Farba:

Biela

Mini fototlačiareň Canon Zoemini 2

102,13 €

plus 3,99 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

št 1. októbra

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Naše najlepšieponuky
Multifunkčné tlačiarne a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Canon Maxify GX7140
Canon Maxify GX7140
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
578,89 €
Predajca: TisknuLevneCZ
Obrázok produktu pre Lexmark C2326 Farebný 600 x 600 DPI A4 WLAN
Lexmark C2326 Farebný 600 x 600 DPI A4 WLAN
717,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Canon – 5621C001 – laserová tlačiareň – i-SENSYS MF275dw
Canon – 5621C001 – laserová tlačiareň – i-SENSYS MF275dw
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
338,85 €
Predajca: TisknuLevneCZ
Obrázok produktu pre Canon i-SENSYS MF3010, Laser, Čiernobiela tlač, 1200 x 600 DPI, Čiernobiele kopírovanie, A4, Čierna
Canon i-SENSYS MF3010, Laser, Čiernobiela tlač, 1200 x 600 DPI, Čiernobiele kopírovanie, A4, Čierna
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
330,57 €
Predajca: TisknuLevneCZ
Obrázok produktu pre Prenosná tlačiareň fotografií Xiaomi Mi
Prenosná tlačiareň fotografií Xiaomi Mi
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 60
238,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
Obrázok produktu pre Canon Zoemini 2 Pearl White + balenie 30 papierov
Canon Zoemini 2 Pearl White + balenie 30 papierov
111,41 €
Predajca: TisknuLevneCZ
Obrázok produktu pre Fotoprinter HP Sprocket Ružový 2x3
Fotoprinter HP Sprocket Ružový 2x3
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
125,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Canon SELPHY 4108C003, Sublimačná, 287 x 287 DPI, Bezokrajová tlač, Wi-Fi, Biela
Canon SELPHY 4108C003, Sublimačná, 287 x 287 DPI, Bezokrajová tlač, Wi-Fi, Biela
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
651,36 €
-501,36 €
150,00 €
Predajca: Weinzierl_Warenhandel
Obrázok produktu pre Canon SELPHY 4107C003, Sublimačná, 287 x 287 DPI, Bezokrajová tlač, Wi-Fi, Čierna
Canon SELPHY 4107C003, Sublimačná, 287 x 287 DPI, Bezokrajová tlač, Wi-Fi, Čierna
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
689,74 €
Predajca: Technology-Germany
Obrázok produktu pre Kodak D460Y, Sublimačná, 4" x 6" (10x15 cm), Bezokrajová tlač, Wi-Fi, Priama tlač, Biela
Kodak D460Y, Sublimačná, 4" x 6" (10x15 cm), Bezokrajová tlač, Wi-Fi, Priama tlač, Biela
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
179,86 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH
Obrázok produktu pre AgfaPhoto Realipix Mini P. 2, ZINK (nulový atrament), 2" x 3" (5x7.6 cm), Bluetooth, Biela
AgfaPhoto Realipix Mini P. 2, ZINK (nulový atrament), 2" x 3" (5x7.6 cm), Bluetooth, Biela
120,94 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Canon SELPHY CP1300, Sublimačná, 300 x 300 DPI, Bezokrajová tlač, Wi-Fi, Priama tlač, Ružová
Canon SELPHY CP1300, Sublimačná, 300 x 300 DPI, Bezokrajová tlač, Wi-Fi, Priama tlač, Ružová
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 4
738,45 €
Predajca: Technology-Germany
Obrázok produktu pre Fujifilm instax Link WIDE, 318 x 318 DPI, Bluetooth, Biela
Fujifilm instax Link WIDE, 318 x 318 DPI, Bluetooth, Biela
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
133,25 €
4% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: Preptique
Obrázok produktu pre Kodak Mini 3 Retro, 76 x 76 mm, Čierna, 8 listy, Micro-USB, 1250 mAh, 2,5 h
Kodak Mini 3 Retro, 76 x 76 mm, Čierna, 8 listy, Micro-USB, 1250 mAh, 2,5 h
190,64 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Fujifilm instax Mini Link2 EX D Soft Pink
Fujifilm instax Mini Link2 EX D Soft Pink
194,82 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Canon 5074C006 Canon PIXMA TR4750i 4 in 1 Tintenstrahl-Multifunktionsdrucker schwarz
Canon 5074C006 Canon PIXMA TR4750i 4 in 1 Tintenstrahl-Multifunktionsdrucker schwarz
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 161
148,56 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Canon – 5805C006AB – atramentová tlačiareň – PIXMA G3570
Canon – 5805C006AB – atramentová tlačiareň – PIXMA G3570
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 12
260,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Ricoh Im C3500 (418305)
Ricoh Im C3500 (418305)
7 957,30 €
Predajca: Technology-Germany
Obrázok produktu pre Canon  5160C010
Canon 5160C010
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 16
617,26 €
Predajca: evomag
Obrázok produktu pre Canon MAXIFY MB 2155
Canon MAXIFY MB 2155
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
774,67 €
Predajca: Technology-Germany

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Canon Zoemini 2 je dobíjacia fototlačiareň, ktorá je vždy s vami, keď ju potrebujete. Nepoužíva atrament a je taká malá, že sa vám zmestí do vrecka. Fotografujte a prispôsobujte fotografie na svojom mobilnom zariadení a potom v okamihu získajte samolepiace výtlačky, ktoré môžete zdieľať s priateľmi a rodinou.


