4,8



Na základe 50 hodnotení
REAVET Lososový olej pre psy a mačky 500 ml - bohatý na omega 3 a 6, rybí olej pre psov s vysokou dávkou I Originálna kvalita krmiva bez prídavných látok I Čerstvo plnené do fliaš v Nemecku
62,54 €
125,08 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Výživové doplnky pre psov a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Canina Pharma Barfers Best - 2000 g22,94 €/1kg
45,88 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Lunderland 250g Grünlippmuschelpulver210,80 €/1kg
52,70 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Lunderland 500ml Omega3-Öl103,66 €/1kg
51,83 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Lososový olej 5 l + vitamíny A, D, E a dávkovač – lososový olej pre psov a mačky, lisovaný za studena, omega-3 a omega-6 – ANIMILLE9,20 €/1l
45,99 €
Predajca: Animille_com

Trixie Lachsöl für Hund/Katze - 250ml
91,80 €/1l
22,95 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

AniForte A10000171, Univerzálne, Pasta, Starostlivosť o trávenie, Gastrointestinálne zdravie, Celkový zdravotný stav, Dospelý, , Hrniec
53,95 €/1kg
64,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Pets Nature lososový olej pre psy a mačky
103,60 €/1l
25,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

REAVET Wurm-Kraut Liquid 100 ml – pre psov a mačky, s pravým pelyňkom (Artemisia Absinthium) v rastlinnom zložení na základe receptúry, vhodný pre všetky domáce zvieratá
675,30 €/1l
67,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Aniforte Kapsule s lososovým olejom - 500 (ne)
81,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

REAVET extrakt z lastúrnika zelenoústeho v prášku 1 kg pre psy a kone I extrakt z lastúrnika zelenoústeho v prášku pre psov, extrakt z lastúrnika zelenoústeho vo vysokej dávke I po liečbe artrózy, artritídy - barf kŕmna prísada
140,20 €/1kg
140,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

MERSJO lososový olej pre psy a mačky 1000ml
11,99 €/1l
11,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

AniForte A10000182, Pes, Prášok, Celkový zdravotný stav, Dospelý, Hrniec, 100 g
204,00 €/1kg
23,67 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,40 €
Predajca: velmontask

REAVET Prášok z pivovarských kvasníc pre psov a mačky, 250 g – Čistý prírodný produkt pre lesklú srsť a zdravú pokožku – Bohatý na biotín a vitamíny skupiny B
216,36 €/1kg
54,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

AniForte Denta Clean & Care Pulver 80 g
132,91 €/1kg
14,62 €
Predajca: velmontask

Aniforte prášok z kôry brestu - 100 gramov
267,00 €/1kg
26,70 €
Predajca: velmontask

Aniforte Bladder Formula - 100 gramov
193,60 €/1kg
19,36 €
Predajca: velmontask

REAVET Spirulina tablety pre psov 500 ks - potravinárska kvalita, 100% čistá potravinárska mikroriasa I Prírodný zdroj bielkovín, bohatý na chlorofyl, vitamíny a minerály
491,20 €/1kg
61,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Olej pre psov a mačky HOLISTA olej z tresčej pečene olej z tresčej pečene 500ml
64,78 €/1l
32,39 €
Predajca: velmontask

Lososový olej pre psov a mačky 1000ml
11,99 €/1l
11,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

