Už len 5 kusov za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
By Kilian Musk Oud Woda perfumowana, 50 ml5 296,60 €/1l
264,83 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Xerjoff Apollonia Woda perfumowana, 50 ml3 230,20 €/1l
161,51 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Parfumovaná voda Frederic Malle Vétiver Extraordinaire (50 ml)3 898,60 €/1l
194,93 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
BDK Parfums Tubéreuse Impériale EDP 100 ml UNISEX1 706,90 €/1l
170,69 €
Predajca: PerfumTraders

Parfumovaná voda Frederic Malle Promise, 100 ml
3 550,00 €/1l
355,00 €
Predajca: FragrancesBg

Frederic Malle Rose & Cuir, Parfum 100 ml
3 074,40 €/1l
307,44 €
Predajca: somnia24

Frederic Malle Eau De Magnolia parfumovaná voda, 100 ml
2 630,40 €/1l
263,04 €
Doprava zdarma
Predajca: MANADA

Frederic Malle Dominique Ropion Promise Parfém 50 ml UNISEX
4 860,00 €/1l
243,00 €
Predajca: FragrancesBg

Frederic Malle Carnal Flower Woda parfumovaná, 100 ml
3 337,10 €/1l
333,71 €
Predajca: somnia24

Frederic Malle, Bigarade, Eau de Parfum, unisex, 1,2 ml, fľaštička
6 408,33 €/1l
7,69 €
Predajca: NutraBestBG

Houbigant Pivoine Souveraine EDP 100 ml W
1 364,00 €/1l
136,40 €
Predajca: somnia24

Amouage Honour pour Femme EDP 100 ml W
3 290,00 €/1l
329,00 €
Predajca: FragrancesBg

Ramon Monegal Faïsa EDP 100 ml UNISEX
1 947,60 €/1l
194,76 €
Predajca: Denpoli-Venda

Sospiro Contralto EDP 100 ml UNISEX
1 758,50 €/1l
175,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Courreges L`Empreinte parfémovaná voda unisex 100 ml
565,60 €/1l
56,56 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff - Torino22 EDP 50ml
2 929,20 €/1l
146,46 €
Predajca: BRASTYGroup

Byredo Flowerhead EDP 100 ml W
1 959,40 €/1l
195,94 €
Predajca: PerfumTraders

Kenzo L'eau Ambree Edp, 50 ml
1 090,40 €/1l
54,52 €
Predajca: PerfumTraders

VERSET Ceix for Him edp 100ml
304,30 €/1l
30,43 €
Predajca: Pharmacygreek
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Kolínska Indelebile je vôňa z roku 2015, ktorú vytvoril Dominique Ropion, považovaný za virtuóza v umení parfumérstva.
Nóty vône:
Hlavové tóny: bergamot, citrón, rozmarín
Srdcové tóny: bergamot, citrón, rozmarín: nerolka, kvet pomarančovníka, narcis, pelargónia
Základná nóta: pižmo, pačuli, benzoín
.
UNISEX parfumovaná voda
bergamot, citrón
narcis, pomarančový kvet, neroli
pižmo
Frederic Malle Cologne Indelebile Woda parfumovaná, 100 ml
- Rozmery
- 100 ml
- Hmotnosť
- 0.12 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Frederic Malle Cologne Indelebile Woda parfumovaná, 100 ml
- Výrobca
- frederic malle
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 3700135005235
- Rozmery
- 100 ml
- Hmotnosť
- 0.12 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Frederic Malle Cologne Indelebile Woda parfumovaná, 100 ml
- Výrobca
- frederic malle
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 3700135005235
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Frederic Malle Carnal Flower Woda parfumovaná, 100 ml
3 337,10 €/1l
333,71 €
Predajca: somnia24

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 362,60 €/1l
218,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Frederic Malle Jean-Claude Ellena Bigarade Concentree EDT 100 ml UNISEX
2 131,00 €/1l
213,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Xerjoff Erba Pura parfémovaná voda unisex 100 ml
1 726,00 €/1l
172,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Xerjoff Alexandria II Perfumy, 50 ml
4 063,80 €/1l
203,19 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior Fahrenheit, Muži, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Koža, Fialový
1 253,33 €/1l
94,00 €
Predajca: Novada-Shop

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
261,30 €/1l
26,13 €
Predajca: Glamperfeu

