4,8



Na základe 25 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Armacell ArmaFlex HOME samolepiaci 6 mm 15 m² – kaučuková izolácia a izolácia pre karavany, dodávky, roletové boxy14,00 €/1m²
209,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WKS-Isotec-Isolierungen-GmbH

Ďalšie informácie o reklame
Samolepiaca fólia Armaflex AF 13 mm/8 m²22,50 €/1m²
208,99 €
-29,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
179,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WKS-Isotec-Isolierungen-GmbH

Ďalšie informácie o reklame
Kaimann Kaiflex® KK gumová fólia 19 mm samolepiaca16,67 €/1m²
100,00 €
Doprava zdarma
Predajca: WKS-Isotec-Isolierungen-GmbH

Ďalšie informácie o reklame
ArmaFlex HOME izolácia 10 mm x 10 m² samolepiaca17,00 €/1m²
219,00 €
-49,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
169,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WKS-Isotec-Isolierungen-GmbH

Armaflex ACE izolačná gumová fólia 19mm 6m2 samolepiaca
122,00 €
Doprava zdarma
Predajca: WKS-Isotec-Isolierungen-GmbH

ABM Hliníkový butyl 2,0 mm 50 x 400 cm strieborný
13,50 €/1m²
26,99 €
Predajca: eu-bay_de

Armaflex AF19mm 6 m rolka izolačného materiálu.
20,00 €/1m²
120,00 €
Doprava zdarma
Predajca: WKS-Isotec-Isolierungen-GmbH

Armaflex AF 32mm/3m² nelepivá fólia
36,00 €/1m²
141,99 €
-34,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
107,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WKS-Isotec-Isolierungen-GmbH

izolačná penová podložka baytronic DSM 1000 x 500 x 10 mm, samolepiaca
17,98 €/1m²
8,99 €
Predajca: eu-bay_de

baytronic DSM izolačná penová rohož s jemnými pórmi 500 x 1000 x 6 mm, samolepiaca
13,98 €/1m²
6,99 €
Predajca: eu-bay_de

Rohož z minerálnej vlny ROCKWOOL Klimarock 20 mm 9,35 m²
10,69 €/1m²
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WKS-Isotec-Isolierungen-GmbH

VINGO 50x400cm Izolačná rohož Hliníková izolácia z butylu Samolepiaca zvuková izolácia proti bubnovaniu
35,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Dörken DELTA MS-Grundmauerschutz Noppenbahn 20 x 1 m
50,96 €/1m
50,96 €
Predajca: bauschnell

Wolketon 50x400cm Izolačná podložka Alubutylová izolácia Samolepiace auto proti hluku Zvuková izolácia
35,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Izolačná doska pre radiátory s hliníkom 0,5x0,5x0,04m 2 m2/balenie
13,32 €/1m²
26,64 €
Predajca: Dragtek-com

Izolačná Valcová Káša 7.5X0.5X0.04 M
4,88 €/1m²
18,30 €
Predajca: Dragtek-com

Kaiflex KK samolepiaca doska 19 mm/6m²
101,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WKS-Isotec-Isolierungen-GmbH

Samolepiaca doska K-Flex SC 19 mm/6m²
16,33 €/1m²
97,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WKS-Isotec-Isolierungen-GmbH