Akinu VITALITY Doplnok stravy s lososovým olejom pre psy a mačky 1 l
1 311,00 €/1l
13,11 €
Predajca: Akinu
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Pre kĺby, srdcovo-cievny systém, srsť a kožu
Omega-3 lososový olej pre psov, mačky a kone
REAVET lososový olej je vysoko kvalitný krmivový olej v potravinárskej kvalite, šetrne vyrobený a obzvlášť bohatý na omega-3 mastné kyseliny. Vyznačuje sa veľmi jemnou chuťou a vôňou, vysokou akceptovateľnosťou a optimálnou stráviteľnosťou.
EPA a DHA sú prírodné omega-3 mastné kyseliny z lososového oleja s rôznymi účinkami:
EPA (eikosapentaénová kyselina)
- Je mimoriadne aktívne využívaná v metabolizme
- Podporuje kĺby a pohyblivosť
- Prispieva k kvalite kože a srsti
- Súčasť srdcovo-cievneho systému
- Obsah: 3,24 % (= 3 240 mg na 100 g oleja)
DHA (dokosahexaénová kyselina)
- Štrukturálna zložka tela
- Podporuje funkciu mozgu a nervov
- Prispieva k normálnej funkcii zraku
- Obsah: 3,61 % (= 3 610 mg na 100 g oleja)
PRÍRODNÝ LOSOSOVÝ OLEJ – VŠESTRANNÝ TALENT PRE PSOV, MAČKY A KONÍ
- Potravinová kvalita z Nórska: 100 % čistý a prírodný
- Vysoká hodnota astaxantínu 10 – 13 mg/kg
- Nízka hodnota TOTOX: 3 – 10
Lososový olej REAVET je obohatením krmiva pre psov a mačky, pretože optimalizuje denné jedlá všetkými potrebnými mastnými kyselinami. Či už ide o surové krmivo, varené jedlá alebo ako doplnok k suchému alebo mokrému krmivu – lososový olej REAVET Omega-3 obohacuje denný príjem živín vášho zvieraťa.
VÝROBA PODĽA NAJVYŠŠÍCH ŠTANDARDOV KVALITY
Náš lososový olej sa vyrába v prostredí bez kyslíka, aby bol citlivý olej optimálne chránený pred oxidáciou. Neobsahuje žiadne chemické prísady, žiadne spracovateľské pomocné látky, žiadne GMO (geneticky modifikované organizmy) a je bez ťažkých kovov a pesticídov. suroviny sú vedľajšie produkty z lososa v najvyššej potravinárskej kvalite, čím je zaručená udržateľnosť.
ASTAXANTHIN – DÔLEŽITÝ ANTIOXIDANT Z PRÍRODY
Astaxantín sa v lososovom oleji často prehliada, ale je zodpovedný za typickú farbu aje znakom dobrej kvality, ak sa vyskytuje v prirodzene vysokej koncentrácii. Ako silný antioxidant chráni omega-3 mastné kyseliny a zvyšuje ich stabilitu; patrí medzi najsilnejšie známe antioxidanty.
NÍZKA HODNOTA TOTOX
Existuje vedecká norma, podľa ktorej sa dá určiť kvalita lososového oleja : hodnota TOTOX. Hodnota TOTOX (oxidácia) sa tiež označuje ako „hodnota čerstvosti“. Čím nižšia je hodnota, tým je olej čerstvejší. V prípade nášho lososového oleja REAVET sahodnoty TOTOXpohybujúmedzi 3 a 10, čo svedčí o veľmi vysokej čerstvosti.
- Rozmery
- 500 ml
- Hmotnosť
- 460 g
- Objem
- 0.5 l
- Model
- Lachsöl
- Obsah vlhkosti
- -
- Typ krmiva
- Základné krmivo
- Vhodné pre druhy zvierat
- Psy, mačky, kone
- Prídavné látky
- -
- EAN kód
- 4262352420035
- Číslo od výrobcu
- 210010-0500
- Výrobca
- REAVET
- Registračné číslo
- DE05166011413
- Rozmery
- 500 ml
- Hmotnosť
- 460 g
- Objem
- 0.5 l
- Model
- Lachsöl
- Obsah vlhkosti
- -
- Typ krmiva
- Základné krmivo
- Vhodné pre druhy zvierat
- Psy, mačky, kone
- Prídavné látky
- -
- EAN kód
- 4262352420035
- Číslo od výrobcu
- 210010-0500
- Výrobca
- REAVET
- Registračné číslo
- DE05166011413
Hodí sa k tomu

REAVET Lososový olej pre psov 1 liter - bohatý na omega 3 a 6, vysoko dávkovaný rybí olej pre psov, skutočná potravinárska kvalita bez prídavných látok, čerstvo plnený v Nemecku
76,36 €/1l
76,36 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

REAVET Maine Coon Complex, špeciálne doplnkové krmivo pre veľké mačky - hlavné krmivo pre mainské mývalie mačky, krmivo pre mainské mývalie mačky, všestranná starostlivosť vhodná pre daný druh
1 197,00 €/1kg
71,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Pracovné nohavice Qualitex - klasické montérkové nohavice - ľahko udržiavateľné montérkové nohavice z čistej bavlny - farba: biela - muži: 52 - ženy: 46
33,90 €
Predajca: Warenhaus_23

Detská autosedačka FableKids MIKA čierna | 76-150 cm | Od 15 mesiacov | ECE R129/03
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Vysávač na pranie Kanwod, prací vysávač Superwash 1400 W, vysávač na koberce a čalúnený nábytok, na mokré a suché vysávanie kobercov
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Zásobník FEANDREA, s vekom, pre mačky do 15 kg, teplá sivá farba ovsených vločiek
13,18 €/1kg
44,80 €
Predajca: Jurhan

