5,0



Na základe 4 hodnotení
Hermes Bel Ami, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., 1 kusov
86,18 €
861,80 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Toaletné vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Hermes Concentré d'orange verte, Unisex, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Céder, Oranžová, Pačuli, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool, Butyl Methoxydibenzoylmethane,..., 1 kusov994,85 €/1l
198,97 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Poison, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Coriander, Tuberose, Sprej2 048,40 €/1l
102,42 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
LOEWE Perfumes 001 Man, Muži, 100 ml, Fľaša, ALCOHOL – PARFUM (FRAGRANCE) – AQUA (WATER) – ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE – BUTYL..., 1 kusov1 136,70 €/1l
113,67 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Rabanne Phantom, Muži, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, COUMARIN, BUTYL..., 1 kusov626,20 €/1l
93,93 €
Predajca: PerfumTraders

Hermes Un Jardin en Mediterranee, Unisex, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., 1 kusov
1 452,80 €/1l
72,64 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hermes - Bel Ami Vetiver EDT 100ml
858,10 €/1l
85,81 €
Predajca: BRASTYGroup

Hermès Equipage toaletná voda pre mužov 100 ml
861,80 €/1l
86,18 €
Predajca: PerfumTraders

Hermès H24 - toaletná voda pre mužov 100 ml
598,60 €/1l
59,86 €
Predajca: BRASTYGroup

Hermès Rouge Hermes toaletná voda pre ženy 100 ml
952,10 €/1l
95,21 €
Predajca: BRASTYGroup

Hermes Rouge Eau Delicate toaletná voda 100 ml
1 890,00 €/1l
189,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Hermes Un Jardin Sur Le Nil, Unisex, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol, Hexyl..., 1 kusov
1 562,67 €/1l
46,88 €
Predajca: PerfumTraders

Lalique Encre Noir, Muži, 100 ml, Vetiver, Vetiver, Kašmírové drevo, Pižmo, Cashmere wood,Musk
264,00 €/1l
26,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hermes Amazone, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Čierne ríbezle, Ruže, Santalové drevo, 1 kusov
726,40 €/1l
72,64 €
Predajca: BRASTYGroup

Hermès Rocabar toaletná voda pre mužov 100 ml
861,80 €/1l
86,18 €
Predajca: PerfumTraders

Hermes - Amazone EDT 100ml
891,60 €/1l
89,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hermes Voyage d´Hermes toaletná voda unisex plniteľná 35 ml
1 841,71 €/1l
64,46 €
Predajca: Denpoli-Venda

Hermes Terre D'Hermes Woda toaletowa, 100 ml
763,20 €/1l
76,32 €
Predajca: PerfumTraders

Hermes Voyage d’Hermès, Unisex, 35 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Linalool, Butyl..., 1 kusov
2 315,14 €/1l
84,68 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
81,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Cartier Déclaration, Muži, 150 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL, AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE, CITRONELLOL, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL,..., 1 kusov
971,67 €/1l
145,75 €
Predajca: somnia24

Rabanne Olympea Aqua, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
1 244,63 €/1l
99,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Muži
- Hlasitosť:
- 100 ml
- Typ fľaše:
- Nádoba na jedno použitie
- Typ dávkovača:
- Sprej
- Zloženie:
- Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Eugenol, Ethylhexyl Salicylate, BHT, Coumarin, Citral, Evernia Prunastri (Oakmoss) Extract, Geraniol, Benzyl Benzoate, Cinnamal, Farnesol, Isoeugenol, CI 17200 (Red 33).
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Bel Ami bola uvedená na trh v roku 1986 dizajnérskym domom Hermes a je považovaná za nú, drevitú, suchú vôňu. Táto mužná vôňa obsahuje zmes machových a drevitých tónov s vrchnými tónmi kože a nádychom citrusových bylín a santalového dreva. Odporúča sa na romantické príležitosti
Pánska toaletná voda
mandarínka, šalvia, bergamot, citrón, kardamón
klinček, pačuli, koreň kosatca, bazalka, jazmín, céder
koža, kokos, vanilka, slivková vetvička (dubový mach), vetiver, styrax, jantár
Vrchné tóny: Mandarínka, šalvia, bergamot, citrón, kardamón: Stredné tóny: Stredné tóny: céder, bazalka, jazmín, koreň orrisu, pačuli, klinček: Základné tóny: Zloženie: jantár, vetiver, dubový mach, styrax, vanilka, kokos, koža
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), ALFA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (Podrobné informácie o zložkách nájdete na zadnej strane obalu)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3346130290384
- Číslo od výrobcu
- 38274
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), ALFA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (Podrobné informácie o zložkách nájdete na zadnej strane obalu)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3346130290384
- Číslo od výrobcu
- 38274
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Hermès Equipage toaletná voda pre mužov 100 ml
861,80 €/1l
86,18 €
Predajca: PerfumTraders

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
651,20 €/1l
65,12 €
Predajca: Novada-Shop