Podrobné špecifikácie

technológia tlače

rýchlosť tlače: Približne 50 sekúnd (motor so systémom Start & Stop, pri izbovej teplote 25 °C)

rozlíšenie tlače: 313 × 500 dpi

tlač bez okrajov: ÁNO

pripojenie: Bluetooth® 5.0

uSB typu C (nabíjanie)

automatický snímač papiera: ÁNO (na detekciu papiera / detekciu krytu papiera)

batéria: Vstavaná dobíjateľná lítium-polymérová batéria, 500 mAh (podpora nabíjania 0 V)

výdrž batérie: priemerne 20 listov fotografického papiera (TBC)

automatické vypnutie: ÁNO (3 min / 5 min / 10 min) (nastavenie v aplikácii)

tlačidlo resetovania: ÁNO

rýchlosť nabíjania:

približne 50 minút (z 0 % do plného nabitia)

približne 36 minút (z 0 % na 80 %)

približne 20 minút (z 0 % na 50 %)

poznámka: Jeho vysoká rýchlosť nabíjania si vyžaduje adaptéry USB podporujúce QC, PD alebo 5 V pri 2,4 A v podmienkach pri 10 °C - 40 °C. V prípade iných adaptérov USB, napríklad 5V pri 1,5A alebo nižších, nemusia podporovať funkciu rýchleho nabíjania.

displej

ovládací panel: 1. Tlačidlo napájania

podporované typy médií: fotografický papier Canon ZINK®, predrezaná nálepka Canon ZINK®

maximálna veľkosť papiera: 2,0 × 3,0

až 10 listov fotografického papiera Canon ZINK® + 1 list papiera Smartsheet®

farba tela: zlatoružová a biela / biela a strieborná / tmavomodrá a biela

rozmery tela (š × v × h): 120 × 84 × 21,5 mm

hmotnosť: 177 g

odporúčaná prevádzková teplota, teplota nabíjania a skladovania (?): 15-32 °C

odporúčaná prevádzková vlhkosť (RH): 40-55 % RH

prevádzková teplota (?): 5-40 °C (41-104 °F)

prevádzková vlhkosť (RH): <70 % RH

Indikátory

dolný LED indikátor (nabíjanie)

zadný LED indikátor (nabíjanie)

červená: nabíjanie

zelená: nabíjanie je ukončené

bliká na zeleno: spustenie zariadenia

červená/zelená slučka: porucha nabíjania

horná LED dióda (stav)

predná LED dióda (stav)

svieti bielo: zariadenie je zapnuté a v pohotovostnom režime

bliká bielo: spustenie zariadenia/pohotovostný režim bez pripojenia Bluetooth

biela s efektom dýchania: príprava tlače/aktualizácia firmvéru

svieti červeno: Teplota zariadenia je príliš vysoká

bliká na červeno: Otvorený kryt / chyba tlačiarne / žiadny papier / zaseknutý papier

červená/biela slučka: slabá batéria

bliká modro: iný ako Canon Smartsheet

svieti azúrovo: Teplota zariadenia je príliš nízka

azúrová s efektom dýchania: chladenie tlačovej hlavy


žltá/fialová/azúrová/biela slučka s efektom dýchania: prebieha spracovanie Smartsheet / tlač tlačiarne (predvolené nastavenie)


Informácie o fotografickom papieri Zink


fotografický papier Canon ZINK®: Fotografický papier Canon ZINK® (10 listov)

veľkosť fotografického papiera 2 × 3 / odlupovací chrbát

predrezané samolepky Canon ZINK® (10 listov v balení) - (iba sada)

veľkosť fotopapiera 2 × 3 / veľkosť samolepky 1,3 / zadná strana na odlepenie

podmienky skladovania: Teplota: 0 - 25 °C, vlhkosť: 40 - 55 % relatívnej vlhkosti

puzdro: Sada B: puzdro na tlačiareň × 1



Canon Zoemini 2 okamžitá tlačiareň biela

(80155777)


Tlačte fotografie kedykoľvek a kdekoľvek s vreckovou tlačiarňou Canon Zoemini 2.

Táto kompaktná prenosná fototlačiareň premení fotografie zo smartfónu na výtlačky odolné voči roztrhnutiu a vode, ktoré môžete zdieľať a lepiť.

