Objem:

100 ml

Kľúčové informácie v kocke

  • Ide o 100 % originálnu unisex kolínsku vodu od prestížnej značky Acqua di Parma.
  • Vychutnajte si ľahkú, modernú a žiarivú vôňu, ktorá osvieži vaše zmysly.
  • Objavte svieže tóny bergamotu a citrónu, doplnené hrejivým základom pižma.
  • Dodáva sa v praktickom 100 ml balení, ideálnom na každodenné použitie.
  • Fľaša je navrhnutá v charakteristickom štýle Art Deco s tmavozelenými akcentmi.
Vygenerované umelou inteligenciou na základe údajov o produkte

Acqua di Parma Colonia C.L.U.B. Woda kolońska, 100 ml

87,93 €

75,29 €-14%

752,90 € / 1l

plus 2,99 € poštovné

Doprava k vám domov

st 30. septembra – po 5. októbra

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Dostupná množstevná zľava:

Naše najlepšieponuky
Kolínske vody a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Hermès Hermes Eau Rhubarbe Ecarlate 200ml
Hermès Hermes Eau Rhubarbe Ecarlate 200ml
710,25 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 20
142,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Colonia Pura, Muži, 180 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Oranžová, Petitgrain olej, Italian Bergamot, Italian Orange, Paraguaian Petitgrain, Koriander, Jazmín, Narcis
Acqua di Parma Colonia Pura, Muži, 180 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Oranžová, Petitgrain olej, Italian Bergamot, Italian Orange, Paraguaian Petitgrain, Koriander, Jazmín, Narcis
617,83 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
111,21 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Atkinsons 44 Gerrard Street kolínska voda unisex 100 ml
Atkinsons 44 Gerrard Street kolínska voda unisex 100 ml
1 022,40 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
102,24 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria, Unisex, 30 ml, Bergamot, Citrón, Calabrian Bergamot DOP, Citron, Cédrové drevo, Zázvor, Cedarwood, Red Ginger
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria, Unisex, 30 ml, Bergamot, Citrón, Calabrian Bergamot DOP, Citron, Cédrové drevo, Zázvor, Cedarwood, Red Ginger
1 986,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
59,59 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Acqua di Parma - Colonia C.L.U.B. EDC 50ml
Acqua di Parma - Colonia C.L.U.B. EDC 50ml
1 138,80 €/1l
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 6
56,94 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Acqua di Parma - Colonia C.L.U.B. EDC 180ml
Acqua di Parma - Colonia C.L.U.B. EDC 180ml
708,28 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
127,49 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Colonia Futura, Muži, 180 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Grapefruit, Citrón, Ružové korenie, Bergamot, Grapefruit, Lemon, Pink Pepper, Lavander, šalviový olej
Acqua di Parma Colonia Futura, Muži, 180 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Grapefruit, Citrón, Ružové korenie, Bergamot, Grapefruit, Lemon, Pink Pepper, Lavander, šalviový olej
865,28 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 8
155,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Colonia Pura, Muži, Letné, 50 ml, Bergamot, Oranžová, Petitgrain olej, Italian Bergamot, Italian Orange, Paraguaian Petitgrain, Koriander, Jazmín, Narcis
Acqua di Parma Colonia Pura, Muži, Letné, 50 ml, Bergamot, Oranžová, Petitgrain olej, Italian Bergamot, Italian Orange, Paraguaian Petitgrain, Koriander, Jazmín, Narcis
1 194,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 10
59,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Note di Colonia I, Unisex, 150 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Neroli, Bergamot, Neroli, Levanduľa, Ruže, Fialový
Acqua di Parma Note di Colonia I, Unisex, 150 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Neroli, Bergamot, Neroli, Levanduľa, Ruže, Fialový
2 753,93 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
413,09 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Colonia Club, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Citrón, Mandarínka, Mäta, Neroli, Petitgrain olej, Sicilian Lemon, Petit Grain, Bergamot, Sicilian Mandarin, Mint, Neroli, Geranium, Levanduľa
Acqua di Parma Colonia Club, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Citrón, Mandarínka, Mäta, Neroli, Petitgrain olej, Sicilian Lemon, Petit Grain, Bergamot, Sicilian Mandarin, Mint, Neroli, Geranium, Levanduľa
