4,4



Na základe 17 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Red Band 32500392, Mäkké cukríky, 1 kg, Žuvačka, Modrá, Ružová, 1442 kJ, 339 kcal10,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Open Food 8713800114748, 500 g, D, 342 kcal, 46 g, 0,2 g, 0,2 g6,56 €/1kg
3,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Red Band Smile ovocné žuvačky Smileys tváre 5 rôznych 1200g9,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Red Band Brikety dvojfarebné super kyslé ovocné gumy 1200g7,52 €/1kg
9,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 32501350, Tvrdé gumové cukríky, 1 kg, Dary, Viacfarebný, 1530 kJ, 363 kcal
9,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band ovocná žuvačka bez príchute koly bez farbiva 1200g
10,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band ovocné žuvačky s ovocnou príchuťou 5 druhov 1250g
8,78 €/1kg
10,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10003705 HARIBO Cherry-Cola Fruit Gum 150 ks.
18,49 €
Predajca: somnia24

Haribo 126031, Tvrdé gumové cukríky, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Viacfarebný, 1436 kJ, 338 kcal
5,64 €/1kg
19,73 €
Predajca: somnia24

HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
19,26 €
Predajca: somnia24

Red Band Sweet Strawberries, Mäkké cukríky, 1 kg, Strawberry, Zelená, Červená, 1504 kJ, 354 kcal
9,02 €/1kg
9,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Super šťuka s ovocnou príchuťou 5 druhov 1200g
10,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Fido Dido ovocné žuvačky komiksové postavičky s príchuťou koly 1100g
9,98 €/1kg
10,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Zombie Smile ovocné žuvačky a sladké drievko 3 rôzne 1200g
9,96 €/1kg
10,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 139605006 Happy Cherries Dose mit 150 Stück
19,84 €
Predajca: somnia24

Red Band Cola Šťuka ovocné želé ryby s príchuťou koly 1200g
9,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
23,00 €
Predajca: somnia24

