5,0



Na základe 8 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Farmona Professional Filler&Lifting Krem liftingujący, 150ml90,27 €/1l
13,54 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Beauty of Joseon 8809738310960, Ženy, 150 ml, Univerzálna pleť, Hydratačné, Výživný, Fľaša, 1 kusov75,00 €/1l
11,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Dual Barrier Skin Wearable Cream Revitalizačný a hydratačný krém na tvár 50ml413,80 €/1l
20,69 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
SkinCeuticals Phyto A+ – Rozjasňujúca pleťová starostlivosť114 619,99 €/1l
114,62 €
Predajca: PerfumTraders

VT Cosmetics Reedle Shot 100, 50 ml
506,00 €/1l
25,30 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

VT COSMETICS PDRN KAPSULOVÝ KRÉM 100, 50ml - hydratačný krém s PDRN
461,80 €/1l
23,09 €
Predajca: medpak_shop

Medicube Deep Vitamin C Capsule Cream 55 g
130,19 €/1kg
27,86 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

VT Cosmetics Hydrop Reedle Shot 100hL 50 ml
375,00 €/1l
18,75 €
Predajca: BRASTYGroup

Dr. Althea 147 Barrier Cream krém na obnovu kožnej bariéry 50 ml
0,38 €/1kg
18,95 €
Predajca: LaRoseCare

Medicube Collagen Jelly Cream 110 ml
0,24 €/1l
26,67 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Beauty of Joseon 8809525249565, Denný a nočný krém, Ženy, Tvár, Krk, Hydratačný, Výživný, 50 ml, Hrniec
379,80 €/1l
18,99 €
Predajca: medpak_shop

Celimax Pore+Dark Spot Brightening Cream 35 ml
0,54 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Centellian24 Madeca Cream Time Reverse 50 ml
0,40 €/1l
20,20 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

VT COSMETICS - Cica Collagen Cream, 20ml - spevňujúci krém na tvár
1 032,50 €/1l
20,65 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Dr.Reju-All PDRN Rejuvenating Cream 20 ml
1,52 €/1l
30,45 €
Predajca: LaRoseCare

VT COSMETICS Cica Reta-A Essence 0,1%, 30 ml - Pleťová esencia s 0,1 % retinolu
666,33 €/1l
19,99 €
Predajca: LaRoseCare

