5,0



Na základe 1 hodnotenia
Sebastian Shampoo Sebastian Seb Man Care The Multi-Tasker - umývanie vlasov, fúzov a tela
19,19 €
76,76 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Šampóny a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml76,00 €/1kg
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml19,00 €/1kg
19,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell Dualsenses Szampon do włosów i ciała dla mężczyzn, 1000ml19,50 €/1l
21,00 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Kevin Murphy Plumping.Wash zhusťujúci šampón 1000 ml79,70 €/1l
79,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Sebastian Professional Seb Man The Boss zahusťujúci šampón 1000 ml
73,61 €/1l
73,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Sebastian Professional Man The Boss Thickening Shampoo posilujúci šampón pre rednúce vlasy 250 ml
93,80 €/1l
23,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Šampón Seb Man The Multi-Tasker pre mužov 250 - Sebastian Professional
128,00 €/1l
32,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Sebastian šampón Sebastian Seb Man Care The Boss - zahusťujúci šampón
76,76 €/1l
19,19 €
Predajca: PerfumTraders

Sebastian Professional Drynamic+ suchý šampón 212 ml
95,42 €/1l
20,23 €
Predajca: PerfumTraders

Sebastian Professional Dark Oil Lightweight Shampoo vyživujúci šampón pre uhladenie a lesk vlasov 250 ml
423,80 €/1l
105,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Reuzel Daily Shampoo 350ml + Reuzel Daily Conditioner 350ml
28,57 €/1l
20,00 €
Predajca: MAGUHAAR

BALMAIN Signature Men's Line šampón na umývanie vlasov a tela 200 ml
233,75 €/1l
48,55 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
46,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Apis Beard Care Brodový šampón, 150ml
44,20 €/1l
8,29 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,63 €
Predajca: secocosmetics-com

Bandido Beard Shampoo Šampón na fúzy Beard Care Bez soli 250ml
163,08 €/1l
40,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Gliss Kur Ultimate Repair Szampon regenerujący do włosów mocno zniszczonych, 400 ml
22,35 €/1l
8,94 €
Predajca: MANADA

Seboradin Men Szampon do mycia włosów, 400 ml
43,70 €/1l
17,48 €
Predajca: MANADA

Biovax Szampon regenerujący do włosów słabych i wypadających 200ml
76,60 €/1l
15,32 €
Predajca: somnia24

Depot čistiaci šampón No. 501 Moisturizing & Clarifying Beard Shampoo 250 ml
50,60 €/1l
12,65 €
Predajca: BRASTYGroup