Red Band ovocné žuvačky minis ovocná kombinácia 500g
0,68 €/1kg
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 8713800121807, Palmový olej, B, e100, e14xx, e270, e901, 345 kcal, 43 g, 0,2 g
12,55 €/1kg
2,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band mäkké žuvačky s cukrom a ovocím 4 rôzne 500g
8,16 €/1kg
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Ovocné gumové panáčiky Red Band 1,2 kg (približne 100 kusov)
Vychutnajte si farebné a chutné ovocné žuvačky Red Band v praktickom úložnom boxe! Tieto ovocné gumené cukríky zaujmú svojou jemnou konzistenciou a intenzívnymi príchuťami, ako sú jahoda, citrón, pomaranč a jablko. S veľkosťou 1,2 kg a približne 100 kusmi sú ideálne na každú príležitosť - či už doma, v kancelárii, na večierkoch alebo ako sladká desiata medzi jedlami.
- Obsah1,2 kg (približne 100 ovocných žuvačiek)
- Príchute: Ovocné a farebné - jahoda, citrón, pomaranč, jablko
- Balenie: Praktická uzatvárateľná škatuľka
- Špeciálne vlastnostibez umelých farbív
Získajte teraz ovocnú zábavu pre malých aj veľkých - ideálnu pre každého, kto má chuť na sladké!
Zloženie:
Glukózový sirup, cukor, modifikovaný škrob, škrob, želatína, okysľujúca látka: kyselina mliečna; prírodné arómy, rastlinné oleje (kokosový, repkový), ovocné a rastlinné koncentráty (čierna mrkva, mrkva, čierne ríbezle, spirulina, svetlica farbiarska), povlaková látka: včelí vosk; farbivá: paprikový extrakt, kurkumín..
Výživové hodnoty na 100 g:
Kalorická hodnota: 345,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 1 453,00 kilojoulov (kJ) Tuky: 0,20 Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,20 Sacharidy: 84,00 Sacharidy, z toho cukor: 43,00 Bielkoviny: 1,90 Soľ: 0,19
Výrobca:
Cloetta
Brogatan 7
S- 20542 Malmö
Red Band dvojfarebná ovocná žuvačka s ovocnou príchuťou 1200g
Dvojfarebné ovocné žuvačky Red Band zaujmú harmonickou súhrou dvoch ovocných príchutí, ktoré poskytujú neporovnateľne ovocný zážitok. Či už sladké, ovocné alebo mierne kyslé - pre každú chuť sa niečo nájde.
Najdôležitejšie vlastnosti výrobku:
- Kombináciadvoch lahodných ovocných príchutí pre dvojnásobné potešenie.
- Klasický tvar cumlíka: Ideálny na hranie, zdieľanie a maškrtenie.
- Farebná rozmanitosť: Ideálne na oslavy, detské narodeniny alebo ako sladká desiata medzi jedlami.
- Veľké balenie: Obsahuje 100 cumlíkov na dlhotrvajúcu zábavu pri občerstvení.
Vychutnajte si ovocnú rozmanitosťovocných žuvačiek Red Band - chutnú pochúťku pre celú rodinu a skutočnú ozdobu každej misky s občerstvením.
Cloetta Germany GmbHNeutorplatz 346395 BocholtZodpovedný prevádzkovateľ potravinárskeho podniku (EÚ)
Cloetta Holland BV
Postbus 1181, NL-4801 BD Breda
Názov potraviny
Vínne gumy s ovocnou príchuťou
Zoznam zložiek
Zložky: Glukózový sirup, cukor, modifikovaný škrob, škrob, želatína, okysľujúca látka (kyselina mliečna), prírodné arómy, rastlinné oleje (kokosový, repkový)(kokosový, repkový), koncentrát (čierna mrkva, spirulina, svetlica, čierne ríbezle, mrkva), povlaková látka (včelí vosk), farbivo (extrakt z papriky, kurkumín).
Osobitné pokyny na skladovanie
Skladujte na suchom mieste mimo dosahu svetla.
Údaj o obsahu alkoholu v nápojoch s viac ako 1,2 % objemu alkoholu
0,00
Priemerné výživové hodnoty na 100 g (nepripravené) Množstvo na por.% RM*
Kalorická hodnota v kJ 1453
Kalorická hodnota v kcal 345
Tuk v g 0,20
Tuk, z toho nasýtené mastné kyseliny v g0,20
Sacharidy v g 84,00
Sacharidy, z toho cukry v g 43,00
Bielkoviny v g 1,90
Soľ v g 0,19
Ďalšie povinné informácie pre určité druhy alebo triedy potravín
Nevkladajte, prosím, celý výrobok do úst.
Klasika vo veľkej plechovke. Ovocné cumlíky sú k dispozícii v rôznych príchutiach a vždy obsahujú dve ovocné príchute v jednom kuse.
Pokyny na skladovanie: Skladujte na suchom mieste mimo dosahu svetla.
Obsah: 100 kusov / 1,2 kg
Výrobca / Vyrobené pre:
Cloetta Deutschland GmbH, Neutorplatz 3, 46395 Bocholt, Nemecko
Informácie podľa nariadenia o informáciách o potravinách nájdete tu.nutričné údaje na 100 genergia 1453/345 kJ/kvalita tuku 0,2 gz toho nasýtené mastné kyseliny 0,2 gz toho mononenasýtené mastné kyseliny -z toho polynenasýtené mastné kyseliny -sacharidy 84,0 gz toho cukry 43,0 gz toho polyhydrické alkoholy -z toho škrob -vláknina -bielkoviny 1,9 gsoľ 0,18 gVitamíny a minerálne látky -
Extra dlhé cumlíky pre extra dlhú zábavu pri občerstvení a dve ovocné príchute v každom kúsku - klasické ovocné žuvačky Red Band sú praktickou a zároveň zábavnou pochúťkou.
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Glukózový sirup, cukor, modifikovaný škrob, škrob, želatína, okysľujúca látka: kyselina mliečna; aróma, rastlinné oleje (kokosový, palmový), koncentrát z čiernej šalvie, spiruliny, čiernych ríbezlí, mrkvy, svetlice farbiarskej; glazúra: včelí vosk; farbivo: extrakt z papriky, kurkumín.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 358,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 1 510,00 kilojoulov (kJ) Tuky: 0,2g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,2g Sacharidy: 87g z toho cukor: 44g Bielkoviny: 2g Soľ: 0,00g
- Alergény
- Lepok
- Hmotnosť
- 1200 g
- Rozmery
- 17 cm x 17 cm x 15 cm
- Potravinársky podnik
- Cloetta Deutschland GmbHNeutorplatz 3 46395 Bocholt
- Obchodný názov
- Ovocné želé
- Výrobca
- Red Band
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 712574
- EAN kód
- 8713800251559
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Glukózový sirup, cukor, modifikovaný škrob, škrob, želatína, okysľujúca látka: kyselina mliečna; aróma, rastlinné oleje (kokosový, palmový), koncentrát z čiernej šalvie, spiruliny, čiernych ríbezlí, mrkvy, svetlice farbiarskej; glazúra: včelí vosk; farbivo: extrakt z papriky, kurkumín.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 358,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 1 510,00 kilojoulov (kJ) Tuky: 0,2g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,2g Sacharidy: 87g z toho cukor: 44g Bielkoviny: 2g Soľ: 0,00g
- Alergény
- Lepok
- Hmotnosť
- 1200 g
- Rozmery
- 17 cm x 17 cm x 15 cm
- Potravinársky podnik
- Cloetta Deutschland GmbHNeutorplatz 3 46395 Bocholt
- Obchodný názov
- Ovocné želé
- Výrobca
- Red Band
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 712574
- EAN kód
- 8713800251559
Hodí sa k tomu

