5,0



Na základe 2 hodnotení
Už len 1 kus za túto cenu
Podobné produkty

Mandľová múka – bezlepková, 250 g | SPIELBERGER MÜHLE
10,51 €/1kg
4,99 €
Predajca: taleoo

Jogurtové A Citrónové Crunky SMalinami 400G - Bohlsener Muehle
0,01 €/1kg
4,50 €
Predajca: taleoo

Kölln 3229343002 Kölln BALANCE Zarte Köllnflocken Haferflocken 500,0 g
22,34 €/1kg
11,17 €
Predajca: somnia24

Vločky z tigrieho orecha - hrubé 400g
28,82 €/1kg
11,53 €
Predajca: taleoo

Quinoa vločky 250g | SPIELBERGER MÜHLE
9,45 €/1kg
4,49 €
Predajca: taleoo

Schoko-Knusperflakes - mandľová príchuť, 100g | PURAL
36,10 €/1kg
3,61 €
Predajca: taleoo

Ovesné vločky 500 g | SPIELBERGER MÜHLE
9,46 €/1kg
4,73 €
Predajca: taleoo

Pšeničné vločky 500 g | SPIELBERGER MÜHLE
4,58 €/1kg
4,54 €
-49%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,29 €
Predajca: taleoo

Bulgur 500g
8,36 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Špaldová múka (jemná) 500 g | SPIELBERGER MÜHLE
6,26 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Ovsené vločky bez lepku – 250 g | SPIELBERGER MÜHLE
20,92 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo

Špaldové vločky 375g
13,95 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo

Sójové bôby 500g
6,26 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Otruby - pšeničné 250g
5,68 €/1kg
1,42 €
Predajca: taleoo

Ovsené müsli - orechové potešenie 425g
11,88 €/1kg
8,50 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: taleoo

Spekulatius – křupavé, bezlepkové sušenky, 300 g | HAMMERMÜHLE
17,43 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo

Ovsené otruby 500g
13,22 €/1kg
6,61 €
Predajca: taleoo

Müsli Kekse - Kakao 125g | MOGLI
25,04 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Nuss Crunchy – bezlepkové, 300 g | HAMMERMÜHLE
13,40 €/1kg
4,02 €
Predajca: taleoo

Rapunzel 802155, Ovsené vločky, 500 g
10,86 €/1kg
5,43 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Vločky z tigrieho orecha sú ideálnou alternatívou müsli, kaše alebo namiesto orechov na pečenie chleba a koláčov s vysokým obsahom vlákniny a bez orechov.
Naše tigrie orechy pochádzajú z pestovateľského projektu v Nigeri a pomáhajú mnohým tamojším ľuďom vďaka stálej mzde, zásobám vody a solárnej energii. S našimi tigrími orechmi podporujete nielen 100 zamestnancov - ale aj všetky osady v okolí farmy. Predávajú sa totiž len tigrie orechy. Zvyšok toho, čo vyrastie na poliach, si zamestnanci rozdelia v osadách. Celkovo takýmto spôsobom profituje približne 500 ľudí.
Pokyny na manipuláciu a skladovanie:
Skladujte na suchom mieste, chráňte pred teplom.
- Zloženie
- 100 % tigrie vločky**z certifikovanej ekologickej produkcie
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 gEnergetická hodnota kJ / kcal: 1930 kJ / 461 kcalTuky: 24gz toho nasýtené mastné kyseliny: 5,1gSacharidy: 51gz toho cukor: 18gBielkoviny: 4,2gSoľ: 0,05g
- Hmotnosť
- 250 g
- Potravinársky podnik
- Govinda Natur GmbH, Joseph-Monier-Straße 12, DE-67433 Neustadt an der Weinstraße
- Obchodný názov
- Vločky z tigrieho orecha 250g
- Výrobca
- Govinda Natur
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 127292
- EAN kód
- 4038507011638
- Zloženie
- 100 % tigrie vločky**z certifikovanej ekologickej produkcie
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 gEnergetická hodnota kJ / kcal: 1930 kJ / 461 kcalTuky: 24gz toho nasýtené mastné kyseliny: 5,1gSacharidy: 51gz toho cukor: 18gBielkoviny: 4,2gSoľ: 0,05g
- Hmotnosť
- 250 g
- Potravinársky podnik
- Govinda Natur GmbH, Joseph-Monier-Straße 12, DE-67433 Neustadt an der Weinstraße
- Obchodný názov
- Vločky z tigrieho orecha 250g
- Výrobca
- Govinda Natur
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 127292
- EAN kód
- 4038507011638
Hodí sa k tomu

Mandľová múka – bezlepková, 250 g | SPIELBERGER MÜHLE
10,51 €/1kg
4,99 €
Predajca: taleoo

Lindt Creation čokoláda s kúskami pistácií a mandlí 148g
34,86 €/1kg
5,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bezlepková manioková múka 450g
13,40 €/1kg
6,03 €
Predajca: taleoo

