5,0



Na základe 12 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, Taliansko22,51 €/1kg
11,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
La Molisana 8004690053195, Rigatoni, Krátke cestoviny, 500 g, Bronzová, 13 min22,51 €/1kg
11,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
Barilla Farfalle Nr. 265, Farfalle, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, 359 kcal, 1521 kJ15,65 €/1kg
8,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
Barilla Spaghettoni n.7, Špagety, Dlhé cestoviny, 500 g, 11 min, CE, 359 kcal3,78 €/1kg
1,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Špagetové rezance č. 3 500g - Rummo
7,85 €/1kg
4,16 €
Predajca: Pantry_Intl

Cestoviny Pantacce Toscane n106 500g - La Molisana
156,41 €/1kg
79,77 €
Predajca: Store-Germany

Delverde 8000270013115, Špirála, 500 g, 8 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
5,22 €/1kg
2,61 €
Predajca: Store-Germany

La Molisana 8004690050620, Linguine, Dlhé cestoviny, 500 g, Bronzová, 12 min
161,64 €/1kg
80,82 €
Predajca: Store-Germany

Cestoviny fusilli n.48 500g - Rummo
8,32 €/1kg
4,16 €
Predajca: Pantry_Intl

Cestoviny Gemelli n80 500g - LaMolisana
158,47 €/1kg
80,82 €
Predajca: Store-Germany

Delverde Spaghetti 72 Cestoviny Špagety z tvrdej pšeničnej krupice 500g
4,06 €/1kg
2,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla La Collezione Mafaldine Hartweizengrieß Pasta Nudeln 500g
6,26 €/1kg
3,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Cestoviny De Cecco č. 12 spaghetti, 500 g
10,02 €/1kg
5,01 €
Predajca: Store-Germany

Barilla špagety číslo 5 z tvrdej pšenice 500g balenie 3
4,28 €/1kg
6,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Rummo Lenta Lavorazione Mezzi Rigatoni Nr. 51 1 kilogram
7,70 €/1kg
7,70 €
Predajca: Pantry_Intl

Barilla Spaghetti Al Bronzo 400g
5,77 €/1kg
2,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Culinaria čierne tagliatelle z krupice z tvrdej pšenice 500g
13,54 €/1kg
6,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Casa Rinaldi Spaghetti Specialita al nero die Sepppia gefärbt 500g
12,14 €/1kg
6,07 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Rummo Lenta Spaghetti č. 3, balenie 1000 g (cestoviny)
7,70 €/1kg
7,70 €
Predajca: Pantry_Intl

Penne rigate cestoviny č. 66 500g - Rummo
7,85 €/1kg
4,16 €
Predajca: Pantry_Intl
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Tvar:
- Špagety
- Typ produktu:
- Dlhé cestoviny
- Objem:
- 500 g
- Čas varenia:
- 11 min
- Krajina pôvodu:
- Taliansko
La Molisana Spaghetti N°15
Čo sa nám vybaví, keď počujeme slovo cestoviny, ak nie špagety?
Špagety sú určite jedným z najobľúbenejších tvarov cestovín! Sú dostatočne hrubé, aby udržali omáčku a korenie.
Spoločnosti La Molisana sa podarilo stať sa jedným z najväčších výrobcov cestovín v Taliansku. Spoločnosť bola založená v roku 1912 a kvalita jej výrobkov a spokojnosť zákazníkov sú jej hlavnými prioritami, čo dokazuje aj politika "otvorených dverí továrne" pre návštevníkov.
Označenie LMIV: semolinové cestoviny z tvrdej pšenice
Čistá hmotnosť:500 g
Príprava: Čas varenia 11 minút
Zloženie:- múka z ovčej múky, - múka z ovčej múky, - múka z ovčej múky: Krupica z tvrdej pšenice
Alergénne informácie: Obsahuje: Môže obsahovať stopy sóje.
Informácie o skladovaní: Skladujte na chladnom a suchom mieste
Výživové údaje (na 100 g):
Energetická hodnota: 1489 kJ / 351 kcal
Tuk: 1,0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,3 g
Sacharidy: 70,0 g
z toho cukor: 4,0 g
Vláknina: 3,0 g
Bielkoviny: 14,0 g
Soľ: 0,02 g
Zodpovedná spoločnosť: La Molisana S.p.a., Contrada Colle delle Api 100/A - 86100 Campobasso - Italia
Krajina pôvodu: Taliansko
Klasické cestoviny Spaghetto Quadrato n15 500g- la Molisana
Talianske špagety n 15 od talianskej značky La Molisana.
Cestoviny vyrobené len z dvoch zložiek: múky z tvrdej pšenice a vody. Taliansky výrobok dovážaný priamo z Talianska.
Zloženie: krupica z tvrdej pšenice, voda čistá hmotnosť: 500 g Výživové údaje na 100 g: Energetická hodnota 1489 kj/ 351 kcal Tuk 1 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,3 g Sacharidy 70 g z toho cukry 4 g Bielkoviny 14 g Soľ 0,02 g Krajina pôvodu: Taliansko Skladovanie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu slnečného svetla Dátum spotreby:- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste
- Zloženie
- Krupica z tvrdej pšenice
- Výživové údaje
- Obsahuje zoznam zložiek
- Alergény
- Obsahuje pšenicu a pšeničné výrobkySójové bôby a výrobky z nich
- Hmotnosť
- 510 g
- Potravinársky podnik
- La Molisana
- Obchodný názov
- Pasta Classic Spaghetto Quadrato n15 500g- la Molisana
- Výrobca
- LA MOLISANA
- EAN kód
- 8004690051573
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste
- Zloženie
- Krupica z tvrdej pšenice
- Výživové údaje
- Obsahuje zoznam zložiek
- Alergény
- Obsahuje pšenicu a pšeničné výrobkySójové bôby a výrobky z nich
- Hmotnosť
- 510 g
- Potravinársky podnik
- La Molisana
- Obchodný názov
- Pasta Classic Spaghetto Quadrato n15 500g- la Molisana
- Výrobca
- LA MOLISANA
- EAN kód
- 8004690051573
Hodí sa k tomu

