4,8



Na základe 23 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Eau Sauvage, Woda toaletowa, 200ml890,45 €/1l
178,09 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme Woda toaletowa, 100ml1 045,70 €/1l
104,57 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Eau Sauvage Woda toaletowa, 100ml1 141,30 €/1l
114,13 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Miss Dior Blooming Bouquet Woda toaletowa, 50 ml1 914,40 €/1l
95,72 €
Predajca: PerfumTraders

Karl Lagerfeld Classic Woda toaletowa, 150 ml
175,53 €/1l
26,33 €
Predajca: BRASTYGroup

Nina Ricci Nina Nature toaletná voda pre ženy 50 ml
890,00 €/1l
44,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Boss Orange Woman, toaletná voda, 75 ml
443,20 €/1l
33,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Escada Flor Del Sol toaletná voda pre ženy 100 ml
340,10 €/1l
34,01 €
Predajca: PerfumTraders

Nina Ricci Nina Fleur EDT 30 ml W
873,00 €/1l
26,19 €
Predajca: Glamperfeu

Karl Lagerfeld Pour Homme - Toaletná voda pre mužov, 100ml
247,30 €/1l
24,73 €
Predajca: BRASTYGroup

Nina Ricci Nina Les Monstres de Nina Ricci, Woda toaletowa, 50ml
1 752,60 €/1l
87,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Karl Lagerfeld Classic Grey toaletná voda 50ml
541,80 €/1l
27,09 €
Predajca: FragrancesBg

Nina Ricci Nina, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Citrón, Limetka, Jablko, Gardénia, Cédrové drevo, biele pižmo
675,88 €/1l
54,07 €
Predajca: BRASTYGroup

Gucci Rush Woda toaletowa, 75ml
683,60 €/1l
51,27 €
Predajca: Glamperfeu

Guess - Guess 1981 Indigo for Women EDT 100ml
259,20 €/1l
25,92 €
Predajca: Glamperfeu

Dolce & Gabbana L'Imperatrice Pour Femme Edt Spray
898,00 €/1l
44,90 €
Predajca: FragrancesBg

Rochas Girl Woda toaletowa, 4,5 ml
2 713,33 €/1l
12,21 €
Predajca: somnia24

Karl Lagerfeld Bois D'Ambre Parfém, 100ml
281,70 €/1l
28,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense Woda toaletowa, 100ml
336,30 €/1l
33,63 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Sun Moon Stars, ktorú v roku 1994 uviedol na trh dizajnér Karl Lagerfeld, je osviežujúca orientálna kvetinová vôňa Táto ženská vôňa obsahuje zmes ovocných orientálnych kvetov, pomarančového kvetu, jantáru a pižma Odporúča sa na denné nosenie
- Hmotnosť
- 0.2 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8600045503100860004550310
- Číslo od výrobcu
- 123
- Hmotnosť
- 0.2 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8600045503100860004550310
- Číslo od výrobcu
- 123
Hodí sa k tomu

7dreams® Matracový topper 90 x 200 x 4,5 cm Vlnitý prešívanie ÖKO-TEX Pre alergikov Jadro Komfortná pena Extra hrubá výplň Vysoký komfort spánku Vyrobené v Európe
54,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Bočná markíza Dubaj 25412, moderné súkromie pre záhrady a terasy, 300 x 180 cm
85,00 €
Predajca: Kokiska

TUPPERWARE Multi Storage Box 5 litrov svetlomodrá Úložný kontajner plechovka
43,00 €
Predajca: Fine-experience

Apple Silikon Case iPhone 13 bu mit Magsafe, abyssblau - Apple MM293ZM/A - (Smartphone Zubehör / Aufbewahrung / Schutz)
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ploonk

