5,0



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Čistiaca pena na tvár The Essence (Foaming Cleanser) 125 ml103,02 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Čistiaci pleťový gél (The Energizing Gél Cleanser) 200 ml459,35 €/1l
91,87 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Uriage Roséliane čistiace starostlivosť Dermo-Cleansing Fluid 250 ml18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Kolagénový čistiaci gél 200 ml19,99 €
Predajca: medpak_shop

Čistiaca voda Mustela bez oplachovania 300 ml
10,84 €
Predajca: VISO

Mustela Stelatopia Żel do mycia, 500ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
15,26 €
Predajca: VISO

Čistiace mlieko Mustela 500 ml
24,76 €
Predajca: somnia24

Mustela Bébé čistiace mlieko No-Rinse Cleansing Milk 500 ml
15,51 €
Predajca: VISO

Čistiace mlieko pre deti, 500 ml
15,51 €
Predajca: VISO

Topicrem Bébé Čistiaci gél 2 v 1 500 ml
23,66 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Avène Cleanance čistiaci gél Cleansing Gel 2 x 400 ml
43,65 €
Predajca: somnia24

Čistiaci gél Mycogel 150 ml Bailleul
8,89 €
Predajca: AbisZ-Markt

Tattoomed čistiaci gél, 100 ml GEL
16,72 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

Bioderma Sébium čistiaci gél Purifying Cleansing Foaming Gel 400 ml
17,64 €
Predajca: Glamperfeu

Uriage Hyséac Čistiaci gél 150 ml
62,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Čistiaci gél s kyselinou salicylovou CeraVe Porentiefe Reinigung, 236 ml
66,06 €/1l
15,59 €
Predajca: VISO

Jurlique Revitalizačný čistiaci gél 200ml
21,57 €
Predajca: NutraBestBG

Babor Hyalurónový čistiaci balzam
38,38 €
Predajca: PerfumTraders

Dexeryl Dexeclear Čistiaci gél penivý nečistá pleť 200 ml
8,96 €
Predajca: AbisZ-Markt

BIRETIX CLEANSER čistiaci gél 400 ml
30,19 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Mustela sa radí pod sprchové gély a bol vytvorený špeciálne pre deti. Toto balenie obsahuje 500 ml vámi vybraného produktu.
Objavte jemný umývací gél na telo a vlasy Mustela, ktorý je špeciálne vyvinutý na starostlivosť o jemnú pokožku a vlasy vášho dieťaťa. Vďaka dermatologicky testovaným zložkám je tento výrobok bezpečný na každodenné používanie a zanecháva na pokožke príjemný pocit. Zloženie bez mydla rešpektuje prirodzenú rovnováhu pokožky a zabraňuje akémukoľvek podráždeniu, zatiaľ čo jemná vôňa poskytuje svieži a čistý pocit. / / Znášanlivosť nášho výrobku s pokožkou bola overená v klinických testoch pod dohľadom dermatológov a pediatrov, aby sa zabezpečila maximálna bezpečnosť a účinnosť. Umývací gél obsahuje prírodné zložky, ako je avokádová perzeóza, ktorá pomáha posilňovať kožnú bariéru a hydratuje pokožku. Ľahko sa oplachuje a nezanecháva zvyšky, takže je ideálny na každodenné použitie na vlasy aj celé telo / / Dôverujte Mustele a poskytnite svojmu dieťaťu jemnú starostlivosť, ktorú si zaslúži. Ideálne pre novorodencov, batoľatá a potreby citlivej pokožky.
Mustela Gentle Cleansing Gel Hair And Body FRANKREICH Karton @ 1 Stueck x 500 ml
MUSTELA SOFT GEL 500 ML
Objavte jemný umývací gél na telo a vlasy Mustela, ktorý je špeciálne vyvinutý na starostlivosť o jemnú pokožku a vlasy vášho dieťaťa. Vďaka dermatologicky testovaným zložkám je tento výrobok bezpečný na každodenné používanie a zanecháva na pokožke príjemný pocit. Zloženie bez mydla rešpektuje prirodzenú rovnováhu pokožky a zabraňuje akémukoľvek podráždeniu, zatiaľ čo jemná vôňa poskytuje svieži a čistý pocit. / / Znášanlivosť nášho výrobku s pokožkou bola overená v klinických testoch pod dohľadom dermatológov a pediatrov, aby sa zabezpečila maximálna bezpečnosť a účinnosť. Umývací gél obsahuje prírodné zložky, ako je avokádová perzeóza, ktorá pomáha posilňovať kožnú bariéru a hydratuje pokožku. Ľahko sa oplachuje a nezanecháva zvyšky, takže je ideálny na každodenné použitie na vlasy aj celé telo / / Dôverujte Mustele a poskytnite svojmu dieťaťu jemnú starostlivosť, ktorú si zaslúži. Ideálne pre novorodencov, batoľatá a potreby citlivej pokožky.
Mustela Gentle Cleansing Gel Hair And Body FRANKREICH Karton @ 1 Stueck x 500 ml
MUSTELA SOFT GEL 500 ML
- Model
- Bébé Gentle
- Hmotnosť
- 566 g
- Objem
- 0.5 l
- Zloženie
- VODA/VODA/VODNÉ MLIEKO, GLYCERÍN, KOKAMIDOPROPYLBETAÍN, MYRET SULFÁT SODNÝ, PEG-7 GLYCERYLKOKOÁT, KOKOGLUKOZID, PEG-150 DISTEARÁT, GLYCERYLKAPRILÁT, GLYKOLDISTEARÁT, PARFUM (VÔŇA), KYSELINA CITRÓNOVÁ, PANTHENOL, SORBAN DRASELNÝ, EXTRAKT Z PLODOV PERSEA GRATISSIMA (AVOKÁDA).
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 3504105035778
- Model
- Bébé Gentle
- Hmotnosť
- 566 g
- Objem
- 0.5 l
- Zloženie
- VODA/VODA/VODNÉ MLIEKO, GLYCERÍN, KOKAMIDOPROPYLBETAÍN, MYRET SULFÁT SODNÝ, PEG-7 GLYCERYLKOKOÁT, KOKOGLUKOZID, PEG-150 DISTEARÁT, GLYCERYLKAPRILÁT, GLYKOLDISTEARÁT, PARFUM (VÔŇA), KYSELINA CITRÓNOVÁ, PANTHENOL, SORBAN DRASELNÝ, EXTRAKT Z PLODOV PERSEA GRATISSIMA (AVOKÁDA).
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 3504105035778
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Mustela Hydra Bebe Mleczko do ciała, 750 ml
26,69 €/1l
20,02 €
Predajca: NutraBestBG

