4,8



Na základe 15 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Zvárací Drôt Sg2 T20 Tysweld 1,2 Mm 15 Kg Balenie - Dru Sp12 15I3,87 €/1kg
57,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Elektróda Esab 150 3,2 mm 5 kg54,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Zvárací drôt s tavným jadrom, 1,0 mm, MIG zváranie, uhlíková oceľ, samostmievací, 1 kg, na zváranie bez plynu24,00 €/1kg
24,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24

Ďalšie informácie o reklame
Zvárací drôt INOX MIG MAG 308LSi 0,8 mm 1 kg D100 mm24,99 €/1kg
29,68 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

STAHLWERK zvárací drôt MIG MAG Prémiový zvárací drôt E71T-GS Ø 0,9 mm S200/D200 5 kg
334,80 €/1m
50,22 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf

STAHLWERK zvárací drôt MIG/MAG oceľ Ø 0,8 mm ER70S-6 SG2 cievka drôtu 5 kg
180,81 €/1m
37,97 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf

VECTOR WELDING MIG MAG zvárací drôt z nerezovej ocele ER308L Ø 0,8 mm 1 kg rolka
36,90 €/1kg
36,90 €
Predajca: VECTOR-Welding

Güde tavný zvárací drôt 0,9 mm 900g pre zváračku bez ochranného plynu
96,00 €/1m
9,60 €
Predajca: AP_AUTODILY

Zvárací drôt MIG 0,8mm x 0,45kg Satra
8,31 €/1kg
9,99 €
-62%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,74 €
Predajca: GeboTools

VECTOR WELDING MIG MAG zváracia tyc Prídavný drôt E71T-GS Ø 1,0 mm Sada 2 ks po 1 kg NoGas
15,45 €/1kg
30,90 €
Predajca: VECTOR-Welding

STAHLWERK jadrový drôt FLUX E71T-GS 1 mm 5 kg cievka drôtu D200 Zvárací drôt MIG MAG
251,10 €/1m
50,22 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf

Zvárací drôt na cievke MIG 0,8mm 1kg
15,99 €/1kg
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxtom

VECTOR WELDING MIG MAG zvárací drôt ocel SG 3 ER70-6 valec drôtu 0,8 mm 15 kg
3,33 €/1kg
49,99 €
Predajca: VECTOR-Welding

KRAFT&DELE Samostmievací zvárací drôt 0,8 mm 1 kg KD1148
6,00 €/1kg
6,00 €
Predajca: Ekoflam

VEVOR 1 kotúč tavného drôtu E71T-GS 0,8 mm 4,5 kg Zvárací drôt MIG/MAG priemer cievky 200 mm Zvárací drôt 560 Mpa Pevnosť v ťahu Zváranie tavným drôtom bez ochranného plynu
154,95 €/1m
30,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

Zvárací drôt Procraft FW81 Flux Tubular | FW81, 6973934258301
61,39 €/1m
7,06 €
Predajca: Procraftsk

VECOTR WELDING zváracie tyce z nehrdzavejúcej ocele TIG ER 316-L, 1.4404 2,4 mm
39,98 €/1m
19,99 €
Predajca: VECTOR-Welding

POWERMAT Zvárací drôt rúrkový, 0,9 mm, 1 kg PM-FLUX-0_9-1KG
8,33 €/1kg
10,00 €
Predajca: Ekoflam

Zvárací horák VECTOR WELDING TIG 200A Eurocentral | WP-9 3m
18,30 €/1m
54,90 €
Predajca: VECTOR-Welding

