg, MKP, fosfor, draslík, hnojivo P-K, stimulátor kvitnutia, kvitnutie, GiDeli14,38 €/1kg
14,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Dolomitkalk Kalkdünger 25kg
0,32 €/1kg
7,95 €
Predajca: bauschnell

Hnoj hovädzieho dobytka granulovaný 20 kg vhodný na ekologické pestovanie
2,30 €/1kg
57,38 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: boni-shop

Neudorff Azet Hnojivo na trávniky 139 20 kg
2,87 €/1kg
57,45 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Vápno na bielenie stromov a kríkov/ Hnojivé vápno na odkyslenie a hnojenie pôd chudobných na vápnik.
4,50 €/1kg
9,00 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91

Kurzak sušené prírodné hnojivo 4L
2,62 €/1l
10,97 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,47 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Florovit prírodné granulované hnojivo pre kurčatá 5 l
2,95 €/1l
14,73 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

BIOVITA záhradné vápno a vápno na trávniky 5 kg Vysokokvalitné vápenaté hnojivo na odkyslenie pôdy, podporu rastu rastlín a zlepšenie absorpcie živín
1,94 €/1kg
10,20 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,70 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

COMPO 2224822004 COMPOObst- & Gemüsedünger 1,0 l
16,30 €/1kg
20,86 €
Predajca: somnia24

COMPO 2246622004 COMPO HECKEN TURBO Heckendünger 4,0 kg
7,08 €/1kg
29,57 €
Predajca: somnia24

Čadičová múčka na zlepšenie pôdy pre ílovitú pôdu (20 kg – na 200 m2)
2,50 €/1l
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Florovit odkysľujúce vápenaté hnojivo 5 kg mikroflóra 3v1 s humínovými kyselinami
2,77 €/1kg
13,95 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,45 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Tuhé hnojivo pre tuje a cypriše 1 kg BIOPON
12,61 €/1kg
12,61 €
Predajca: Dragtek-com

Hnojivo na trávnik FUXTEC jar/leto FX-RDFS10 | hnojivo na trávnik s vysokým obsahom dusíka | 10 kg na cca 500 m² | dlhodobý účinok | vyrobené v Nemecku
2,88 €/1kg
29,00 €
Doprava zdarma
Predajca: FUXTEC

Prima Dolomitkalk 25kg - pH-Wert optimieren & Pflanzen ideal mit Nährstoffen versorgen
0,48 €/1kg
13,95 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,95 €
Predajca: bauschnell

SUBSTRAL® 22040 SUBSTRAL® Universaldünger 4,0 l
8,08 €/1l
32,32 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Dolomitové hnojivo s obsahom vápnika a horčíka 20 kg
Vápnikové a horčíkové hnojivo prírodného pôvodu značky BIOVITA určené na zlepšenie kvality pôdy a podporu zdravého rastu rastlín. Prípravok má dvojstupňový účinok: odkysľuje pôdu a obohacuje ju o vápnik a horčík, ktoré sú potrebné pre správny vývoj rastlín.
Ide o výrobok s vysokým obsahom uhličitanu vápenatého a horčíka. Môže sa používať na odkyslenie a hnojenie kyslých pôd. Prípravok umožní doplniť do pôdy chýbajúce prvky. Prípravok sa odporúča pre všetky typy pôd.
Výhody:
Prírodný pôvod - ideálne pre poľnohospodárstvo.
Odkysľuje pôdu - obnovuje správne pH pôdy potrebné pre rast rastlín.
O bohacuje pôdu o vápnik a horčík - podporuje rozvoj koreňov a zlepšuje štruktúru pôdy.
Zlepšuje zdravie rastlín - uľahčuje pohyb minerálnych látok v pôde, čo vedie k lepším výnosom.
Stimuluje rozvoj koreňov - zlepšuje príjem živín.
Vynikajúci pre trávniky - odstraňuje mach a obohacuje pôdu o živiny.
Parametre:
Značka: BIOVITA
Hmotnosť: 20 kg
Určenie: Odkyslenie a hnojenie kyslej pôdy chudobnej na prvky, najmä pre trávniky, zeleninu a ovocné rastliny.
Balenie: vrece
Výdatnosť:(v závislosti od typu pôdy): 0,1-0,5 kg/m².
Zloženie výrobku:
Vápnik (CaO): min. 28%.
Horčík (MgO): min. 15%.
CaO + MgO: min. 45%.
Popisy produktov Dolomit je výrobok s vysokým obsahom uhličitanu vápenatého a horčíka. Je určený na odkyslenie a hnojenie kyslých, živných pôd. Odporúča sa používať na všetky typy pôd. Plní teda dvojakú úlohu: odkysľuje pôdu a zvyšuje obsah horčíka a vápnika. Poskytuje aj celý rad ďalších prvkov a mikroživín, ktoré majú pozitívny vplyv na vegetáciu a úrodu rastlín. Návod na použitie Prípravok sa odporúča na odkyslenie a hnojenie kyslých pôd. Používajte podľa pokynov uvedených na obale.
- Rozmery
- Dĺžka: 48 cm, šírka: 40 cm, výška: 12 cm
- Hmotnosť
- 21 kg
- Objem
- 10 l
- Model
- Dolomit
- Verzia
- 1.0
- Zložky produktu
- Vápnik (CaO): min. 28 %, horčík (MgO): min. 15 %, CaO + MgO: min. 45 %
- Počet kusov
- 1
- Rozsah dodávky
- 1 vrecko
- EAN kód
- 5907813160127
- Výrobca
- Rozmery
- Dĺžka: 48 cm, šírka: 40 cm, výška: 12 cm
- Hmotnosť
- 21 kg
- Objem
- 10 l
- Model
- Dolomit
- Verzia
- 1.0
- Zložky produktu
- Vápnik (CaO): min. 28 %, horčík (MgO): min. 15 %, CaO + MgO: min. 45 %
- Počet kusov
- 1
- Rozsah dodávky
- 1 vrecko
- EAN kód
- 5907813160127
- Výrobca
Varovanie
P220 Uchovávajte mimo odevov a iných horľavých materiálov.
Nie je potrebný žiadny údaj
Pokyny na likvidáciu
Dodatočné informácie
Stiahnuté súbory a informácie
Výstražné upozornenia
EUH401 Dodržiavajte návod na používanie, aby ste zabránili vzniku rizík pre zdravie ľudí a životné prostredie.
H315 Dráždi kožu.Nie je potrebný žiadny údaj
Hodí sa k tomu

