4,8



Na základe 6 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Creed Eladaria parfémovaná voda pre ženy 75 ml3 003,07 €/1l
225,23 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Marquis Von Remy Marquis parfumovaná voda pre ženy 60 ml386,33 €/1l
23,18 €
Predajca: Inaris_International

Ďalšie informácie o reklame
Annayake Kogai For Her parfumovaná voda 100ml595,90 €/1l
59,59 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Fasio Pour Femme by Emper Parfumovaná voda pre ženy 100 ml207,70 €/1l
20,77 €
Predajca: Inaris_International

Reminiscence Oud parfémovaná voda unisex 100 ml
639,80 €/1l
63,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Reminiscence Dragée parfémovaná voda pre ženy 100 ml
979,00 €/1l
97,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Shalis Remy Marquis parfumovaná voda pre ženy 50 ml
402,00 €/1l
20,10 €
Predajca: FragrancesBg

Naseem Sumayyah toaletná voda pre ženy 100 ml
114,90 €/1l
11,49 €
Predajca: NutraBestBG

Adyan Rehla parfémovaná voda pre ženy 100 ml
209,20 €/1l
20,92 €
Predajca: BRASTYGroup

Risala Surur parfémovaná voda pre ženy 100 ml
167,30 €/1l
16,73 €
Predajca: Glamperfeu

Hamidi Irreverant parfumovaná voda pre ženy 100 ml
136,00 €/1l
13,60 €
Predajca: Glamperfeu

Aigner Iconista parfémovaná voda pre ženy 30 ml
636,67 €/1l
19,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Byredo Inflorescence parfémovaná voda pre ženy 50 ml
3 180,40 €/1l
159,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ajmal Oudesire parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 686,40 €/1l
168,64 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Rasasi Pashmina parfumovaná voda pre ženy 100 ml
351,60 €/1l
35,16 €
Predajca: Glamperfeu

Riiffs Abeer parfumovaná voda pre ženy 100 ml
210,00 €/1l
21,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Adyan Sharf parfémovaná voda pre mužov 100 ml
183,40 €/1l
18,34 €
Predajca: BRASTYGroup

Afnan Edict Musctique parfémovaná voda unisex 80 ml
1 022,75 €/1l
81,82 €
Predajca: BRASTYGroup

Remy Von Remy Marquis parfumovaná voda pre ženy 100 ml
272,10 €/1l
27,21 €
Predajca: Inaris_International

Shaik Shaik No.30 parfémovaná voda pre ženy 80 ml
2 404,50 €/1l
192,36 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Reminiscence Rem Edp 100 ml
Parfémovaná voda Rem od značky Reminiscence bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Reminiscence Rem Homme Edp Spray
- Druh vône
- kvetinový, orientálny
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Alkohol denát, parfum, voda, benzylsalicylát, geraniol, kumarín, linalool, hydroxycitronellal, benzylbenzoát, benzylalkohol, citral, limonén, citronellol
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 3596930000359
- Druh vône
- kvetinový, orientálny
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Alkohol denát, parfum, voda, benzylsalicylát, geraniol, kumarín, linalool, hydroxycitronellal, benzylbenzoát, benzylalkohol, citral, limonén, citronellol
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 3596930000359
Hodí sa k tomu

Reminiscence Rem Homme Edt Spray
2 663,33 €/1l
79,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Petstyle Living Twisted Stick s kuracím mäsom
27,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Petstyleliving

Reminiscence Patchouli Pour Femme toaletná voda pre ženy 100 ml
939,00 €/1l
93,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Reminiscence Rem Homme toaletná voda 100ml
705,10 €/1l
70,51 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Reminiscence Patchouli Pour Femme toaletná voda pre ženy 30 ml
2 875,33 €/1l
86,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Reminiscence Oud parfémovaná voda unisex 100 ml
639,80 €/1l
63,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Reminiscence Dragée parfémovaná voda pre ženy 100 ml
979,00 €/1l
97,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Fragonard Spray Fragonard Parfumovaná voda
1 345,40 €/1l
83,92 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,27 €
Predajca: somnia24

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
536,75 €/1l
42,94 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
356,70 €/1l
35,67 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Cartier Baiser Volé, Ženy, 50 ml, Sprej, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE,..., 1 kusov
1 500,20 €/1l
75,01 €
Predajca: BRASTYGroup

The Merchant of Venice - Mandarin Carnival EDP 50ml
1 562,20 €/1l
78,11 €
Predajca: Glamperfeu

Thierry Mugler Alien Mirage toaletná voda pre ženy 60 ml
1 060,50 €/1l
63,63 €
Predajca: PerfumTraders

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
550,00 €/1l
41,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Reminiscence Le Rem Eau De Toilette Intense Spray 100ml
901,90 €/1l
90,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

The Merchant of Venice La Fenice Pour Femme EDP 50 ml W
1 473,00 €/1l
73,65 €
Predajca: somnia24

Trussardi Le Vie de Milano Limitless Shopping Via della Spiga EdP 100ml
1 050,00 €/1l
105,00 €
Predajca: FragrancesBg

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Nina Ricci Ricci Ricci, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Rebarbora, Ruže, Pačuli, Santalové drevo
888,40 €/1l
44,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Maison Alhambra Monocline 05 Edp 100ml
188,40 €/1l
18,84 €
Predajca: FragraDE

Lalique ENCRE NOIRE À L’EXTRÊME, Muži, 100 ml, elemi, Bergamot, Orris, Vetiver, Benzoin, Pačuli, Santalové drevo, Sprej
323,20 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Swiss Arabian Shaghaf for Women parfumovaná voda pre ženy 75 ml
288,80 €/1l
21,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rochas Tocade, Ženy, 100 ml, Citrus, Frézia, Geranium, Jazmín, Magnólia, Jantár, Vanilka, Sprej
358,50 €/1l
35,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%17% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
17%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 8. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vynikajúci produkt
Túto vôňu som si už predtým objednal. A rovnako ako predtým prišla v pôvodnom obale, v perfektnom stave
Hodnotenie z 14. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kvalita
Veľmi dobrý produkt
Hodnotenie z 4. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
vôňa
výrobok nikel sme neverili príliš veľa
Hodnotenie z 28. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Hodnotenie z 17. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Hodnotenie z 13. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
112,30 €
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l