Mustela Lotion Bébé Hydra Bébé Lait Corps
44,28 €/1kg
22,14 €
Predajca: somnia24

Detský vankúš na spanie proti prevráteniu Vankúš na bočné spanie Trojuholníkový detský polohovací vankúš, biely
19,42 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,68 €
Predajca: odsellingaaa

Kojie San mydlo na zosvetlenie pokožky s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)
299,85 €/1kg
19,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Amzteam-pro

Univerzálny dojčiaci vankúš s mikroperličkami - sivý
27,95 €
Predajca: Geheimshop-de

Mustela Gentle Cleansing Gel, Delikatny żel do mycia ciała i włosów, 500ml
20,00 €/1l
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Mustela 5882631, 100 ml
162,60 €/1l
49,45 €
-67%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,26 €
Predajca: TR8

Mustela, Delikatny Szampon, 500 ml
33,96 €/1l
16,98 €
Predajca: Zeitburg

Mustela masny olej detsk masny olej s avokdovm olejom 100ml
10 540,00 €/1l
11,82 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,54 €
Predajca: VISO

Mustela Hydra Bebe krém na tvár
263,50 €/1l
10,54 €
Predajca: VISO

Mustela Sprej pre Ľahké Česanie Vlasov, 200 ml
54,40 €/1l
10,88 €
Predajca: VISO

Mustela, Woda oczyszczająca bez spłukiwania, 750 ml
28,69 €/1l
21,52 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Pudrová očarujúca vôňa na dennej starostlivosti - Musti Osviežujúca voda, 50 ml
474,20 €/1l
23,71 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

Detská stolička 2v1 Baby Vivo Design - Oscar Turquoise
77,90 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
72,90 €
Doprava zdarma
Predajca: MA-Trading

Mustela Baby Masážny Olej pre Deti, 100 ml
9,63 €
Predajca: MANADA

Lionelo Pascal Detská hojdačka Baby Nest Detská hojdačka Detská hojdačka Grau
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lionelo

Mustela 3504105028565, 500 ml, Dermatologicky testované, 1 kusov
47,80 €/1l
23,90 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Mustela Čistiaci olej pre deti, 500 ml
27 692,31 €/1kg
14,40 €
Predajca: VISO

iGlobal Detská postieľka 2 v 1 s matracom Výškovo nastaviteľná posteľ pre deti so zásuvkou pod posteľou Biela 120x60 cm
249,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Alinco

Blackview Tab 3 Detský tablet Android 13 Detský tablet 7" displej 4GB RAM 32GB ROM, 3280mAh, Tablet pre deti s prenosnou rukoväťou a krytom odolným proti pádu Predinštalovaný iKids/Google Play
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Detská posteľná súprava 100 x 135 + 40 x 60 cm – deka a vankúš s prešívaným vzorom medvedíkov
19,99 €
Predajca: Bestlivings