Red Band 32501350, Tvrdé gumové cukríky, 1 kg, Dary, Viacfarebný, 1530 kJ, 363 kcal
9,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band sladké drievko soľné diamanty s cukrom slané sladké drievko pastilky 1180g
7,52 €/1kg
9,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Smile ovocné žuvačky Smileys tváre 5 rôznych 1200g
9,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 1003478, Mäkké cukríky, 1,2 kg, Viacfarebný, 1,537 kJ, 363 kcal, 91 g
17,99 €
Predajca: Candyspot

Red Band ovocná žuvačka bez príchute koly bez farbiva 1200g
10,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10003705 HARIBO Cherry-Cola Fruit Gum 150 ks.
18,49 €
Predajca: somnia24

Open Food 5410601293018, D, 366 kcal, 50 g, 0,1 g, 0,1 g, 1,7 g
9,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 126031, Tvrdé gumové cukríky, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Viacfarebný, 1436 kJ, 338 kcal
5,64 €/1kg
19,73 €
Predajca: somnia24

Red Band ovocné žuvačky s ovocnou príchuťou 5 druhov 1250g
8,78 €/1kg
10,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
19,26 €
Predajca: somnia24

Red Band 1003477, Mäkké cukríky, 900 g, Dary, Viacfarebný, 1491 kJ, 352 kcal
9,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Super šťuka s ovocnou príchuťou 5 druhov 1200g
10,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 500g
6,56 €/1kg
3,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Fido Dido ovocné žuvačky komiksové postavičky s príchuťou koly 1100g
9,98 €/1kg
10,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band slaný sleď sladké slané sladké obsahuje sladké drievko 1180g
9,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Zombie Smile ovocné žuvačky a sladké drievko 3 rôzne 1200g
9,96 €/1kg
10,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ovocné gumené cukrovinky Haribo – Happy Cola, 150 kusov
10,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
16,78 €/1kg
19,26 €
Predajca: somnia24

Haribo Balla Stixx ovocné jahodové tyčinky 150 ks 1125g
141,50 €/1kg
28,30 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.
10,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

MAOAM 3246568004 Kaubonbons Fruchtkracher 265ST
19,53 €
Predajca: somnia24

Red Band 1003481, Mäkké cukríky, 1 kg, Dary, Viacfarebný, 1546 kJ, 366 kcal
9,02 €/1kg
9,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Pasta Basta Jahoda s príchuťou kyslého ovocia Veggie 1125g
17,39 €/1kg
22,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,56 €
Predajca: Pantry_Intl