Lalique Encre Noir, Muži, 100 ml, Vetiver, Vetiver, Kašmírové drevo, Pižmo, Cashmere wood,Musk
264,00 €/1l
26,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml
2 647,07 €/1l
198,53 €
Predajca: PerfumTraders

TOM FORD Black Orchid, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Čierne ríbezle, Gardénia, Jazmín, Citrón, Mandarínka, Ylang-ylang, Gardénia, Jazmín, Lotus, Orchidea, Korenie, Ylang-ylang, ambra, kakao, Incense, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Vetiver, biele pižmo
1 100,00 €/1l
110,00 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Hermes - Bel Ami Vetiver EDT 100ml
858,10 €/1l
85,81 €
Predajca: BRASTYGroup

Clinique Aromatics Elixir, Ženy, 100 ml, Alcohol denat., fragrance (parfum), water\aqua\eau, benzyl salicylate, geraniol, linalool,...
512,00 €/1l
51,20 €
Predajca: somnia24

Hermès Hermes Eau Rhubarbe Ecarlate 200ml
708,95 €/1l
141,79 €
Predajca: Parfumtoi

Lattafa Perfumes - Maahir Legacy EDP 100ml
284,00 €/1l
28,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Hermes - Amazone EDT 100ml
891,60 €/1l
89,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hermes Barénia, Ženy, 100 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - BENZYL SALICYLATE - LIMONENE - ETHYLHEXYL...
911,00 €/1l
91,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Guerlain Black Perfecto By La Petite Robe Noire, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie
1 169,80 €/1l
58,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Chopard Wish Woda perfumowana, 75ml
365,60 €/1l
27,42 €
Predajca: Denpoli-Venda

Armaf Club de Nuit White Imperiale Woda perfumowana, 105ml
398,00 €/1l
41,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Montblanc Explorer, Muži, 60 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, šalviový olej, Ružové korenie, Koža, Vetiver, Akigalawood, Ambroxan, kakao, Pačuli
694,83 €/1l
41,69 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce & Gabbana Light Blue Summer Vibes toaletná voda 50ml
728,60 €/1l
36,43 €
Predajca: BRASTYGroup

Paloma Picasso Parfémová Voda, 100ml
303,40 €/1l
30,34 €
Predajca: BRASTYGroup

Hermes Barénia, Ženy, 60 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - BENZYL SALICYLATE - LIMONENE - ETHYLHEXYL...
1 178,33 €/1l
70,70 €
Predajca: PerfumTraders

Cerruti 1881 Pour Femme - Toaletná voda 100ml pre elegantné ženy s jemnou a rafinovanou vôňou pre každú príležitosť.
353,50 €/1l
35,35 €
Predajca: PerfumTraders

Paloma Picasso Eau de Toilette 100ml - Luxusná vôňa s dotykom elegancie pre ženy. Navonok jemná a vnútorne silná. Odhalte svoj štýl s touto ikonickou vôňou.
223,40 €/1l
22,34 €
Predajca: BRASTYGroup

Aramis Toaletná voda 110 ml - Esencia mužskej elegancie
370,45 €/1l
40,75 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Chopard Casmir Woda perfumowana, 100 ml
24,22 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

Acca Kappa 1869 parfumovaná voda 100 ml
979,70 €/1l
97,97 €
Predajca: PerfumTraders

Mont Blanc Femme Individuelle Parfum, 75ml
366,00 €/1l
27,45 €
Predajca: BRASTYGroup

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, Ženy, 70 ml, Sprej, ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
2 142,71 €/1l
299,00 €
-149,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
149,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Scentiva

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
1 055,70 €/1l
105,57 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
259,00 €/1l
25,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
361,50 €/1l
36,15 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. apríla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
rýchle správne dodanie
Objem 0,1 l
s radosťou opäť
Hodnotenie z 25. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 12. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 28. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Mercedes Benz Club Black, toaletná voda, sprej, 50 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(29)Počet hodnotení: 29
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
787,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(310)Počet hodnotení: 310
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Dior - Sauvage EDT 100ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(87)Počet hodnotení: 87
107,00 €
Predajca: LOGNOW
1 070,00 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,64 €
Predajca: PerfumTraders
612,80 €/1l

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(583)Počet hodnotení: 583
105,57 €
Predajca: PerfumTraders
1 055,70 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray Refillable



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
123,22 €
Predajca: PerfumTraders
616,10 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
122,34 €
Predajca: PerfumTraders
1 223,40 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,20 €
Predajca: PerfumTraders
521,00 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
824,00 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
90,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
720,40 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,69 €
Predajca: PerfumTraders
621,52 €/1l

Valentino - Valentino Uomo Born In Roma EDT 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
87,37 €
Predajca: PerfumTraders
873,70 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,89 €
Predajca: PerfumTraders
399,45 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Hermes Un Jardin sur la Lagune, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Magnólia, ľalia, Morský, Drevo



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(20)Počet hodnotení: 20
84,45 €
Predajca: PerfumTraders
844,50 €/1l

Dior Sauvage, Muži, 60 ml, Doplňovacia fľaša, Korenie, Bergamot, Citrón, Ambroxan, Drevo



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
87,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 453,33 €/1l