ANUA Peach 70% Niacinamide Serum hydratačné a rozjasňujúce sérum 30 ml
687,00 €/1l
20,61 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Mixsoon Esencia z fazule 50 ml
0,35 €/1l
19,55 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,55 €
Predajca: Juui
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Prečo VT Cosmetics PDRN Essence 100 - 30 ml revolučne mení starostlivosť o vašu pleť
VT PDRN Essence 100 je vysoko koncentrovaná vegánska pleťová esencia, ktorá bola špeciálne vyvinutá na zlepšenie pružnosti pleti a podporu žiarivého vzhľadu. Vďaka 100 000 ppm rastlinného PDRN z kórejského divokého ženšenu poskytuje intenzívnu starostlivosť, ktorá posilňuje štruktúru pleti a zabezpečuje jej zdravý a mladistvý vzhľad. Výhody: Zlepšuje elasticitu pleti a podporuje jej regeneráciu Hĺbkovo hydratuje pre pocit vypnutej pleti Viditeľne redukuje jemné linky a vrásky Dodáva pleti prirodzený, zdravý lesk Ľahká, mliečna textúra, ktorá sa rýchlo vstrebáva Hlavné zložky: PHYTO PDRN® (100 000 ppm): PDRN rastlinného pôvodu z kórejského ženšenu podporuje regeneráciu buniek a zlepšuje štruktúru pokožky Niacinamid: rozjasňuje pleť a bojuje proti pigmentovým škvrnám Ceramidový komplex: Posilňuje kožnú bariéru a chráni pred stratou vlhkosti Skvalán: hydratuje a zlepšuje pružnosť pleti Pantenol: upokojuje pokožku a podporuje hojenie Vhodné pre: Všetky typy pleti, najmä zrelú, suchú alebo citlivú pleť, ktorá vykazuje známky starnutia alebo potrebuje hydratáciu. Použitie: Po vyčistení pleti naneste primerané množstvo esencie na tvár a krk. Jemne vklepávajte, kým sa úplne nevstrebe. Používajte ráno a večer, ideálne pred hydratačným krémom. Dobré vedieť:VT PDRN Essence 100 neobsahuje parfumáciu a alkohol, vďaka čomu je mimoriadne šetrná k pokožke. Jeho vegánske zloženie je založené na rastlinnom PDRN zo ženšenu, ktorý je účinnou alternatívou bežného PDRN na báze rýb. Esencia sa rýchlo vstrebáva a zanecháva na pokožke príjemný a nelepivý pocit.
Táto vegánska esencia na tvár spája pokročilú kórejskú technológiu starostlivosti o pleť s vysoko účinnými zložkami – vyvinutá tak, aby vašej pleti dodala novú pružnosť, žiarivosť a hlbokú hydratáciu. Kombinácia PHYTO PDRN®PANAX, získavaného z divokého ženšenu, a inovatívneho komplexu Cerasome Complex Plus má regeneračný účinok, posilňuje kožnú bariéru a dodáva pokožke dlhotrvajúcu hydratáciu.
Vegánsky PDRN pre viditeľné výsledky
VT PDRN Essence 100, obohatená o 100 000 ppm PHYTO PDRN®, bola špeciálne vyvinutá na podporu prirodzených regeneračných procesov vašej pokožky. Rastlinný PDRN sa extrahuje z ženšenu, aby dodal cenné živiny priamo tam, kde ich vaša pokožka potrebuje – pre pevnejšiu pleť, zlepšenú štruktúru pokožky a zdravý vzhľad.
Cerasome Complex Plus – žiarivá hydratačná vrstva
Obohatené o Cerasome Complex Plus, ktorý vytvára žiarivú hydratačnú bariéru pokožky: Táto jedinečná technológia účinných látok vytvára ochrannú, hydratačnú vrstvu, ktorá upokojuje vašu pokožku a poskytuje jej dlhotrvajúcu starostlivosť. Tento účinok je podporený kyselinou polyglukurónovou, ktorá intenzívne hydratuje vašu pokožku a zaisťuje jej hmatateľnú hladkosť.
Vysoko účinná starostlivosť pre každý typ pleti – aj citlivú
Nech máte suchú, podráždenú alebo zrelú pleť – VT Cosmetics PDRN Essence 100 je ideálny pre všetky typy pleti. Ceramidy NP, AS, NS, EOP a AP posilňujú kožnú bariéru a chránia pred stratou vlhkosti. Niacinamidy zaisťujú rovnomerný tón pleti, zatiaľ čo adenosíny a tokoferol viditeľne vyhladzujú jemné vrásky a chránia vašu pleť pred voľnými radikálmi.
Ľahká textúra, intenzívny účinok
Mliečna esencia sa rýchlo vstrebáva bez zanechania zvyškov. Perfektne zapadá do vašej rutiny starostlivosti o pleť a optimálne pripraví vašu pleť na vaše obľúbené sérum alebo krém. Vďaka panthenolu, alantoínu a skvalénu je vaša pleť nielen vyživená, ale aj komplexne chránená – pre zdravý a žiarivý vzhľad pleti.
VT COSMETICS PDRN ESSENCE 100 je jedinečná esencia starostlivosti o pleť, ktorá obsahuje vysoko koncentrovaný PDRN (polideoxyribonukleotid), zložku odvodenú z DNA lososa, ktorá je známa svojimi silnými regeneračnými vlastnosťami. Tento produkt je vyvinutý tak, aby zlepšoval elasticitu pleti, redukoval jemné vrásky a intenzívne hydratoval.
Prínosy pre pleť:
- Regenerácia: Vďaka obsahu PDRN esencia podporuje regeneráciu kožných buniek, čo vedie k viditeľnému zlepšeniu štruktúry pleti.