Kerastase Homme Genesis Daily Purifying Fortifying Shampoo 250ml
196,00 €/1l
49,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Lisap Top Care Ultimate K udržiavací šampón 250ml
64,84 €/1l
16,21 €
Predajca: Tersorte
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Tento multifunkčný čistiaci prostriedok bol vyvinutý na čistenie vlasov, brady a tela. Vhodný pre všetky typy vlasov. S výťažkom z guarany a povzbudzujúcou vôňou bergamotu a ružového korenia pre živú sviežosť.
Zloženie
Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Citric Acid, Parfum/Fragrance, Panthenol, Sodium Benzoate, Sodium Citrate, Glycerin, Salicylic Acid, Hydroxypropyl Methylcellulose, Tetrasodium EDTA, Propylénglykol, metylparabén, alantoín, kofeín, hydroxid sodný, hexylcinnamal, linalool, kumarín, limonén, extrakt zo semien Paullinia Cupana, šťava z listov Aloe Barbadensis, pomaranč 4 (CI 15510), modrá 1 (CI 42090), BHT, propylparabén, sorban draselný, siričitan sodný
Sebastian Professional Multi-Tasker 3v1 šampón na vlasy, bradu a telo
Tento multifunkčný čistiaci prípravok bol vyvinutý na čistenie vlasov, brady a tela.
Vhodný pre všetky typy vlasov.
S výťažkom z guarany a povzbudzujúcou vôňou bergamotu a ružového korenia pre živú sviežosť.
Použitie Sebastian Professional The Multi-Tasker 3In1 Shampoo 250 mlNaneste malé množstvo a napenite na vlhké vlasy, bradu a telo. Dobre opláchnite.
SEB MAN The Multitasker 3v1 250ml umývanie vlasov, brady a tela
multifunkčný prípravok 3 v 1 na vlasy, bradu a telo
SEB MAN Šampón 3 v 1 250ml
- Hmotnosť
- 260 g
- Objem
- 250 ml
- Zloženie
- Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Citric Acid, Parfum/Fragrance, Panthenol, Sodium Benzoate, Sodium Citrate, Glycerin, Salicylic Acid, Hydroxypropyl Methylcellulose, Tetrasodium EDTA, P
- Výrobca
- Sebastian Professional
- EAN kód
- 4064666302164
- Číslo od výrobcu
- 12218
- Hmotnosť
- 260 g
- Objem
- 250 ml
- Zloženie
- Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Citric Acid, Parfum/Fragrance, Panthenol, Sodium Benzoate, Sodium Citrate, Glycerin, Salicylic Acid, Hydroxypropyl Methylcellulose, Tetrasodium EDTA, P
- Výrobca
- Sebastian Professional
- EAN kód
- 4064666302164
- Číslo od výrobcu
- 12218
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Sebastian Professional Hydre Hydratačný kondicionér 250 ml
92,92 €/1l
23,23 €
Predajca: PerfumTraders

Sebastian Professional Seb Man The Boss zahusťujúci šampón 1000 ml
73,61 €/1l
73,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Sebastian Professional Man The Boss Thickening Shampoo posilujúci šampón pre rednúce vlasy 250 ml
93,80 €/1l
23,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Sebastian Professional Seb Man The Hero Re - spracovateľný gél 75 ml
377,07 €/1l
28,28 €
Predajca: PerfumTraders

Sebastian šampón Sebastian Seb Man Care The Boss - zahusťujúci šampón
76,76 €/1l
19,19 €
Predajca: PerfumTraders

Sebastian Professional Seb Man The Multi - Tasker 3 in 1 50 ml
222,20 €/1l
11,11 €
Predajca: PerfumTraders

Sebastian Paste Sebastian Seb Man Styling The Sculptor - Matný íl
309,73 €/1l
23,23 €
Predajca: PerfumTraders

Sebastian Professional Dark Oil Lightweight Shampoo vyživujúci šampón pre uhladenie a lesk vlasov 250 ml
423,80 €/1l
105,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Sebastian Professional Hydre šampón 250 ml
350,40 €/1l
87,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Alpecin C1 Čierny šampón 250ml
28,24 €/1l
7,06 €
Predajca: AbisZ-Markt

Šampón na hnedé vlasy Softto+Plus, pokrýva biele a šedivé vlasy
71,14 €/1l
24,90 €
Predajca: mk-tronic

Wella Professionals SP Balance Scalp Shampoo šampón pre citlivú pokožku hlavy 1000 ml
23,28 €/1l
23,28 €
Predajca: Glamperfeu

Davines Energizing Shampoo, 250 ml, Šampón, Ženy, Riedke vlasy, Hydratačný, Lesk, Fľaša
160,04 €/1l
40,01 €
Predajca: Katomix

Sebastian Professional Penetraitt šampón 250 ml
87,52 €/1l
21,88 €
Predajca: NutraBestBG

Sebastian Professional Drynamic+ suchý šampón 212 ml
95,42 €/1l
20,23 €
Predajca: PerfumTraders

Wella Professionals System Professional LuxeOil Keratin Protect Shampoo, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Unisex, Všetky typy vlasy, Jemné vlasy, Výživa, Ochrana
23,88 €/1l
23,88 €
Predajca: Zeitburg

Sebastian Professional Twisted Shampoo 250 ml
90,60 €/1l
22,65 €
Predajca: NutraBestBG

