4,0



Na základe 4 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Ajmal Eau d'Oud EDP 100 ml UNISEX1 046,50 €/1l
104,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
BDK Parfums Oud Abramad EDP 100 ml UNISEX1 694,30 €/1l
169,43 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian Oud Malaki Parfémovaný olej unisex 25 ml
2 424,80 €/1l
60,62 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
428,00 €/1l
32,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian Shaghaf Oud Azraq Parfémovaný olej unisex 12 ml
2 620,00 €/1l
31,44 €
Predajca: Glamperfeu

Švajčiarsky arabský parfumovaný olej Attar Mubakhar 20 ml UNISEX
1 126,50 €/1l
22,53 €
Predajca: somnia24

Swiss Arabian Rose Malaki parfumovaný olej 25 ml UNISEX
2 208,80 €/1l
55,22 €
Predajca: somnia24

Swiss Arabian Musk Malaki parfémovaný olej 25 ml UNISEX
2 022,40 €/1l
54,60 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
50,56 €
Predajca: somnia24

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
175,50 €/1l
17,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
550,00 €/1l
41,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Al Haramain Firdous, koncentrované olejové zloženie, 15 ml
1 175,33 €/1l
17,63 €
Predajca: somnia24

Al Haramain Attar Al Kaaba Parfémovaný olej unisex 25 ml
1 478,00 €/1l
36,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ajmal - Aristocrat For Her EDP 75ml
465,20 €/1l
34,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ajmal - Aurum EDP 75ml
438,53 €/1l
32,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Swiss Arabian Incense 01 čistý parfém unisex 50 ml
1 265,40 €/1l
63,27 €
Predajca: Denpoli-Venda

Swiss Arabian Shaghaf Oud Aswad Woda perfumowana, 75 ml
434,93 €/1l
32,62 €
Predajca: somnia24

Swiss Arabian Shaghaf Oud Ahmar Parfémovaný olej unisex 12 ml
2 147,50 €/1l
25,77 €
Predajca: Glamperfeu
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Skutočne esencia orlieho dreva. Dehn El Oud Mubarak rozkvitá sviežim orientálnym korením. Vo vrchnej nóte sa vznáša náznak cukru a nedefinovateľného ovocia. Ten rýchlo ustupuje hviezdnej vôni oudu s nádychom kože.
UNISEX Parfumovaný olej
cukor,ovocné tóny
agarové drevo (oud),koža
agarové drevo (oud),drevité tóny
Parfémovaný olej od značky Swiss Arabian bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 6 ml vami vybraté vône.
- Objem
- 6 ml
- Zloženie
- V popise
- Výrobca
- Swiss Arabian
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6295124004636
- Číslo od výrobcu
- 2036705
- Objem
- 6 ml
- Zloženie
- V popise
- Výrobca
- Swiss Arabian
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6295124004636
- Číslo od výrobcu
- 2036705
Hodí sa k tomu

Swiss Arabian Dehn El Oud Shaheen Parfémovaný olej unisex 6 ml
6 036,67 €/1l
36,22 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Swiss Arabian Shaghaf Oud Azraq parfémovaná voda unisex 75 ml
621,07 €/1l
46,58 €
Predajca: somnia24

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Fragrance World Azzure Aoud EDP 100 ml M
346,50 €/1l
34,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Collection Prestige SULTAN No 9 Eau de Parfum: 50 ml Vyberte veľkosť: 50 ml
1 079,80 €/1l
53,99 €
Predajca: CosmeChicFr

Swiss Arabian Shaghaf Oud parfém na vlasy 50 ml
443,60 €/1l
22,18 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Pride Vintage Radio EDP 100 ml UNISEX
297,10 €/1l
29,71 €
Predajca: Tersorte

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Švajčiarsky arabský parfumovaný olej Mukhalat Malaki 25 ml UNISEX
1 968,00 €/1l
49,20 €
Predajca: ADI_Global_Store

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
175,50 €/1l
17,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian Dehn El Oud Cambodi Parfémovaný olej unisex 3 ml
24 383,33 €/1l
73,15 €
Predajca: somnia24

Lattafa Pride Eternal Oud EDP 100 ml UNISEX
382,90 €/1l
38,29 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

French Avenue Spectre Ghost parfémovaná voda pro muže 80 ml
480,63 €/1l
38,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Pride Art of Arabia I EDP 100 ml M
390,00 €/1l
39,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Swiss Arabian Mukhalat Malaki Parfémovaný olej unisex 25 ml
1 999,20 €/1l
49,98 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Opulent Musk, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, White Musk, Saffron and Lemon, White Flowers and Jasmine, White Musk, Cedar, Amber, Resin and Fir Resin
296,90 €/1l
29,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
428,00 €/1l
32,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
39,45 €
Predajca: Scentist

Swiss Arabian Rose Malaki Parfémovaný olej unisex 25 ml
2 182,80 €/1l
54,57 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Asad Elixir parfémovaná voda pre mužov 100 ml
266,00 €/1l
26,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

French Avenue Amber Saffron čistý parfém unisex 80 ml
757,00 €/1l
60,56 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Swiss Arabian Musk Malaki parfémovaný olej 25 ml UNISEX
2 022,40 €/1l
54,60 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
50,56 €
Predajca: somnia24

Lattafa Perfumes - Art of Arabia III EDP 100ml
356,50 €/1l
35,65 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Qimmah, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mandle, Káva, kakao, Santalové drevo, Vanilka
200,00 €/1l
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Swiss Arabian Oud Malaki Parfémovaný olej unisex 25 ml
2 424,80 €/1l
60,62 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
511,30 €/1l
51,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Qaa'ed parfumovaná voda pre mužov 100 ml
214,50 €/1l
21,45 €
Predajca: Glamperfeu

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
550,00 €/1l
41,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
75% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
75%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%25% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
25%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 28. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,003 l
Hodnotenie z 16. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,006 l
Hodnotenie z 5. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,006 l
Hodnotenie z 4. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,006 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l