4,0



Na základe 4 hodnotení
Testofuel
64,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
61,99 €-4%
688,78 € / 1l
plus 15,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Nenechajte si ujsť!
Výživové doplnky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Urostal4,60 €/1l
57,99 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
45,99 €
Predajca: WR-Products

Ďalšie informácie o reklame
Insulinorm, Glucotinic, Diabetes, Shiitake, extrakt zo zeleného čaju, berberín, doplnok stravy738,31 €/1kg
50,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,99 €
Predajca: WR-Products

Ďalšie informácie o reklame
BPV - TRIBULUS - 120 kapsúl - vysoká dávka - tvrdý posilňovač pre extrémne tréningy. Rastlina Tribulus Terrestris (TT) je medzi športovcami veľmi obľúbená. Čistá rastlina bez prídavných látok. Bez umelých prísad - Veľmi dobrá znášanlivosť - Veľmi vysoká spokojnosť zákazníkov.325,18 €/1kg
35,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung

Ďalšie informácie o reklame
Urogun – Švajčiarska kvalita, 30 kapsúl4 009,59 €/1l
54,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
45,99 €
Predajca: WR-Products

Okamžitý Knock-Out
688,78 €/1l
64,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
61,99 €
Predajca: WR-Products

Vitamaze L-Arginine 4500, kapsula, L-arginín, 360 kusov, L-arginine HCl 750 mg 4500 mg thereof L-Arginine Base 622,5 mg 3735 mg, In the morning and evening take 2 capsules with enough water, preferably before meals. 30 minutes..., Store the product unopened, cool, dry and out of reach of children.
77,75 €/1l
24,57 €
Predajca: AbisZ-Markt

Eroxel Forte - 60 kapsúl
916,67 €/1l
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IncHealth

Vitamaze Maca 4:1 vysoká dávka + L-arginín kapsuly, 240 kapsúl
109,37 €/1l
22,53 €
Predajca: AbisZ-Markt

PX-300 STRONG CAPS - Podpora mužskej vitality (30 kapsúl)
37,61 €/1kg
37,61 €
Doprava zdarma
Predajca: supersuplement

BPV - TESTRIDAL 60 kapsúl - Hardcore Booster - Kombinovaný produkt s vysokými dávkami, ktorý je dokonale vhodný pre športovcov a aktívnych mužov - Kapsuly pre jednoduché a rýchle užívanie -...
So 7 vysoko kvalitnými zložkami - Ideálny pred a počas aktivity - Optimálny pri intenzívnej záťaži - Vysoká biologická dostupnosť - Bez umelých prísad - Veľmi vysoká spokojnosť zákazníkov. Nájdete aj v kategórii: Maca, L-arginín, Zinok, Guarana, Ženšen, Kofeín, Kreatín monohydrát, BCAA, EAA, Aminokyseliny, Kreatín, Te
1 496,87 €/1kg
47,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung

Ecdysterone - 120 kapsúl I Beta Ecdysterone I špenátový extrakt I rastlinný steroidný hormón I s leucínom I svalová hmota I budovanie svalov I vegánsky I bez oxidu titaničitého
55,62 €/1l
27,81 €
Predajca: PEAK

Revolyn Keto Burn
48 000,00 €/1kg
24,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IncHealth

PARAZAX complex 30 kapsúl originál
3 339,11 €/1l
54,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,99 €
Predajca: WR-Products

Maraton Forte - 120 kapsúl (2 x 60 kapsúl) - balenie 2
1 027,78 €/1kg
74,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VitaminTrade

3x START EROTIQUE - Gél 150ml
123 739,99 €/1l
123,74 €
Doprava zdarma
Predajca: supersuplement

ForceVital
113,47 €/1l
34,95 €
Predajca: Natucap

Serotalin Active Men | 60 kapsúl | Prírodné aktívne zložky pre aktívnych mužov
1 675,56 €/1l
60,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

EROX PLUS - doplnok stravy 30 kapsúl.
21 700,00 €/1l
21,70 €
Predajca: NewGenMarketing

Braveran wspomagający erekcje, 8 tabletek
861 500,02 €/1kg
17,23 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

