5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Sulsena Anti-Ľupinový Šampón, 150ml61 705,88 €/1kg
10,49 €
Predajca: EDANTI

Ďalšie informácie o reklame
Vichy Dercos Szampon wzmacniający 400ml56 111,11 €/1kg
25,25 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Ducray Anapase+, Doplnkový šampón proti vypadávaniu vlasov, 400 ml64,62 €/1l
25,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Vichy Dercos Szampon wzmacniający 200ml78 326,53 €/1kg
19,19 €
Predajca: PerfumTraders

Ducray Kertyol PSO Rebalancing Treatment Shampoo
105,75 €/1l
21,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ducray Elution jemný vyrovnávací šampón
41,25 €/1l
16,50 €
Predajca: NutraBestBG

Ducray Squanorm Anti-Dandruff Treatment Shampoo posilujúci šampón proti lupinám pre normálne až mastné vlasy 200 ml
141,60 €/1l
28,32 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Ducray Extra-Gentle Dermo-Protective Shampoo, Delikatny szampon do włosów wrażliwych, 400ml
48,12 €/1l
19,25 €
Predajca: MANADA

Ducray Sensinol Physio-Protective Treatment Shampoo ochranný šampón pre citlivú pokožku hlavy 200 ml
140,55 €/1l
28,11 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Eubos Sensitive Care šampón Dermo-Protective 150 ml
8 930,00 €/1l
8,93 €
Predajca: AbisZ-Markt

Šampón Moroccanoil Extra Volume (500 ml)
102,44 €/1l
51,22 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Vichy, Dercos Psolution, Szampon, 200 ml
97 100,00 €/1kg
19,42 €
Predajca: MANADA

Depot No. 103 Hydrating Shampoo šampón s hydratačným účinkom 1000 ml
28,96 €/1l
28,96 €
Predajca: Tersorte

Šampón Pantene Repair & Protect, 700 ml
22,51 €/1l
15,76 €
Predajca: somnia24

Ziaja Yego Sensitiv, Szampon wzmacniający do włosów, 300 ml
14,63 €/1l
4,39 €
Predajca: MANADA

Isdin Psorisdin Control Shampoo 400 ml
76,27 €/1l
30,51 €
Predajca: Parfumtoi

EUCERIN Dermo Capillaire šampón proti lupinám 2 x 250 ml
61,30 €/1l
30,65 €
Predajca: somnia24