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

FEANDREA škrabadlo väčšie, 141 cm, hrubý stĺp, stabilné, proti prevráteniu čierne
145,59 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Nintendo Switch OLED, Nintendo Switch, NVIDIA Custom Tegra, Biela, Analógový/digitálny, Tlačidlo domov, Tlačidlo vypnutia, Tlačidlá
401,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Topper zo studenej peny 180x200 vhodný pre alergikov - Matracový topper pre všetky postele a matrace
109,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
51,90 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
129,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Bočný stolík VASAGLE, sada 2 kusov, odnímateľná doska, vintage hnedo-čierna
52,80 €
Predajca: Jurhan

Yves Saint Laurent Parfumovaná voda Paris
1 338,40 €/1l
167,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Versace Versense - Toaletná voda 100ml od značky Versace
810,90 €/1l
81,09 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Cacharel - Lou Lou EDP 50ml
561,60 €/1l
28,08 €
Predajca: PerfumTraders

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

HOMCOM 2 v 1 detský príves za bicykel, detský príves, modro-čierny
158,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE

Salvatore Ferragamo pour Femme parfémovaná voda pre ženy 100 ml
299,30 €/1l
29,93 €
Predajca: BRASTYGroup

2x Samsung Galaxy Nabíjací kábel USB typu C Rýchlonabíjačka pre S9 S10 A50 White
10,11 €/1m
12,13 €
Doprava zdarma
Predajca: IK-Handelsgruppe

Durable Document Folder, Oranžová, PVC, 1 kusov
2,00 €
Predajca: CORWELL

Coty Vanilla Musk EDC 50 ml W
419,00 €/1l
20,95 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Adidas Errores de Talla HQ8708 in Black color size 38 2/3
109,74 €
-2,76 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
106,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Butyjana

Lolita Lempicka Elle L´Aime parfémovaná voda pre ženy 40 ml
1 086,25 €/1l
43,45 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: MadiHealth

Giorgio Armani toaletná voda Giorgio Armani Emporio Armani She toaletná voda 100ml
431,30 €/1l
43,13 €
Predajca: PerfumTraders

Vankúš z mikrovlákna - Vankúš pre všetky polohy na spanie 80x80
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml
621,60 €/1l
77,70 €
Predajca: PerfumTraders

Držiak mobilného telefónu do auta Držiak do ventilácie a prísavky 3 v 1 Univerzálny držiak mobilného telefónu do auta Držiak smartfónu
33,35 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,40 €
Predajca: odsellingaaa

Apple iPhone 14 Pro Max 17 cm (6,7") Double SIM iOS 16 5G 128; zlatý
1 137,20 €
-102,21 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1 034,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

Kočík pre psa Bicycle Gear - Kočík pre psa max. 40 kg - Skladací príves pre psa s krytom proti dažďu - Jednoduchá montáž - Modrý
140,19 €
-17,10 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
123,09 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Chopard Casmir Woda perfumowana, 100 ml
242,20 €/1l
24,22 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
91% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
91%4% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
4%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%4% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
4%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 8. januára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko super
Rýchle odoslanie - vôňa Sun Ammon and Stars prišla čistá a nepoškodená. O vôni: Poznám a používam ju už roky - kúpila som ju ako "zásobu"...
Hodnotenie z 11. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý parfum
Bola som úplne nadšená, že som mohla získať tento parfum od vás. Doručenie bolo veľmi rýchle. Všetko bolo skvelé!
Hodnotenie z 8. januára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie ako vždy
Najvyššia kvalita a dodané do dvoch dní. Známa vôňa sa tu stále nachádza
Hodnotenie z 26. augusta 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Na vrchol!
Rýchle dodanie! Super vôňa! Všetko je skvelé. Zakaždým znova. Ďakujem veľmi pekne!
Hodnotenie z 11. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Sklamaný...
EdT sa veľmi približuje "starým" Sun Moon Stars, ale už to nie je to, čo to bývalo. Vyparuje sa viac ako rýchlo a na to je príliš drahá. Príliš zlé
Hodnotenie z 19. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 28. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 24. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
820,00 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
90,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
721,20 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
91,11 €
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
53,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
534,50 €/1l