5,0



Na základe 3 hodnotení
Hermès Hermes Voyage D'hermes Pure Parfém na opakované použitie 35ml
73,78 €
2 108,00 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior (Christian Dior) Sauvage čistý parfém pre mužov 200 ml1 097,30 €/1l
219,46 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Hermes Oud Alezan, unisex parfém, 100 ml5 002,00 €/1l
500,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Boadicea the Victorious Elaborate Pure Perfume 100 ml UNISEX2 516,50 €/1l
251,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Electimuss Amber Aquilaria Pure Perfume 100 ml UNISEX2 189,40 €/1l
282,55 €
-63,61 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
218,94 €
Predajca: PerfumTraders

Hermes Voyage d'Hermes, Perfumy, zapas, 100ml
969,60 €/1l
96,96 €
Predajca: PerfumTraders

Hermes Voyage d'Hermès Refill, Unisex, 125 ml, Doplňovacia fľaša, Fľaša, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Limonene, Citronellol,..., 1 kusov
1 832,00 €/1l
229,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Hermès Terre D'Hermes darčeková sada pre mužov Set III.
1 280,00 €/1l
115,94 €
-19,94 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
96,00 €
Predajca: VISO

Hermès Terre D'Hermes - Čistý parfém pre mužov 125 ml
856,48 €/1l
107,06 €
Predajca: PerfumTraders

Hermes Terre d'Hermès Eau Givree, Muži, 175 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - DIPROPYLENE GLYCOL - LIMONENE - ETHYLHEXYL..., 1 kusov
1 096,57 €/1l
191,90 €
Predajca: PerfumTraders

Hermes Jour d’Hermès, Ženy, 85 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Hexyl Cinnamal, Ethylhexyl Methoxycinnamate,..., 1 kusov
1 179,65 €/1l
100,27 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Hermes Terre d' Eau Intense Vetiver, 200 ml, Tekutý parfém, Sprej, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., Francúzsko, 1 kusov
633,15 €/1l
126,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hermès Hermes Paris Jour Absolu toaletná voda s opakovaným použitím 85 ml sprej
1 545,18 €/1l
131,34 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Hermes H24, Muži, 175 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, ALCOHOL - AQUA (WATER) - PARFUM (FRAGRANCE) - LIMONENE - BHT - ETHYLHEXYL..., 1 kusov
1 021,77 €/1l
178,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Hermès Jour D'Hermes Absolu parfémovaná voda pre ženy Refillable 50 ml
1 812,80 €/1l
90,64 €
Predajca: BRASTYGroup

Hermes, H24, Eau De Parfum, For Men, 30 ml
1 270,00 €/1l
38,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Hermes, H24, Eau De Parfum, For Men, Refillable, 50 ml
1 022,60 €/1l
51,13 €
Predajca: Glamperfeu

Hermès Terre D'Hermes čistý parfém pre mužov 75 ml
1 198,80 €/1l
89,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Xerjoff Erba Pura parfémovaná voda unisex 100 ml
1 725,30 €/1l
172,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hermes Twilly d'Hermés parfémovaná voda pre ženy 30 ml
1 726,33 €/1l
51,79 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Hermès Voyage d'Hermès Pure Parfum, náplň 35 ml – 35 ml
Hermès Voyage d'Hermès Pure Parfum, náplň 35 ml, je elegantná unisex vôňa, ktorá stelesňuje podstatu cestovania a objavovania. Kompozícia spája svieže a drevité tóny do harmonického zážitku.
Vrchné tóny obsahujú citrusy, škoricu a zmes korení. V srdci sa rozvíjajú kvetinové akcenty hediónu, čaju a zelených tónov. Základná vôňa spája svetlé drevo, pižmo a ambrum, čím vytvára teplý a dlhotrvajúci záver.
Vôňa tohto parfému je svieža a jemná, čo z neho robí ideálnu voľbu pre jar a leto.
Detaily produktu
- Značka: Hermès
- Produkt: Hermès Voyage d'Hermès Pure Parfum, náplň 35 ml
- Objem: 35 ml
- EAN: 3346130012702
Hermès Hermes Voyage D'hermes pure parfém, dobíjací, 35 ml
Hermès Hermes Voyage D'hermes Pure Parfém na opakované použitie 35ml
- Model
- Voyage D'Hermès Parfum
- Hmotnosť
- 0.176 kg
- Objem
- 35 ml
- Zloženie
- ALKOHOL | PARFUM (VÔŇA) | AQUA (VODA) | LIMONENE | LINALOOL | CITRONELLOL | ALPHA-ISOMETHYL IONONE | CITRAL | COUMARIN | GERANIOL | EVERNIA PRUNASTRI (OAK MOSS) EXTRACT | BENZYL BENZOATE | FARNESOL (Podrobné informácie o zložení nájdete na zadnej strane obalu)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 3346130012702
- Číslo od výrobcu
- 65187440
- Model
- Voyage D'Hermès Parfum
- Hmotnosť
- 0.176 kg
- Objem
- 35 ml
- Zloženie
- ALKOHOL | PARFUM (VÔŇA) | AQUA (VODA) | LIMONENE | LINALOOL | CITRONELLOL | ALPHA-ISOMETHYL IONONE | CITRAL | COUMARIN | GERANIOL | EVERNIA PRUNASTRI (OAK MOSS) EXTRACT | BENZYL BENZOATE | FARNESOL (Podrobné informácie o zložení nájdete na zadnej strane obalu)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 3346130012702
- Číslo od výrobcu
- 65187440
Hodí sa k tomu

