Už len 1 kus za túto cenu
Memo Paris Jannat EDP 75 ml UNISEX
130,32 €
1 737,60 € / 1l
plus 4,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Nenechajte si ujsť!
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Velorum, Unisex, Parfumový extrakt, 100 ml4 959,10 €/1l
495,91 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Memo Paris - African Leather EDP 75ml3 487,87 €/1l
261,59 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Memo Paris Iberian Leather EDP 75 ml UNISEX2 599,07 €/1l
194,93 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Memo Paris Sintra EDP 75 ml UNISEX2 137,33 €/1l
160,30 €
Predajca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
999,80 €/1l
99,98 €
Predajca: Glamperfeu

Memo Paris Eau de Memo Woda perfumowana, 100 ml
1 389,60 €/1l
138,96 €
Predajca: PerfumTraders

Memo Paris - Lalibela EDP 75ml
2 006,53 €/1l
150,49 €
Predajca: PerfumTraders

Memo Paris Luxor Oud Woda perfumowana, 75 ml
2 151,20 €/1l
161,34 €
Doprava zdarma
Predajca: Tersorte

Memo Paris Cappadocia EDP 75 ml UNISEX
1 834,27 €/1l
137,57 €
Predajca: somnia24

Dámsky parfum Memo Paris EDP Siwa 75 ml
1 823,60 €/1l
140,39 €
-3,62 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
136,77 €
Predajca: PerfumTraders

Memo Paris Ithaque Eau De Parfum 75 ml (unisex)
2 127,73 €/1l
159,58 €
Predajca: PerfumTraders

Sospiro Contralto EDP 100 ml UNISEX
1 670,30 €/1l
167,03 €
Predajca: FragrancesBg

Memo Paris Lalibela Oud Woda parfumovaná, 75 ml
3 486,67 €/1l
261,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

ZarkoPerfume MOLéCULE No. 8 EDP 100 ml UNISEX
794,40 €/1l
79,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Anfar Mauj parfémovaná voda unisex 200 ml
174,70 €/1l
36,73 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,94 €
Predajca: Glamperfeu

Nishane Kredo Perfum, 100ml
1 873,10 €/1l
187,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Glamperfeu

Gritti Preludio Parfém 100 ml UNISEX
1 086,50 €/1l
108,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Borouj Lamasat Oud EDP 85 ml UNISEX
765,76 €/1l
65,09 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Sospiro Pasticcio EDP 100 ml UNISEX
1 588,50 €/1l
158,85 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Parfémová voda UNISEX
Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, čím je parfum niche jedinečný? Podľa spoločnosti Memo Paris sa odpoveď skrýva v zmyslových dojmoch, a preto vytvorila parfumovanú vodu Jannat. Trblietanie rias, vyjadrené prostredníctvom grapefruitového oleja. Strieborné cinkanie bazénok pomarančových kvetov. Rieka kvetov a ovocia s olejom z neroli. Opalizujúce svetlo z magnéziového absolútu. Dotyk mladosti so zázvorom. Joie de vivre a ľahkosť s pižmom. Memo Paris Jannat Eau de Parfum je vôňa, ktorú by sme mohli jedným slovom opísať ako "raj".
Memo Paris Jannat parfumovaná voda, 75 ml
- Model
- Jannat
- Hmotnosť
- 0.62 kg
- Druh vône
- kvetinový
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Parfumy > Vône
- Výrobca
- Memo Paris
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 3700458603187
- Číslo od výrobcu
- MMEDP75JA
- Model
- Jannat
- Hmotnosť
- 0.62 kg
- Druh vône
- kvetinový
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Parfumy > Vône
- Výrobca
- Memo Paris
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 3700458603187
- Číslo od výrobcu
- MMEDP75JA
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Dámsky parfém Memo Paris EDP Inlé 75 ml
2 168,13 €/1l
162,61 €
Predajca: PerfumTraders

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml
1 876,67 €/1l
140,75 €
Predajca: PerfumTraders