1 421,90 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 6
142,19 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Colonia Sandalwood Eau de Parfum für Herren 180 ml
Acqua di Parma Colonia Sandalwood Eau de Parfum für Herren 180 ml
1 383,33 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
249,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Colonia Il Profumo, Unisex, 100 ml, Bergamot, Krvavo oranžová, Grapefruit, Petitgrain olej, Oranžový kvet, rozmarín, Ylang-ylang, Pačuli, Vetiver, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE, AQUA (WATER), LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL...
Acqua di Parma Colonia Il Profumo, Unisex, 100 ml, Bergamot, Krvavo oranžová, Grapefruit, Petitgrain olej, Oranžový kvet, rozmarín, Ylang-ylang, Pačuli, Vetiver, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE, AQUA (WATER), LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL...
1 916,20 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 5
191,62 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Acqua Di Parma Colonia Limited Edition 2023 EDC plnitelný 100 ml UNISEX
Acqua Di Parma Colonia Limited Edition 2023 EDC plnitelný 100 ml UNISEX
888,10 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
88,81 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Fico di Amalfi La Riserva, 100 ml, Tekutý parfém, INGREDIENTS: ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, COUMARIN, LINALOOL,..., 1 kusov
Acqua di Parma Fico di Amalfi La Riserva, 100 ml, Tekutý parfém, INGREDIENTS: ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, COUMARIN, LINALOOL,..., 1 kusov
1 741,90 €/1l
174,19 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, Letné, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bazalka, Citrón, Mäta, Petitgrain olej, rozmarín
Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, Letné, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bazalka, Citrón, Mäta, Petitgrain olej, rozmarín
2 082,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
208,20 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Roja Parfums Scandal Pour Homme Woda kolońska, 100 ml
Roja Parfums Scandal Pour Homme Woda kolońska, 100 ml
1 919,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
191,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Colonia, Unisex, 100 ml, Bergamot, Citrón, Oranžová, Lavander, Ruže, rozmarín, Verbena, Pačuli, Santalové drevo, Vetiver, alcohol denat., aqua (water), parfum (fragrance), limonene, hydroxycitronellal, linalool, citral,...
Acqua di Parma Colonia, Unisex, 100 ml, Bergamot, Citrón, Oranžová, Lavander, Ruže, rozmarín, Verbena, Pačuli, Santalové drevo, Vetiver, alcohol denat., aqua (water), parfum (fragrance), limonene, hydroxycitronellal, linalool, citral,...
962,40 €/1l
96,24 €
Predajca: Denpoli-Venda
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Colonia C.L.U.B., Unisex, 50 ml, Bergamot, čierne korenie, Citrón, Ružové korenie, rozmarín, Perila krovitá, Cédrové drevo, Pižmo, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE,...
Acqua di Parma Colonia C.L.U.B., Unisex, 50 ml, Bergamot, čierne korenie, Citrón, Ružové korenie, rozmarín, Perila krovitá, Cédrové drevo, Pižmo, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE,...
1 454,40 €/1l
72,72 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Colonia Essenza, Unisex, 100 ml, alcohol denat., aqua (water), parfum (fragrance), limonene, hydroxycitronellal, linalool,...
Acqua di Parma Colonia Essenza, Unisex, 100 ml, alcohol denat., aqua (water), parfum (fragrance), limonene, hydroxycitronellal, linalool,...
1 039,40 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
103,94 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Colonia Futura Woda kolońska, 20ml
Acqua di Parma Colonia Futura Woda kolońska, 20ml
3 682,00 €/1l
73,64 €
Predajca: Katomix

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Kolínská voda UNISEX
bergamot,citron,petitgrain,mandarinka,máta,neroli
geranium,levandule,galbanum
ambra,pižmo,vetiver



Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym unisex parfémom Acqua Di Parma Colonia Club 100 ml a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfému s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Acqua Di Parma!