Yakimz 24 kusov akustickej peny akustické penové rohože 30 x 30 x 2,5 cm | zvukovoizolačné rohože pre účinnú akustiku | penové dlaždice zvukovoizolačná rohož
42,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Podrobnosti o výrobku:
- Teplota použitia: -50 °C až +110 °C (lepiaci povrch do +85 °C)
- Tepelná vodivosť: WLG 0,035
- Číslo odolnosti proti difúzii vodných pár: 10 000
- Trieda stavebného materiálu B-s3-d0
- samozhášavosť
- nekvapkajúci
- nevedie oheň
- Zvuková izolácia: do 30 dB(A) (v závislosti od použitia)
Rozsah dodávky:
- Armaflex XG samolepiaca izolačná rohož 19 mm 6m²
- 19 mm samolepiaca gumová fólia Armaflex XG
- Rozsah použitia: -50°C - +110°C Testovanie podľa EN14706, EN14707 a EN14304
- Tepelná vodivosť: dosky s hrúbkou izolácie 6-25 mm, páska <0,035 W/(mK), dosky s hrúbkou izolácie 32-40 mm <0,036 W/(mK) / samozhášavé, nekvapkajúce, nevedú oheň
- Odolnosť proti difúzii vodných pár: dosky s hrúbkou izolácie 6-25 mm > 1,0000 µ, dosky s hrúbkou izolácie 32-40 mm > 7,000 µ
- Trieda stavebného materiálu: B-s3,dO (RF 2(cr) / vyžaduje sa ochrana proti UV žiareniu
Fólie Armaflex od spoločnosti Armacell (AF, XG) Originálne dosky Armaflex® od spoločnosti Armacell v rôznych variantoch a hrúbkach izolácie za výhodné ceny. Pružný izolačný materiál z gumy Armaflex ® je pružný tepelnoizolačný materiál vyrobený z gumy. straty vo vykurovacích, sanitárnych a teplovodných zariadeniach a zabraňuje kondenzácii v klimatizačných a chladiacich systémoch. Vďaka nízkej tepelnej vodivosti a vysokému difúznemu odporu vodných pár je Armaflex energeticky úsporným riešením s optimálnym pomerom ceny a výkonu. Najpredávanejšie prestavby obytných automobilov a karavanov Rozsiahly sortiment výrobkov Armaflex® ponúka správnu izoláciu, ktorá zabraňuje kondenzácii v klimatizačných a chladiacich systémoch, v prestavbách obytných automobilov a karavanov a tepelné straty. Pôvodný sortiment výrobkov Armaflex (XG, AF, NH, HT) od spoločnosti Armacell zahŕňa samolepiace a nesamolepiace varianty v rôznych hrúbkach izolácie. Prispôsobte gumovú izolačnú dosku svojim potrebám. Rozdiely - fólie Armaflex od Armacell XG, AF, NH, HT. Armaflex XG: Vysoko flexibilný izolačný materiál s uzavretými bunkami s vysokým odporom proti difúzii vodných pár a nízkou tepelnou vodivosťou. Na použitie v rozvodoch teplej a studenej vody, chladiacej technike, vykurovacích systémoch, ventilačnej a klimatizačnej technike, na izoláciu roliet a žalúzií, na izoláciu mobilných domov, karavanov a vozidiel. Technické údaje: Trieda stavebného materiálu B/BL-s3, d0 Zníženie prenosu zvuku prenášaného konštrukciou až o 30 dB(A). Extrémne nízka tepelná vodivosť (λ 0º = 0,035) -50°C až +110°C (+85°C s celoplošnou priľnavosťou k objektu) Vysoká odolnosť proti difúzii vodných pár (µ = 10 000) Bezpečné systémové riešenie s Armafixom na zabránenie vzniku "mostíkov chladu" Štruktúra z mikrobunkovej peny s uzavretými bunkami Zvyšovanie hrúbky izolácie pre optimálnu ochranu pred kondenzáciou a tvorbou mrazu Gumené dosky sú k dispozícii v týchto hrúbkach: 6 mm, 9 mm, 13 mm, 19 mm, 25 mm Armaflex AF: Vysoko flexibilný izolačný materiál s uzavretými bunkami s vysokým odporom proti difúzii vodných pár a nízkou tepelnou vodivosťou. Vďaka zabudovanej antimikrobiálnej ochrane Microban® a vynikajúcim protipožiarnym vlastnostiam je Armaflex AF najlepším riešením pre izoláciu v chladných aplikáciách. Armaflex AF je spoľahlivý pružný izolačný materiál na dlhodobú bezpečnú prevenciu kondenzácie a vďaka svojej jedinečnej mikrobunkovej štruktúre poskytuje väčšiu rozmerovú stabilitu a jednoduchšie spracovanie. Mimoriadne nízka tepelná vodivosť s vysokým odporom proti difúzii vodných pár pomáhajú trvalo zabrániť stratám energie. Okrem toho gumová fólia chráni pred prenikaním vodných pár vďaka integrovanej antimikrobiálnej ochrane Microban®, čím sa riziko korózie pod izoláciou. Armaflex AF je samozhášací, takže je obzvlášť vhodný na použitie vo verejných budovách, technologických zariadeniach a v potravinárskom priemysle. Technické údaje: S antimikrobiálnou úpravou Microban® na dodatočnú ochranu pred baktériami a plesňami. Trieda stavebného materiálu B/BL-s3, d0 Zníženie prenosu zvuku prenášaného konštrukciou až o 30 dB(A). Extrémne nízka tepelná vodivosť (λ 0º ≤ 0,033) -50°C až +110°C (+85°C s celoplošnou priľnavosťou k objektu) Vysoká odolnosť proti difúzii vodných pár (µ = 10 000) Bezpečné systémové riešenie s Armafixom na zabránenie vzniku "mostíkov chladu" Štruktúra z mikrobunkovej peny s uzavretými bunkami Zvýšenie hrúbky izolácie pre optimálnu ochranu pred kondenzáciou a tvorbou mrazu Na použitie v rozvodoch teplej a studenej vody, chladiacej technike, vykurovacích systémoch, ventilačnej a klimatizačnej technike, na izoláciu roliet a žalúzií, na izoláciu mobilných domov, karavanov a vozidiel Gumené dosky sú k dispozícii v týchto hrúbkach: 6 mm, 10 mm, 13 mm, 19 mm, 25 mm, 32 mm, 50 mm
- Šírka
- 1 m
- Dĺžka
- 6 m
- Hmotnosť
- 9 kg
- Plocha
- 6 m²
- Hrúbka
- 19 mm
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 7612207347708
- Číslo od výrobcu
- XG-19-99/EA
- Výrobca
- Armacell
- Šírka
- 1 m
- Dĺžka
- 6 m
- Hmotnosť
- 9 kg
- Plocha
- 6 m²
- Hrúbka
- 19 mm
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 7612207347708
- Číslo od výrobcu
- XG-19-99/EA
- Výrobca
- Armacell
Hodí sa k tomu

