5,0



Na základe 4 hodnotení
Už len 2 kusy za túto cenu
Hermès Rouge Hermes toaletná voda pre ženy 100 ml
95,21 €
952,10 € / 1l
Cenový hit
v celoštátnom porovnaní
plus 3,00 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Toaletné vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Eau Sauvage, toaletná voda, 400 ml606,20 €/1l
242,48 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dolce & Gabbana Dolce Rose toaletná voda 75 ml (pre ženy)781,07 €/1l
58,58 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Hermes Terre D'Hermes Toaletná voda, 200ml521,80 €/1l
104,36 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Hermès Eau des Merveilles toaletná voda pre ženy 100 ml979,70 €/1l
97,97 €
Predajca: PerfumTraders

Hermes Rouge Eau Delicate toaletná voda 100 ml
1 890,00 €/1l
189,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Hermes Caleche Woda toaletowa, 50 ml
1 343,00 €/1l
67,15 €
Predajca: BRASTYGroup

Hermes Kelly Caleche, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Fragrance (Parfum), Water (Aqua), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., 1 kusov
828,30 €/1l
82,83 €
Predajca: BRASTYGroup

Hermès Rocabar toaletná voda pre mužov 100 ml
861,80 €/1l
86,18 €
Predajca: PerfumTraders

Hermes - Amazone EDT 100ml
944,80 €/1l
94,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hermes Bel Ami, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., 1 kusov
861,80 €/1l
86,18 €
Predajca: PerfumTraders

Hermes Terre d', Muži, 125 ml, Doplňovacia fľaša, Fľaša, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Limonene, Hydroxycitronellal, Ethylhexyl..., Francúzsko
814,08 €/1l
101,76 €
Predajca: Denpoli-Venda

Hermes 24 Faubourg toaletná voda pre ženy 50 ml
1 419,20 €/1l
70,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hermes Caleche toaletná voda v spreji 50 ml
1 371,60 €/1l
68,58 €
Predajca: PerfumTraders

Caldion By Hunca Toaletná voda pre ženy 100 ml
160,60 €/1l
16,06 €
Predajca: FragrancesBg

Naseem Leen toaletná voda pre ženy 100 ml
317,40 €/1l
31,74 €
Predajca: NutraBestBG

Escada Sentiment toaletná voda pre ženy 75 ml
486,40 €/1l
37,51 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,48 €
Predajca: BRASTYGroup

Mexx Woman toaletná voda pre ženy 40 ml
294,00 €/1l
12,00 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,76 €
Predajca: Glamperfeu

Rasasi Saher toaletná voda pre ženy 100 ml
240,40 €/1l
24,04 €
Predajca: Glamperfeu

Givenchy L'Interdit toaletná voda pre ženy 35 ml
1 362,57 €/1l
47,69 €
Predajca: PerfumTraders

Burberry Hero toaletná voda pre mužov 100 ml
678,30 €/1l
67,83 €
Predajca: Novada-Shop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Rouge Hermès / je vôňa evokujúca farbu vášne, naplnená vôňami orientu.
Nóty vône:
Hlava: ruža, ylang-ylang, kosatec
Srdce: santalové drevo, ambra, vanilka, céder
Základ: korenie, myrta
Dámska toaletná voda kosatec, ylang ylang, ruža santalové drevo, jantár, vanilka, cédrové korenie, myrta
Toaletná voda Rouge Hermes od značky Hermès bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Hermes Rouge je zmyselná a elegantná toaletná voda, ktorá vás zahalí do jedinečnej vône a dokonale podčiarkne ženskú charizmu a sofistikovanosť. Táto hrejivá a intímna kompozícia je vytvorená pre ženy, ktoré oceňujú a bohaté vône. V tónoch hlavy sú citeľné jemné akcenty ruže, kvetinového ylang-ylang a púdrového kosatca, ktoré do kompozície vnášajú atmosféru romantickej sviežosti. Srdce vône prekypuje bohatými, krémovými akordmi santalového dreva, hrejivého jantáru, vanilky a cédru, ktoré dodávajú celej kompozícii hĺbku a harmóniu. Základ vône dotvára výrazné korenie a aromatická myrta, ktoré prinášajú intenzitu a dlhotrvácnosť. Hermes Rouge je dokonalou voľbou na večerné príležitosti, zvádza magnetizmom a nadčasovou eleganciou, ktorá zanecháva nezabudnuteľný dojem.
Hermes Rouge Hermès toaletná voda, 100 ml
Hermes Rouge Edt Spray
- Hmotnosť
- 0.341 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Alkohol, Aqua (voda), Parfum (vôňa), Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl lonone, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Linalool, Limonene, Coumarin, Eugenol, Benzyl Benzoate, Geraniol, Benzyl Alcohol, Farnesol, Citral, Benzyl Cinnamate, Isoeugenol, Cinnamal, Hydroxycitronellal
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3346130413356
- Číslo od výrobcu
- 65190738
- Hmotnosť
- 0.341 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Alkohol, Aqua (voda), Parfum (vôňa), Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl lonone, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Linalool, Limonene, Coumarin, Eugenol, Benzyl Benzoate, Geraniol, Benzyl Alcohol, Farnesol, Citral, Benzyl Cinnamate, Isoeugenol, Cinnamal, Hydroxycitronellal
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3346130413356
- Číslo od výrobcu
- 65190738
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Ajmal My Stellar parfémovaná voda unisex 100 ml
206,50 €/1l
23,10 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,65 €
Predajca: BEBELUC