Red Band Sweet Strawberries, Mäkké cukríky, 1 kg, Strawberry, Zelená, Červená, 1504 kJ, 354 kcal
9,02 €/1kg
9,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Tuban TU3062, Pumpička na detské lopty, Viacfarebný, Obrázok, Nevhodné pre deti do 36 mesiacov, Malé časti. Nebezpečenstvo zadusenia, 1 kusov, Poľsko
10,94 €
Predajca: MATFEL

Red Band 32500392, Mäkké cukríky, 1 kg, Žuvačka, Modrá, Ružová, 1442 kJ, 339 kcal
10,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bestway 75052, Stolička, Modrá, Červená, Fialová, Vinyl, 1120 mm, 1120 mm, 660 mm
21,15 €
Predajca: VISO

Open Food 8426617119478, 25 g, 200 g, D, e132, e330, e331, e331iii, e407, e471, e472c, e901, 368 kcal, 15,25 g
10,00 €/1kg
2,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

MP3/MP4 prehrávač 32 GB Hudobný prehrávač 1,8-palcový displej Prenosný MP3 prehrávač s FM rádiom a funkciou nahrávania hlasu pre deti a dospelých
29,97 €
Doprava zdarma
Predajca: funnyshopping

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
59% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
59%24% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
24%12% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
12%6% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
6%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrá komunikácia
Dobrý deň, Každý rok chodíme do Alsaska na dovolenku a cielene sme chodili do Kauflandu, ale posledných pár rokov tieto výrobky nie sú na pultoch. Kúpila som na inej stránke, ale zásielka bola menej chránená a väčšina krabíc bola poškodená. Balík Kaufland je kvalitný, medzi krabicami je ochrana, takže dobre urobené.
Hodnotenie z 19. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Som spokojný.
Páči sa mi a odporúčam ho.
Hodnotenie z 5. októbra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
chute
Chutí vynikajúco
Hodnotenie z 8. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ovocná guma
Lahodné
Hodnotenie z 7. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Červené pásmo ovocné
Dobrý
Hodnotenie z 16. júla 2011 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi spokojný
Tovar prišiel v perfektnom stave.sú veľmi chutné
Hodnotenie z 27. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vínna figurína
No nie vzrušujúce, Mahl bol lepší
Hodnotenie z 16. júla 2011 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Boli dobré, ale ...
Chutia.ale nie tak ovocné a intenzívne, ako ich poznám z maloobchodu!
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Red Band 32500392, Mäkké cukríky, 1 kg, Žuvačka, Modrá, Ružová, 1442 kJ, 339 kcal



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(16)Počet hodnotení: 16
10,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 500g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Trolli ovocné žuvačky Glotzer (60ks) 1128g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(17)Počet hodnotení: 17
48,32 €
Predajca: M_plus_L
42,84 €/1kg

Trolli Glotzer penový cukor a ovocné gumové cukríky s náplňou 1128g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
24,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,50 €/1kg

Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 500g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
3,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,56 €/1kg

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 200g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
1,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,35 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,48 €/1kg

Farebné žuvačky Red Band s cukrom a superkyslou konzistenciou 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Trolli double cherries ovocná žuvačka s príchuťou čerešne 1000g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
8,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,45 €/1kg

Trolli sharks extra soft z penového cukru a ovocných žuvačiek 1200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
9,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,53 €/1kg

Trolli Party Burger Minis penový cukor a ovocná guma 80x10g 800g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
18,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,69 €/1kg

Trolli Wurrli ovocné sladké gumové červy 100 x 10g 1000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,61 €/1kg

Trolli Peach Rings Halal kyslá ovocná žuvačka s penovým cukrom 100g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,60 €/1kg

Trolli Sour Strawberries kyslé sladené jahodové ovocné žuvačky 1200g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
7,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,92 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky so sladkým drievkom v 3 sladkých, lahodných variantoch 200g
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 200g
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Red Band Divoké jahody ovocné sladké a bez želatíny 500g
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Trolli sour glow worms sladené a kyslé ovocné žuvačky 1000g
6,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,73 €/1kg

Trolli Strawberry Stixi gumové cukríky s jahodovou príchuťou 85g
1,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,88 €/1kg