STAHLWERK zvárací drôt MIG MAG hliníkový drôt ER4043 Si5 1,2 mm S200 D200 2 kg
390,67 €/1m
58,60 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
VECTOR WELDING MIG MAG zvárací drôt Flux cored wire E71T-GS Ø 0,8 mm 3kg NoGas
VECTOR WELDING MIG MAG E71T-GS Ø 0,8 mm1kg Zvárací drôtNogas je vysokokvalitná, nelegovaná, samocinne sa chrániaca tavná elektróda vhodná pre širokú škáluocelových aplikáciíbez potreby prídavného ochranného plynu. Tento zvárací a tavný drôt je kompatibilný s väcšinou zváracích zariadení MIG/MAG. Vdaka svojej chemickej cistote sa tento tavný drôt vyznacuje nízkym sklonom k rozstrekovaniu. Je preto ideálnyna profesionálne použitie v priemysle, remeselníckych dielnacha pre domácich majstrov.
ZVÁRACÍ DRÔT MIG MAG BEZ PLYNU
- vynikajúce výsledky zvárania pri zváraní tavným drôtom MIG MAG (bez plynu)
- nízky rozstrek vdaka vysokej chemickej cistote pre najlepšie výsledky zvárania
- možno použit bez ochranného plynu
- vysokokvalitný 0,8 mm zvárací drôt bez plynu pre všetky zariadenia MIG MAG s vhodným držiakom cievky
- normy: AWS A-5.20, ER 71-1GS
- 3x 1kg valec tavného drôtu D100
- Chemická analýza: C-0,19% | Si-0,35% | Mn-0,6% | P-0,011% | S-0,0006% | Al-1,2%
- Priemer drôtu: 0,8 mm
- Hmotnost: 3x 1 kg
- Priemer cievky (vonkajší): 100 mm (priemer)
- Šírka cievky: 45 mm
- Trn cievky: 20 mm
- Rozmery
- 30 x 30 x 30 cm
- Hmotnosť
- 3 kg
- Model
- E71T-GS
- EAN kód
- 4251210406533
- Číslo od výrobcu
- E71T-GS
- Výrobca
- VECTOR WELDING
- Rozmery
- 30 x 30 x 30 cm
- Hmotnosť
- 3 kg
- Model
- E71T-GS
- EAN kód
- 4251210406533
- Číslo od výrobcu
- E71T-GS
- Výrobca
- VECTOR WELDING
Hodí sa k tomu

ARCCAPTAIN MIG MAG zváračka 200 Ampér, 7 v 1 plne synergický zvárací stroj FLUX zváranie tavným drôtom/MAG/MIG zváranie v inertnom plyne/MMA/Lift TIG/podporná cievka/ bodové zváranie, IGBT invertor 230V
349,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SWAREY-Official

Wiltec MIG zváračka IGBT invertor pre MIG/MMA zváranie vhodný pre tavný drôt a elektródy, zváračka elektród
144,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

Samostmívací Svářecí Kukla Gsh-K
26,30 €
Predajca: AP_AUTODILY

VEVOR 7 "x14" presná stolová mini frézka na kov, sústruh 550 W, sústruhová vŕtačka s premenlivými otáčkami, sústruh, nylonová prevodovka s 50-2500 otáčkami za minútu a pohyblivou lampou
577,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

Samostmívací Svářecí Kukla Gsh 180-Tc-2
48,00 €
Doprava zdarma
Predajca: trade-solution

STAHLWERK zvárací drôt MIG MAG Prémiový zvárací drôt E71T-GS Ø 0,9 mm S200/D200 5 kg
334,80 €/1m
50,22 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf

VECTOR WELDING MIG MAG zvárací drôt z nerezovej ocele ER308L Ø 0,8 mm 1 kg rolka
36,90 €/1kg
36,90 €
Predajca: VECTOR-Welding

125mm akumulátorová uhlová brúska Rezacia brúska s 2 batériami + nabíjačka
66,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Yanwin

VECTOR WELDING MIG MAG zváracia tyc Prídavný drôt E71T-GS Ø 0,8 mm1 kg NoGas
8,99 €/1kg
8,99 €
Predajca: VECTOR-Welding

Zvárací drôt MIG 0,8mm x 0,45kg Satra
8,31 €/1kg
9,99 €
-62%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,74 €
Predajca: GeboTools