Personalizujte osobné predmety a buďte kreatívni prispôsobením fotografií pomocou aplikácie Canon Mini Print. Technológia Bluetooth® a technológia ZINK™ bez atramentu zjednodušujú celý proces a rýchle nabíjanie cez USB-C trvá len 50 minút.




Vychutnajte si svoje obľúbené fotografie kdekoľvek so samolepiacimi výtlačkami s rozmermi 5 × 7,6 cm vytlačenými na zariadení Canon Zoemini 2. Teraz je lepenie fotografií a vytváranie albumov jednoduché.



Buďte kreatívni vďaka funkcii obkladania, ktorá umožňuje vytvárať výrazné plagáty zo 4 alebo 9 výtlačkov. Navyše môžete skladať koláže zobrazujúce špeciálne udalosti vo vašom živote.



Vreckové rozmery - Tlačte aj mimo domova vďaka malému a ľahkému dizajnu, ako aj zabudovanej batérii s podporou rýchleho nabíjania cez USB-C.




Technológia ZINK™ umožňuje jednoduchú tlač bez atramentu na recyklovateľný papier. Žiadny neporiadok a navyše žiadne zložité výmeny alebo likvidácia starých kaziet.



Technické špecifikácie:

  • Technológia tlače - ZINK®
  • Podporovaný typ média - fotografický papier Canon ZINK®, hotová nálepka Canon ZINK®
  • Maximálna veľkosť papiera - 2,0 × 3,0
  • Kapacita papiera (listy) - Max. 10 listov fotografického papiera Canon ZINK® + 1 list SmartSheet®
  • Rýchlosť tlače - Približne 50 sekúnd (spustenie a zastavenie motora, pri izbovej teplote 25 °C)
  • Rozlíšenie tlače - 313 × 500 dpi
  • Tlač bez okrajov - ÁNO
  • Pripojenie - Bluetooth® 5.0; USB typu C (nabíjanie)
  • Automatický snímač papiera - ÁNO (detekcia papiera / detekcia krytu papiera)
  • Batéria - vstavaná dobíjateľná lítium-polymérová batéria, 500 mAh (podpora nabíjania 0 V)
  • Výdrž batérie - Priemerne 20 fotografických papierov (treba potvrdiť)
  • Automatické vypnutie - ÁNO (3 min / 5 min / 10 min; nastavenie v aplikácii)
  • Tlačidlo resetovania - ÁNO
  • Rozmery tela (š × v × d) - 120 × 84 × 21,5 mm
  • Hmotnosť - 177 g

Obsah balenia:

  • Fototlačiareň Canon Zoemini 2, biela
  • Fotopapier ZINK™ (10 listov) a 1 list SMART SHEET
  • Kábel USB
  • Rýchly úvod
  • Bezpečnostný list
  • Záručný list EWS


Canon Zoemini 2 biela/strieborná fototlačiareň

Ponorte sa do sveta mobilnej fotografie s fototlačiarňou CANON Zoemini 2 v štýlovej bielo-striebornej farbe. Táto kompaktná fototlačiareň je nielen estetickou ozdobou, ale aj praktickým spoločníkom na cesty. Vďaka inovatívnej technológii ZINK™ môžete získať vysokokvalitné fotografie vo formáte 5,0 x 7,6 cm priamo z tlačiarne bez použitia atramentu. Priložený papier na samolepky vám umožní nielen zachytiť vaše spomienky, ale ich aj kreatívne prispôsobiť a kdekoľvek nalepiť. Aplikácia Canon Mini Print poskytuje bezproblémové prepojenie medzi smartfónom a fototlačiarňou Zoemini 2. Pomocou rozhrania Bluetooth 5.0 môžete tlačiť svoje obľúbené fotografie priamo zo smartfónu a premeniť svoje okamihy na hmatateľné spomienky. Integrovaná batéria zaisťuje maximálnu mobilitu a nabíjanie cez USB-C umožňuje pohodlné a rýchle nabíjanie. Či už ste na večierku, vonku alebo len doma, Zoemini 2 je vždy pripravená zachytiť vaše výnimočné okamihy. Fototlačiareň CANON Zoemini 2 vám poskytuje slobodu a flexibilitu pri tlači fotografií kdekoľvek a kedykoľvek. Bez atramentu, ale s množstvom štýlu a kreativity je táto fototlačiareň ideálnym riešením, ako oživiť svoje spomienky.