Mustela Penov ampn pre novorodencov Vivn ampn pre deti 150 ml
65,00 €/1l
9,75 €
Predajca: Bugelo

Casaria Umelý vianočný stromček 150 cm s kovovým stojanom 310 tipov Rýchla montáž Vianočná dekorácia Vianočný stromček Vianočný stromček PVC Zelený
23,90 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,80 €
Predajca: Jurhan

Tefal YS22Q25, 6 L, Keramický, Plyn, Halogén, Indukčná, Uzavretá doska, Čierna, Nerezová oceľ, 22 cm, Nerezová oceľ, 6 osôb
87,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

moovkee Detská vaňa so stojanom 80 cm sivá, skladacia s teplomerom, vankúšom do vankúša a drenážnym systémom Detská vaňa pre novorodencov so stojanom
74,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Amzteam-pro

Mustela Stelatopia Żel do mycia, 500ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
15,26 €
Predajca: VISO

Kiduku Kombinovaný kočík 3v1 Béžový
267,59 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

COIL detské chodítko 4 v 1, učiaca hračka, hudobná hračka, detské chodítko pre deti, detské chodítko so svetlom a hudbou, kolobežka, hrací stolík, výškovo nastaviteľné, od 12 mesiacov, ružová
39,99 €
Predajca: Seleo

reer 3310, 100 W, 220 - 240 V, Krém, Mocha, 0,9 m, Plast, 1 kusov
56,87 €/1kg
28,66 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Ohraničenie detskej postieľky, detská postieľka, ochranný valček, tkaný ochranný lem, ochrana hlavy pre detskú postieľku – 150 cm, tmavočervená-biela-ružová
25,24 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,99 €
Predajca: odsellingaaa
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 7. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 18. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
5% od 2 ks

2% od 2 ks



2% od 2 ks

2% od 2 ks
3% od 2 ks


Doprava zdarma
4% od 2 ks

Annemarie Börlind ABMHSBRAG150, čistiaci gél, Ženy, Zmiešaná pleť, Čistiace, Flakón s pumpičkou, 150 ml
22,22 €
Predajca: PerfumTraders

Beauty Of Joseon Ginseng Cleansing Oil hydrofilný odličovací a čistiaci olej 210 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
13,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon 8809606851663, Čistiaci balzam, Ženy, Univerzálna pleť, Čistiace, Hrniec, 100 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
13,25 €
Predajca: MAGUHAAR
132,50 €/1l

Čistiaca pena na tvár The Essence (Foaming Cleanser) 125 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
103,02 €
Predajca: PerfumTraders

TimeWise Repair Volu-Firm Penivý čistiaci prípravok 127g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
33,88 €
Predajca: lithuaniashop

Uriage Hyséac Čistiaci gél 150 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
62,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Mary Kay Čistiace mlieko TimeWise 4 v 1 127g Normálna/suchá pleť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
32,70 €
Predajca: lithuaniashop

MARY KAY Čistiaca pena na tvár Volu-Firm Penivý čistiaci prípravok Čistiaca pena 127g
33,88 €
Predajca: lithuaniashop
266,77 €/1kg

La Mer Chladivý micelárny čistiaci prípravok



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
95,95 €
Predajca: PerfumTraders
479,75 €/1l

Cerave Oczyszczający żel do mycia 473ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(13)Počet hodnotení: 13
19,00 €
Predajca: Azjasklep
40,17 €/1l

Dr. Althea Pure Grinding Cleansing Balm 50ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
10,19 €
Predajca: MAGUHAAR
203,80 €/1l

Čistiaci pleťový gél (The Energizing Gél Cleanser) 200 ml
91,87 €
Predajca: PerfumTraders
459,35 €/1l

Dermalogica, UltraCalming, Cleansing Gel, For Face, 500 ml
72,72 €
Predajca: PerfumTraders
145,44 €/1kg

MARY KAY Matujúca čistiaca pena na tvár 127g
26,67 €
Predajca: lithuaniashop
313,76 €/1kg

Elemis Pro-Collagen čistiaci balzam



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
44,75 €
Predajca: NetworkTechnologies
172,78 €/1kg

Anua 8 Hydratačný jemný čistiaci gél s kyselinou hyalurónovou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,75 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,67 €
Predajca: Azjasklep
91,13 €/1l

Čistiaci prípravok Blemish Control 473 ml
29,30 €
Predajca: Serica

Medicube ZERO Foam Cleanser - jemná čistiaca pena, 120g
13,67 €
Predajca: Azjasklep

Dermalogica, Precleanse, Eliminates Impurities, Oil, For Face, 150 ml
58,58 €
Predajca: PerfumTraders

Kiehl's Calendula Hĺbkovo čistiaca pena na tvár 500 ml
58,58 €
Predajca: PerfumTraders