Plot z drôteného pletiva 1m x 25m veľkosť oka 19mm
2,84 €/1m
71,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EinsPreis

Armaflex lepiaca páska 15 m rolka Samolepiaca izolačná páska
2,35 €/1m
35,19 €
Doprava zdarma
Predajca: WKS-Isotec-Isolierungen-GmbH

Armaflex ACE izolačná gumová fólia 19mm 6m2 samolepiaca
122,00 €
Doprava zdarma
Predajca: WKS-Isotec-Isolierungen-GmbH

ABM Hliníkový butyl 2,0 mm 50 x 400 cm strieborný
13,50 €/1m²
26,99 €
Predajca: eu-bay_de

Bradas AWB5016010, Čierna, 1600 mm, 10000 mm
0,45 €/1m²
7,26 €
Predajca: Kutilovo

Mucola plotové zásteny dvojité ploty 10x pevná PVC zástena plotová fólia plotové pásy plotová zástena vetrolam - antracitová
57,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Mucola

grillas® zapaľovač 10 kg krbový zapaľovač drevená vlna zapaľovač na grilovanie zapaľovač na drevo
3,97 €/1kg
49,99 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,70 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

Hydraulický manévrovací zdvihák Lehmann s nosnosťou 2500 kg vrátane 2 gumových podložiek na výmenu pneumatík pre domácnosť a dielňu 80 - 360 mm
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Postel do karavanu, rozmer 110 cm, výsuvná, vyrobená z brezovej dosky, s úložnými priehradkami
747,48 €
Predajca: MonsterShop

25 m x 1 m voliéra drôtené pletivo zvárané drôtené pletivo drôtené pletivo drôtené oplotenie
2,81 €/1m
70,30 €
Predajca: Aquagart