K18 Peptide Prep pH Maintenance Szampon utrzymujący pH, 250ml
517 962,98 €/1kg
139,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Professionals Ultimate Repair Shampoo Šampón na poškodené vlasy 1000 ml
42,32 €/1l
42,32 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

L´Oréal Professionnel Curl Expression Professional Shampoo Intense Moisturizing Cleasing Cream System šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1500 ml
47,51 €/1l
71,27 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Reuzel Beard Wash Clean & Fresh šampón na fúzy 200 ml
64,95 €/1l
12,99 €
Predajca: BeautyDepotGroup

L'Oreal Paris MEN EXPERT BARBER CLUB Šampón na fúzy 200 ml
94,50 €/1l
18,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Integrity Vyživujúci šampón pre všetky typy vlasov 300ml
32 450,00 €/1kg
12,98 €
Predajca: Tersorte

Kerastase Densifique Bain Densité, Szampon do włosów tracących gęstość, 250ml
167,00 €/1l
41,75 €
Predajca: NutraBestBG

Lakmé Teknia Color Refresh Violet Lavender Šampón na vlasy s fialovými odtieňmi 300 ml
44,67 €/1l
13,40 €
Predajca: MANADA

Lakmé K.Therapy Bio Argan Hydrating Shampoo vyživujúci šampón na hydratáciu vlasov 1000 ml
27,57 €/1l
27,57 €
Predajca: Tersorte

Lakme K.Therapy Bioargan Hydratačný šampón 300 ml
40,80 €/1l
12,24 €
Predajca: Tersorte

L'Oréal Šampón L'Oréal Professionnel Serioxyl Advanced Purifier & Bodifier Shampoo 500ml
65,84 €/1l
32,92 €
Predajca: Parfumtoi

Revlon Uniq One 10v1 Šampón 490ml - Multifunkčný Šampón pre Vlasy Všetko v Jednom, Výživa, Hydratácia, Ochrana, Bez zaťaženia.
36,82 €/1l
18,04 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 16. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 1 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Loreal Absolut Repair šampón 300ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair kondicionér 200ml NOVINKA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,00 €
Predajca: MAGUHAAR
56,00 €/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
26,25 €
Predajca: MAGUHAAR
105,00 €/1l

Sulsena Anti-Ľupinový Šampón, 150ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
10,49 €
Predajca: EDANTI
61 705,88 €/1kg

Šampón-pasta na vlasy proti lupinám Sulsena Anti-Dandruff, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
8,11 €
Predajca: EDANTI
90 111,11 €/1kg

Vichy Dercos Szampon wzmacniający 400ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
25,25 €
Predajca: PerfumTraders
56 111,11 €/1kg

Šampón As I Am Curl Clarity 237ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,99 €
Predajca: medpak_shop
50,59 €/1l

TRESemme Moisture Rich Shampoo, 828 ml, Šampón, Ženy, Hydratačný, Vitamin E, - Coat hair with a liberal amount of shampoo - Gently massage the scalp and roots with fingertips...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
11,99 €
Predajca: Lemonbite
14,48 €/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
41,75 €
Predajca: MAGUHAAR
154 629,64 €/1kg

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampón, Unisex, Normálne vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Liečba



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
26,00 €
Predajca: MAGUHAAR
26,00 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal Detox Professional Shampoo Anti-metal Cleasing Cream čistiaci šampón pre lesk a ochranu farbených vlasov 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR
25,33 €/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
23,00 €
Predajca: MAGUHAAR
23,00 €/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampón 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
33,25 €
Predajca: MAGUHAAR
22,17 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(50)Počet hodnotení: 50
32,50 €
Predajca: MAGUHAAR
21,67 €/1l

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo vyživujúci šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, Hair Shampoo, 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
31,50 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,50 €
Predajca: MAGUHAAR
20,33 €/1l

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
19,00 €
Predajca: MAGUHAAR
19,00 €/1kg

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Šampón, Neprofesionálne, Ženy, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
24,25 €/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampón pre suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l