Blackview 1,85" detské inteligentné hodinky, funkcia "Dotknutím sa priatelia", darček, počítadlo krokov, GPS, 850 mAh batéria, tlačidlo SOS, 4G, školský režim bez hier, ochrana IP68
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Vileda Mixer 3, Stojaci sušiak na bielizeň, Oceľ, Biela, 30 m, 710 mm, 710 mm
33,54 €/1m
43,60 €
Predajca: BalticVaris_DE

Kärcher RM 519, Čistič kobercov, Tekuté, Koberec, Koberec, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
13,86 €/1l
13,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Fleau Beauty kulma – PRO edícia – Multistyler – Sušič vlasov – Kulmofén – Stylingová kefa – Fénová kefa – 6 v 1 set – Biela
84,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Fleaugoods

Opviq, model Kumtel KTF-258, ventilátor do strechy, biela farba, 100% ABS plast, rozmer 24,4 x 24,4 x 74,5 cm
81,80 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,43 €
Predajca: HANAH

sada 2 obliečok na vankúš 100 % bavlna 40x80 cm antracitovo sivá
31,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Liatinový hrniec BBQ-Toro 6,8 l, hrniec na dusenie na varenie
44,95 €
Predajca: CS-Trading

REAVET extrakt z mušle zelenoústej v prášku 500g pre psov I prášok z mušle zelenoústej pre psov, extrakt z mušle zelenoústej vo vysokých dávkach aj pre mačky a kone I po liečbe artrózy, artritídy
185,18 €/1kg
92,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Pivovarské kvasnice v prášku 500g
122,14 €/1kg
61,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Dolomitové vápno a horčíkové hnojivo 10 kg
1,10 €/1kg
11,00 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91

Aga Multifunkčná trojkolka MR1469 Béžová
46,50 €
Predajca: Aga24

tonies 10000320, Figúrka do hracej skrinky, 3 rok / roky, Béžová, Hnedá, Šedá
25,89 €
Predajca: somnia24

Kontaktný gril Tefal GC241D Inicio z nehrdzavejúcej ocele, grilovacia plocha 29 x 26 cm, nepriľnavé grilovacie dosky, integrovaný termostat
99,90 €
Doprava zdarma
Predajca: md-premium-e-commerce

Estika Zatemňovacia roleta bez vŕtania - 30 x 150 cm - Svetložltá - Termoroleta
22,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Estika

Xxl Plyšový Medvedík Cusheltier Plyhtier Medvedík Látky Amigo 160 Béžová
63,99 €
Predajca: PAFEN

Solárne svetlá záhrada 8 kusov LED solárnych bateriek záhradné baterky s realistickým efektom plameňa IP65 solárne lampy pre vonkajšiu záhradu Retoo
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

JCMaster JCM-302W, fréza na nechty JCMASTER® Profi, fréza na nechty max. 35 000 otáčok za minútu, elektrický pilník na nechty s nožným pedálom na gélové akrylové nechty, elektrická fréza na nechty pre domáce nechtové štúdio, vrátane 6x bitov, dotykové ovládanie, biela
77,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MUSTBUY-SHOP

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Apple Lightning - USB, 2 m, Lightning, USB A, Biela, USB 2.0, iPhone 5/5c/5s, iPad 4 gen, iPad mini, iPod nan 7 gen, iPod touch 5 gen
6,39 €/1m
12,77 €
Predajca: NamdarStore

Strážca dverí 0-180 cm Strážca dverí pre psov Strážca detských schodov sťahovací, čierny
41,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Magictop

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 160 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
149,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Bezdrôtový vysávač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minút, akumulátorový vysávač s 6-vrstvovým filtrom HEPA, vhodný pre domácnosti s domácimi zvieratami, na koberce a tvrdé podlahy
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VactidyDE