  • Fragrance Name: Parfumovaná voda: Colonia Club
  • Typ vône: Parfumovaná voda s vôňou Colonia Colonia Colonia: EDC
  • Pohlavie: Unisex
  • Dôležité informácie: V závislosti od reklamných akcií výrobcu alebo ročného obdobia sa môže líšiť dizajn balenia výrobku. Rozdielne balenia sa uchovávajú .
  • Type: Typ: EDC (Eau de Cologne)
  • Objem: 100 ml
Od 160,16 / 100 ml

Informácie o všeobecných predpisoch o bezpečnosti výrobku:
Acqua di Parma S.r.l
Via Giovanni Spadolini 7 Edificio B
20141 - Milan
+390498599388
[email protected]



Ľahký, moderný a žiarivý. Colonia C.L.U.B, osviežujúca vôňa, ktorá stelesňuje živé pocity okamihov, na ktorých záleží, pretože ich prežívate spoločne.



Acqua Di Parma Colonia C.L.U.B. kolínska voda v spreji 100 ml



Kolínska voda  od značky Acqua di Parma bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.

Kaufen Sie jetzt Acqua di Parma Eau de Cologne Colonia Club Eau de Cologne bei Beauty Plaza.
Model
Colonia Club
Hmotnosť
0 kg
Druh vône
drevité, aromatické
Objem
100 ml
Zloženie
Acqua di Parma Colonia C.L.U.B. Woda kolońska, 100 ml
Cieľové skupiny
Unisex
EAN kód
8028713150029
Číslo od výrobcu
015002

