4,8



Na základe 50 hodnotení
REAVET Lososový olej pre psov 1 liter - bohatý na omega 3 a 6, vysoko dávkovaný rybí olej pre psov, skutočná potravinárska kvalita bez prídavných látok, čerstvo plnený v Nemecku
76,36 €
76,36 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Výživové doplnky pre psov a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Cosequin Kĺbový doplnok pre psov, 180 žuvacích tabliet0,50 €/1kg
149,99 €
Predajca: Eurosmart-Solutions

Ďalšie informácie o reklame
Canina Pharma Barfers Best - 2000 g22,94 €/1kg
45,88 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Canina Pharma Biotin Forte Tabletten - 700 g94,89 €/1kg
66,42 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Lunderland 250g Grünlippmuschelpulver210,80 €/1kg
52,70 €
Predajca: e-zooo_com

Pets Nature lososový olej pre psy a mačky
103,60 €/1l
25,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Trixie Lachsöl für Hund/Katze - 250ml
91,80 €/1l
22,95 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

AniForte A10000171, Univerzálne, Pasta, Starostlivosť o trávenie, Gastrointestinálne zdravie, Celkový zdravotný stav, Dospelý, , Hrniec
53,95 €/1kg
64,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

REAVET extrakt z mušle zelenoústej v prášku 500g pre psov I prášok z mušle zelenoústej pre psov, extrakt z mušle zelenoústej vo vysokých dávkach aj pre mačky a kone I po liečbe artrózy, artritídy
185,18 €/1kg
92,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

REAVET Wurm-Kraut Liquid 100 ml – pre psov a mačky, s pravým pelyňkom (Artemisia Absinthium) v rastlinnom zložení na základe receptúry, vhodný pre všetky domáce zvieratá
675,30 €/1l
67,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Aniforte Kapsule s lososovým olejom - 500 (ne)
81,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Aniforte prášok z kôry brestu - 100 gramov
267,00 €/1kg
26,70 €
Predajca: velmontask

Canina Pharma PETVITAL Arthro-Tabletten - 180 g
309,17 €/1kg
55,65 €
Predajca: e-zooo_com

AniForte A10000182, Pes, Prášok, Celkový zdravotný stav, Dospelý, Hrniec, 100 g
204,00 €/1kg
23,67 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,40 €
Predajca: velmontask

AniForte A10000103, Pes, žuvacia tableta, Bedrá a kĺby, Dospelý, Hrniec, 50,91%
186,00 €/1kg
26,04 €
Predajca: velmontask

MERSJO lososový olej pre psy a mačky 1000ml
11,99 €/1l
11,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

Pivovarské kvasnice v prášku 500g
122,14 €/1kg
61,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

REAVET Indické semienka psyllia pre kone, psy a mačky 1kg - Prírodné v prvotriednej kvalite - bohaté na vlákninu + sliz I Semienka psyllia na trávenie I Bez prísad
78,26 €/1kg
79,89 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
78,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

REAVET Spirulina tablety pre psov 500 ks - potravinárska kvalita, 100% čistá potravinárska mikroriasa I Prírodný zdroj bielkovín, bohatý na chlorofyl, vitamíny a minerály
491,20 €/1kg
61,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

AniForte Denta Clean & Care Pulver 80 g
132,91 €/1kg
14,62 €
Predajca: velmontask