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Hermes Voyage d'Hermes, Perfumy, zapas, 100ml
969,60 €/1l
96,96 €
Predajca: PerfumTraders

Hermes Voyage d'Hermès, Unisex, 200 ml, Doplňovacia fľaša, Fľaša, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Linalool, Butyl..., Francúzsko
895,90 €/1l
179,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Hermes Voyage d´Hermes toaletná voda unisex plniteľná 35 ml
1 780,29 €/1l
62,31 €
Predajca: Glamperfeu

Arebos 4252023110389, Čierna, 2 kusov
54,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Čistá autentická živica Vitadote® Shilajit / Mumijo z Altaja a Himalájí s 85+ stopovými prvkami, kyselinou fulvovou a kyselinou humínovou 30g
2 760,00 €/1l
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Vitadote

TOM FORD Café Rose, Ženy, 30 ml, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Linalool,..., 1 kusov
2 227,33 €/1l
66,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Xerjoff Erba Pura parfémovaná voda unisex 100 ml
1 725,30 €/1l
172,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hermes Un Jardin Sur Le Nil darčeková súprava 100ml/telesné mlieko 80ml
939,30 €/1l
93,93 €
Predajca: PerfumTraders

BVLGARI Man In Black, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Rumunčina, Spice, Kosatec, Koža, Tuberóza, Benzoin, drevo guaiac, Tonka
931,60 €/1l
93,16 €
Predajca: PerfumTraders

Matiere Premiere Santal Austral Sandalwood EDP 100 ml UNISEX
2 039,40 €/1l
203,94 €
Predajca: FragrancesBg

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
535,33 €/1l
48,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
1 708,33 €/1l
102,50 €
Predajca: Novada-Shop

Hermes Un Jardin sur le Toit, Ženy, 30 ml, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., 1 kusov
1 885,33 €/1l
56,56 €
Predajca: PerfumTraders

Regály AREBOS pre vysoké zaťaženie 180x90x40 cm | 875 kg | 5 políc z MDF | pozinkovaný zásuvný systém
44,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Luxusný slnečník s LED osvetlením Svetelný slnečník 350 cm Záhradný slnečník Pavilón - antracit
149,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Hermes Voyage d’Hermès, Unisex, Letné, 35 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Limonene, Citronellol,...
2 200,57 €/1l
77,02 €
Predajca: BRASTYGroup

Hermes Un Jardin En Mediterranee, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., 1 kusov
748,50 €/1l
74,85 €
Predajca: BRASTYGroup

Hermes Voyage d´Hermes toaletná voda unisex plniteľná 100 ml
958,50 €/1l
95,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 360,80 €/1l
218,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hermes Terre D'Hermes Woda toaletowa, 100 ml
763,20 €/1l
76,32 €
Predajca: PerfumTraders

Parfém Pure 30ml/Pure Perfume Refill 125ml Hermes Terre D'Hermes Giftset
860,80 €/1l
107,60 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hermes Terre d'Hermès Eau Givree, Muži, 175 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - DIPROPYLENE GLYCOL - LIMONENE - ETHYLHEXYL..., 1 kusov
1 096,57 €/1l
191,90 €
Predajca: PerfumTraders

Hermes H24 Herbes Vives, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Dipropylene Glycol, Limonene, Benzyl Salicylate,..., Francúzsko, 1 kusov
909,00 €/1l
90,90 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
296,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
332,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2413)Počet hodnotení: 2413
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l