Ninja AF400EU, Teplovzdušná fritéza, 9,5 L, Dvojitý, Čierna, Otočné, Dotyk, Samostatný
232,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Amazon Fire TV Stick 4K Select, 4K Ultra HD, Fire OS, MediaTek, 1,7 GHz, Amazon Prime Video, Netflix, RaiPlay, Wi-Fi 5 (802.11ac)
53,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Invertorová zváračka PARKSIDE® "PIFDS 120 A1"
237,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Intex 28000, Povrchový zberač, Modrá, Šedá, PVC, Polypropylén (PP), Čína, 2,13 kg, 1 kusov
26,52 €
Predajca: KLS-Distribution

XMaster uhlová brúska mini 19500 ot/min, 12V akumulátorová uhlová brúska s 2x 2000Mah batériami, 2x brúsny kotúč, 1x kľúč na inštaláciu, 1x nabíjačka
32,49 €
Doprava zdarma
Predajca: XMaster

Tv Box Android 13 Set Smart Media Player Quad Core Streaming 4k Bluetooth 5 4x1.5Ghz H.265 WiFi Ethernet Full HD HDMI s diaľkovým ovládaním 2/16GB Retoo
36,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Güde tavný zvárací drôt 0,9 mm 900g pre zváračku bez ochranného plynu
96,00 €/1m
9,60 €
Predajca: AP_AUTODILY

XPOtool MIG100 invertorová zváračka bez plynu, zváračka s podávačom drôtu, tavným drôtom a IGBT, vrátane príslušenstva
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

Benzínová kosačka FUXTEC FX-RM4180 – 80 cm³ | 41 cm | nízka hmotnosť 18 kg | zadný výhoz | 4-taktný motor | výška kosenia 25–55 mm | do 400 m²
159,00 €
Doprava zdarma
Predajca: FUXTEC

2-dielna súprava Bluetooth slúchadiel do motocykla, komunikačný systém do prilby, interkom pre motocykle, 2 používatelia, dosah 1000 m, stupeň ochrany IP67 (vodotesné) s FM rádiom
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SWAREY-Official

Akumulátorový vyžínač Einhell Power X-Change GC-CT 18/24 Li-Solo
64,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Kamíno Prity K1D
515,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A+.
Spektrum A++ do GPredajca: KAMINKO

VECTOR WELDING MIG MAG zváracia tyc Prídavný drôt E71T-GS Ø1,0 mm Sada 3 ks po 1 kg NoGas
12,97 €/1kg
38,90 €
Predajca: VECTOR-Welding

POWERMAT CO2/Argon W21,8" redukčný ventil PM-RC-230
17,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,00 €
Predajca: Ekoflam

STAHLWERK zvárací drôt MIG/MAG oceľ Ø 0,8 mm ER70S-6 SG2 cievka drôtu 5 kg
180,81 €/1m
37,97 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf

Leštička na autá Wiltec 1200W do 3000 otáčok za minútu, leštička so 6 úrovňami vrátane 2 kotúčov, kotúčová brúska, rotačná brúska
58,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

3 kusy LED nočných svietidiel so stmievateľnou teplou bielou zásuvkou s detektorom pohybu a súmrakovým senzorom pre schody, spálňu, chodbu
29,39 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A++.
Predajca: lapamax

Varta Energy 20000, 20000 mAh, Lítium polymér (lipo), 3,7 V, Čierna, Biela
30,65 €
Predajca: esol
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
87% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
87%7% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
7%7% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
7%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 18. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý jadrový drôt
Hmotnosť 2 kg
Mám jednoduchú zváračku s jadrovým drôtom Parkside na domáce použitie. Nie som profesionál, ale po prvom skúšobnom zváraní musím povedať, že sa mi s týmto jadrovým drôtom pracuje ľahšie ako s originálom od Parkside. Pomer ceny a výkonu je tiež lepší.
Hodnotenie z 16. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Zváranie ako koníček
Hmotnosť 2 kg
Kvalitná zváracia drôt, ktorú rada odporúčam ďalej
Hodnotenie z 9. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super rýchle dodanie. Objednané popoludní - doručené na druhý deň ráno.
Hmotnosť 3 kg
Položka presne spĺňa moje očakávania.
Hodnotenie z 5. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
odporúčame
Hmotnosť 1 kg
top za túto cenu
Hodnotenie z 21. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
OK
Hmotnosť 2 kg
Dobre
Hodnotenie z 1. januára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Je to dobré
Hmotnosť 3 kg
Dobrá kvalita
Hodnotenie z 22. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 1 kg
Hodnotenie z 29. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 1 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Zvárací drôt TIG AlMg5 ER5356 hliník 1,6 mm 1 kg rovná tyč
14,84 €
Predajca: EURO-KUTNO
14,84 €/1m

