4,1



Na základe 13 hodnotení
Objem:
1000 ml- 300 ml
- 600 ml
- 1000 ml
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Redken Volume Injection Shampoo posilujúci šampón pre objem vlasov 1000 ml66,22 €/1l
66,22 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Ďalšie informácie o reklame
Obnovujúci šampón na poškodené vlasy Kerastase Première (odvápňujúci obnovujúci šampón) - objem: 1000 ml137,65 €/1l
137,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml55,47 €/1l
55,47 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Tołpa szampon do włosów osłabionych chelatujący 300 ml43,30 €/1l
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Lakmé Teknia Perfect Cleanse Shampoo čistiaci šampón pre všetky typy vlasov 1000 ml
24,75 €/1l
24,75 €
Predajca: Tersorte

Lakmé Teknia Deep Care Shampoo vyživujúci šampón na suché a poškodené vlasy 1000 ml
23,38 €/1l
23,38 €
Predajca: Tersorte

Lakmé Teknia Hair Care Argan Oil Shampoo vyživujúci šampón pre všetky typy vlasov 300 ml
43,33 €/1l
13,00 €
Predajca: Tersorte

Lakmé Teknia Scalp Care Vital Shampoo šampón proti vypadávaniu vlasov 1000 ml
30,29 €/1l
30,29 €
Predajca: Tersorte

Lakmé Teknia Hair Care Argan Oil Shampoo vyživujúci šampón pre všetky typy vlasov 1000 ml
27,54 €/1l
27,54 €
Predajca: Tersorte

Lakmé Teknia White Silver Shampoo neutralizujúci šampón pre platinovo blond a šedivé vlasy 1000 ml
23,80 €/1l
23,80 €
Predajca: Tersorte

Lakmé Teknia Color Stay Shampoo vyživujúci šampón pre farbené vlasy 1000 ml
29,56 €/1l
29,56 €
Predajca: Tersorte

Lakmé K.Therapy Repair Shampoo vyživujúci šampón pre suché a poškodené vlasy 1000 ml
20,71 €/1l
20,71 €
Predajca: Tersorte

Lakmé Teknia Organic Balance Shampoo vyživujúci šampón pre každodenné použitie 300 ml
42,70 €/1l
12,81 €
Predajca: BRASTYGroup

Lakmé Teknia Body Maker Šampón pre objem vlasov 300 ml
37,13 €/1l
11,14 €
Predajca: Glamperfeu

Lakmé Teknia Full Defense Shampoo posilujúci šampón pre oslabané vlasy 1000 ml
23,91 €/1l
23,91 €
Predajca: Tersorte

Lakmé Teknia Frizz Control Shampoo uhladzujúci šampón pre hrubé a nepoddajné vlasy 1000 ml
26,77 €/1l
26,77 €
Predajca: Tersorte

Lakmé K.Therapy Purifying Shampoo čistiaci šampón pre mastnú pokožku hlavy 1000 ml
18,00 €/1l
18,00 €
Predajca: BRASTYGroup

Lakmé Teknia Deep Care Shampoo vyživujúci šampón pre suché a poškodené vlasy 300 ml
38,00 €/1l
11,40 €
Predajca: Glamperfeu

Lakmé K.Finish Fresh Dry Texture Shampoo suchý šampón 200 ml
62,15 €/1l
12,43 €
Predajca: Glamperfeu

Lakmé Teknia Color Refresh Violet Lavender Šampón na vlasy s fialovými odtieňmi 300 ml
44,67 €/1l
13,40 €
Predajca: MANADA
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie názvy najznámejších kaderníckych značiek. Šampóny Lakmé z kolekcie Teknia boli vytvorené špeciálne pre ženy. Tento kadernícky zázrak má objem 1000 ml.
Lakmé Teknia Body Maker šampón 1000 ml
Lakmé Teknia Body Maker šampón 1000 ml
- Rozmery
- 1000 ml
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 1000 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Lakmé
- EAN kód
- 8429421446112
- Rozmery
- 1000 ml
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 1000 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Lakmé
- EAN kód
- 8429421446112
Hodí sa k tomu