CYSTI NORM AKTIV - doplnok stravy na podporu zdravia močových ciest, 30 kapsúl
2 897,65 €/1kg
49,26 €
Doprava zdarma
Predajca: AltaShop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Originál TESTO FUEL
, všetky prírodné zložky! Jedinečné zloženie ho robí !
TESTO FUEL obsahuje iba prírodné zložky
Zloženie:
Kyselina D-asparágová (DAA), vitamín D, extrakt z ustrice, ženšen, senovka grécka, horčík, vitamín B6, vitamín K2, zinok
Zloženie dennej dávky
Zloženie
v jednej tablete
Na 4 tablety
% NRV EÚ
Vitamín D3
31,25 µg
125 µg
2500
Vitamín K2
1,25 mg
5 mg
24
Vitamín B6
1,25 mg
5 mg
357
Horčík
50 mg
200 mg
50
Zinok
2,5 mg
10 mg
100
Kyselina D-asparágová
575 mg
2300 mg
--
Červený ázijský ženšen Panax Ginseng
25 mg
100 mg
--
Senovka grécka (semeno)
25 mg
100 mg
--
Výťažok z ustrice
25 mg
100 mg
--
% NRV = referenčné hodnoty živín v % (podľa nariadenia (ES) č. 1169/2011)
Odporúčaná denná dávka 4 kapsuly
Užívajte s jedlom a zapite dostatočným množstvom vody.
Na dosiahnutie optimálnych výsledkov užívajte denne a pravidelne.
Upozornenie:
Neprekračujte dávku 4 kapsuly denne. Kapsuly vždy zapíjajte vodou.
Obsah:
obsah: 1 plechovka so 120 kapsulami
Množstvo náplne 90 g
Najlepšie do 03.2026
Výrobca: Roar Ambition, Whitehall Waterfront, Unit G4, 2 Ri, LS1 4EH, Way; GB, telefón: +44 1134333899, e-mail: [email protected]
Otvorené plechovky sú vylúčené z výmeny a vrátenia!
Doplnky stravy nie sú určené ako náhrada vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.
Uvedená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť.
Prosím, kupujte len vtedy, ak s tým súhlasíte.
Obrázok slúži ako príklad, skutočné balenie sa môže líšiť.
Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
Nie je zdravotníckym výrobkom. Obrázok sa môže líšiť!
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste
- Objem
- 90 ml
- Zloženie
- Kyselina D-asparágová (DAA), vitamín D, extrakt z ustrice, ženšen, senovka grécka, horčík, vitamín B6, vitamín K2, zinok
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 90 g
- Potravinársky podnik
- Roar Ambition LTD, Whitehall Waterfront, 2 Riverside Way, Leeds, LS1 4EH, UK
- Obchodný názov
- TESTO FUEL - Testofuel
- Výrobca
- keine Eigenmarke
- Rozsah dodávky
- 1 plechovka so 120 kapsulami Množstvo náplne 90 gramov
- Počet kusov
- 1
- Odporúčania pre konzumáciu
- Odporúčaná denná dávka 4 kapsuly Zapíjajte veľkým množstvom vody 300 ml pri každom jedle. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov užívajte denne a pravidelne.
- Číslo od výrobcu
- 258006
- EAN kód
- 5060504090124
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste
- Objem
- 90 ml
- Zloženie
- Kyselina D-asparágová (DAA), vitamín D, extrakt z ustrice, ženšen, senovka grécka, horčík, vitamín B6, vitamín K2, zinok
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 90 g
- Potravinársky podnik
- Roar Ambition LTD, Whitehall Waterfront, 2 Riverside Way, Leeds, LS1 4EH, UK
- Obchodný názov
- TESTO FUEL - Testofuel
- Výrobca
- keine Eigenmarke
- Rozsah dodávky
- 1 plechovka so 120 kapsulami Množstvo náplne 90 gramov
- Počet kusov
- 1
- Odporúčania pre konzumáciu
- Odporúčaná denná dávka 4 kapsuly Zapíjajte veľkým množstvom vody 300 ml pri každom jedle. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov užívajte denne a pravidelne.
- Číslo od výrobcu
- 258006
- EAN kód
- 5060504090124
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

Kreatín (kreatín) monohydrát - 500g I prášok I budovanie svalov I budovanie hmoty I nárast sily I vysoká biologická dostupnosť
37,02 €/1kg
18,51 €
Predajca: PEAK

Apple MW2R3ZM/A, 2 m, USB C, Lightning, Samec, Samec, Biela
9,79 €/1m
19,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Apple MQGJ2ZM, 1 m, Lightning, USB C, Biela, Priamy, Priamy
14,99 €/1m
14,99 €
Predajca: OrigineProd

Prime Male™
632,55 €/1l
64,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
61,99 €
Predajca: WR-Products

Projektor P30max s operačným systémom Android 11, 2 herné ovládače, rozlíšenie 4K, funkcie Smart TV, podpora Netflix
100,98 €
Doprava zdarma
Predajca: QualiFind

Fitgun Pro, masážna pištoľ, univerzálna, čierna, modrá, dotykové ovládanie, 6 masážnych hlavíc, 3200 otáčok za minútu
142,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Green_Country

Peak Performance Hellburner Black Edition 120 kapsl / Termognne spalovae / Hardcore spalova tuku obsahujci 24 aktvnych ingredienci
176,01 €/1kg
27,81 €
Predajca: PEAK