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum 50ml
1 024,40 €/1l
51,22 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Oscar de la Renta Pour Lui toaletná voda pre mužov 90 ml
260,56 €/1l
23,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lalique de Lalique Parfémovaná voda, 100ml
299,70 €/1l
29,97 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Laura Biagiotti Roma Uomo Nero Estremo, Muži, 125 ml, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov
426,08 €/1l
53,26 €
Predajca: somnia24

Ajmal Raindrops Woda perfumowana, 50 ml
177,20 €/1l
9,56 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,86 €
Predajca: MANADA

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Med, Rebarbora, Ruže, White rose, Labdanum, Koža, Pižmo, Vanilka, Vetiver
319,90 €/1l
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: pttonline

Laura Biagiotti Roma, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Mäta, Karafiát, Jazmín, Ruže, Tuberóza, Jantár, Myrha, Pačuli, Vanilka
501,80 €/1l
50,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Lattafa Pride Eternal Oud EDP 100 ml UNISEX
382,90 €/1l
38,29 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Pure Oud, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Agarwood (Oud), Cinnamon and Nutmeg, Jasmine and Sandalwood, Amber, Guaiac Wood, Vanilla, Musk and Cedar
208,40 €/1l
20,84 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

TZS First Austria FA-5172, Minibar s chladničkou, Voľne stojaci, Čierna, Čierna, Pravý, 34 L
Použité
152,95 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: HaWaKo

Ungaro Emanuel Ungaro for Women EDP 90 ml W
269,33 €/1l
24,24 €
Predajca: PerfumTraders

Lalique Soleil parfémovaná voda pre ženy 100 ml
565,60 €/1l
56,56 €
Predajca: PerfumTraders

Lolita Lempicka - LolitaLand EDP 40ml
1 011,00 €/1l
40,44 €
Predajca: Glamperfeu

The House of Oud Bonbon Pop EDP 75 ml UNISEX
1 857,07 €/1l
139,28 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Cacharel Noa Toaletná Voda 100ml - Jemnosť s Tónmi Dreva
337,30 €/1l
33,73 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria, 75 ml, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal, Ethylhexyl...
1 155,73 €/1l
183,00 €
-96,32 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
86,68 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Youth-Dew, Ženy, 67 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Ruže, Jazmín, Konvalinka, Korenie, Moss, Pačuli, Vetiver
452,24 €/1l
30,30 €
Predajca: PerfumTraders

Prive Zarah Aoud Desert EDP 80 ml UNISEX
277,50 €/1l
22,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
361,50 €/1l
36,15 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Hermes - Amazone EDT 100ml
944,80 €/1l
94,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 28. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá vôňa
Doručenie bolo rýchle a všetko v poriadku, parfum bol pre moju manželku a ona si ho objednala znova, je to jej obľúbená ružová vôňa, nie je taká sladká ako iné a výdrž je veľmi dlhá. Porovnal som ceny a objednal som u vás, bolo to najlacnejšie. Pozdravujem a určite si u vás zase niečo objednám.
Hodnotenie z 10. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Obľúbená vôňa mojej manželky
Jednoducho krásne vonia!
Hodnotenie z 4. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 3. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,43 €
Predajca: PerfumTraders
608,60 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
131,09 €
Predajca: PerfumTraders
1 310,90 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
89,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
718,80 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,69 €
Predajca: PerfumTraders
621,52 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,89 €
Predajca: PerfumTraders
399,45 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Woda toaletowa 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(25)Počet hodnotení: 25
77,58 €
Predajca: PerfumTraders
775,80 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,05 €
Predajca: Pharmacygreek
501,00 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletná voda v spreji 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(48)Počet hodnotení: 48
22,00 €
Predajca: fair-play91
220,00 €/1l