Ducray Ducray Sensinol Physio Schutzshampoo 200 ml
105,75 €/1l
21,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Sebamed Akútny šampón proti svrbeniu 200 ml
33,80 €/1l
6,76 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Velmi jemný ochranný šampon pro časté mytí
Denná hygiena pre normálne a jemné vlasy pre celú rodinu vďaka zloženiu s vysokou toleranciou.
Normálne a jemné vlasy Časté používanie Od 1 mesiaca VÝHODY PERFEKTNÉ PRE CELÚ RODINU Jemne čistí vlasy dojčiat, detí a dospelých. Neštípe v očiach.
Jemné zloženie Rešpektuje rovnováhu pokožky hlavy, disciplinuje vlasy a obnovuje ich pružnosť, vlhkosť a lesk.
MINIMÁLNY VPLYV NA ŽIVOTNÉ PROSTREDIE Minimalistické zloženie obsahujúce 91 % zložiek prírodného pôvodu. ZLOŽENIE VODA (AQUA)SODNÝ LÁTOK SULFÁT.CHLORID SODNÝ.KOKAMIDOPROPYLBETAINOKÓK-GLUKOZIDKYSELINA CITRÓNOVÁVOŇAVKA (PARFUM)GLYCERYL OLEÁTHYDROGENOVANÉ PALMOVÉ GLYCERIDY CITRÁTBENZOÁT SODNÝ/TOKOFEROL,
Veľmi jemný šampón určený na každodenné šetrné umývanie vlasov celej rodiny, od detí až po dospelých. Jeho minimalistické zloženie pozostáva len z 11 zložiek, z ktorých 91 % je prírodného pôvodu. Tento vysoko tolerantný šampón jemne umýva bez narušenia prirodzenej rovnováhy vlasovej pokožky. Zanecháva vlasy hydratované, jemné, lesklé a pružné. Je hypoalergénny, nedráždi oči a je balený v ekologickej 100 % recyklovanej a recyklovateľnej PET fľaši.
- Popis produktu Denný šampón Pre všetky typy vlasov Pre celú rodinu S vitamínom E Ľahko oplachovateľný a s príjemnou vôňou Bez parabénov Bez fenoxyetanolu Bez silikónov Normálne pH pokožky hlavy (5,5) Βiodegradovateľné zloženie Šampón Ducray Extra Doux je šampón na každodenné umývanie, ktorý chráni pokožku. Vhodný pre celú rodinu. Pokožke hlavy dodáva najmä jemnosť a pružnosť. Okrem toho zanecháva vlasy lesklé a nespôsobuje podráždenie a štípanie v očiach. Jeho špeciálne zloženie obsahuje vitamín E, ktorý poskytuje vlasom antioxidačnú ochranu. Inulín je faktorom, ktorý pomáha vlasom, aby sa nezamotávali. Jeho zloženie je biologicky odbúrateľné, vďaka čomu je šetrný k životnému prostrediu, rovnako ako jeho recyklovateľný obal. Neobsahuje parabén, fenoxyetanol, silikón, pričom rešpektuje pH pokožky. Návod na použitie Odporúča sa na každodenné umývanie. Vlastnosti Dôkladne čistí Zanecháva vlasy lesklé a hebké Poskytuje antioxidačnú ochranu Príjemná výrazná vôňa 79 % prirodzenosti Upozornenia Vyhnite sa kontaktu s očami. Zloženie VODA (AQUA) LAURYLSULFÁT SODNÝ INULÍN. KOKAMIDO PROPYLBETAÍN KOKO-GLUKOZID CHLORID SODNÝ. ASKORBYLPALMITÁT KYSELINA CITRÓNOVÁ VÔŇA (PARFUM) GLYCERYL OLEÁT ZELENÁ 3 (CI 42053) HYDROGENOVANÉ PALMOVÉ GLYCERIDY CITRÁTLECITÍN BENZOÁT SODNÝ TOKOFEROL, ŽLTÁ 5 (CI 19140)
Dermatologický šampón Ducray Extra-Doux bol špeciálne vyvinutý tak, aby spĺňal potreby citlivej pokožky hlavy a zároveň ju jemne čistil. Vďaka hypoalergénnemu zloženiu bez parabénov a silikónov ponúka tento šampón jemnú starostlivosť, ktorá je ideálna na každodenné použitie. Obohatený o upokojujúce a vyživujúce zložky pomáha zachovať prirodzenú rovnováhu pokožky hlavy a zároveň zanecháva vlasy jemné, lesklé a ľahko sa rozčesávajú. Dermatologický šampón Ducray Extra-Doux je vhodný pre celú rodinu a zaručuje príjemný zážitok z vlasov bez podráždenia. Vyskúšajte ho teraz a užívajte si pocit sviežich a zdravých vlasov každý deň.
Šampón Ducray Protective je vhodný pre jemné vlasy a pre dámy. Obsah 400 ml.
Ducray Extra jemný dermoochranný šampón
- Rozmery
- 400 ml
- Model
- Extra Doux
- Hmotnosť
- 400 g
- Objem
- 400 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- EAN kód
- 3282770148282
- Číslo od výrobcu
- 3282770148282_3921
- Rozmery
- 400 ml
- Model
- Extra Doux
- Hmotnosť
- 400 g
- Objem
- 400 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- EAN kód
- 3282770148282
- Číslo od výrobcu
- 3282770148282_3921
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Ducray Extra sanftes ampn 200 ml
38,10 €/1l
7,62 €
Predajca: Pharmacygreek

Ducray Kertyol PSO Rebalancing Treatment Shampoo
105,75 €/1l
21,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ducray Anapase+, Doplnkový šampón proti vypadávaniu vlasov, 400 ml
64,62 €/1l
25,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ducray Elution jemný vyrovnávací šampón
41,25 €/1l
16,50 €
Predajca: NutraBestBG

Ducray Argeal Sebum-Absorbing Shampoo posilujúci šampón pre rýchlo mastiace sa vlasy 200 ml
142,15 €/1l
28,43 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Ducray Squanorm Anti-Dandruff Treatment Shampoo posilujúci šampón proti lupinám pre normálne až mastné vlasy 200 ml
141,60 €/1l
28,32 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Ducray Sensinol Physio-Protective Treatment Shampoo ochranný šampón pre citlivú pokožku hlavy 200 ml
140,55 €/1l
28,11 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

La Roche-Posay Kerium szampon przeciwłupieżowy łupież tłusty 200ml
96,00 €/1l
19,20 €
Predajca: BRASTYGroup

Capillus šampón proti lupinám 150 ml
83,27 €/1l
12,49 €
Predajca: medpak_shop

Sebastian Professional Dark Oil Lightweight Shampoo vyživujúci šampón pre uhladenie a lesk vlasov 250 ml
423,80 €/1l
105,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Davines Oi šampón 280ml
99,75 €/1l
27,93 €
Predajca: MANADA

Wella Professionals SP Repair Shampoo Šampón na poškodené chemicky ošetrené vlasy 250 ml
34,16 €/1l
8,54 €
Predajca: NutraBestBG

Olaplex Nº.7 Bonding Oil, Olej na vlasy, 30 ml, Ženy, Suché vlasy, Oprava, Posilnenie, Fľaša
688,67 €/1l
20,66 €
Predajca: Glamperfeu