Vlastnosti produktu: - Vložka na fotenie fotografií je vhodná na fotenie fotografií, ktoré sú súčasťou fotografie:

  • Štýlová fototlačiareň CANON Zoemini 2 v bielej/striebornej farbe
  • Technológia ZINK™ umožňuje tlač bez atramentu
  • nálepkový papier s rozmermi 5,0 x 7,6 cm na kreatívne fotografické aplikácie
  • Aplikácia Canon Mini Print na bezproblémové prepojenie so smartfónom
  • Bluetooth 5.0 na bezdrôtovú tlač fotografií
  • Integrovaná batéria pre maximálnu mobilitu
  • Možnosť nabíjania cez pohodlný port USB-C
  • Kompaktné rozmery na jednoduché prenášanie a používanie na cestách

Funkcie
Technológia a metódy tlačeZINKTM priamo zo smartfónu
Rozlíšenie tlače313 x 512 dpi
Rýchlosť tlačePribližne 50 sek.
Oblasť a typ tlačeBez okrajov 76 x 51 mm (nálepka)
DisplejZadná LED (nabíjanie) Predná viacfarebná LED (stav)
PripojenieBluetooth 5.0 USB typu C (nabíjanie)
RozhranieAplikácia Canon Mini Print
Rozmery (d x š x v)Približne 120 x 84 x 21,5 mm
Dosah batérieIntegrovaná batéria, 20 listov na jedno nabitie (približne)
Farba krytuNámornícka modrá/ ružovo zlatá/ biela
HmotnosťPribližne 177 g


S minitlačiarňou Canon Zoemini 2 môžete svoje snímky tlačiť kedykoľvek a kdekoľvek. Táto kompaktná a ľahká mobilná fototlačiareň premení vaše zábery zo smartfónu na fotonálepky odolné voči roztrhnutiu a vode, ktoré môžete zdieľať s ostatnými. Pomocou aplikácie Canon Mini Print môžete svoje fotografie pred tlačou prispôsobiť a kreatívne s nimi pracovať. Technológia Bluetooth® a tlač bez atramentu ZINK™ uľahčujú používanie. A batéria sa dobije len za 50 minút prostredníctvom USB-C.

Bavte sa zdieľaním obľúbených fotografií, nech ste kdekoľvek, s fotografickými nálepkami Canon Zoemini 2 s rozmermi 5 x 7,6 cm, ktoré sú ideálne aj na nalepovanie a scrapbooking.

Pomocou aplikácie Canon Mini Print, ktorú si môžete bezplatne stiahnuť pre zariadenia so systémami iOS a Android, si fotografie rýchlo prispôsobíte pomocou textu, rámčekov, filtrov a oveľa viac.

Vďaka rýchlemu, jednoduchému a spoľahlivému pripojeniu Bluetooth® 5.0 môžete ľahko tlačiť priamo z mobilného zariadenia - nie sú potrebné žiadne káble.

Vďaka ideálnej vreckovej veľkosti, nízkej hmotnosti a zabudovanej batérii s rýchlym nabíjaním cez USB-C môžete tlačiť na cestách.

Buďte kreatívni a využite funkciu dlaždíc - vytvorte pútavý plagát zo 4 alebo 9 jednotlivých výtlačkov alebo spojte svoje obľúbené momentky do koláže.

Technológia tlače ZINK™ umožňuje jednoduchú tlač bez atramentu na recyklovateľný fotografický papier - žiadny neporiadok, žiadne zložité výmeny a potreba likvidácie prázdnych kaziet



Vrecková, batériová a úplne bez atramentu ? ideálna bezdrôtová tlačiareň, ktorá kedykoľvek a kdekoľvek oživí fotografie zo smartfónu. Právne informácie Nové produkty od špecializovaných predajcov, faktúry vrátane DPH, pripravené na odoslanie do Packstation