Model
Colonia Club
Hmotnosť
0 kg
Druh vône
drevité, aromatické
Objem
100 ml
Zloženie
Acqua di Parma Colonia C.L.U.B. Woda kolońska, 100 ml
Cieľové skupiny
Unisex
EAN kód
8028713150029
Číslo od výrobcu
015002
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Acqua di Parma - Colonia C.L.U.B. EDC 180ml
Acqua di Parma - Colonia C.L.U.B. EDC 180ml
708,28 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
127,49 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Acqua di Parma - Colonia C.L.U.B. EDC 50ml
Acqua di Parma - Colonia C.L.U.B. EDC 50ml
1 138,80 €/1l
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 6
56,94 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre LEGO Botanicals Orchidea, Stavebnica, 18 rok / roky, Plast, 608 kusov, 758 g
LEGO Botanicals Orchidea, Stavebnica, 18 rok / roky, Plast, 608 kusov, 758 g
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 228
47,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre PLAYMOBIL Asterix 71087, Box, Voľne stojace, Viacfarebný
PLAYMOBIL Asterix 71087, Box, Voľne stojace, Viacfarebný
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 53
49,99 €
Predajca: Brickcomplete_com
Obrázok produktu pre LEGO Star Wars Imperiálna stíhačka TIE™, Stavebnica, 8 rok / roky, Plast, 432 kusov, 590 g
LEGO Star Wars Imperiálna stíhačka TIE™, Stavebnica, 8 rok / roky, Plast, 432 kusov, 590 g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 83
114,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Brick-Heaven
Obrázok produktu pre De’Longhi Citiz EN167.B, Kávovar na kapsule, 1 L, Kávová kapsula, 1260 W, Čierna
De’Longhi Citiz EN167.B, Kávovar na kapsule, 1 L, Kávová kapsula, 1260 W, Čierna
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 440
146,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Versace Man Eau Fraiche - Toaletná voda pre mužov 100 ml
Versace Man Eau Fraiche - Toaletná voda pre mužov 100 ml
570,40 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 104
57,04 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Dior Sauvage Parfum parfém pro muže 100 ml
Dior Sauvage Parfum parfém pro muže 100 ml
825,00 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 493
82,50 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Colonia Pura, Muži, Letné, 50 ml, Bergamot, Oranžová, Petitgrain olej, Italian Bergamot, Italian Orange, Paraguaian Petitgrain, Koriander, Jazmín, Narcis
Acqua di Parma Colonia Pura, Muži, Letné, 50 ml, Bergamot, Oranžová, Petitgrain olej, Italian Bergamot, Italian Orange, Paraguaian Petitgrain, Koriander, Jazmín, Narcis
1 194,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 10
59,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Apple AirPods Pro (2nd generation) , Bezdrôtový, Hovor / hudba, Slúchadlá, Biela
Apple AirPods Pro (2nd generation) , Bezdrôtový, Hovor / hudba, Slúchadlá, Biela
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 181
175,00 €
3€ poukaz
Predajca: MMGlobalTrade
Obrázok produktu pre Apple MagSafe, Vnútorný, Bezdrôtové nabíjanie, Strieborná, Biela
Apple MagSafe, Vnútorný, Bezdrôtové nabíjanie, Strieborná, Biela
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 531
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ploonk
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria, Unisex, 30 ml, Bergamot, Citrón, Calabrian Bergamot DOP, Citron, Cédrové drevo, Zázvor, Cedarwood, Red Ginger
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria, Unisex, 30 ml, Bergamot, Citrón, Calabrian Bergamot DOP, Citron, Cédrové drevo, Zázvor, Cedarwood, Red Ginger
1 986,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
59,59 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk
686,80 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Oud, Unisex, Letné, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Oranžová, Bergamot, Orange
Acqua di Parma Oud, Unisex, Letné, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Oranžová, Bergamot, Orange
1 356,10 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 20
142,26 €
-6,65 €
135,61 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 360,80 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 16
218,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Colonia Pura, Muži, 180 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Oranžová, Petitgrain olej, Italian Bergamot, Italian Orange, Paraguaian Petitgrain, Koriander, Jazmín, Narcis
Acqua di Parma Colonia Pura, Muži, 180 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Oranžová, Petitgrain olej, Italian Bergamot, Italian Orange, Paraguaian Petitgrain, Koriander, Jazmín, Narcis
617,83 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
111,21 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 203
39,45 €
Predajca: Scentist
Obrázok produktu pre Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
276,50 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 272
27,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 390
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse
Obrázok produktu pre Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 318
179,33 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 884
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Unisex, 180 ml, Oranžová, Citrón, Mandarínka, Petitgrain olej, Kardamon, Pižmo, Karamel, Sprej
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Unisex, 180 ml, Oranžová, Citrón, Mandarínka, Petitgrain olej, Kardamon, Pižmo, Karamel, Sprej
613,61 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 23
110,45 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Yves Saint Laurent - Myslf EDP 100ml
Yves Saint Laurent - Myslf EDP 100ml
1 059,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 77
105,95 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Antonio Puig Agua Brava - Parfumovaná Kolínska Voda 200 ml
Antonio Puig Agua Brava - Parfumovaná Kolínska Voda 200 ml
133,60 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 46
26,72 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
287,50 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 173
29,45 €
-2%
28,75 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Armaf Odyssey Homme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Armaf Odyssey Homme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
200,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 52
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Zafferano, Unisex, 100 ml, Bergamot, Koriander, Mandarínka, Oranžová, Geranium, jazmín sambakový, Oranžový kvet, Ruže, Šafrán, Pačuli, Tonka, Vanilka, ALCOHOL DENAT. - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - LIMONENE - LINALOOL - CITRONELLOL...
Acqua di Parma Zafferano, Unisex, 100 ml, Bergamot, Koriander, Mandarínka, Oranžová, Geranium, jazmín sambakový, Oranžový kvet, Ruže, Šafrán, Pačuli, Tonka, Vanilka, ALCOHOL DENAT. - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - LIMONENE - LINALOOL - CITRONELLOL...
2 767,40 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 10
276,74 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Armani Acqua Di Gio Pour Homme Deo Stick bez alkoholu
Armani Acqua Di Gio Pour Homme Deo Stick bez alkoholu
378,67 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 33
28,40 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria, Unisex, 180 ml, Citrón, Cédrové drevo, Zázvor, Bezoin, Pižmo, Vetiver, Sprej
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria, Unisex, 180 ml, Citrón, Cédrové drevo, Zázvor, Bezoin, Pižmo, Vetiver, Sprej
1 064,22 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 29
191,56 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale
Bestseller
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 936
15,85 €
Predajca: Tersorte

