3,3



Na základe 3 hodnotení
KANISTER Držiak na kovovú kanistru na benzín s objemom 20 litrov Držiak na kovovú kanistru s upínacím popruhom
46,00 €
plus 4,90 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Kanistre na benzín a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
5 ks kovových kanistrov na benzín a naftu, objem 20 litrov, ZELENÁ farba RAL 6003229,00 €
Doprava zdarma
Predajca: misterkanister

Ďalšie informácie o reklame
20-litrová kovová kanistra na benzín, čierna, s výlevkou, UN, určená na skladovanie palív229,00 €
Doprava zdarma
Predajca: misterkanister

Ďalšie informácie o reklame
Držiak na kanistre 2x20 litrov + 2x20 l kanistre + výtok, čierny RAL 9005229,00 €
Doprava zdarma
Predajca: misterkanister

Ďalšie informácie o reklame
GELG 20-litrový kanister na benzín, kanister na palivo, kanister s držiakom, držiak na kanister, kanister z plechu vrátane výlevky… RAL6003129,00 €
Doprava zdarma
Predajca: misterkanister

Čierny držiak kanistra Držiak kanistra na kovový kanister na benzín 20 litrov GELG
89,70 €
Predajca: misterkanister

GELG Držiak kanistra pre kovový kanister na benzín 20 l - Kovový kanister červený (ral 3020)
49,00 €
Predajca: misterkanister

Odolný kovový držiak na 20 l kanystr (obj. č. 530109 - 530092)
126,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Držiak na kanistre do auta Relaxdays, pre 10- a 20-litrové rezervné kanistre, držiak na kanistre s benzínom, kovový, držiak na kanistre, čierny
44,25 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Kanystr na benzín, kovový kanystr na palivo, 20 litrov, na benzín a naftu, čierny (RAL 9005)
52,00 €
Predajca: misterkanister

HP Autozubehör 802000, 20 L, Plast, Zelená, 1,3 kg
1,36 €/1l
27,14 €
Predajca: somnia24

Oceľový Kanistern Zelená Ral 6003 10L - Ge M 10L
5,00 €/1l
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Nádržka LEADZM, 20 litrov, oceľový plech, kanister na palivo, kovový benzínový kanister, náhradná nádržka
37,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Oxid7 Držiak na lievik pre kanister na palivo, kovový, 5 l – čierny
38,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Držiak na kanister GELG pre kovový kanister na benzín KANISTER 10 litrov, kovový kanister v pieskovej farbe (RAL 1001)
39,00 €
Predajca: misterkanister

GELG Násypka na kovové kanistre na benzín a palivo, ČIERNA, kovová, vhodná pre 5, 10 a 20 litrov
24,99 €
Predajca: misterkanister

Pressol Kraftstoffkanister (Inhalt 5 l, Verschluss mit Splintsicherung, oliv)
68,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Držiak na kanister s benzínom Relaxdays, 10 a 20 l rezervné kanistre, uzamykateľný, auto, motocykel, držiak na kanister, železo, sivý
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Veľká XL ručná pumpa, núdzová pumpa, prečerpávacia pumpa – olej, voda, benzín, nafta 10 litrov/min
28,99 €
Predajca: misterkanister

GELG kanister na benzín kovový 5l červený, kanister náhradný kanister kanister na naftu kanister na olej
42,00 €
Predajca: misterkanister

Držiak na kanister 482 x 177 x 357
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Držiak na kanister 20 l, kovový, s upínacím pásom, RAL 6003
Popis produktu
Robustný kovový držiak na kanistre je ideálnym riešením pre bezpečnú prepravu a stabilné upevnenie 20-litrových kanistrov na benzín. Je ideálny pre použitie v úžitkových vozidlách, terénnych vozidlách, v stavebníctve a v dopravnom sektore.
Vďaka integrovaným otvorom je možné držiak flexibilne namontovať na rôzne miesta – napr. na ložnú plochu, na nadstavby vozidiel alebo mimo kabíny vozidla.
Upevnenie sa vykonáva pomocou stabilných, samozaisťovacích napínacích popruhov, ktoré zaručujú pevné uchytenie – aj za náročných jazdných podmienok, ako je jazda v teréne.
Povrch s práškovým náterom spoľahlivo chráni pred koróziou, vplyvmi počasia a mechanickým poškodením.
Poľsku.
Výhody na prvý pohľad
stabilná kovová konštrukcia
bezpečné upevnenie pomocou napínacích popruhov
univerzálna montáž vďaka vopred vyvŕtaným otvorom
ideálne pre terénne vozidlá, dopravu a úžitkové vozidlá
odolný voči poveternostným vplyvom a chránený proti korózii
Farba: zelená (RAL 6003)
- Výrobca
- GELG
- Kapacita
- 20 l
- Hmotnosť
- 3 kg
- Farba
- Zelená
- Materiál
- Kov
- EAN kód
- 5901466401309
- Číslo od výrobcu
- 603106079
- Výrobca
- GELG
- Kapacita
- 20 l
- Hmotnosť
- 3 kg
- Farba
- Zelená
- Materiál
- Kov
- EAN kód
- 5901466401309
- Číslo od výrobcu
- 603106079
Hodí sa k tomu