Krátke informácie: Canon Zoemini 2 - tlačiareň - farebná - zinok - 50,8 x 76,2 mm - 313 x 500 dpi - až 0,83 min/strana (monochromatická)/až 0,83 min/strana (farebná) - kapacita: 10 listov - Bluetooth 5.0 - biela Skupina Tlačiarne Výrobca Canon Art. Č. 5452C004 Model Zoemini 2 EAN/UPC 4549292194197 Popis produktu: Canon Zoemini 2 - tlačiareň - farebná - zinok Typ tlačiarne Kompaktná fototlačiareň - zinok - farebná Formát Prenosná Hmotnosť 177 g Max. Veľkosť média 50,8 x 76,2 mm Max. Veľkosť média (prispôsobená) 50,8 mm x 76,2 mm Rýchlosť tlače Až 0,83 min/strana - fotografia Max. Rozlíšenie (čiernobielo) 313 x 500 dpi Max. Rozlíšenie (farebné) 313 x 500 dpi Max. Trieda rozlíšenia (čiernobielo) 313 x 500 dpi Max. trieda rozlíšenia (farebne) 313 x 500 dpi Trieda rozlíšenia (farebné) 313 x 500 dpi Rozhranie Bluetooth 5.0 Typ média Fotopapier, Fotolepky Celková kapacita média 10 listov Funkcie tlačiarne Automatická detekcia papiera, automatický snímač papiera Batéria Lítium-polymér V balení č. 1 Systémové požiadavky Android 6.0 (Marshmallow) alebo novší, Apple iOS 12 alebo novší Farba biela Rozmery (šírka x hĺbka x výška) 8,4 cm x 12 cm x 2,15 cm Všeobecné informácie o produkte Typ tlačiarne Kompaktná fototlačiareň - Zinok - Farba Farba biela Rýchlosť tlače Až 0,83 min/strana - Foto Technológia pripojenia Bezdrôtové rozhranie Bluetooth 5.0 Max. Rozlíšenie (čiernobielo) 313 x 500 dpi Max. Rozlíšenie (farebné) 313 x 500 dpi Max. Trieda rozlíšenia (čb) 313 x 500 dpi Max. trieda rozlíšenia (farebná) 313 x 500 dpi Trieda rozlíšenia (farebné) 313 x 500 dpi Funkcie tlačiarne Automatická detekcia papiera, automatický snímač papiera Manipulácia s médiami Typ média Fotografický papier, fotografické nálepky Max. veľkosť média 50,8 x 76,5 x 76,5 cm Veľkosť média 50,8 x 76,2 mm Max. veľkosť média (prispôsobená) 50,8 x 76,2 mm Veľkosť média (prispôsobené) 50,8 x 76,2 mm Veľkosti médií 50,8 x 76,2 mm Celková kapacita médií 10 listov Vstupný zásobník médií: - 10 listov - 50,8 x 76.2 mm Rôzne Dodávané káble USB kábel Dodávané médiá Canon Zink Photo Paper (10 listov Photo Paper a 1 SMART SHEET), Smart Sheet Typ batérie Lithium-Polymer Dodávané 1 Kapacita 500 mAh Prevádzkový čas (až) 20 strán Požiadavky na softvér/systém Požadovaný operačný systém Android 6.0 (Marshmallow) alebo novšia verzia, Apple iOS 12 alebo novšia verzia Podmienky prostredia Min. prevádzková teplota 15 °C Max. prevádzková teplota 32 °C Prípustná vlhkosť Max. prevádzková teplota 32 °C Prípustná vlhkosť počas prevádzky 40 - 50 % relatívnej vlhkosti vzduchu Rozmery a hmotnosť Šírka 8,4 cm Hĺbka 12 cm Výška 2,15 cm Hmotnosť 177 g
Výrobca
Bluetooth
Áno
Rozhrania
1x USB-C
Pripojiteľné k wi‑fi sieti
Nie
Farba
Biela
DPI
313
Šírka
12 cm
Hmotnosť
0.18 kg
Výstup z tlačiarne
Farebná
Technológia tlače
Termo
Číslo od výrobcu
5452C004
EAN kód
4549292194197