XIAOMI Inteligentná kamera C200 2MP biela IP kamera
73,81 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Apple AirPods Pro (2nd generation) , Bezdrôtový, Hovor / hudba, Slúchadlá, Biela
284,00 €
Predajca: Elektrolocke

TurboTronic stolný mixér – BG5 – 1200 W, sklenená nádoba 1,5 l, drvenie ľadu, smoothie mixér a mliečny šejker, nerezové vyhotovenie, bez BPA, strieborný
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: RetroStore24

ESN Designer Whey Protein, 1000 g vrecko
74,90 €/1l
77,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Vitamaze L-Arginine 4500, kapsula, L-arginín, 360 kusov, L-arginine HCl 750 mg 4500 mg thereof L-Arginine Base 622,5 mg 3735 mg, In the morning and evening take 2 capsules with enough water, preferably before meals. 30 minutes..., Store the product unopened, cool, dry and out of reach of children.
77,75 €/1l
24,57 €
Predajca: AbisZ-Markt

Minerálne hnojivo pre izbové rastliny s okrasnou zeleňou 500ml
21,34 €/1l
12,17 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,67 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Vitamaze Zinok vysoká dávka - 180 tabliet
138,17 €/1l
17,41 €
Predajca: AbisZ-Markt

Nintendo Switch OLED, Nintendo Switch, NVIDIA Custom Tegra, Biela, Analógový/digitálny, Tlačidlo domov, Tlačidlo vypnutia, Tlačidlá
401,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

BPV - AMINO 325 tabliet - najvyššia denná dávka 8400 mg - aminokyseliny, BCAA, EAA - poskytuje všetky esenciálne a reťazené aminokyseliny - optimálny profil celého spektra aminokyselín - vysoký obsah glutamínu a BCAA. Nájdete ho aj v kategórii: Maca, L-arginín, Zinok, Guarana, Ženšen, Kofeín, Kreatín monohydrát, BCAA, EAA, Aminokyseliny, Kreatín, Testosterón Booster, Tribulus Terrestris, Vitamíny, Minerály, Živiny, Športová výživa, Doplnky výživy,
58,59 €/1kg
39,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung

BPV - TESTRIDAL 60 kapsúl - Hardcore Booster - Kombinovaný produkt s vysokými dávkami, ktorý je dokonale vhodný pre športovcov a aktívnych mužov - Kapsuly pre jednoduché a rýchle užívanie -...
So 7 vysoko kvalitnými zložkami - Ideálny pred a počas aktivity - Optimálny pri intenzívnej záťaži - Vysoká biologická dostupnosť - Bez umelých prísad - Veľmi vysoká spokojnosť zákazníkov. Nájdete aj v kategórii: Maca, L-arginín, Zinok, Guarana, Ženšen, Kofeín, Kreatín monohydrát, BCAA, EAA, Aminokyseliny, Kreatín, Te
1 496,87 €/1kg
47,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung

Vitamaze Maca 4:1 vysoká dávka + L-arginín kapsuly, 240 kapsúl
109,37 €/1l
22,53 €
Predajca: AbisZ-Markt

BioTech USA Tribooster 60 tabliet / Tribulus Terrestris / Vivov doplnok s obsahom extraktu z plodov Tribulus terrestris
139,31 €/1kg
24,38 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Okamžitý Knock-Out
688,78 €/1l
64,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
61,99 €
Predajca: WR-Products

Energybody 100% Anabol Amino Acid Complex vo vysokých dávkach, Amino Liquid, 30 x 25 ampuliek, čierne ríbezle
99,65 €/1l
80,37 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
74,74 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

PARAZAX complex 30 kapsúl originál
3 339,11 €/1l
54,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,99 €
Predajca: WR-Products

ProActive Kreatín monohydrát 500 g prášok s vitamínom B6 príchuť: mango 100 porcií silový tréning
19,98 €/1kg
11,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: RealPharm

Najsilnejší predtréningový prípravok X-TREME BOOSTER od BPV - Vysoko dávkovaný - 320 g prášku - Hardcore Booster pre EXTRÉMNE tréningy - príchuť malina. Ideálny pre všetky športy - S taurínom, kofeínom, N-acetyltyrozínom, extraktom zo zeleného čaju, extraktom z Rhodiola Rosea. Nájdete ho aj v kategórii: Kreatín monohydrát, BCAA, EAA, Testosterón Booster, Aminokyseliny, Kreatín, Maca, L-arginín, Zinok, Guarana, Ženšen, Kofeín, Kreatín monohydrát, BCAA, EAA, Aminokyseliny, Kreatín, Testosterón Booster, Tribul
29,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung

Insulinorm, Glucotinic, Diabetes, Shiitake, extrakt zo zeleného čaju, berberín, doplnok stravy
738,31 €/1kg
50,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,99 €
Predajca: WR-Products