- Hydratácia: Prípravok hĺbkovo hydratuje pokožku, zanecháva ju jemnú, hladkú a žiarivú.
- Redukcia vrások: Pravidelné používanie esencie pomáha redukovať jemné vrásky a zlepšuje pevnosť pleti.
- Ochrana: Esencia posilňuje ochrannú bariéru pokožky, ktorá pomáha bojovať proti škodlivým vonkajším faktorom.
Ako používať:Na vyčistenú a tonizovanú tvár naneste primerané množstvo esencie. Prípravok jemne vklepávajte do pokožky, kým sa úplne nevstrebe. Používajte ráno a večer ako súčasť každodennej starostlivosti o pleť. Na dosiahnutie najlepších výsledkov pokračujte hydratačným krémom.
VÝHODY:
- Spomaľuje starnutie.
- Obnovuje pružnosť.
- Hydratuje.
- Redukuje jazvy nielen po akné.
- Revitalizuje.
KĽÚČOVÉ ZLOŽKY:
- PDRN
- ceramidy
- kyselina polyglukurónová
- skvalan
- panthenol
POUŽITIE:
Ráno: Naneste primerané množstvo na tonizovanú pleť. Nezabudnite použiť SPF.
Večer. Potom naneste sérum a krém.
Najlepšie sa používa ráno a večer.
VHODNÉ PRE:
Vhodné pre všetky typy pleti.
VT PDRN Essence 100 je vysoko koncentrovaná vegánska pleťová esencia, ktorá bola špeciálne vyvinutá na zlepšenie pružnosti pleti a podporu žiarivého vzhľadu. Vďaka 100 000 ppm rastlinného PDRN z kórejského divokého ženšenu poskytuje intenzívnu starostlivosť, ktorá posilňuje štruktúru pleti a zabezpečuje jej zdravý a mladistvý vzhľad. Výhody: Zlepšuje elasticitu pleti a podporuje jej regeneráciu Hĺbkovo hydratuje pre pocit vypnutej pleti Viditeľne redukuje jemné linky a vrásky Dodáva pleti prirodzený, zdravý lesk Ľahká, mliečna textúra, ktorá sa rýchlo vstrebáva Hlavné zložky: PHYTO PDRN® (100 000 ppm): PDRN rastlinného pôvodu z kórejského ženšenu podporuje regeneráciu buniek a zlepšuje štruktúru pokožky Niacinamid: rozjasňuje pleť a bojuje proti pigmentovým škvrnám Ceramidový komplex: Posilňuje kožnú bariéru a chráni pred stratou vlhkosti Skvalán: hydratuje a zlepšuje pružnosť pleti Pantenol: upokojuje pokožku a podporuje hojenie Vhodné pre: Všetky typy pleti, najmä zrelú, suchú alebo citlivú pleť, ktorá vykazuje známky starnutia alebo potrebuje hydratáciu. Použitie: Po vyčistení pleti naneste primerané množstvo esencie na tvár a krk. Jemne vklepávajte, kým sa úplne nevstrebe. Používajte ráno a večer, ideálne pred hydratačným krémom. Dobré vedieť:VT PDRN Essence 100 neobsahuje parfumáciu a alkohol, vďaka čomu je mimoriadne šetrná k pokožke. Jeho vegánske zloženie je založené na rastlinnom PDRN zo ženšenu, ktorý je účinnou alternatívou bežného PDRN na báze rýb. Esencia sa rýchlo vstrebáva a zanecháva na pokožke príjemný a nelepivý pocit.
- Hmotnosť
- 118 g
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Aqua, Isopropyl Myristate, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Ethylhexanoate, Glycerin, Propanediol, Niacinamide, Polyglyceryl-2 Dipoyhydroxystearate, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Polyglyceryl-3 Diisostearate, 1,2-Hexanediol, Tocopherol, Hydroxyacetophenone, Helianthus Annuus (Sun flower) Seed Oil, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Arginine, Adenosine, Ceramide NP, Adansonia Digitata Seed Oil, Disodium EDTA, Hydrogenated Lecithin, Allantoin, Squalane, Panthenol, Polyglucuronic Acid, Ceramide NS, Ceramide AS, Ceramide EOP, Ceramide AP, Panax Ginseng Root Extract, Sodium DNA (0.5 ppm)
- Výrobca
- VT Cosmetics
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8803463004286
- Číslo od výrobcu
- VT-CPD-RNE100
- Hmotnosť
- 118 g
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Aqua, Isopropyl Myristate, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Ethylhexanoate, Glycerin, Propanediol, Niacinamide, Polyglyceryl-2 Dipoyhydroxystearate, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Polyglyceryl-3 Diisostearate, 1,2-Hexanediol, Tocopherol, Hydroxyacetophenone, Helianthus Annuus (Sun flower) Seed Oil, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Arginine, Adenosine, Ceramide NP, Adansonia Digitata Seed Oil, Disodium EDTA, Hydrogenated Lecithin, Allantoin, Squalane, Panthenol, Polyglucuronic Acid, Ceramide NS, Ceramide AS, Ceramide EOP, Ceramide AP, Panax Ginseng Root Extract, Sodium DNA (0.5 ppm)
- Výrobca
- VT Cosmetics
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8803463004286
- Číslo od výrobcu
- VT-CPD-RNE100
Hodí sa k tomu