Výrobca
Bluetooth
Áno
Rozhrania
1x USB-C
Pripojiteľné k wi‑fi sieti
Nie
Farba
Biela
DPI
313
Šírka
12 cm
Hmotnosť
0.18 kg
Výstup z tlačiarne
Farebná
Technológia tlače
Termo
Číslo od výrobcu
5452C004
EAN kód
4549292194197
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Canon 3215C002, 5x7.6 cm, 2x3", Biela, 50 listy
Canon 3215C002, 5x7.6 cm, 2x3", Biela, 50 listy
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
32,11 €
Predajca: TisknuLevneCZ
Obrázok produktu pre Canon 3214C002, 5x7.6 cm, 2x3", 20 listy, Canon Zoemini, Box
Canon 3214C002, 5x7.6 cm, 2x3", 20 listy, Canon Zoemini, Box
20,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Prenosná tlačiareň fotografií Xiaomi Mi
Prenosná tlačiareň fotografií Xiaomi Mi
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 60
238,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
Obrázok produktu pre Xiaomi Mi Portable Photo Printer 2 Gen - tlačiareň samolepiek ZINK bez atramentu
Xiaomi Mi Portable Photo Printer 2 Gen - tlačiareň samolepiek ZINK bez atramentu
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 5
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Delgeo
Obrázok produktu pre Xiaomi Mi Prenosná tlačiareň fotografií – Papier
Xiaomi Mi Prenosná tlačiareň fotografií – Papier
149,91 €/1m
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 56
16,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Auronix
Obrázok produktu pre Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 170
118,69 €
-2,40 €
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Obrázok produktu pre relaxdays 10028853_59 relaxdays Futterstation Hunde/Katzen   braun 44,5 x 14,0 x 5,5 cm
relaxdays 10028853_59 relaxdays Futterstation Hunde/Katzen braun 44,5 x 14,0 x 5,5 cm
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 32
24,98 €
Predajca: dekoraciedobytu
Obrázok produktu pre Pegasus Stand Land Vollpfosten, Stolová hra, Stratégie, 12 rok / roky, Rodinná hra
Pegasus Stand Land Vollpfosten, Stolová hra, Stratégie, 12 rok / roky, Rodinná hra
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 18
25,21 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Reisenthel loopshopper L, Plátená taška, Viacfarebný, Vzor, 25 L, 460 mm, 250 mm
Reisenthel loopshopper L, Plátená taška, Viacfarebný, Vzor, 25 L, 460 mm, 250 mm
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 77
55,34 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Babynest kokon novorodenec 90 x 50 cm - ručne robené plyšové hniezdo hniezdočko z bavlnených hviezdičiek sivo-biele
Babynest kokon novorodenec 90 x 50 cm - ručne robené plyšové hniezdo hniezdočko z bavlnených hviezdičiek sivo-biele
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 93
47,99 €
Predajca: Amazinggirl
Obrázok produktu pre Vibračný trenažér Gymtek® s vibračnou doskou - do 180 kg - 5 tréningových programov, 99 úrovní - 2 rozširujúce pásy - Bluetooth, diaľkové ovládanie, LCD displej, reproduktor
Vibračný trenažér Gymtek® s vibračnou doskou - do 180 kg - 5 tréningových programov, 99 úrovní - 2 rozširujúce pásy - Bluetooth, diaľkové ovládanie, LCD displej, reproduktor
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 153
99,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Nodium-Group
Obrázok produktu pre LED stojacia lampa Grundig - Stojacia lampa 140 cm - Stmievateľné RGBW a biele svetlo - Vrátane diaľkového ovládania a hudobného senzora
LED stojacia lampa Grundig - Stojacia lampa 140 cm - Stmievateľné RGBW a biele svetlo - Vrátane diaľkového ovládania a hudobného senzora
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 102
30,39 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo
Obrázok produktu pre Elektrické polohovateľné TV kreslo COMHOMA s masážnou funkciou, LED svetlami, diaľkovým ovládaním, úložnou taškou, 2 držiakmi na poháre.
Elektrické polohovateľné TV kreslo COMHOMA s masážnou funkciou, LED svetlami, diaľkovým ovládaním, úložnou taškou, 2 držiakmi na poháre.
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 59
399,99 €
Doprava zdarma
Predajca: GTPLAYER
Obrázok produktu pre Rozkladacie kreslo s opierkou nastaviteľnou v 5 stupňoch, rozkladacia pohovka s podrúčkami a vankúšmi (modrá)