Dolomitové vápno a horčíkové hnojivo 10 kg
1,10 €/1kg
11,00 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91

Hnoj hovädzieho dobytka granulovaný 20 kg vhodný na ekologické pestovanie
2,30 €/1kg
57,38 €
Doprava zdarma
Predajca: boni-shop

Neudorff Azet, hnojivo obsahujúce draslík, 2 kg – pre zvýšenie arómy a lepšiu úrodu. Pri použití na jeseň posilňuje odolnosť voči mrazu. Vhodné aj ako hnojivo na trávniky
10,22 €/1kg
20,44 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Záhradnícky perlit 10 l kypria osivové lôžko
9,64 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91

Substral tyčinkové hnojivo pre zelené rastliny - 60 kusov
447,40 €/1l
22,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Minitoys

COMPO 2224822004 COMPOObst- & Gemüsedünger 1,0 l
16,30 €/1kg
20,86 €
Predajca: somnia24

Sýkorka knedľa Premium s hmyzom 100 x cca 90 gramov bez sieťky Krmivo pre vtáky Krmivo pre divé vtáky
2,41 €/1kg
27,03 €
Predajca: boni-shop

Magilano SKYJO, Kartová hra, Zbavovacia, 8 rok / roky, 30 min
19,99 €
Predajca: Brickcomplete_com

Profesionálna plachta 650g/m² textilná plachta, ochranná plachta, plachta na čln, plachta na bazén, plachta na stan, plachta na nákladné auto, plachta na kempovanie a záhradu - 2x3m - 6m² - zelená
6,65 €/1m²
39,90 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

PARKSIDE Bezdrôtové nožnice na živé ploty PAAS 20-Li B1, 28 mm, bez batérie/nabíjačky
54,61 €
Doprava zdarma
Predajca: JR-Commerce

HP Čierna originálna atramentová kazeta 302, Štandardný, Čierna, Atrament na pigmentovej báze, 3,5 ml, 1 kusov, 170 strany
24,60 €
Predajca: TisknuLevneCZ

KADAX trávnikové osivo, trávne osivo, rýchlo rastúca tráva, trávnikové pelety, rýchlo klíčiace trávnikové osivo
15,00 €
Predajca: KADAX

PURE CHEMICAL | Penkarbonát sodný | 1 kg
12,59 €/1kg
12,59 €
Doprava zdarma
Predajca: PURE_CHEMICAL

WOLF-Garten® 3826050 WOLF-Garten® Turbo-Nachsaat LR 250 Rasensamen 5,0 kg
15,91 €/1kg
79,53 €
Predajca: somnia24

Diatomaceous Earth – 100% čistý – Ultra jemný prášok (25-litrové vrece – 10 kg)
1,68 €/1l
41,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

40 rastlín Gurmánske jahody Senga-Sengana pestované v kvetináči
30,00 €
Predajca: Blumen-Senf

Kamera pre voľne žijúce zvieratá s detektorom pohybu Nočné videnie 12MP 1080P Trail Camera IP66 Vodotesná lovecká kamera
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: funnyshopping

48 cm LED akvarijná lampa, osvetlenie pod vodou, stmievateľné, 3 režimy osvetlenia s časovačom
22,29 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