La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, Taliansko
22,51 €/1kg
11,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

La Molisana Fusilli n.28, Fusilli, Krátke cestoviny, 500 g, 10 min, Taliansko
22,51 €/1kg
11,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Cestoviny Pantacce Toscane n106 500g - La Molisana
156,41 €/1kg
79,77 €
Predajca: Store-Germany

La Molisana 8004690101513, Špagety, Dlhé cestoviny, 500 g, Bronzová, 13 min
156,41 €/1kg
79,77 €
Predajca: Store-Germany

La Molisana 8004690106600, Farfalle, Krátke cestoviny, 500 g, Bronzová, 10 min
155,42 €/1kg
80,82 €
Predajca: Store-Germany

Cestoviny fusilli n.48 500g - Rummo
8,32 €/1kg
4,16 €
Predajca: Pantry_Intl

La Molisana 8004690053195, Rigatoni, Krátke cestoviny, 500 g, Bronzová, 13 min
22,51 €/1kg
11,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Tomaten 'Vintage San Marzano Peeled Tomatoes'.
15,00 €/1kg
3,90 €
Predajca: artbook-service

Špagetové rezance č. 3 500g - Rummo
7,85 €/1kg
4,16 €
Predajca: Pantry_Intl

Bauli croissanty s vanilkovou krémovou náplňou 6 kusov kartón 300g
11,77 €/1kg
3,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Delverde 8000270013245, Gnocchi, 500 g, 9 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
4,06 €/1kg
2,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
14,53 €/1kg
14,53 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Cestoviny Gemelli n80 500g - LaMolisana
158,47 €/1kg
80,82 €
Predajca: Store-Germany

Vysokotlaková čierna kuchynská batéria Lonheo Výsuvná kuchynská batéria s 2 druhmi sprchy Kuchynská batéria s výtokom otočným o 360° a sprchou
1 048,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Granitan

Delverde 8000270013115, Špirála, 500 g, 8 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
5,22 €/1kg
2,61 €
Predajca: Store-Germany

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
4,14 €/1kg
2,07 €
Predajca: Store-Germany

Mutti Polpa Fine - dužina, jemne nasekaná 400g
9,90 €/1kg
3,96 €
Predajca: LAVONIO

Barilla La Collezione Mafaldine Hartweizengrieß Pasta Nudeln 500g
6,26 €/1kg
3,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Cestoviny Barilla Bavette No. 13 Talianske cestoviny č. 1 v Taliansku 500g
5,92 €/1kg
2,96 €
Predajca: Katomix

Barilla Piccolini Mini Penne Rigate Pasta aus Hartweizengriess 500g
3,78 €/1kg
1,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bärenmarke trvanlivé mlieko 3,8 % tuku s veľmi vysokou teplotou 1000 ml
3,15 €/1l
3,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