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
367,90 €/1l
36,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Creed Silver Mountain Water Parfémovaná Voda, 100ml
3 325,30 €/1l
332,53 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Afnan 9PM Woda perfumowana, 100 ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Memo Paris - African Leather EDP 75ml
2 442,93 €/1l
183,22 €
Doprava zdarma
Predajca: Glamperfeu

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
535,33 €/1l
48,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Nishane - Ambra Calabria Extrait de Parfum 50ml
2 537,20 €/1l
126,86 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Creed Silver Mountain Water parfémovaná voda unisex 50 ml
4 934,00 €/1l
246,70 €
Predajca: BRASTYGroup

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Sospiro Vibrato EDP 100 ml UNISEX
2 174,30 €/1l
217,43 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Nicolai Parfumeur Createur - Patchouli Intense EDP 100ml
1 028,00 €/1l
102,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
254,00 €/1l
25,40 €
Predajca: Glamperfeu

TOM FORD Black Orchid, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Čierne ríbezle, Gardénia, Jazmín, Citrón, Mandarínka, Ylang-ylang, Gardénia, Jazmín, Lotus, Orchidea, Korenie, Ylang-ylang, ambra, kakao, Incense, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Vetiver, biele pižmo
969,40 €/1l
96,94 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Xerjoff Accento parfémovaná voda unisex 50 ml
2 505,80 €/1l
128,37 €
-3,08 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
125,29 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
907,20 €/1l
90,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Novada-Shop

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Borntostandout Fugazzi By Borntostandout Eau De Parfum Unisex 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
302,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
6 054,00 €/1l

Paris Aqua Universalis Forte parfumovaná voda 200ml
340,37 €
Predajca: PerfumTraders
1 701,85 €/1l

Creed Pure White Cologne parfémovaná voda unisex 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
331,19 €
Predajca: PerfumTraders
4 415,87 €/1l

Kolínska voda Brut 147 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,99 €
Predajca: Lemonbite
129,18 €/1l

Hermès Hermes Eau Rhubarbe Ecarlate 200ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(20)Počet hodnotení: 20
142,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
710,25 €/1l

Penhaligon's Quercus, Ženy, 100 ml, *** Quercus Eau de Cologne *** ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE,...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
165,64 €
Predajca: PerfumTraders
1 656,40 €/1l

Roja Parfums Danger Pour Homme Parfum Cologne EDC 100 ml M



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
188,40 €
Predajca: PerfumTraders
1 884,00 €/1l

Kolínska voda Jo Malone Amber Labdanum Intense Spray (100 ml)
164,63 €
Predajca: PerfumTraders
1 646,30 €/1l

Parfüm Agua Florida (221 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
9,99 €
Predajca: Lemonbite
45,20 €/1l

Creed Acqua Originale Iris Tubereuse, Woda perfumowana, 100ml
193,91 €
Predajca: PerfumTraders
1 939,10 €/1l

Jo Malone Myrrh & Tonka Eau de Cologne 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
116,75 €
Predajca: NetworkTechnologies
2 335,00 €/1l

Jo Malone Blackberry & Bay kolínska voda pre ženy 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
116,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 169,50 €/1l

Jo Malone Poppy & Barley Edc 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
120,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 208,50 €/1l

Penhaligon's ENDYMION, Ženy, 100 ml, *** Endymion Cologne Eau de Cologne *** ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), BUTYL...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
148,47 €
Predajca: PerfumTraders
1 484,70 €/1l

Jo Malone Oud & Bergamot Cologne Intense – sprej
148,56 €
Predajca: PerfumTraders
1 485,60 €/1l

Jo Malone Red Hibiscus EDC Intense 100 ml UNISEX



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
141,26 €
Predajca: PerfumTraders
1 412,60 €/1l

Dior Homme kolínska voda v spreji 200ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
156,12 €
Predajca: PerfumTraders
780,60 €/1l

Floris Neroli Voyage, parfumová voda, 50 ml (unisex)
104,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
2 090,00 €/1l

Jo Malone Honeysuckle Davana kolínska voda 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
126,25 €
Predajca: PerfumTraders
1 262,50 €/1l

Jo Malone Wild Bluebell kolínska voda unisex 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
115,22 €
Predajca: PerfumTraders
1 152,20 €/1l