Lakmé Teknia Body Maker Balm posilňujúci kondicionér pre objem vlasov 1000 ml
31,36 €/1l
31,36 €
Predajca: Tersorte

Lakmé Teknia Deep Care Shampoo vyživujúci šampón na suché a poškodené vlasy 1000 ml
23,38 €/1l
23,38 €
Predajca: Tersorte

Lakme Teknia Body Maker balzam 300 ml
52,17 €/1l
15,65 €
Predajca: Tersorte

Lakmé Lak-2 Instant Hair Conditioner bezoplachový kondicionér pre hebkosť a lesk vlasov 300 ml
37,67 €/1l
11,30 €
Predajca: Tersorte

Lakmé Teknia Perfect Cleanse Shampoo čistiaci šampón pre všetky typy vlasov 1000 ml
24,75 €/1l
24,75 €
Predajca: Tersorte

Lakmé Teknia Deep Care Conditioner vyživujúci kondicionér pre suché a poškodené vlasy 300 ml
51,07 €/1l
15,32 €
Predajca: BRASTYGroup

Lakmé K.Therapy Repair Shampoo vyživujúci šampón pre suché a poškodené vlasy 1000 ml
20,71 €/1l
20,71 €
Predajca: Tersorte

Lakmé Teknia Body Maker Šampón pre objem vlasov 300 ml
37,13 €/1l
11,14 €
Predajca: Glamperfeu

Lakme Teknia Perfect Cleanse šampón 300ml
41,17 €/1l
12,35 €
Predajca: Bugelo

Lakme Teknia Frizz Control šampón 300 ml
44,53 €/1l
13,36 €
Predajca: Tersorte

Lakmé Teknia Frizz Control Shampoo uhladzujúci šampón pre hrubé a nepoddajné vlasy 1000 ml
26,77 €/1l
26,77 €
Predajca: Tersorte

Lakmé Teknia Organic Balance Shampoo vyživujúci šampón pre každodenné použitie 1000 ml
24,48 €/1l
24,48 €
Predajca: Tersorte

Lakme K.Therapy Repair Conditioning Fluid 300ml
46,70 €/1l
14,01 €
Predajca: MANADA

Lakmé Teknia Deep Care Conditioner vyživujúci kondicionér pre suché a poškodené vlasy 1000 ml
33,85 €/1l
33,85 €
Predajca: Tersorte

Lakmé Teknia Scalp Care Vital Shampoo šampón proti vypadávaniu vlasov 300 ml
44,87 €/1l
13,46 €
Predajca: Tersorte

Lakmé Teknia Organic Balance Shampoo vyživujúci šampón pre každodenné použitie 300 ml
42,70 €/1l
12,81 €
Predajca: BRASTYGroup

Lakmé Teknia White Silver Shampoo neutralizujúci šampón pre platinovo blond a šedivé vlasy 1000 ml
23,80 €/1l
23,80 €
Predajca: Tersorte

Lakmé Teknia Hair Care Argan Oil Shampoo vyživujúci šampón pre všetky typy vlasov 300 ml
43,33 €/1l
13,00 €
Predajca: Tersorte

Lakmé Teknia Scalp Care Vital Shampoo šampón proti vypadávaniu vlasov 1000 ml
30,29 €/1l
30,29 €
Predajca: Tersorte

Lakmé Teknia Color Stay Shampoo vyživujúci šampón pre farbené vlasy 1000 ml
29,56 €/1l
29,56 €
Predajca: Tersorte

Lakmé Teknia Hair Care Argan Oil Shampoo vyživujúci šampón pre všetky typy vlasov 1000 ml
27,54 €/1l
27,54 €
Predajca: Tersorte