Ducray Sabal Sebum-Reducting Treatment Shampoo posilujúci šampón pre rýchlo mastiace sa vlasy 200 ml
137,80 €/1kg
34,45 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Eleven Australia šampón Keep My Colour Blonde Shampoo
72,73 €/1l
22,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,82 €
Predajca: Tersorte

Eleven Australia Hydrate My Hair Moisture Shampoo vyživujúci šampón s hydratačným účinkom 300 ml
201,07 €/1l
60,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Lakmé K.Therapy Bio Argan Hydrating Shampoo vyživujúci šampón na hydratáciu vlasov 1000 ml
27,57 €/1l
27,57 €
Predajca: Tersorte

Numis Med, Šampón, ph 5,5, 200 ml
16,75 €/1l
3,35 €
Predajca: AbisZ-Markt

Kevin Murphy, Balancing Wash, Hair Shampoo, For Strengthening, 40 ml
228,00 €/1l
9,12 €
Predajca: NutraBestBG

Ducray Extra-Gentle Dermo-Protective Shampoo, Delikatny szampon do włosów wrażliwych, 400ml
48,12 €/1l
19,25 €
Predajca: MANADA

Prija Set 2 x 380 ml - 1 x Vitalizujúci šampón na pleť a vlasy - 1 x Tekuté mydlo na hladkú pokožku so ženšenom - 100% vegánsky testované
57,63 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Provantis

Wella Professionals SP Balance Scalp Shampoo šampón pre citlivú pokožku hlavy 1000 ml
23,28 €/1l
23,28 €
Predajca: Glamperfeu

Šampón-pasta na vlasy proti lupinám Sulsena Anti-Dandruff, 75 ml
90 111,11 €/1kg
8,11 €
Predajca: EDANTI

Tigi Urban Antidote Level 2 Recovery, 750 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Poškodené vlasy, Suché vlasy, Hydratačný, Lesk, Zmäkčovadlo, Posilnenie
33,40 €/1l
25,05 €
Predajca: TR8

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Shampoo, 1500 ml
20,34 €/1l
30,51 €
Predajca: MANADA

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampón, Unisex, Odfarbené vlasy, Blonďavé vlasy, Šedé vlasy, Blond, Proti žltnutiu, Lesk
16,25 €/1l
16,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Lakme Teknia Frizz Control šampón 300 ml
42,33 €/1l
12,70 €
Predajca: Tersorte

ContiGo! West Loop, Hnedá, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 5 h, 12 h, 470 ml
47,37 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Goldwell Dualsenses Men Hair & Body Shampoo šampón a sprchový gél 2v1 1000 ml
35,00 €/1l
35,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Špeciálny restrukturalizačný šampón s ovsom, 1000 ml
183,70 €/1l
18,37 €
Predajca: MANADA
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 30. januára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,4 l
Hodnotenie z 14. januára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,4 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Loreal Absolut Repair šampón 300ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair kondicionér 200ml NOVINKA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,00 €
Predajca: MAGUHAAR
56,00 €/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
26,25 €
Predajca: MAGUHAAR
105,00 €/1l

Sulsena Anti-Ľupinový Šampón, 150ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
10,49 €
Predajca: EDANTI
61 705,88 €/1kg

Šampón-pasta na vlasy proti lupinám Sulsena Anti-Dandruff, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
8,11 €
Predajca: EDANTI
90 111,11 €/1kg

Vichy Dercos Szampon wzmacniający 400ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
25,25 €
Predajca: PerfumTraders
56 111,11 €/1kg

Šampón As I Am Curl Clarity 237ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,99 €
Predajca: medpak_shop
50,59 €/1l

TRESemme Moisture Rich Shampoo, 828 ml, Šampón, Ženy, Hydratačný, Vitamin E, - Coat hair with a liberal amount of shampoo - Gently massage the scalp and roots with fingertips...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
11,99 €
Predajca: Lemonbite
14,48 €/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
41,75 €
Predajca: MAGUHAAR
154 629,64 €/1kg

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampón, Unisex, Normálne vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Liečba



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
26,00 €
Predajca: MAGUHAAR
26,00 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal Detox Professional Shampoo Anti-metal Cleasing Cream čistiaci šampón pre lesk a ochranu farbených vlasov 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR
25,33 €/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
23,00 €
Predajca: MAGUHAAR
23,00 €/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampón 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
33,25 €
Predajca: MAGUHAAR
22,17 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(50)Počet hodnotení: 50
32,50 €
Predajca: MAGUHAAR
21,67 €/1l

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo vyživujúci šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, Hair Shampoo, 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
31,50 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,50 €
Predajca: MAGUHAAR
20,33 €/1l

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
19,00 €
Predajca: MAGUHAAR
19,00 €/1kg

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Šampón, Neprofesionálne, Ženy, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
24,25 €/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampón pre suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l