Hliníkový zvárací drôt MIG AlMg5 0,8 mm 0,5 kg cievka
7,42 €
Predajca: EURO-KUTNO
14,84 €/1kg

Rutilové zváracie elektródy 3,2x350 mm 2,5 kg
5,88 €
Predajca: EURO-KUTNO
2,35 €/1kg

Rutilové zváracie elektródy 2,5x350 mm 5 kg
11,76 €
Predajca: EURO-KUTNO
2,35 €/1kg

Rutilové zváracie elektródy 3,2x350 mm 5 kg
10,92 €
Predajca: EURO-KUTNO
2,18 €/1kg

Rutilové zváracie elektródy 2,5x350 mm 2,5 kg
6,16 €
Predajca: EURO-KUTNO
2,46 €/1kg

Hliníkový zvárací drôt MIG AlMg5 1,0 mm 0,5 kg cievka
7,42 €
Predajca: EURO-KUTNO
14,84 €/1kg

Zvárací drôt SG2 MIG/MAG 0,8 mm 1 kg D100
4,20 €
Predajca: EURO-KUTNO
4,20 €/1kg

Zvárací Drôt Sg2 T20 Tysweld 1,2 Mm 15 Kg Balenie - Dru Sp12 15I
57,99 €
Predajca: SuperMerchant
3,87 €/1kg

Svařovací drát Procraft SW1213 | SW1213, 6973934258332
45,78 €
Predajca: Procraft
190,75 €/1m

LINCOLN ELECTRODE OMNIA 46 FI 2,5 mm 2,1 kg
25,99 €
Predajca: SuperMerchant

Lincoln Electrode Normal Fi 3.2 3.0Kg
26,99 €
Predajca: SuperMerchant

Zvárací drôt INOX MIG MAG 308LSi 0,8 mm 1 kg D100 mm
29,68 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
24,99 €/1kg

Svařovací drát Procraft SW613 | SW613, 6973934258325
17,85 €
Predajca: Procraft
3,57 €/1kg

Zvárací drôt Procraft SW85 | SW85, 6973934258349



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,65 €
Predajca: Procraft
68,25 €/1m

Zváracia tyč Procraft SW105 CO2 1/5kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,36 €
Predajca: Procraft
66,80 €/1m

Zvárací drôt s tavným jadrom, 1,0 mm, MIG zváranie, uhlíková oceľ, samostmievací, 1 kg, na zváranie bez plynu



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
24,00 €
Predajca: Zanjo24
24,00 €/1kg

5ks 0,1 mm smaltovaný drôt Medený navíjací drôt Smaltovaný opravárenský drôt dĺžka 12 m
15,99 €
Predajca: Zanjo24
799,50 €/1kg

Nárazníky automobilov Zvárací drôt na zváranie plastov Zváracie stroje na plasty Zváracie kolíky Vzhľad plastov Opravná sada sponiek Opravná sada štandardných predrezaných sponiek
16,99 €
Predajca: Zanjo24
55,89 €/1kg

Konektor zváracieho kábla, rýchlospojka zváracieho kábla, dvojica rýchlospojok zváracieho kábla, konektor zváracieho kábla, konektor zváracieho drôtu
20,99 €
Predajca: Zanjo24
72,38 €/1kg