Najlepší kanister na svete (20 litrov, ČIERNY)
0,56 €/1l
15,16 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,16 €
Predajca: AutoHotarek

Nádržka LEADZM, 20 litrov, oceľový plech, kanister na palivo, kovový benzínový kanister, náhradná nádržka
37,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Držiak na kanistre 2x20 litrov + 2x20 l kanistre + výtok, čierny RAL 9005
229,00 €
Doprava zdarma
Predajca: misterkanister

Plastový kanister na palivo (čierny AH, 20 l)
15,16 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,16 €
Predajca: AutoHotarek

AMiO Kanister na benzín plastový 20L
0,90 €/1l
17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Kovový kanister na palivo Hünersdorff CLASSIC 20 l olivovo zelený, práškovo lakovaný
7,32 €/1l
146,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Držiak paliva na motorku vrátane kanistra na 2 l paliva Fuel Friend, Hypalon, SCHNORR
32,61 €/1l
65,22 €
Predajca: IBEX-Parts

Záložný kanister na palivo 10 litrov so schválením OSN lievik benzín nafta
16,87 €
Predajca: Katomix

HP Autozubehör 802000, 20 L, Plast, Zelená, 1,3 kg
1,36 €/1l
27,14 €
Predajca: somnia24

cartrend 11265 kanister na palivo cartrend, plast, 20 l
34,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kanister na benzín, objem 20 litrov, prevedenie WM
1,48 €/1l
29,65 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf

Pressol 21 163, 1 kusov
2,45 €/1l
24,54 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Výstupná rúrka Premium červená, HD-PE pre palivové kanistre
34,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

uniTEC 73742 Automobilový adaptér na palivový kanister pre dieselové vozidlá
20,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Kanister na benzín STIHL 3L priehľadný kanister na palivo 00008810204
13,65 €
Predajca: Amracing

Kovová ohybná hubica vhodná pre benzín a naftu (obj. č. 530080 - 530081 - 530109)
26,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

IWH 87696 Kanister na palivo IWH, plastový, 20 l, červený
28,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

VIRAGE 94-064 Náhradná kanistra na benzín a naftu, 5 l, čierna
1,12 €/1l
5,58 €
Predajca: AutoTuning

Držiak na kanistre do auta Relaxdays, pre 10- a 20-litrové rezervné kanistre, držiak na kanistre s benzínom, kovový, držiak na kanistre, čierny
44,25 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

IWH 87694 Kanister na palivo IWH, plastový, 5 l, červený
17,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

20L plastový kanister LAMPA s lievikom
0,70 €/1l
14,06 €
Predajca: Cridem

Plastový kanister 5l AMTRA 94-013
2,32 €/1l
11,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Kanister na palivo 20l žltý zinok RAL 1018 oceľový plech L345xŠ165xV470mm VALPRO
1,75 €/1l
35,09 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf

2 ks 20-litrových kanistrov na benzín a palivo s podstavcami na plnenie, UN – Citomerx
37,09 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,95 €
Predajca: ZS2Radteile

MFH plniace hrdlo pre kanistre, flexibilné, cca 29 cm
17,90 €
Predajca: misterkanister