VT Cosmetics Reedle Shot 100, 50 ml
506,00 €/1l
25,30 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Celimax Retinol Shot Tightening Serum vyhladzujúce pleťové sérum s retinolom 30 ml
506,33 €/1l
15,19 €
Predajca: medpak_shop

Medicube PDRN Pink Peptide Serum Spevňujúce sérum na tvár 30 ml
555,67 €/1l
16,67 €
Predajca: LaRoseCare

Medicube AGE-R Booster Pro Pink Edition
174,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Cybertec24

VT Cosmetics Reedle Shot 300, 50 ml
553,60 €/1l
27,68 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

VT Cosmetics Reedle Shot Lifting Očná Krém 15 ml - Očná krém s obsahom kolagénu, peptidov, niacínamidu a kyseliny hyalurónovej
1 850,67 €/1l
27,76 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

AXIS-Y Vegánske kolagénové sérum na oči 10 ml
1 699,00 €/1l
16,99 €
Predajca: medpak_shop

VT Cosmetics Cica Collagen Mask
45,22 €/1kg
25,14 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

VT Cosmetics Collagen Reedle Shot 100, 50 ml
615,00 €/1l
30,75 €
Predajca: Zeitburg

Medicube Deep Vitamin C Capsule Cream 55 g
130,19 €/1kg
27,86 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

BY Wishtrend Zelený čaj a enzýmový prášok 110 gr
26,69 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

VT Cosmetics - Reti-A Reedle Shot 100 - Vyhladzujúci pleťový booster 50ml
738,80 €/1l
36,94 €
Predajca: Sykz

VT Cosmetics Reedle Shot Lifting Serum 30 ml
826,33 €/1l
24,79 €
Predajca: medpak_shop

COSRX Advanced Snail 96 Hydratačná esencia Mucin Power Essence 100 ml
12,99 €
Predajca: medpak_shop

MEDI-PEEL Hyal Kombucha Tea-Tox Toner 150 ml - dvojfázový hydratačný a regeneračný toner
113,27 €/1l
16,99 €
Predajca: medpak_shop

Jan Niezbędny magická špongia na odolnú špinu 2 kusy
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Celimax Dual Barrier Creamy Toner - pleťová voda s ceramidmi, 150ml
16,99 €
Predajca: medpak_shop

Anua PDRN Hyaluronic Acid 100 Moisturizing Cream 60 ml
0,47 €/1l
28,27 €
Predajca: somnia24