Lunderland 500ml Omega3-Öl
103,66 €/1kg
51,83 €
Predajca: e-zooo_com
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Pre kĺby, srdcovo-cievny systém, srsť a kožu
Omega-3 lososový olej pre psov, mačky a kone
REAVET lososový olej je vysoko kvalitný krmivový olej v potravinárskej kvalite, šetrne vyrobený a obzvlášť bohatý na omega-3 mastné kyseliny. Vyznačuje sa veľmi jemnou chuťou a vôňou, vysokou akceptovateľnosťou a optimálnou stráviteľnosťou.
EPA a DHA sú prírodné omega-3 mastné kyseliny z lososového oleja s rôznymi účinkami:
EPA (eikosapentaénová kyselina)
- Je mimoriadne aktívne využívaná v metabolizme
- Podporuje kĺby a pohyblivosť
- Prispieva k kvalite kože a srsti
- Súčasť srdcovo-cievneho systému
- Obsah: 3,24 % (= 3 240 mg na 100 g oleja)
DHA (dokosahexaénová kyselina)
- Štrukturálna zložka tela
- Podporuje funkciu mozgu a nervov
- Prispieva k normálnej funkcii zraku
- Obsah: 3,61 % (= 3 610 mg na 100 g oleja)
PRÍRODNÝ LOSOSOVÝ OLEJ – VŠESTRANNÝ TALENT PRE PSOV, MAČKY A KONÍ
- Potravinová kvalita z Nórska: 100 % čistý a prírodný
- Vysoká hodnota astaxantínu 10 – 13 mg/kg
- Nízka hodnota TOTOX: 3 – 10
Lososový olej REAVET je obohatením krmiva pre psov a mačky, pretože optimalizuje denné jedlá všetkými potrebnými mastnými kyselinami. Či už ide o surové krmivo, varené jedlá alebo ako doplnok k suchému alebo mokrému krmivu – lososový olej REAVET Omega-3 obohacujedenný príjem živín vášho zvieraťa.
VÝROBA PODĽA NAJVYŠŠÍCH ŠTANDARDOV KVALITY
Náš lososový olej sa vyrába v prostredí bez kyslíka, aby bol citlivý olej optimálne chránený pred oxidáciou. Neobsahuje žiadne chemické prísady, žiadne spracovateľské pomocné látky, žiadne GMO (geneticky modifikované organizmy) a je bez ťažkých kovov a pesticídov. suroviny sú vedľajšie produkty z lososa v najvyššej potravinárskej kvalite, čím je zaručená udržateľnosť.
ASTAXANTHIN – DÔLEŽITÝ ANTIOXIDANT Z PRÍRODY
Astaxantín sa v lososovom oleji často prehliada, ale je zodpovedný za typickú farbu aje znakom dobrej kvality, ak sa vyskytuje v prirodzene vysokej koncentrácii. Ako silný antioxidant chráni omega-3 mastné kyseliny a zvyšuje ich stabilitu; patrí medzi najsilnejšie známe antioxidanty.
NÍZKA HODNOTA TOTOX
Existuje vedecká norma, podľa ktorej sa dá určiť kvalita lososového oleja: hodnota TOTOX. Hodnota TOTOX (oxidácia) sa tiež označuje ako „hodnota čerstvosti“. Čím nižšia je hodnota, tým je olej čerstvejší. V prípade nášho lososového oleja REAVET sahodnoty TOTOXpohybujúmedzi 3 a 10, čo svedčí o veľmi vysokej čerstvosti.
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 1 l
- Obsah vlhkosti
- -
- Typ krmiva
- Základné krmivo
- Vhodné pre druhy zvierat
- Psy, mačky, kone
- Prídavné látky
- -
- EAN kód
- 4262352420042
- Číslo od výrobcu
- 210010-1000
- Výrobca
- REAVET
- Registračné číslo
- DE05166011413
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 1 l
- Obsah vlhkosti
- -
- Typ krmiva
- Základné krmivo
- Vhodné pre druhy zvierat
- Psy, mačky, kone
- Prídavné látky
- -
- EAN kód
- 4262352420042
- Číslo od výrobcu
- 210010-1000
- Výrobca
- REAVET
- Registračné číslo
- DE05166011413
Hodí sa k tomu

Pets Nature lososový olej pre psy a mačky
103,60 €/1l
25,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

REAVET extrakt z mušle zelenoústej v prášku 500g pre psov I prášok z mušle zelenoústej pre psov, extrakt z mušle zelenoústej vo vysokých dávkach aj pre mačky a kone I po liečbe artrózy, artritídy
185,18 €/1kg
92,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

REAVET extrakt z lastúrnika zelenoústeho v prášku 1 kg pre psy a kone I extrakt z lastúrnika zelenoústeho v prášku pre psov, extrakt z lastúrnika zelenoústeho vo vysokej dávke I po liečbe artrózy, artritídy - barf kŕmna prísada
140,20 €/1kg
140,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Klietka pre psa Feandrea, XXL, 122 x 74,5 x 80,5 cm, skladacia, s 2 dvierkami
113,99 €
Predajca: Lumarko

Classic Dog Lamm&Reis 15kg
3,85 €/1kg
57,68 €
Predajca: e-zooo_com

Beaphar Čistič uší s pipetou 50 ml
172,20 €/1l
8,61 €
Predajca: AbisZ-Markt

Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
1,27 €/1kg
31,85 €
Predajca: boni-shop