BPV - TRIBULUS - 120 kapsúl - vysoká dávka - tvrdý posilňovač pre extrémne tréningy. Rastlina Tribulus Terrestris (TT) je medzi športovcami veľmi obľúbená. Čistá rastlina bez prídavných látok. Bez umelých prísad - Veľmi dobrá znášanlivosť - Veľmi vysoká spokojnosť zákazníkov.
325,18 €/1kg
35,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung

Ecdysterone - 120 kapsúl I Beta Ecdysterone I špenátový extrakt I rastlinný steroidný hormón I s leucínom I svalová hmota I budovanie svalov I vegánsky I bez oxidu titaničitého
55,62 €/1l
27,81 €
Predajca: PEAK
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%50% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
50%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 15. septembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko fungovalo dobre, veľmi rýchle dodanie.
Objem 0,09 lHmotnosť 0,09 kg
Veľmi dobré.
Hodnotenie z 15. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,09 lHmotnosť 0,09 kg
Hodnotenie z 29. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,09 lHmotnosť 0,09 kg
Hodnotenie z 29. februára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,098 lHmotnosť 0,098 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)

5% poukaz
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma![Obrázok produktu pre Glow25® Collagen Plus [450g] - s vitamínom C, zinkom a biotínom - Prémiový hydrolyzát kolagénu - Peptidy typu 1 a 3 - Perfektná rozpustnosť - Prírodný](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/a3aa2bfee9358d2a1b53018a707ff587.webp)
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks

LUTO Supplements Laktáza 22 000 Depot – 365 tabliet



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
220,19 €/1kg
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
35,33 €
Predajca: WR-Products
78,51 €/1kg

BIYODE Pure Himalayan Shilajit Gold Gummies 3000 mg - s ashwagandhou, zázvorom, čiernym musli, tribulusom, ženšenom a akarkárou.



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(24)Počet hodnotení: 24
38,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
216,11 €/1kg

BAYER Priorin EXTRA doplnok na vlasy 60 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,44 €
Predajca: Pharmacygreek
196,27 €/1kg

Vita Elements Prémiový Magnézium Citrát Sada 3 ks 365 Kapsúl Horčík Biologická Dostupnosť Výživový Doplnok
78,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
62,09 €/1kg

Femme+ - MTF feminizačné kapsuly - 30 kapsúl - prírodná podpora prechodu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
360,30 €/1l

Prostalis Forte - 180 kapsúl (3 x 60 kapsúl) - balenie 3



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(36)Počet hodnotení: 36
78,00 €
Predajca: VitaminTrade
722,22 €/1kg

Prostalis Forte - 120 kapslí (2 x 60 kapslí) - balení 2 ks



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
59,00 €
Predajca: VitaminTrade
819,44 €/1kg

Vita Elements Horčíkový Komplex 180 Kapsúl Bisglycinát Citrát Malát Výživový Doplnok
26,95 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
163,33 €/1kg

Vita Elements Shilajit živica 50g Fulvová Kyselina Minerály Vitalita Výživový Doplnok



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
20,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
419,80 €/1kg
![Obrázok produktu pre Glow25® Collagen Plus [450g] - s vitamínom C, zinkom a biotínom - Prémiový hydrolyzát kolagénu - Peptidy typu 1 a 3 - Perfektná rozpustnosť - Prírodný](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/a3aa2bfee9358d2a1b53018a707ff587.webp)
Glow25® Collagen Plus [450g] - s vitamínom C, zinkom a biotínom - Prémiový hydrolyzát kolagénu - Peptidy typu 1 a 3 - Perfektná rozpustnosť - Prírodný



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(57)Počet hodnotení: 57
44,99 €
Predajca: WR-Products
99,98 €/1l

Farmacin – na podporu trávenia a dobrého pocitu – 30 kapsúl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
2 402,00 €/1l

NEOflorax – 30 kapsúl | Prírodná podpora trávenia a dobrého pocitu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
380,00 €/1l

100 % čistý himalájsky šilajit | 50 g mäkkej živice | Organická mimoriadne účinná | Čistá prírodná sila s viac ako 80 stopovými prvkami



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
499,80 €/1l

Relio Form – Denná formula pre wellness a metabolizmus – 30 kapsúl
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
2 533,33 €/1l

ArmoLipid, 60 tabletek



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
35,16 €
Predajca: Serica
502 285,70 €/1kg

ARMOLIPID 60 tabliet hladina cholesterolu cholesterol srdce čisté



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
31,97 €
Predajca: Serica
3 197,00 €/1l

Sedamin 30 kapsúl – upokojenie a podpora nervového systému



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
1 715,71 €/1kg

Diapril – podpora hladiny cukru v krvi a celkovej pohody, 30 kapsúl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
1 715,71 €/1kg

SX66 – doplnok stravy pre mužov na podporu zdravia a vitality, 30 kapsúl



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
1 715,71 €/1kg