VT COSMETICS PDRN KAPSULOVÝ KRÉM 100, 50ml - hydratačný krém s PDRN
461,80 €/1l
23,09 €
Predajca: medpak_shop

Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Cream 55 g
0,42 €/1l
22,90 €
Predajca: BYSARAH

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Anua Niacinamide 10% + TXA 4% sérum Serum 30 ml
342,50 €/1kg
20,55 €
Predajca: Juui

VT Cosmetics Reedle Shot 700, 30 ml
1 320,67 €/1l
39,62 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

ANUA Azelaic Acid 10 Hyaluron Redness Soothing Serum upokojujúce a rozjasňujúce sérum 30 ml
887,67 €/1l
26,63 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Medicube Collagen Night Wrapping Mask nočná kolagenová maska 75 ml
257,20 €/1l
19,29 €
Predajca: medpak_shop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 1. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Je skvelý
Som spokojný, potrebujete málo pre použitie, takže je dosť na dlhú dobu
Hodnotenie z 7. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 1. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 9. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 8. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 8. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 18. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 19. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Mary Kay TimeWise Deluxe Miracle Set Normal Dry Skin SPF30 NOVINKA



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
184,37 €
Predajca: lithuaniashop
614,57 €/1l

Clinique Smart Clinical Repair krém na korekciu vrások
26,26 €
Predajca: PerfumTraders
1 750,67 €/1l

Dado Sens Sensacea upokojujúca emulzia na tvár 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,85 €
Predajca: PerfumTraders
437,00 €/1l

Dior Prestige La Creme 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
354,49 €
Predajca: PerfumTraders
7 089,80 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 3x75ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(57)Počet hodnotení: 57
47,25 €
Predajca: MAGUHAAR
210,00 €/1l

Valmont V-Lift Cream krém proti vráskam 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
258,56 €
Predajca: PerfumTraders
5 171,20 €/1l

Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(62)Počet hodnotení: 62
22,25 €
Predajca: MAGUHAAR
0,22 €/1l

Apis | Mandľová kyselina 40% - 30 ml - Anti-Akne - Účinné čistenie pleti - Jemné exfoliačné účinky
14,99 €
Predajca: Lemonbite
499,67 €/1l

Farmona Professional Filler&Lifting Krem liftingujący, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,54 €
Predajca: Lemonbite
90,27 €/1l

Sinoz Pink Touch Korekčný krém na tvár - SPF 50+ Minerálny UV filter



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(8)Počet hodnotení: 8
25,90 €
Predajca: Exporgin
518,00 €/1l

La Mer Hydratačný svieži krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,41 €
Predajca: PerfumTraders
5 080,33 €/1l

Babor SeaCreation Sérum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
125,35 €
Predajca: PerfumTraders
4 178,33 €/1l

VEZE BB krém, VEZE tekutý podkladový krém v púdri, odtieň Ivory 02
18,99 €
Predajca: RESTEQ
37,98 €/1kg

MARY KAY Hydratačný krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normálna / suchá pleť 88 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,09 €
Predajca: lithuaniashop
466,93 €/1l

Noxzema | Hydratačný krém - Čistiaci krém - Eukalyptus - 340g - Krém na tvár



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
14,99 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,49 €
Predajca: Lemonbite
27,91 €/1l

La Mer Ošetrujúci krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
107,06 €
Predajca: PerfumTraders
1 070,60 €/1l

La Mer Hydratačný jemný krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
95,95 €
Predajca: PerfumTraders
6 396,67 €/1l

Juvena MasterCare MasterCream Rose (75 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
101,81 €
Predajca: PerfumTraders
1 357,47 €/1l

VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
27,57 €
Predajca: Azjasklep
919,00 €/1l

Sinoz - Pure Cica Tiger Grass Color Correcting Treatment, 15ml - Krém na tvár určený na cievnu pleť



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
13,23 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,83 €
Predajca: Exporgin
855,33 €/1l