Apple MW2R3ZM/A, 2 m, USB C, Lightning, Samec, Samec, Biela
9,79 €/1m
19,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
92% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
92%4% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
4%2% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
2%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%2% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
2%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 31. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Lososový olej
Objem 5 lHmotnosť 5 kg
Ak máte litrovú fľašu, s kanistrom ušetríte veľa peňazí a pes ho jednoducho miluje ......
Hodnotenie z 22. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Voní to pekne a psom to veľmi chutí
Objem 5 lHmotnosť 5 kg
Používam to pre mojich dvoch psov, srsť je po tom lesklá a oni to tiež veľmi radi jedia.
Hodnotenie z 18. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý produkt
Objem 5 lHmotnosť 5 kg
Dobrá kvalita môj Dogue de Bordeaux miluje! Zlepšila sa mu srsť a kĺby!
Hodnotenie z 25. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je skvelé, rýchle dodanie
Objem 1 lHmotnosť 1 kg
1 čajová lyžička lososového oleja denne na jedlo. Pre nášho psa žiadny problém, miska je vždy úplne prázdna.
Hodnotenie z 8. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Prémiový lososový olej
Objem 5 lHmotnosť 5 kg
Pre môjho Gustava len to najlepšie ❤️❤️❤️❤️❤️und cena je vynikajúca, možno len odporučiť
Hodnotenie z 22. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelé
Objem 2 lHmotnosť 2 kg
Olej už poznáte. Najlepšia cena a veľmi dobrá kvalita.
Hodnotenie z 3. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super produkt
Objem 5 lHmotnosť 5 kg
Super lososový olej, môj pes ho dostáva denne. Veľmi dobrý pre srsť a kožu
Hodnotenie z 3. apríla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Znesiteľné a účinné
Objem 1 lHmotnosť 1 kg
Olej je účinný a dobre znášaný. Srsť nášho psa sa už pozitívne zmenila!
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Canina Pharma Canhydrox GAG Tabletten - 2000 g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
231,86 €
Predajca: e-zooo_com
115,93 €/1kg

Canina Pharma Canhydrox GAG Tabletten - 600 g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
81,14 €
Predajca: e-zooo_com
135,23 €/1kg

Cosequin Kĺbový doplnok pre psov, 180 žuvacích tabliet
149,99 €
Predajca: Eurosmart-Solutions
0,50 €/1kg

Canina Pharma PETVITAL GAG Tabletten - 600 g
109,07 €
Predajca: e-zooo_com
181,78 €/1kg

Lunderland 5kg Rübenmix



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
84,89 €
Predajca: e-zooo_com
16,98 €/1kg

Canina PETVITAL GAG Pulver 1000g
69,02 €
Predajca: e-zooo_com
69,02 €/1kg

Lunderland 250g Grünlippmuschelpulver



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
52,70 €
Predajca: e-zooo_com
210,80 €/1kg

Lunderland 500ml Omega3-Öl
51,83 €
Predajca: e-zooo_com
103,66 €/1kg

Canina Pharma Biotin Forte Tabletten - 700 g
66,42 €
Predajca: e-zooo_com
94,89 €/1kg

Lunderland 600g Kollagen



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
47,60 €
Predajca: e-zooo_com
79,33 €/1kg

cdVet Fell & Haut Mineralspray 500 ml
48,20 €
Predajca: e-zooo_com
96,40 €/1kg

Canina Pharma Velox Gelenkenergie - 400 g
51,24 €
Predajca: e-zooo_com
128,10 €/1kg

Canina Pharma PETVITAL Arthro-Tabletten - 180 g
55,65 €
Predajca: e-zooo_com
309,17 €/1kg

Artipet, doplnok stravy pre kĺby psov | 180 tabliet po 550 mg s MSM, čertovým pazúrikom, chondroitínom, glukózaminom |
31,90 €
Predajca: LAGA_PHARMA
455,71 €/1kg

Beaphar Lactol, mlieko na odstavovanie mačiat, 500 g
42,39 €
Predajca: e-zooo_com
84,78 €/1kg

Canina Pharma Barfers Best - 2000 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
45,88 €
Predajca: e-zooo_com
22,94 €/1kg

Lososový olej 5 l + vitamíny A, D, E a dávkovač – lososový olej pre psov a mačky, lisovaný za studena, omega-3 a omega-6 – ANIMILLE



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
45,99 €
Predajca: Animille_com
9,20 €/1l

Lunderland 100g Grünlippmuschelpulver



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
35,47 €
Predajca: e-zooo_com
354,70 €/1kg

Canina Pharma PETVITAL GAG Tabletten - 180 g
42,91 €
Predajca: e-zooo_com
238,39 €/1kg

Animille lososový olej 1000 ml pre psov a mačky, za studena lisovaný, nórskeho pôvodu, obsahuje omega 3 mastné kyseliny



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
16,32 €
Predajca: Animille_com
16,32 €/1l