Delverde Farfalle motýlie cestoviny z krupice z tvrdej pšenice 500g
4,06 €/1kg
2,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bauli 113558, Croissant, Cherry, 300 g, 411 kcal, 1723 kJ, 5,9 g
11,77 €/1kg
3,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Culinaria čierne tagliatelle z krupice z tvrdej pšenice 500g
13,54 €/1kg
6,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

MinusL® H plnotučné mlieko bez laktózy 10 x 1,0 l
3,75 €/1l
3,75 €
Predajca: Store-Germany

Cestoviny De Cecco č. 12 spaghetti, 500 g
10,02 €/1kg
5,01 €
Predajca: Store-Germany

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Penne rigate cestoviny č. 66 500g - Rummo
7,85 €/1kg
4,16 €
Predajca: Pantry_Intl
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. júna 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobré cestoviny, dobrá cena, spoľahlivé dodanie.
Pravdepodobne budem objednávať cestoviny len týmto spôsobom, vždy v množstve >5 kg na sklade. V obchodoch v Nemecku sa dajú zohnať lepšie cestoviny, ale sú dvakrát drahšie.
Hodnotenie z 31. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super chutné, pevné na skus a originálne
Ďakujem. Skvelý produkt. Pre každého v rodine. Čisté ingrediencie
Hodnotenie z 20. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Úžasne chutné
Super chutné cestoviny! Vysoká kvalita.
Hodnotenie z 6. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Hodnotenie z 26. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 13. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 20. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.pl. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.pl.
Overený nákup
Hodnotenie z 6. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Barilla spaghettini číslo 3 cestoviny z tvrdej pšenice 500g balenie 5
8,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,44 €/1kg

GI cestoviny Fusilli s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
47,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
46,99 €
Predajca: SuperMerchant
13,43 €/1kg

GI cestoviny Penne s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
34,99 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
16,66 €/1kg

GI Pasta Filini s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
34,99 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
16,66 €/1kg

Barilla Špagety č. 5 - 500 gr.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
12,30 €
Predajca: Serica
24,60 €/1kg

KETO CHEF Fettucine Konjac rezance bez lepku270g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
29,59 €/1kg

Barilla Collezione Mezze Penne Tricolore Nr 78 Cestoviny Nudeln 5000g
25,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,19 €/1kg

Barilla Makaron Fusilli Bezglutenowy 400 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,14 €
Predajca: Serica
11 140,00 €/1kg

Barilla Farfalle Nr. 265, Farfalle, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, 359 kcal, 1521 kJ



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,61 €
Predajca: Serica
15,65 €/1kg

LaMi M Ryžové rezance 500g - BUN HaNoi Hiep Long
20,99 €
-57%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
17,29 €/1kg

Cestoviny (proso) BEZLEPKOVÉRAMEN 280g - DIÉTNE POTRAVINY



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,39 €
Predajca: BRAT_PL
0,02 €/1kg

CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,49 €
Predajca: BRAT_PL
18,81 €/1kg

DIET-FOOD Ryžové rezance Konjac - instantná ryža s nízkym obsahom uhľohydrátov - 270 g (1 balenie)
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
21,42 €/1kg

Cestoviny (KONJAC) BEZLEPKOVÝ UDON 270 g (200 g) - DIÉTNA STRAVA
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
29,59 €/1kg

CESTOVINY (KONJAC) SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIÉTNE JEDLO
10,43 €
Predajca: superbrandshop
0,01 €/1kg

La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, Taliansko



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
11,48 €
Predajca: Serica
22,51 €/1kg

La Molisana 8004690053195, Rigatoni, Krátke cestoviny, 500 g, Bronzová, 13 min



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
11,48 €
Predajca: Serica
22,51 €/1kg

La Molisana Fusilli n.28, Fusilli, Krátke cestoviny, 500 g, 10 min, Taliansko



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(12)Počet hodnotení: 12
11,48 €
Predajca: Serica
22,51 €/1kg

CESTOVINY (S ČIERNOU ŠOŠOVICOU) PRE DIABETIKOV GLOWERS 250 g - NOVELLE
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
35,96 €/1kg

CESTOVINY (KUKURICIA A RYŽA) BEZLEPKOVÉŠPAGETY 250 g - ALCE NERO
3,79 €
Predajca: BRAT_PL
0,02 €/1kg