4,6



Na základe 14 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

Ďalšie informácie o reklame
Armani - Emporio She EDP 100ml748,70 €/1l
74,87 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Ďalšie informácie o reklame
Armani - Sí Intense EDP 100ml1 198,50 €/1l
119,85 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Widian Spray4 282,40 €/1l
214,12 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Armani (Giorgio Armani) Code Pour Homme parfémovaná voda pre mužov 60 ml
3 150,00 €/1l
189,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Giorgio Armani Parfumovaná voda Giorgio Armani Armani Code Eau de Parfum 125ml
868,00 €/1l
108,50 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
877,67 €/1l
78,99 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Dior Hypnotic Poison, Woda perfumowana, 100ml
910,00 €/1l
91,00 €
Predajca: Novada-Shop

Dior Sauvage Parfum parfém pro muže 100 ml
825,00 €/1l
82,50 €
Predajca: Novada-Shop

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

Yves Saint Laurent - Myslf EDP 100ml
1 059,50 €/1l
105,95 €
Predajca: PerfumTraders

Armani Stronger With You Intensely Pour Homme Edp Spray
1 338,00 €/1l
66,90 €
Predajca: PerfumTraders

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
1 000,00 €/1l
100,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal

Jean Paul Gaultier Le Male Elixir, Muži, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Tonka, Benzoin
988,80 €/1l
74,16 €
Predajca: PerfumTraders

Gisada Ambassador For Men, parfumovaná voda, 50 ml
1 744,80 €/1l
87,24 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Rabanne Lady Million Empire, Ženy, 50 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,..., 1 kusov
2 980,00 €/1l
149,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Armani Code Absolu Pour Femme Edp Spray
5 778,00 €/1l
288,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
GIORGIO ARMANI CODE PARFUM DOBÍJACÍ 75 ML ODPAROVAČ
Code Parfum, silná, ale citlivá vôňa pre mužov od Armaniho. Objavte intenzívnu stránku ikonickej vône Armani Code s Armani Code Parfum. Táto silná a zároveň citlivá pánska vôňa nanovo objavuje čuchový podpis pôvodnej vône s novým aromatickým aspektom. Armani Code Parfum si zachováva svoju drevitú, aromatickú a zmyselnú identitu a zhŕňa podstatu Armani Code. Tá je vyjadrená aromatickými vrchnými tónmi vône a silnými, mužnými základnými tónmi, pričom srdce je preniknuté zvýšenou citlivosťou. Skupina vôní: Drevitá, svieža a aromatická Vrchné tóny: Bergamot Green, Bergamot Heart Heart notes: Srdce: šalvia lekárska, kosatcová živica Základné tóny: Zažite parfém Armani Code: Parfém Armani Code sa otvára žiarivými vrchnými tónmi bergamotu zeleného a bergamotu srdcového, ktoré pochádzajú z Kalábrie v Taliansku. Zelený bergamot sa získava molekulárnou destiláciou, čo parfumérovi umožňuje starostlivo vybrať špecifický segment bergamotu. Výsledkom je svieži a zelený vrchný tón bergamotu s pretrvávajúcou sviežosťou. Rafinované srdce vône je poháňané spojením prírodných tónov kosatca a srdca šalvie klarisovej, ktorá pochádza z Provensálska. Silný základ vône, ktorý vychádza z dedičstva pôvodnej vône Armani Code, charakterizuje cédrové drevo a mohutná fazuľa tonka z Brazílie. Parfém Armani Code od Giorgio Armani je zvodná vôňa pre moderného muža, ktorý oceňuje silné a zároveň citlivé tóny. Trvalá udržateľnosť: Príroda je najčistejšou formou krásy a pre Giorgia Armaniho bola vždy zdrojom inšpirácie. Od použitia starostlivo vybraných materiálov až po kombináciu prírodných prvkov a nadčasového dizajnu, z tvorby Giorgia Armaniho vyžaruje jednoduchosť, sofistikovanosť a udržateľnosť. To sa premieta do troch kľúčových oblastí, ktoré prispievajú k nadčasovosti a udržateľnosti značky. Opätovne naplniteľné obaly vyrobené z recyklovaných a recyklovateľných materiálov vytvárajú dizajn šetrný k životnému prostrediu. Bojuje sa proti klimatickým zmenám a rieši sa nedostatok čistej vody. Všetky formáty parfémov Armani Code sú znovu naplniteľné, takže si ich môžete ponechať a znovu naplniť pomocou plniaceho balenia. Keď namiesto troch nových fľaštičiek s objemom 50 ml použijete jednu náplň s objemom 150 ml, ušetríte 38 % skla, 67 % kovu a 20 % plastu.
Armani Code Le Parfum Edp Spray
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Giorgio Armani Armani Code Pour Homme Perfumy, 75ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3614273604833
- Číslo od výrobcu
- LD342900
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Giorgio Armani Armani Code Pour Homme Perfumy, 75ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3614273604833
- Číslo od výrobcu
- LD342900
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum 50ml
1 636,00 €/1l
81,80 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani Si Eau de Parfum 30ml
2 078,33 €/1l
62,35 €
Predajca: PerfumTraders