Jiubiaz Lemovanie trávnika Kovové lemovanie postele Kosenie hrany Pozinkovaná cesta Hranica postele Lemovanie Palisáda 100x15cm 5m
4,38 €/1m
21,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Samonivelačný krížový laser Wiltec so statívom 1,2 m, presnosť ±0,5 mm/m, rotačný laser na meranie uhlov a povrchov, nivelačné zariadenie
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

AREBOS solárna sprcha 20 L záhradná sprcha bazénová sprcha vonkajšia sprcha kempingová sprcha sprcha
99,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

4x univerzálna podpera stĺpika pre zatĺkanie do L, podpera stĺpika žiarovo pozinkovaná podpera stĺpika pre zatĺkanie do púzdra podpera stĺpika pre zatĺkanie do púzdra pre zatĺkanie do zeme kotva stĺpika oceľová strieborná (4, 50x600)
29,96 €
Predajca: TRIBECCO

Wolketon Sawhorse Reťazová píla Skladací kovový pílový kôň na drevo 150KG Zúbkovanie Drevené pracovné kone
56,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

JW multifunkčný gril "OSLO" 2341
263,91 €
Doprava zdarma
Predajca: ichzapfe

FISCHER 85898 FISCHER reťazový zámok na bicykel, dĺžka: 900 mm, čierny
28,45 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,38 €
Predajca: TR8

Arebos 4252023110389, Čierna, 2 kusov
54,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Makita DCL180ZB, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Čierna, Modrá, 0,65 L, 1,3 m³/min, Suchý
68,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Balkónová elektráreň 1000 W Dvojité sklo/sklo solárny systém Pripravené na zapojenie WIFI Mini PV fotovoltaický systém Možnosť rozšírenia 800 W bez licencie, čierna farba
449,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Zmes na vertikutáciu – trávne osivo – hnojivo – pôdny kondicionér (15 kg – na 450 m2)
4,20 €/1kg
62,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
1,27 €/1kg
31,85 €
Predajca: boni-shop

Stand Up Paddle Board 320cm 2v1 so sedadlom na kajak SUP Surfboard nafukovací + pádlo a dvojité pádlo Surfboard Paddleboard - modrý
247,10 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Autorádio Strex Strex s Bluetooth pre všetky vozidlá - USB, AUX a hands-free - Diaľkové ovládanie - Autorádio s jedným konektorom DIN a integrovaným mikrofónom
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: AutoradiaCZ

Vankúš 80 x 80 cm prešívaný vankúš z mikrovlákna pre alergikov výplň vankúš posteľ vankúš vankúš na spanie vankúš biely vankúš
8,47 €
Predajca: Amazinggirl

Interline 57600523, Bazénový vysávač, Šedá, 5 m, 2 kg, 120 mm, 500 mm
64,20 €
Predajca: MarkeT4you

Sillar náhradné filtre na vodu do kávovarov – balenie 6 kusov – kompatibilné s Philips AquaClean CA6903
21,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Ruhhy 135 Digitálna vrecková váha 200g/0,01g
5,08 €
Predajca: FDC
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
88% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
88%8% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
8%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%4% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
4%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 15. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Som veľmi spokojný
Dĺžka 6 mPlocha 6 m²Šírka 1 m
Veľmi dobre sa s ním pracuje a veľmi dobre izoluje
Hodnotenie z 2. apríla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jednoduché položenie
Dĺžka 6 mPlocha 6 m²Šírka 1 m
Super na položenie a rezanie do tvaru podľa opisu
Hodnotenie z 29. februára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Armaflex XG 19 mm
Dĺžka 6 mPlocha 6 m²Šírka 1 m
Je to presne to, čo som chcel.
Hodnotenie z 23. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
dodávka nezodpovedá objednávke
Dĺžka 6 mPlocha 6 m²Šírka 1 m
vôbec nie, vôbec sa mi nepáči nesprávny výrobok.
Hodnotenie z 13. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Dĺžka 6 mPlocha 6 m²Šírka 1 m
Hodnotenie z 17. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Dĺžka 6 mPlocha 6 m²Šírka 1 m
Hodnotenie z 29. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Dĺžka 6 mPlocha 6 m²Šírka 1 m
Hodnotenie z 5. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Dĺžka 6 mPlocha 6 m²Šírka 1 m
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Armaflex AF samolepiaca fólia 3mm/30m²