Vôňa Salvatore Ferragamo Signorina, 100ml
584,80 €/1l
60,13 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
58,48 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
353,90 €/1l
35,39 €
Predajca: Glamperfeu

Xerjoff Casamorati Dama Bianca Woda perfumowana 30ml
2 677,00 €/1l
82,37 €
-2,06 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
80,31 €
Predajca: PerfumTraders

VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml
919,00 €/1l
27,57 €
Predajca: Azjasklep

Memo Paris Sintra EDP 75 ml UNISEX
2 137,33 €/1l
160,30 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Insolence Parfumovaná Voda, 75ml
1 198,53 €/1l
89,89 €
Predajca: PerfumTraders

Memo Paris, Sherwood, Eau De Parfum, Unisex, 75 ml
1 769,33 €/1l
132,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
999,80 €/1l
99,98 €
Predajca: Glamperfeu

Memo Paris Eau de Memo Woda perfumowana, 100 ml
1 389,60 €/1l
138,96 €
Predajca: PerfumTraders

Memo Paris - African Leather EDP 75ml
3 487,87 €/1l
261,59 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 733,30 €/1l
173,33 €
Predajca: Sykz

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
326,40 €/1l
32,64 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Memo Paris, Graines Vagabondes - Corfu, Eau De Parfum, Unisex, 75 ml
1 746,13 €/1l
130,96 €
Predajca: Glamperfeu

Memo Paris, Graines Vagabondes - Vaadhoo, Eau De Parfum, Unisex, 75 ml
1 622,00 €/1l
121,65 €
Predajca: Glamperfeu

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
437,33 €/1l
32,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Memo Paris French Leather Woda perfumowana, 75 ml
2 016,93 €/1l
151,27 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
290,30 €/1l
29,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Memo Paris - Lalibela EDP 75ml
2 006,53 €/1l
150,49 €
Predajca: PerfumTraders

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
364,50 €/1l
36,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Memo Paris Ilha Do Mel Woda perfumowana, 75 ml
1 882,27 €/1l
141,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
345,63 €/1l
27,65 €
Predajca: FragraDE

Memo Paris Italian Leather Woda parfumovaná 75ml
2 245,47 €/1l
168,41 €
Predajca: PerfumTraders

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
158,51 €
-4,07 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
154,44 €
Predajca: PerfumTraders
3 088,80 €/1l

Burberry - Hero EDP 100ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(21)Počet hodnotení: 21
80,18 €
Predajca: PerfumTraders
801,80 €/1l

Burberry My Black Parfum, Ženy, 90 ml, Jazmín, Broskyňa, Ruže, Jantár, Pačuli, Sprej



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
67,84 €
Predajca: PerfumTraders
753,78 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(182)Počet hodnotení: 182
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Hugo Boss Hugo Intense parfémovaná voda pre mužov 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
45,45 €
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(76)Počet hodnotení: 76
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(587)Počet hodnotení: 587
117,99 €
Predajca: LOGNOW
1 966,50 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(29)Počet hodnotení: 29
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1502)Počet hodnotení: 1502
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

Creed Silver Mountain Water Parfémovaná Voda, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
275,73 €
Predajca: PerfumTraders
2 757,30 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Xerjoff Torino 21 Eau de Parfum 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(70)Počet hodnotení: 70
206,18 €
Predajca: PerfumTraders
2 061,80 €/1l

TOM FORD Ombre Leather, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kardamon, Jazmín, Koža, ambra, Moss, Pačuli



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(66)Počet hodnotení: 66
137,62 €
Predajca: PerfumTraders
1 376,20 €/1l

TOM FORD Noir, Muži, 100 ml, ALCOHOL DENAT., WATER\AQUA\EAU, TOM FORD MEN'S FRAGRANCE (PARFUM), LIMONENE, BUTYL...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(45)Počet hodnotení: 45
131,43 €
Predajca: PerfumTraders
1 314,30 €/1l

Nishane - Not even the Extrait de Parfum 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(27)Počet hodnotení: 27
163,88 €
Predajca: PerfumTraders
1 638,80 €/1l