Merač vlhkosti Meter rastlín Meter PH Merač vlhkosti Meter farmy Pôda Tester Záhradný trávnik Tester teploty Hodnota farmy Retoo
12,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Záhradnícky perlit 20 l kypriaci záhon
0,69 €/1l
13,74 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Sušiak na prádlo, veža, 172 cm, s kolieskami, skladací sušiak, 3 úrovne, 32 metrov sušiacej plochy, stojací sušiak do 40 kg, úsporný dizajn, stojan na oblečenie, Retoo
14,94 €/1m
25,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

AREBOS solárna sprcha 20 L záhradná sprcha bazénová sprcha vonkajšia sprcha kempingová sprcha sprcha
99,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Palivové drevo Palivové drevo Drevo 90 kg Pre kachle a krby Ohnivá misa Gril Bukové palivové drevo Bukové drevo Polená Drevo 25 cm
1 824,83 €/1m
109,49 €
Predajca: Lagento_GmbH

Luxusný slnečník s LED osvetlením Svetelný slnečník 350 cm Záhradný slnečník Pavilón - antracit
149,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Dolomitkalk Kalkdünger 25kg
0,32 €/1kg
7,95 €
Predajca: bauschnell

Kurzak sušené prírodné hnojivo 4L
2,62 €/1l
10,97 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,47 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Vápno na bielenie stromov a kríkov/ Hnojivé vápno na odkyslenie a hnojenie pôd chudobných na vápnik.
4,50 €/1kg
9,00 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91

Florovit prírodné granulované hnojivo pre kurčatá 5 l
2,95 €/1l
14,73 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

CompoZemina na siatie a prešívanie 5l
3,04 €/1l
15,20 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
94% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
94%6% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
6%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 3. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Organické hnojivo , vhodné pre zvieratá
Organické hnojivo, vhodné pre zvieratá, veľmi jemne mleté, možno použiť kdekoľvek, nehrozí prehnojenie, nemecký návod na ňom, 20 KG vrece, doprava BLITZ, ešte raz rád ;)
Hodnotenie z 3. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý cenový výkon
Uspokojivý produkt
Hodnotenie z 20. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko dobré
Všetko dobré
Hodnotenie z 18. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie
Som úplne spokojný. Všetko išlo skvele
Hodnotenie z 11. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 22. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 25. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 2. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (24x = 480 kg – na 4800 m2)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1 069,99 €
Predajca: Organifer
2,23 €/1l

Topdressing trávnika – zmes s mykorízou a rizobaktériami (Veľká taška 1000 litrov – na 1000 m2)
819,99 €
Predajca: Organifer
0,82 €/1l

Topdressing trávnika – zmes s mykorízou a rizobaktériami (Veľká taška 500 litrov – na 500 m2)
719,99 €
Predajca: Organifer
1,44 €/1l

Zlepšovač pôdy – aktivačná zmes (veľké vrece 500 l – na 500 m2)
719,99 €
Predajca: Organifer
1,44 €/1l

Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (12x = 240 kg – na 2400 m2)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
789,99 €
-80,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
709,99 €
Predajca: Organifer
2,96 €/1l

Koncentrát proti trávnym hmyzom – 10 l pre 2500 m2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
229,99 €
Predajca: Organifer
23,00 €/1l

Koncentrát proti trávnym hmyzom – 1000 ml pre 250 m2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
54,99 €
Predajca: Organifer
54,99 €/1l

Koncentrát proti pôdnemu hmyzu – 10 l na 10.000 m2



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
199,99 €
Predajca: Organifer
20,00 €/1l

Koncentrát proti chorobám listov – 5 l pre 5.000 m2



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Nematódy – Koncentrát pôdnych nematód – 5 L pre 5000 m2



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Koncentrát proti pôdnym plesniam – 5 l na 5000 m2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Koncentrát proti pôdnemu hmyzu – 5 l na 5000 m2



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Koncentrát proti listovému hmyzu – 5 l na 5000 m2
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Dolomitové vápno a horčíkové hnojivo 10 kg



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(61)Počet hodnotení: 61
11,00 €
Predajca: fair-play91
1,10 €/1kg

Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (20 kg – na 200 m2)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
49,99 €
Predajca: Organifer
2,50 €/1l

Hnojivo Pro Turf & Lawn – kontrolované uvoľňovanie (20 kg – na 665 m2) - Organifer
99,99 €
Predajca: Organifer
5,00 €/1l

Hnojivo na trávnik All-In-One (20 kg – na 400 m2)
61,99 €
Predajca: Organifer
2,07 €/1l

Hnojivo na rozchodníky a zelené strechy - 20 kg na 400 m2 - Organifer



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
56,99 €
Predajca: Organifer
2,85 €/1kg

Hnojivo na pastviny All-In-One (20 kg – na 400 m2)
56,99 €
Predajca: Organifer
1,90 €/1l

Hnojivo na báze síranu amónneho (20 kg – na 400 m²) - Organifer



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
54,99 €
Predajca: Organifer
2,75 €/1l