Parfumovaná Voda Yves Saint Laurent Black Opium 30Ml
1 969,00 €/1l
59,07 €
Predajca: PerfumTraders

Prada Paradoxe Eau de Parfum 90ml
1 114,44 €/1l
100,30 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Giorgio Armani parfumovaná voda Giorgio Armani My Way Eau de Parfum 30ml
1 984,33 €/1l
59,53 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
1 116,11 €/1l
100,45 €
Predajca: PerfumTraders

Armani - Sí EDP 50ml
1 630,80 €/1l
81,54 €
Predajca: PerfumTraders

Armani Si Edp Spray 100ml
1 040,60 €/1l
104,06 €
Predajca: PerfumTraders

Dámsky parfum Giorgio Armani My Way Floral EDP 50 ml
1 737,20 €/1l
86,86 €
Predajca: PerfumTraders

Armani My Way Floral Edp Spray
1 161,56 €/1l
104,54 €
Predajca: BRASTYGroup

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
1 000,00 €/1l
100,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal

Yves Saint Laurent Extreme Volumising Mascara 01 Noir, 9 ml
4 264,44 €/1l
38,38 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent - La Nuit L`Homme EDT 100ml
998,60 €/1l
99,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Valentino Uomo Born In Roma Intense parfumovaná voda v spreji (50 ml)
1 563,80 €/1l
78,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Yves Saint Laurent Libre Le Parfum Perfumy, 50ml
1 823,80 €/1l
91,19 €
Predajca: PerfumTraders

Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 097,60 €/1l
109,76 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
877,67 €/1l
78,99 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Yves Saint Laurent Libre Pour Femme Woda perfumowana, 50ml
1 782,20 €/1l
89,11 €
Predajca: PerfumTraders

Prada - Luna Rossa Ocean EDP 100ml
809,90 €/1l
80,99 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
722,22 €/1l
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Yves Saint Laurent Y Pour Homme - Toaletná voda, 100ml
936,20 €/1l
93,62 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

Giorgio Armani Parfumovaná voda Acqua di Gio Profondo Eau de Parfum
706,15 €/1l
141,23 €
Predajca: BRASTYGroup

Yves Saint Laurent Libre Pour Femme EDP, 30 ml
2 196,00 €/1l
65,88 €
Predajca: PerfumTraders

Prada Luna Rossa Ocean Woda toaletowa, 50ml
1 341,60 €/1l
67,08 €
Predajca: PerfumTraders

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
651,20 €/1l
65,12 €
Predajca: Novada-Shop

MSV Protiplesňový sprchový záves - Antibakteriálny, umývateľný, vodotesný, s 12 krúžkami na sprchový záves - Polyester, "Svetlomodrý" 120x200cm
14,12 €/1m
16,95 €
Predajca: bath_ambiente24

Smirnoff Red Label Vodka Triple Distilled No. 21 | 37,5 % obj. | 0,7 l
24,91 €/1l
17,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Yves Saint Laurent Libre Le Parfum Perfumy, 90ml
1 347,67 €/1l
121,29 €
Predajca: PerfumTraders

Armani Si Passione Eclat Edp 100ml
882,40 €/1l
88,24 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
86% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
86%7% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
7%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%7% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
7%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Náplň do fľaše pre Armani Code
Objem 0,15 l
Parfém sa veľmi ľahko plní a pomer ceny a výkonu je preto naozaj skvelý. Aj vôňa plne spĺňa očakávania.
Hodnotenie z 27. júla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfumy
Objem 0,075 l
Je to parfum. Používa sa ako parfum. Príjemne vonia.
Hodnotenie z 12. februára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Mýto
Objem 0,05 l
Chladné
Hodnotenie z 26. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Objem 0,075 l
Hodnotenie z 10. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,075 l
Hodnotenie z 27. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,075 l
Hodnotenie z 3. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,075 l
Hodnotenie z 8. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Objem 0,15 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

MAISON ASRAR Vision Eau De Parfum 100 ml (unisex)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
49,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
498,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(73)Počet hodnotení: 73
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
339,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1497)Počet hodnotení: 1497
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l