BORG HICO Kanister na benzín plastový 20L
0,63 €/1l
12,67 €
Predajca: Vapol

Lievik pre plechový kanister 09567
6,50 €
Predajca: baulando

EDA 010510 NA Kanister na vodu EDA, 5 litrov, s výlevkou, biely
47,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Kanister na palivo, oceľový plech, červený 20 litrov
6,18 €/1l
123,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
33% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
33%33% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
33%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%33% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
33%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. marca 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý držiak kanistra a rýchle dodanie
Držiak na kanister je ideálny pre môj účel, len nity upínacej dosky poškodzujú farbu na rukoväti kanistra. To však nie je až také zlé, keďže ide o predmety každodennej potreby, kde sa občasný škrabanec neprejaví. Hlavné je, že kanister je dobre a bezpečne upevnený.
Hodnotenie z 17. februára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 4. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Držiak na kanistre 2x20 litrov + 2x20 l kanistre + výtok, čierny RAL 9005



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
229,00 €
Predajca: misterkanister

Držiak na kanistre 2x20 l + 2x20 l kanistre + výtok zelená RAL 6003



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
229,00 €
Predajca: misterkanister

20-litrová kovová kanistra na benzín, čierna, s výlevkou, UN, určená na skladovanie palív



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(28)Počet hodnotení: 28
229,00 €
Predajca: misterkanister

5 ks kovových kanistrov na benzín a naftu, objem 20 litrov, ZELENÁ farba RAL 6003



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(25)Počet hodnotení: 25
229,00 €
Predajca: misterkanister

5 ks kovových kanistrov na benzín a naftu, objem 20 litrov, červená farba RAL 3020



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(25)Počet hodnotení: 25
229,00 €
Predajca: misterkanister

GELG 20-litrový kanister na benzín, kanister na palivo, kanister s držiakom, držiak na kanister, kanister z plechu vrátane výlevky… RAL6003



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
129,00 €
Predajca: misterkanister

KOTARBAU® Kovový kanister na benzín 10 l na skladovanie kvapalín



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
55,89 €
Predajca: KOTARBAU

Držiak na kanister GELG pre kovový kanister na benzín s objemom 20 litrov, zelený (RAL 6003)



3,1Priemerné hodnotenie: 3,1 z 5(11)Počet hodnotení: 11
89,00 €
Predajca: misterkanister

Čierny držiak kanistra Držiak kanistra na kovový kanister na benzín 20 litrov GELG



3,1Priemerné hodnotenie: 3,1 z 5(11)Počet hodnotení: 11
89,70 €
Predajca: misterkanister

Pressol Kraftstoff Kanister 20 Liter, flexibles Auslaufrohr, rot, Ersatz Tank



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
20,99 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
1,97 €/1l

Kanister na benzín Kanister na palivo kovový 20-litrový kanister na benzín a naftu Zelený ral 6003



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(28)Počet hodnotení: 28
52,00 €
Predajca: misterkanister
2,60 €/1l

Kanystr na benzín, kovový kanystr na palivo, 20 litrov, na benzín a naftu, čierny (RAL 9005)



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
52,00 €
Predajca: misterkanister

Kanister na benzín, kovový kanister na palivo, 20 litrov, kanister na benzín a naftu, červená farba RAL 3020



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
52,00 €
Predajca: misterkanister

Kovový kanister na palivo Hünersdorff CLASSIC 20 l olivovo zelený, práškovo lakovaný



2,3Priemerné hodnotenie: 2,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
146,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
7,32 €/1l

Čierny držiak kanistra Držiak kanistra na kovový kanister na benzín 20 litrov GELG



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
49,00 €
Predajca: misterkanister

GELG Držiak kanistra pre kovový kanister na benzín 20 l - Kovový kanister červený (ral 3020)
49,00 €
Predajca: misterkanister

KANISTER Držiak na kovovú kanistru na benzín s objemom 20 litrov Držiak na kovovú kanistru s upínacím popruhom



3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
46,00 €
Predajca: misterkanister

ARNOLD 6011-X1-2002, 20 L, Kov, Čierna, 345 mm, 165 mm, 470 mm



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(8)Počet hodnotení: 8
115,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

GELG kanister na benzín kovový 5l červený, kanister náhradný kanister kanister na naftu kanister na olej
42,00 €
Predajca: misterkanister

Držiak na kanister GELG pre kovový kanister na benzín KANISTER 10 litrov, kovový kanister v pieskovej farbe (RAL 1001)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,00 €
Predajca: misterkanister