4,0



Na základe 1 hodnotenia
Objem:
40 ml- 40 ml
- 75 ml
- 125 ml
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX611,60 €/1l
30,58 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Carolina Herrera Bad Boy Edt 150Ml656,33 €/1l
102,80 €
-4,35 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
98,45 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme Woda toaletowa, 100ml1 045,70 €/1l
104,57 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Loewe 7 Pour Homme Woda toaletowa, 100ml1 050,40 €/1l
105,04 €
Predajca: PerfumTraders

Police To Be Tattooart for man, Muži, 125 ml, Sprej, 1 kusov
152,24 €/1l
19,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Police 341121, Muži, 125 ml, Céder, Laurel, Citrón, Kardamon, Muškátový orech, Oranžový kvet, Tonka, Drevo, Sprej
191,20 €/1l
23,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Police To Be Green Woda toaletowa, 40ml
230,00 €/1l
11,19 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,20 €
Predajca: Glamperfeu

Police To Be #Freetodare For Man Woda toaletowa, 125ml
182,08 €/1l
22,76 €
Predajca: somnia24

Police 771121, Muži, 125 ml, Citrus, Jablko, Cédrové drevo, Geranium, Korenie, Tonka, Vanilka, Vetiver, Drevo, 1 kusov
177,76 €/1l
22,22 €
Predajca: PerfumTraders

Police 601121, Muži, 125 ml, Grapefruit, Jantár, Drevo, Sprej
158,40 €/1l
19,80 €
Predajca: Glamperfeu

Police To Be My Avatar toaletná voda pre mužov 40 ml
361,25 €/1l
14,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Police To Be Bad Guy Woda toaletowa, 75ml
323,20 €/1l
24,24 €
Predajca: PerfumTraders

Police Frozen For Man Woda toaletowa, 100ml
125,00 €/1l
12,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Police - Deep Blue EDT 100ml
129,50 €/1l
12,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Police - To Be My Avatar EDT 75ml
228,00 €/1l
17,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
![Obrázok produktu pre Police To Be [Or Not To Be] Woda toaletowa, 75ml](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/0a72d1953f8f650b04d72647843fc857.webp)
Police To Be [Or Not To Be] Woda toaletowa, 75ml
256,27 €/1l
19,22 €
Predajca: PerfumTraders

Police To Be #Freetodare For Man Woda toaletowa, 75 ml
1 039,87 €/1l
77,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Iceberg - Be Wonderfully You EDT 100ml
188,80 €/1l
18,88 €
Predajca: Glamperfeu

Rochas Girl Woda toaletowa, 4,5 ml
2 713,33 €/1l
12,21 €
Predajca: somnia24

Police Amber Gold Woda toaletowa, 100ml
124,60 €/1l
13,23 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,46 €
Predajca: MANADA
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
To Be Born To Shine for Man je svieža a zvodná vôňa pre muža, ktorý žije naplno. Svieže a jasné tóny, ktoré sú v zjavnom kontraste s teplými a jemnými tónmi, vdychujú život výbušnej kombinácii. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2022.
TO BE BORN TO SHINE FOR MAN toaletná voda, 40 ml odparovacia tyčinka
Police - To Be Born To Shine Men EDT 40ml Standard package. For men.
- Model
- To Be Born To Shine Man
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 40 ml
- Zloženie
- Police To Be Born To Shine For Man Woda toaletowa, 40ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániUnisex
- EAN kód
- 6796021581210679602158121
- Číslo od výrobcu
- 2034386
- Model
- To Be Born To Shine Man
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 40 ml
- Zloženie
- Police To Be Born To Shine For Man Woda toaletowa, 40ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániUnisex
- EAN kód
- 6796021581210679602158121
- Číslo od výrobcu
- 2034386
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Exkluzívny parfum Police To Be Exotic Jungle pre mužov, 40 ml
392,50 €/1l
15,70 €
Predajca: PerfumTraders

Policajný To Be The King Toaletná voda, 40 ml
454,50 €/1l
18,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Police To Be Goodvibes For Man Woda toaletowa, 40ml
276,25 €/1l
11,05 €
Predajca: BRASTYGroup

Kráľovná s Police To Be - Parfumovaná Voda, 40ml
314,75 €/1l
12,59 €
Predajca: MANADA

Policajný To Be Born To Shine Pre Mužov Toaletná Voda, 125 ml
177,36 €/1l
22,17 €
Predajca: Sykz

Police To Be Born To Shine For Man Woda toaletowa, 75ml
216,53 €/1l
16,24 €
Predajca: Glamperfeu

Policyjne To Be Born To Shine Dla Ženy Parfumovaná Voda, 125ml
175,92 €/1l
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Police To Be Tattooart for man, Muži, 125 ml, Sprej, 1 kusov
152,24 €/1l
19,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Police 601121, Muži, 125 ml, Grapefruit, Jantár, Drevo, Sprej
158,40 €/1l
19,80 €
Predajca: Glamperfeu