Lakmé Teknia Deep Care Shampoo vyživujúci šampón pre suché a poškodené vlasy 300 ml
38,00 €/1l
11,40 €
Predajca: Glamperfeu

Lakme Teknia White Silver šampón 300 ml
38,57 €/1l
11,57 €
Predajca: Glamperfeu

Lakmé K.Therapy Active Shampoo posilujúci šampón proti vypadávaniu vlasov 1000 ml
19,46 €/1l
19,46 €
Predajca: Tersorte

Lakmé K.Therapy Purifying Shampoo čistiaci šampón pre mastnú pokožku hlavy 1000 ml
18,00 €/1l
18,00 €
Predajca: BRASTYGroup

Lakme K.Therapy Bioargan Hydratačný šampón 300 ml
43,67 €/1l
13,10 €
Predajca: Tersorte

Lakme K.Therapy Aktívny šampón 300 ml
42,80 €/1l
12,84 €
Predajca: Tersorte

Lakme Intensywnie nawilżająca kuracja do każdego rodzaju włosów, 250ml
76,56 €/1l
19,14 €
Predajca: BRASTYGroup

Lakmé - Teknia Deep Care Drops - Vlasové tonikum 100ml
118,90 €/1l
11,89 €
Predajca: Tersorte

Lakmé Teknia Color Refresh Violet Lavender Šampón na vlasy s fialovými odtieňmi 300 ml
44,67 €/1l
13,40 €
Predajca: MANADA
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
62% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
62%15% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
15%8% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
8%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%15% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
15%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 9. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Výborné
Objem 1 l
Výborné ceny a vynikajúca popredajná komunikácia. Všetko presné.
Hodnotenie z 19. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Objem 1 l
Super, ideálne pre vlasy!
Hodnotenie z 14. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Chýba jedna súčiastka
Objem 1 l
Chýbajúci tovar
Hodnotenie z 31. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 1 l
Hodnotenie z 1. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 1 l
Hodnotenie z 13. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 1 l
Hodnotenie z 6. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 1 l
Hodnotenie z 24. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 1 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Loreal Absolut Repair šampón 300ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair kondicionér 200ml NOVINKA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
27,75 €
Predajca: MAGUHAAR
55,50 €/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
26,25 €
Predajca: MAGUHAAR
105,00 €/1l

Sulsena Anti-Ľupinový Šampón, 150ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
10,49 €
Predajca: EDANTI
61 705,88 €/1kg

Šampón-pasta na vlasy proti lupinám Sulsena Anti-Dandruff, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
8,11 €
Predajca: EDANTI
90 111,11 €/1kg

Vichy Dercos Szampon wzmacniający 400ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
25,25 €
Predajca: PerfumTraders
56 111,11 €/1kg

Šampón As I Am Curl Clarity 237ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,99 €
Predajca: medpak_shop
50,59 €/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
41,75 €
Predajca: MAGUHAAR
154 629,64 €/1kg

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampón, Unisex, Normálne vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Liečba



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
24,50 €
Predajca: MAGUHAAR
24,50 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal Detox Professional Shampoo Anti-metal Cleasing Cream čistiaci šampón pre lesk a ochranu farbených vlasov 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR
25,33 €/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
23,00 €
Predajca: MAGUHAAR
23,00 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(49)Počet hodnotení: 49
32,50 €
Predajca: MAGUHAAR
21,67 €/1l

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo vyživujúci šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

Goldwell - Dualsenses Dualsenses Just Smooth (Taming Shampoo) 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR
22,50 €/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampón 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
33,25 €
Predajca: MAGUHAAR
22,17 €/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
19,00 €
Predajca: MAGUHAAR
19,00 €/1kg

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, Hair Shampoo, 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
31,50 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,50 €
Predajca: MAGUHAAR
20,33 €/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Šampón, Neprofesionálne, Ženy, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
24,25 €/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampón a kondicionér 2 x 500 ml
42,99 €
Predajca: Keratinshop
42,99 €/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampón pre suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l