Bauckhof pohánkové vločky demeter 250g
24,08 €/1kg
6,02 €
Predajca: taleoo

Vločky - 5-zrnné bezlepkové 475g
15,37 €/1kg
7,30 €
Predajca: taleoo

KUKURIČNÉ VLOČKY S HOROU ČOKOLÁDOU, BEZLEPKOVÁ250 g - KORYTNAČKA
0,04 €/1kg
10,49 €
Predajca: taleoo

Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

KoRo CASHEW_003, 590 kcal, 2449 kJ, 24 g, 20 g, 3,5 g, 0,05 g
53,48 €/1kg
53,48 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

GymBeam - Tigrie orechy 500 g
27,82 €/1kg
16,89 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,91 €
Predajca: LAVONIO

Jogurtové A Citrónové Crunky SMalinami 400G - Bohlsener Muehle
0,01 €/1kg
4,50 €
Predajca: taleoo

Emmerové vločky Demeter, 250 g | SPIELBERGER MÜHLE
17,48 €/1kg
4,37 €
Predajca: taleoo

Kölln 3229343002 Kölln BALANCE Zarte Köllnflocken Haferflocken 500,0 g
22,34 €/1kg
11,17 €
Predajca: somnia24
![Obrázok produktu pre [ 400g/ 200g ATG ] Rezance City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" S NÍZKYM obsahom uhlíkov](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab8d0e502a59f6d20efb05612ebc562a.webp)
[ 400g/ 200g ATG ] Rezance City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" S NÍZKYM obsahom uhlíkov
8,95 €/1kg
1,88 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,79 €
Predajca: Katomix

Dr. Oetker tmavé kakao na pečenie s plnou chuťou 100g
49,60 €/1kg
4,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kölln organické viaczrnné vločky jemné, 500g
10,38 €/1kg
5,19 €
Predajca: Store-Germany

Múka kokosová 250g | BAUCK MÜHLE
10,92 €/1kg
2,73 €
Predajca: taleoo

Pohánkové vločky 1000g TARGROCH
3 780,00 €/1kg
3,78 €
Predajca: Katomix

Mandľová múka 200g
34,55 €/1kg
6,91 €
Predajca: taleoo

OVES S LESNÝM OVOCIAM BEZ PRIDANÉHO CUKRU, BEZLEPKOVÝ DEMETER400 g - BAUCK HOF
0,02 €/1kg
6,92 €
Predajca: Biogo

Múka - ovsená 350g
7,80 €/1kg
2,73 €
Predajca: taleoo

Celozrnná prosná krupica - bezlepková 250g
12,36 €/1kg
3,09 €
Predajca: taleoo

OVSENÉ VLOČKY 1 kg -PLANÉTA
4,29 €/1kg
4,29 €
Predajca: BRAT_PL

Clatronic BZ 3740, 5 L, Nerezová oceľ, 2 °C, CE, Studené nápoje, Izolovaný
174,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Werz organický ryžový škrob 200g
32,00 €/1kg
6,40 €
Predajca: taleoo

Škrob zo šípok 125g
30,56 €/1kg
3,82 €
Predajca: taleoo

Wasa Crispbread bezlepkový a bezlaktózový Classic veľký pečený 240g
21,17 €/1kg
5,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kölln Crispy Crunchy Ovesné otruby s chrumkavými kreáliami 250g
12,20 €/1kg
3,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazuľa
26,48 €/1kg
13,24 €
Predajca: Zyrafka

PARAZAX complex 30 kapsúl originál
3 339,11 €/1l
54,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,99 €
Predajca: WR-Products

Ergonomický komfortný penový topper | 90 x 200 | pre všetky matrace | XDREAM Pure matracový topper
39,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 15. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle a dobré
Položka bola dodaná rýchlo. Dobrá hodnota a dobrá kvalita.
Hodnotenie z 14. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Mandle
Super
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

turtle Cocoa Smiles, Cocoa, 300 g, oriešok, Palmový olej, 349 kcal, 1459 kJ, 2,9 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
7,79 €
Predajca: superbrandshop
0,03 €/1kg

CEREÁLNE DRVE S MARSHMALOS, BEZLEPKOVÉ300 g - KORYTNAČKA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
10,36 €
Predajca: superbrandshop
0,03 €/1kg

RYŽOVÉ VANKÚŠKY S ORIEŠKOM A KAKAOVÝM KRÉMOM, BEZLEPKOVÉ,300 g - KORYTNAČKA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
11,84 €
Predajca: superbrandshop
0,04 €/1kg

Power Granola - oriešky a semienka 350g
12,96 €
Predajca: superbrandshop
37,03 €/1kg

turtle 5425038430424, Chrumkavá čokoláda, 300 g, Cocoa



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,61 €
Predajca: superbrandshop
28,70 €/1kg

BEZLEPKOVÉ KAKAOVÉ OBILNÉ ŠUPINKY 375 g - JERRY GLUTEN OUT



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
6,17 €
Predajca: superbrandshop
0,02 €/1kg

Weetabix Alpské müsli bez cukru 560 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
32,11 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,21 €
Predajca: AllYouNeed
53,95 €/1kg