Police 341121, Muži, 125 ml, Céder, Laurel, Citrón, Kardamon, Muškátový orech, Oranžový kvet, Tonka, Drevo, Sprej
191,20 €/1l
23,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace The Dreamer - Toaletná voda 50ml pre mužov - Orientálna-fuguérová kompozícia s tónmi jalovca, ľalie a santalového dreva. Pre moderných mužov.
476,00 €/1l
23,80 €
Predajca: BRASTYGroup

Police To Be Tattooart for man, Muži, 40 ml, Sprej, 1 kusov
437,50 €/1l
17,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Police 771121, Muži, 125 ml, Citrus, Jablko, Cédrové drevo, Geranium, Korenie, Tonka, Vanilka, Vetiver, Drevo, 1 kusov
177,76 €/1l
22,22 €
Predajca: PerfumTraders

Police To Be Exotic Jungle For Woman Woda perfumowana, 125ml
190,64 €/1l
23,83 €
Predajca: PerfumTraders

Police To Be #Freetodare For Man Woda toaletowa, 40ml
296,00 €/1l
11,84 €
Predajca: Glamperfeu

Police - To Be Goodvibes Woman EDP 75ml
222,40 €/1l
16,68 €
Predajca: Glamperfeu

Police To Be Tattooart toaletná voda pre mužov 75 ml
279,20 €/1l
20,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Police To Be Bad Guy Woda toaletowa, 75ml
323,20 €/1l
24,24 €
Predajca: PerfumTraders

Police Potion Absinthe parfémovaná voda pre mužov 100 ml
237,20 €/1l
23,72 €
Predajca: Glamperfeu

Versace Blue Jeans Toaletná voda 75 ml - Mužská vôňa inšpirovaná mužnosťou a slobodným štýlom. Pre elegantného muža oceniajúceho výnimočné vône.
280,00 €/1l
21,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Police To Be Bad Guy Toaletná voda, 40ml
335,00 €/1l
13,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

JOOP! Homme Neon Edition EDT 75 ml M
270,27 €/1l
20,79 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,27 €
Predajca: PerfumTraders

JOOP! Homme, Muži, Letné, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Citrón, Mandarínka, Oranžový kvet, Škorica, Heliotrope, Jazmín, Konvalinka
167,28 €/1l
20,91 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
216,10 €/1l
21,61 €
Predajca: Glamperfeu

Jeden muž, jeden adventný kalendár
14,07 €
Predajca: M_plus_L

Police To Be My Avatar toaletná voda pre mužov 40 ml
361,25 €/1l
14,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 90 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
89,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Police To Be #Freetodare For Man Woda toaletowa, 125ml
182,08 €/1l
22,76 €
Predajca: somnia24

Police To Be My Avatar toaletná voda pre mužov 125 ml
173,20 €/1l
21,65 €
Predajca: Glamperfeu
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%100% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
100%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Polícia
Objem 0,125 l
Rýchle dodanie, všetko ako bolo objednané
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Mercedes Benz Club Black, toaletná voda, sprej, 50 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(29)Počet hodnotení: 29
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
787,80 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,58 €
Predajca: PerfumTraders
611,60 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(313)Počet hodnotení: 313
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Dior - Sauvage EDT 100ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(87)Počet hodnotení: 87
107,00 €
Predajca: LOGNOW
1 070,00 €/1l

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(591)Počet hodnotení: 591
104,93 €
Predajca: PerfumTraders
1 049,30 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray Refillable



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
123,22 €
Predajca: PerfumTraders
616,10 €/1l

Yves Saint Laurent Parfumovaná voda Paris



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(73)Počet hodnotení: 73
158,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 269,20 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(72)Počet hodnotení: 72
103,92 €
Predajca: PerfumTraders
519,60 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
93,93 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
89,07 €
Predajca: PerfumTraders
890,70 €/1l

Valentino - Valentino Uomo Born In Roma EDT 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
87,37 €
Predajca: PerfumTraders
873,70 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
89,26 €
Predajca: PerfumTraders
892,60 €/1l

Hermes Terre D'Hermes Woda toaletowa, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(73)Počet hodnotení: 73
76,32 €
Predajca: PerfumTraders
763,20 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19
84,05 €
Predajca: PerfumTraders
840,50 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
96,45 €
Predajca: PerfumTraders
771,60 €/1l

Gucci Rush Edt 75ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
42,71 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,61 €
Predajca: PerfumTraders
554,80 €/1l

Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletná voda v spreji 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(48)Počet hodnotení: 48
22,00 €
Predajca: fair-play91
220,00 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
24,70 €
Predajca: Pharmacygreek
494,00 €/1l