Rozkladacie kreslo s opierkou nastaviteľnou v 5 stupňoch, rozkladacia pohovka s podrúčkami a vankúšmi (modrá)
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 9
104,99 €
Doprava zdarma
Predajca: GIANTEX
Obrázok produktu pre Clatronic DR 3653, Prenosný parný čistič, 0,25 L, Čierna, Žltá, 5 m, 1050 W, 220-240 V
Clatronic DR 3653, Prenosný parný čistič, 0,25 L, Čierna, Žltá, 5 m, 1050 W, 220-240 V
199,52 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 117
49,88 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH
Obrázok produktu pre Sony PlayStation Portal Remote Player, Vzdialený ovládač, PlayStation 5, 337 mm, 95 mm, 150 mm, 540 g
Sony PlayStation Portal Remote Player, Vzdialený ovládač, PlayStation 5, 337 mm, 95 mm, 150 mm, 540 g
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 78
289,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre PETEX 43930012 Lekárska taška Obsah podľa DIN 13164, červená
PETEX 43930012 Lekárska taška Obsah podľa DIN 13164, červená
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 260
26,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 36
20,30 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Inteligentné kŕmidlo pre mačky 6 porcií Catit Pixi
Inteligentné kŕmidlo pre mačky 6 porcií Catit Pixi
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
106,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre VIESTA® powerbanka 10 000 mAh Čierna rýchle nabíjanie 22,5 W PD 20W bezdrôtové 15W USB-C vstup výstup USB-A Lightning magnetická
VIESTA® powerbanka 10 000 mAh Čierna rýchle nabíjanie 22,5 W PD 20W bezdrôtové 15W USB-C vstup výstup USB-A Lightning magnetická
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 28
25,90 €
-3%
24,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Umbrella
Obrázok produktu pre Lampa kruhová Maclean Energy MCE610, autodeklátor bluetooth, 10 svetelných bodov, vrátane 1,1 m
Lampa kruhová Maclean Energy MCE610, autodeklátor bluetooth, 10 svetelných bodov, vrátane 1,1 m
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 33
30,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Nintendo Ring Fit Adventure, Nintendo Switch, E10 + (starší 10 rokov)
Nintendo Ring Fit Adventure, Nintendo Switch, E10 + (starší 10 rokov)
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 188
73,06 €
Predajca: Black-Dragon-Distribution
Obrázok produktu pre UISEBRT WC veko Softclose WC sedátko WC sedátko s mäkkým zatváraním Duroplast WC sedátko - čierne
UISEBRT WC veko Softclose WC sedátko WC sedátko s mäkkým zatváraním Duroplast WC sedátko - čierne
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 168
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BojiaHome
Obrázok produktu pre Apple iPhone 15 Pro Max , 17 cm (6.7"), 2796 x 1290 px, 256 GB, 48 MP, iOS 17, Titán, Biela
Apple iPhone 15 Pro Max , 17 cm (6.7"), 2796 x 1290 px, 256 GB, 48 MP, iOS 17, Titán, Biela
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 340
Generálne opravený
675,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MOBII-X
Bestseller
Obrázok produktu pre Planetárny projektor hviezdnej oblohy, lampa s projektorom galaxie na strop spálne, LED projektor hviezdnej oblohy pre deti a dospelých
Planetárny projektor hviezdnej oblohy, lampa s projektorom galaxie na strop spálne, LED projektor hviezdnej oblohy pre deti a dospelých
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 204
35,65 €
2% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: Easy-Home
A black Samsung fast charger and USB-C cable are displayed against a white background.
Rýchlonabíjačka Samsung USB-C 25 W s nabíjacím káblom USB-C 1,0 m - čierna
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 1216
12,99 €
Predajca: Mobileking
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1495
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 1003
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland
Obrázok produktu pre Apple iPad , 25,9 cm (10,2"), 2160 x 1620 pixelov, 64 GB, iPadOS 15, 487 g, sivá
Apple iPad , 25,9 cm (10,2"), 2160 x 1620 pixelov, 64 GB, iPadOS 15, 487 g, sivá
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 420
Generálne opravený
277,07 €
Doprava zdarma
Predajca: iPaddy