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
679,99 €
Predajca: WKS-Isotec-Isolierungen-GmbH
22,67 €/1m²

Armaflex AF 6mm/15m² samolepiaca fólia



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
293,99 €
Predajca: WKS-Isotec-Isolierungen-GmbH
19,60 €/1m²

Armaflex AF10mm 10 m rolka izolačného materiálu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
184,99 €
Predajca: WKS-Isotec-Isolierungen-GmbH
18,50 €/1m²

Samolepiaca fólia Armaflex AF 13 mm/8 m²



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
208,99 €
-29,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
179,99 €
Predajca: WKS-Isotec-Isolierungen-GmbH
22,50 €/1m²

ArmaFlex HOME izolácia 10 mm x 10 m² samolepiaca



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
219,00 €
-49,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
169,99 €
Predajca: WKS-Isotec-Isolierungen-GmbH
17,00 €/1m²

Armaflex AF 25mm/4m² samolepiaca fólia



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
155,99 €
-13,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
142,99 €
Predajca: WKS-Isotec-Isolierungen-GmbH
35,75 €/1m²

Kaiflex KK doska nelepivá 10 mm/10 m²
135,99 €
Predajca: WKS-Isotec-Isolierungen-GmbH
13,60 €/1m

Izolačné rohože Armaflex ACE 19mm 6m² samolepiace
141,99 €
Predajca: WKS-Isotec-Isolierungen-GmbH

Kaiflex KK samolepiaca doska 13 mm/8m²
126,99 €
Predajca: WKS-Isotec-Isolierungen-GmbH
15,87 €/1m²

Samolepiaci Kaiflex KK 32mm/3m²
120,99 €
Predajca: WKS-Isotec-Isolierungen-GmbH
40,33 €/1m²

Armaflex ACE izolačná gumová fólia 19mm 6m2 samolepiaca



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(45)Počet hodnotení: 45
122,00 €
Predajca: WKS-Isotec-Isolierungen-GmbH

Nelepiaca fólia Armaflex AF 19 mm/6m²



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
127,99 €
Predajca: WKS-Isotec-Isolierungen-GmbH
21,33 €/1m²

Samolepiaca fólia Armaflex XG 19 mm/6m²



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(25)Počet hodnotení: 25
119,00 €
Predajca: WKS-Isotec-Isolierungen-GmbH
19,83 €/1m²

Armaflex AF19mm 6 m rolka izolačného materiálu.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
120,00 €
Predajca: WKS-Isotec-Isolierungen-GmbH
20,00 €/1m²

ArmaFlex HOME izolácia 32 mm x 3 m² samolepiaca



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
139,00 €
-21,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
117,99 €
Predajca: WKS-Isotec-Isolierungen-GmbH
39,33 €/1m

Rohož z minerálnej vlny ROCKWOOL Klimarock 20 mm 9,35 m²



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(29)Počet hodnotení: 29
99,99 €
Predajca: WKS-Isotec-Isolierungen-GmbH
10,69 €/1m²

Armovacia sieťovina Knauf 165 g/m², biela, 50 m x 1,1 m, rolka = 55 m²
99,00 €
Predajca: MasterBau

Samolepiaca izolačná doska K-Flex ST 19 mm (6m²)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
99,99 €
Predajca: WKS-Isotec-Isolierungen-GmbH
16,67 €/1m

Kaimann Kaiflex® KK gumová fólia 19 mm samolepiaca



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
100,00 €
Predajca: WKS-Isotec-Isolierungen-GmbH
16,67 €/1m²

ArmaFlex HOME izolácia 19 mm x 6 m² samolepiaca



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
159,00 €
-49,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
109,99 €
Predajca: WKS-Isotec-Isolierungen-GmbH
18,33 €/1m²