Aniforte prášok z kôry brestu - 100 gramov
267,00 €/1kg
26,70 €
Predajca: velmontask

123... Pes je tu! – Prírodné sušené bravčové uši pre psov – 100 % čisté potešenie z žuvania, šetrne sušené na vzduchu, bez pridaných látok – ideálna psia pochúťka na čistenie zubov a zabavenie
10,95 €
Predajca: mascota

Lunderland 250g Grünlippmuschelpulver
210,80 €/1kg
52,70 €
Predajca: e-zooo_com

OLVITA Olej z pestreca mariánskeho lisovaný za studena 500 ml
25,18 €/1l
12,59 €
Predajca: medpak_shop

REAVET Lososový olej pre psy a mačky 500 ml - bohatý na omega 3 a 6, rybí olej pre psov s vysokou dávkou I Originálna kvalita krmiva bez prídavných látok I Čerstvo plnené do fliaš v Nemecku
125,08 €/1l
62,54 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Petstyle Living Twisted Stick s kuracím mäsom
27,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Petstyleliving

AniForte A10000182, Pes, Prášok, Celkový zdravotný stav, Dospelý, Hrniec, 100 g
204,00 €/1kg
23,67 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,40 €
Predajca: velmontask

REAVET Wurm-Kraut Liquid 100 ml – pre psov a mačky, s pravým pelyňkom (Artemisia Absinthium) v rastlinnom zložení na základe receptúry, vhodný pre všetky domáce zvieratá
675,30 €/1l
67,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Pivovarské kvasnice v prášku 500g
122,14 €/1kg
61,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

AniForte A10000171, Univerzálne, Pasta, Starostlivosť o trávenie, Gastrointestinálne zdravie, Celkový zdravotný stav, Dospelý, , Hrniec
53,95 €/1kg
64,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
11,47 €
Predajca: Amazinggirl

5M rozprávkové svetlá Vonkajšie solárne žiarovky LED rozprávkové svetlá, vnútorné vonkajšie vianočné osvetlenie Vonkajšia záhradná balkónová párty dekorácia, teplá biela
18,06 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Easy-Home

WISFOR Posteľ pre psov Ortopedický vankúš pre psov Pohovka pre psov Rohož pre mačky Umývateľná vodotesná - D: 92x56x8cm
44,89 €
Doprava zdarma
Predajca: WISFOR

Oral-B Vitality Pro, Dospelý, Rotujúca kefka na zuby, Denná starostlivosť, Jemný, Čierna, 2 min, Batérie
55,53 €/1kg
24,99 €
Predajca: esiteo

Petstyle Living žuvacia tyčinka s kuracím a hovädzím mäsom - snack pre psov - 100 kusov
27,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Petstyleliving

SinoPlaSan MSM prášok 99,9% metylsulfonylmetán, 600 g prášku
16,92 €/1kg
11,57 €
Predajca: AbisZ-Markt

REAVET Barf Complete Dog Powder 1,2kg - Barf pre psov, Barf Supplement Complete, Minerály a vitamíny, Barf Dog
73,72 €/1kg
88,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

3 kusy LED nočných svietidiel so stmievateľnou teplou bielou zásuvkou s detektorom pohybu a súmrakovým senzorom pre schody, spálňu, chodbu
29,39 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A++.
Predajca: lapamax

Súprava balkónového a záhradného nábytku Allibert Rosario vrátane sedacích vankúšov, farba grafitová
180,30 €
Predajca: VESPAGARDEN

Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Nabíjačka pre iPhone, Apple Watch a AirPods – bezdrôtová nabíjačka pre Apple
62,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Kamera pre voľne žijúce zvieratá s detektorom pohybu Nočné videnie 12MP 1080P Trail Camera IP66 Vodotesná lovecká kamera
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: funnyshopping
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
92% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
92%4% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
4%2% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
2%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%2% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
2%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 31. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Lososový olej
Objem 5 lHmotnosť 5 kg
Ak máte litrovú fľašu, s kanistrom ušetríte veľa peňazí a pes ho jednoducho miluje ......
Hodnotenie z 22. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Voní to pekne a psom to veľmi chutí
Objem 5 lHmotnosť 5 kg
Používam to pre mojich dvoch psov, srsť je po tom lesklá a oni to tiež veľmi radi jedia.
Hodnotenie z 18. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý produkt
Objem 5 lHmotnosť 5 kg
Dobrá kvalita môj Dogue de Bordeaux miluje! Zlepšila sa mu srsť a kĺby!
Hodnotenie z 25. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je skvelé, rýchle dodanie
Objem 1 lHmotnosť 1 kg
1 čajová lyžička lososového oleja denne na jedlo. Pre nášho psa žiadny problém, miska je vždy úplne prázdna.
Hodnotenie z 8. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Prémiový lososový olej
Objem 5 lHmotnosť 5 kg
Pre môjho Gustava len to najlepšie ❤️❤️❤️❤️❤️und cena je vynikajúca, možno len odporučiť
Hodnotenie z 22. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelé
Objem 2 lHmotnosť 2 kg
Olej už poznáte. Najlepšia cena a veľmi dobrá kvalita.
Hodnotenie z 3. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super produkt
Objem 5 lHmotnosť 5 kg
Super lososový olej, môj pes ho dostáva denne. Veľmi dobrý pre srsť a kožu
Hodnotenie z 3. apríla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Znesiteľné a účinné
Objem 1 lHmotnosť 1 kg
Olej je účinný a dobre znášaný. Srsť nášho psa sa už pozitívne zmenila!
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Canina Pharma Canhydrox GAG Tabletten - 2000 g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
231,86 €
Predajca: e-zooo_com
115,93 €/1kg

Canina Pharma Canhydrox GAG Tabletten - 600 g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
81,14 €
Predajca: e-zooo_com
135,23 €/1kg

Cosequin Kĺbový doplnok pre psov, 180 žuvacích tabliet
149,99 €
Predajca: Eurosmart-Solutions
0,50 €/1kg

Canina Pharma PETVITAL GAG Tabletten - 600 g
109,07 €
Predajca: e-zooo_com
181,78 €/1kg

Lunderland 5kg Rübenmix



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
84,89 €
Predajca: e-zooo_com
16,98 €/1kg

Canina PETVITAL GAG Pulver 1000g
69,02 €
Predajca: e-zooo_com
69,02 €/1kg

Lunderland 250g Grünlippmuschelpulver



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
52,70 €
Predajca: e-zooo_com
210,80 €/1kg

Lunderland 500ml Omega3-Öl
51,83 €
Predajca: e-zooo_com
103,66 €/1kg

Canina Pharma Biotin Forte Tabletten - 700 g
66,42 €
Predajca: e-zooo_com
94,89 €/1kg

Lunderland 600g Kollagen



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
47,60 €
Predajca: e-zooo_com
79,33 €/1kg

cdVet Fell & Haut Mineralspray 500 ml
48,20 €
Predajca: e-zooo_com
96,40 €/1kg

Canina Pharma Velox Gelenkenergie - 400 g
51,24 €
Predajca: e-zooo_com
128,10 €/1kg

Canina Pharma PETVITAL Arthro-Tabletten - 180 g
55,65 €
Predajca: e-zooo_com
309,17 €/1kg

Artipet, doplnok stravy pre kĺby psov | 180 tabliet po 550 mg s MSM, čertovým pazúrikom, chondroitínom, glukózaminom |
31,90 €
Predajca: LAGA_PHARMA
455,71 €/1kg

Beaphar Lactol, mlieko na odstavovanie mačiat, 500 g
42,39 €
Predajca: e-zooo_com
84,78 €/1kg

Canina Pharma Barfers Best - 2000 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
45,88 €
Predajca: e-zooo_com
22,94 €/1kg

Lososový olej 5 l + vitamíny A, D, E a dávkovač – lososový olej pre psov a mačky, lisovaný za studena, omega-3 a omega-6 – ANIMILLE



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
45,99 €
Predajca: Animille_com
9,20 €/1l

Lunderland 100g Grünlippmuschelpulver



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
35,47 €
Predajca: e-zooo_com
354,70 €/1kg

Canina Pharma PETVITAL GAG Tabletten - 180 g
42,91 €
Predajca: e-zooo_com
238,39 €/1kg

Animille lososový olej 1000 ml pre psov a mačky, za studena lisovaný, nórskeho pôvodu, obsahuje omega 3 mastné kyseliny



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
16,32 €
Predajca: Animille_com
16,32 €/1l