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 7 hodnotení
Hodnotenie z 28. marca 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Top vôňa moja žena miluje ...
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 10. augusta 2026 na
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 20. marca 2026 na
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 20. marca 2026 na
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 2. decembra 2025 na
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 28. novembra 2025 na
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 11. februára 2025 na
Overený nákup
Objem 0,1 l
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Borntostandout Fugazzi By Borntostandout Eau De Parfum Unisex 50ml
Borntostandout Fugazzi By Borntostandout Eau De Parfum Unisex 50ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
302,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
6 054,00 €/1l
Obrázok produktu pre Paris Aqua Universalis Forte parfumovaná voda 200ml
Paris Aqua Universalis Forte parfumovaná voda 200ml
340,37 €
Predajca: PerfumTraders
1 701,85 €/1l
Obrázok produktu pre Creed Pure White Cologne parfémovaná voda unisex 75 ml
Creed Pure White Cologne parfémovaná voda unisex 75 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
331,19 €
Predajca: PerfumTraders
4 415,87 €/1l
Obrázok produktu pre Kolínska voda Brut 147 ml
Kolínska voda Brut 147 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
18,99 €
Predajca: Lemonbite
129,18 €/1l
Obrázok produktu pre Hermès Hermes Eau Rhubarbe Ecarlate 200ml
Hermès Hermes Eau Rhubarbe Ecarlate 200ml
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 20
142,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
710,25 €/1l
Obrázok produktu pre Penhaligon's Quercus, Ženy, 100 ml, *** Quercus Eau de Cologne *** ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE,...
Penhaligon's Quercus, Ženy, 100 ml, *** Quercus Eau de Cologne *** ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE,...
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
165,64 €
Predajca: PerfumTraders
1 656,40 €/1l
Obrázok produktu pre Roja Parfums Danger Pour Homme Parfum Cologne EDC 100 ml M
Roja Parfums Danger Pour Homme Parfum Cologne EDC 100 ml M
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
188,40 €
Predajca: PerfumTraders
1 884,00 €/1l
Obrázok produktu pre Kolínska voda Jo Malone Amber Labdanum Intense Spray (100 ml)
Kolínska voda Jo Malone Amber Labdanum Intense Spray (100 ml)
164,63 €
Predajca: PerfumTraders
1 646,30 €/1l
Obrázok produktu pre Parfüm Agua Florida (221 ml)
Parfüm Agua Florida (221 ml)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
9,99 €
Predajca: Lemonbite
45,20 €/1l
Obrázok produktu pre Creed Acqua Originale Iris Tubereuse, Woda perfumowana, 100ml
Creed Acqua Originale Iris Tubereuse, Woda perfumowana, 100ml
193,91 €
Predajca: PerfumTraders
1 939,10 €/1l
Obrázok produktu pre Jo Malone Myrrh & Tonka Eau de Cologne 50ml
Jo Malone Myrrh & Tonka Eau de Cologne 50ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
116,75 €
Predajca: NetworkTechnologies
2 335,00 €/1l
Obrázok produktu pre Jo Malone Blackberry & Bay kolínska voda pre ženy 100 ml
Jo Malone Blackberry & Bay kolínska voda pre ženy 100 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
116,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 169,50 €/1l
Obrázok produktu pre Jo Malone Poppy & Barley Edc 100ml
Jo Malone Poppy & Barley Edc 100ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
120,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 208,50 €/1l
Obrázok produktu pre Penhaligon's ENDYMION, Ženy, 100 ml, *** Endymion Cologne Eau de Cologne *** ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), BUTYL...
Penhaligon's ENDYMION, Ženy, 100 ml, *** Endymion Cologne Eau de Cologne *** ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), BUTYL...
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
148,47 €
Predajca: PerfumTraders
1 484,70 €/1l
Obrázok produktu pre Jo Malone Oud & Bergamot Cologne Intense – sprej
Jo Malone Oud & Bergamot Cologne Intense – sprej
148,50 €
Predajca: PerfumTraders
1 485,00 €/1l
Obrázok produktu pre Jo Malone Red Hibiscus EDC Intense 100 ml UNISEX
Jo Malone Red Hibiscus EDC Intense 100 ml UNISEX
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
141,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 412,00 €/1l
Obrázok produktu pre Dior Homme kolínska voda v spreji 200ml
Dior Homme kolínska voda v spreji 200ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
156,12 €
Predajca: PerfumTraders
780,60 €/1l
Obrázok produktu pre Floris Neroli Voyage, parfumová voda, 50 ml (unisex)
Floris Neroli Voyage, parfumová voda, 50 ml (unisex)
104,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
2 090,00 €/1l
Obrázok produktu pre Jo Malone Honeysuckle Davana kolínska voda 100ml
Jo Malone Honeysuckle Davana kolínska voda 100ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 6
126,25 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 262,50 €/1l
Obrázok produktu pre Jo Malone Wild Bluebell kolínska voda unisex 100 ml
Jo Malone Wild Bluebell kolínska voda unisex 100 ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
115,22 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 152,20 €/1l