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 2 hodnotení
Hodnotenie z 21. septembra 2026 na
Overený nákup
Farba Ružová
Hodnotenie z 7. júla 2025 na
Overený nákup
Farba Biela
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Brother MFC-L6910DN, Laser, Čiernobiela tlač, 1200 x 1200 DPI, A4, Priama tlač, Biela
Brother MFC-L6910DN, Laser, Čiernobiela tlač, 1200 x 1200 DPI, A4, Priama tlač, Biela
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 25
1 183,73 €
Predajca: TisknuLevneCZ
Obrázok produktu pre HP LaserJet Enterprise Multifunkčná tlačiareň MFP M528dn, Čiernobiele, Tlačiareň pre Tlač, kopírovanie, skenovanie a voliteľné faxovanie, Tlač cez USB na prednom paneli; Skenovanie do e-mailu; Obojstranná tlač; Obojstranné skenovanie, Laser, Čiernobiela tlač, 1200 x 1200 DPI, A4, Priama tlač, Čierna, Biela
HP LaserJet Enterprise Multifunkčná tlačiareň MFP M528dn, Čiernobiele, Tlačiareň pre Tlač, kopírovanie, skenovanie a voliteľné faxovanie, Tlač cez USB na prednom paneli; Skenovanie do e-mailu; Obojstranná tlač; Obojstranné skenovanie, Laser, Čiernobiela tlač, 1200 x 1200 DPI, A4, Priama tlač, Čierna, Biela
1 799,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Canon Maxify GX7140
Canon Maxify GX7140
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
578,89 €
Predajca: TisknuLevneCZ
Obrázok produktu pre Canon i-SENSYS LBP325x, Laser, 600 x 600 DPI, A4, 43 str. za minútu, Duplexná tlač, Podpora sieťovej komunikácie
Canon i-SENSYS LBP325x, Laser, 600 x 600 DPI, A4, 43 str. za minútu, Duplexná tlač, Podpora sieťovej komunikácie
550,86 €
Predajca: TisknuLevneCZ
Obrázok produktu pre Canon i-SENSYS MF461dw II, Laser, Čiernobiela tlač, 1200 x 1200 DPI, A4, Priama tlač, Čierna, Biela
Canon i-SENSYS MF461dw II, Laser, Čiernobiela tlač, 1200 x 1200 DPI, A4, Priama tlač, Čierna, Biela
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
413,01 €
Predajca: TisknuLevneCZ
Obrázok produktu pre Brother/HL-L9310CDW/Tisk/Laser/A4/LAN/Wi-Fi Dir/USB
Brother/HL-L9310CDW/Tisk/Laser/A4/LAN/Wi-Fi Dir/USB
602,05 €
Predajca: TisknuLevneCZ
Obrázok produktu pre Epson EcoTank L8180, Inkjet, Farebná tlač, 5760 x 1440 DPI, A3+, Priama tlač, Čierna
Epson EcoTank L8180, Inkjet, Farebná tlač, 5760 x 1440 DPI, A3+, Priama tlač, Čierna
801,19 €
Predajca: TisknuLevneCZ
Obrázok produktu pre Brother MFC-L5710DN, Laser, Čiernobiela tlač, 1200 x 1200 DPI, Čiernobiele kopírovanie, A4, Čierna, Biela
Brother MFC-L5710DN, Laser, Čiernobiela tlač, 1200 x 1200 DPI, Čiernobiele kopírovanie, A4, Čierna, Biela
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 25
547,70 €
-17,68 €
530,02 €
Predajca: TisknuLevneCZ
Obrázok produktu pre HP LaserJet Pro 4102fdw Bezdrôtová Multifunction Čiernobiele Tlačiareň, Kopírka, skener; Obojstranne, Laser, Čiernobiela tlač, 1200 x 1200 DPI, A4, Priama tlač, Biela
HP LaserJet Pro 4102fdw Bezdrôtová Multifunction Čiernobiele Tlačiareň, Kopírka, skener; Obojstranne, Laser, Čiernobiela tlač, 1200 x 1200 DPI, A4, Priama tlač, Biela
700,54 €
Predajca: Teosmart
Obrázok produktu pre HP LaserJet Pro 4102dw Bezdrôtová Multifunction Čiernobiele Tlačiareň, Kopírka, skener; Obojstranne, Laser, Čiernobiela tlač, 1200 x 1200 DPI, A4, Priama tlač, Biela
HP LaserJet Pro 4102dw Bezdrôtová Multifunction Čiernobiele Tlačiareň, Kopírka, skener; Obojstranne, Laser, Čiernobiela tlač, 1200 x 1200 DPI, A4, Priama tlač, Biela
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
664,46 €
Predajca: Teosmart
Obrázok produktu pre Brother HL-L8360CDW, Laser, Farba, 2400 x 600 DPI, A4, 31 str. za minútu, Duplexná tlač
Brother HL-L8360CDW, Laser, Farba, 2400 x 600 DPI, A4, 31 str. za minútu, Duplexná tlač
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
480,32 €
Predajca: TisknuLevneCZ
Obrázok produktu pre Brother DCP-L5510DW, Laser, Čiernobiela tlač, 1200 x 1200 DPI, A4, Priama tlač, Biela
Brother DCP-L5510DW, Laser, Čiernobiela tlač, 1200 x 1200 DPI, A4, Priama tlač, Biela
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 25
476,42 €
Predajca: TisknuLevneCZ
Obrázok produktu pre Canon – 5621C001 – laserová tlačiareň – i-SENSYS MF275dw
Canon – 5621C001 – laserová tlačiareň – i-SENSYS MF275dw
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
338,85 €
Predajca: TisknuLevneCZ
Obrázok produktu pre Brother PJ823, Priame teplo, Mobilná tlačiareň, 300 x 300 DPI, 2D čiarový kód, Čiarový kód, Text, 160 µm, 20,3 cm
Brother PJ823, Priame teplo, Mobilná tlačiareň, 300 x 300 DPI, 2D čiarový kód, Čiarový kód, Text, 160 µm, 20,3 cm
496,05 €
Predajca: TisknuLevneCZ
Obrázok produktu pre Canon i-SENSYS MF3010, Laser, Čiernobiela tlač, 1200 x 600 DPI, Čiernobiele kopírovanie, A4, Čierna
Canon i-SENSYS MF3010, Laser, Čiernobiela tlač, 1200 x 600 DPI, Čiernobiele kopírovanie, A4, Čierna
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
330,57 €
Predajca: TisknuLevneCZ
Obrázok produktu pre Brother DCP-L3560CDW, LED, Farebná tlač, 600 x 2400 DPI, A4, Priama tlač, Čierna, Biela
Brother DCP-L3560CDW, LED, Farebná tlač, 600 x 2400 DPI, A4, Priama tlač, Čierna, Biela
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 26
424,02 €
Predajca: TisknuLevneCZ
Obrázok produktu pre Canon i-SENSYS LBP647Cdw, Laser, Farba, 1200 x 1200 DPI, A4, 25 str. za minútu, Duplexná tlač
Canon i-SENSYS LBP647Cdw, Laser, Farba, 1200 x 1200 DPI, A4, 25 str. za minútu, Duplexná tlač
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
308,03 €
Predajca: TisknuLevneCZ
Obrázok produktu pre Brother MFC-L3740CDWE, LED, Farebná tlač, 600 x 2400 DPI, A4, Priama tlač, Čierna, Biela
Brother MFC-L3740CDWE, LED, Farebná tlač, 600 x 2400 DPI, A4, Priama tlač, Čierna, Biela
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 12
444,42 €
Predajca: TisknuLevneCZ
Obrázok produktu pre Canon PIXMA G650 MegaTank, Inkjet, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, A4, Priama tlač, Čierna
Canon PIXMA G650 MegaTank, Inkjet, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, A4, Priama tlač, Čierna
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 12
280,55 €
Predajca: Macservice