4,6



Na základe 11 hodnotení
Physionics® závažia - 2 x 15 kg, Ø 31 mm, plast, čierne - sada závaží Závažia pre činky/dlhé činky/krátke činky
51,09 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,59 €-2%
3,31 € / 1kg
plus 8,60 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Kotúče na činky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Hop-Sport 30 kg sada činiek 4x2,5+4x5 kg 30/31 mm liatinové závažia Gripper Činky3,20 €/1kg
96,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ

Ďalšie informácie o reklame
Hop-Sport 60 kg závažia 30 mm - sady činiek 6x5, 8x2,5, 8x1,25 kg1,22 €/1kg
73,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ

Ďalšie informácie o reklame
Hop-Sport Profi Studio Ø 50 mm Olympia pogumovaná liatinová záťažová doska 15 KG3,53 €/1kg
53,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ

Ďalšie informácie o reklame
Hop-Sport liatinové taniere, robustná olympijská sada tanierov 4x1,25 kg, pre činky ø 50 mm, protišmykový a pogumovaný povrch5,20 €/1kg
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport 40kg platne s činkami 30 mm - sady činiek 4x10kg
1,38 €/1kg
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ

SCSports Liatinové kotúče, 2 x 10 kg
8,77 €/1kg
175,39 €
Predajca: Kokiska

Gorilla Sports Činkový kotúč z plastu, výplň cement, 10 kg
1,96 €/1kg
19,59 €
Predajca: Kokiska

Physionics sada záťažových dosiek 2 x 5 kg, 27 mm
1,21 €/1kg
12,69 €
Predajca: Kokiska

Physionics súprava kotúčov 2 x 5 kg, 31 mm
5,21 €/1kg
57,29 €
Predajca: Kokiska

Kotúč MASTER 5 kg kov (pár)
3,70 €/1kg
36,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

#DoYourFitness Liatinové závažia - 2,5 kg - otvor 28/29 mm - sivá farba
7,03 €/1kg
17,09 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

SPORTNOW Sada 4 závaží na činky, 2 x 5 kg/10 kg, sada závaží na činky
2,60 €/1kg
77,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE

Gorilla Sports Sada plastových kotúčov, 4 x 2,5 kg, 4 x 5 kg
1,51 €/1kg
45,39 €
Predajca: Kokiska

Liatinové kotúče (závažia) pre činky 15 kg, 25 mm
4,01 €/1kg
60,11 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Gorilla Sports Sada záťažových kotúčov 2 x 5 kg
1,96 €/1kg
19,59 €
Predajca: Kokiska

Závažie na činku - kotúč 29 mm 20 kg
2,08 €/1kg
50,42 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,67 €
Predajca: Sedco

Liatinové kotúče (závažia) pre činky 5 kg, 30 mm
3,02 €/1kg
15,11 €
Predajca: ACRA
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
SADA DVÔCH: Dostanete dve závažia, každé s hmotnosťou približne 15 kg
ŠIROKÉ VYUŽITIE: Činky vám v kombinácii s príslušnou posilňovacou tyčou umožňujú vykonávať množstvo silových cvikov, ktoré formujú hornú a dolnú časť tela
PERSONALIZUJTE SI TRÉNING: Zohľadnitesvoje osobné ciele a schopnosti a prispôsobte si tréning; môžete si za aj iné fitness produkty od Physionics a kombinovať ich s touto sadou závaží
ŠPECIFIKÁCIE: Činky majú priemer otvoru 31 mm, čo zodpovedá väčšine činkových tyčí
PRÍVETIVÉ K POUŽÍVATEĽOVI: Činky sú potiahnuté odolným plastom, ktorý chráni podlahu a tlmí klepanie kovu
Hmotnostné kotúče
Cvičenie doma vám ponúka flexibilitu cvičiť kedykoľvek máte chuť. S touto sadou dvoch závaží (každé váži 15 kg) môžete cvičiť podľa svojich vlastných fitness cieľov. Priemer otvoru v závažných kotúčoch je 31 milimetrov. Činky majú robustný plastový obal, vďaka ktorému sú tiché. Vaša podlaha taktiež zostane chránená.
- Vzpieranie je jedným z najefektívnejších druhov silového športu
- Vhodné pre kondičný tréning a rehabilitáciu
- Účinné na budovanie a udržanie svalovej hmoty
- S plastovým obalom, ktorý chráni podlahu a nehlučí
Technické informácie:
Sada kotúčov:
- 2 kotúče: každý cca 15 kg
- Hrúbka: cca 5,5 cm
- Priemer disku: cca 39,5 cm
- Priemer otvoru: cca 31 mm
- Materiál: plastom potiahnuté činky
- Naplnené pieskom a cementom
Obsah balenia:
- 2 x 15 kg závažie (WEIGHT) s priemerom otvoru 31 mm
Upozornenie: Činky nie sú súčasťou dodávky.
Poznámka: Dekorácia nie je súčasťou dodávky.
Poznámka: Farby sa môžu mierne líšiť od farieb na obrázku.
Poznámka: Dodávka na ostrovy nie je možná.
- Výrobca
- Physionics
- Hmotnosť
- 15 kg
- EAN kód
- 4056282471768
- Výrobca
- Physionics
- Hmotnosť
- 15 kg
- EAN kód
- 4056282471768
Hodí sa k tomu

Physionics sada záťažových dosiek 2 x 10 kg, 31 mm
1,09 €/1kg
34,19 €
-33%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,88 €
Predajca: Kokiska

Hop-Sport 40kg platne s činkami 30 mm - sady činiek 4x10kg
1,38 €/1kg
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ

Gorilla Sports Činkový kotúč z plastu, výplň cement, 10 kg
1,96 €/1kg
19,59 €
Predajca: Kokiska

Hop-Sport 60 kg závažia 30 mm - sady činiek 6x5, 8x2,5, 8x1,25 kg
1,22 €/1kg
73,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ

SCSports Liatinové kotúče, 2 x 10 kg
8,77 €/1kg
175,39 €
Predajca: Kokiska

GORILLA SPORTS® Sada činiek 20 kg - 130 cm aeróbna tyč s 30 mm závažiami a 2 pružinovými zámkami - fitness a silový tréning
46,49 €
Predajca: Kokiska

SONGMICS Sada činiek, činky so spojovacou oceľovou rúrkou, činka 2 v 1, 2 x 15 kg, tréning, fitness tréning, posilňovanie doma
86,69 €
Predajca: Lumarko

SCSports Sada liatinových kotúčov, 4 x 5 kg
8,77 €/1kg
175,39 €
Predajca: Kokiska

Hop-Sport 30kg plastové dosky so závažím 30 mm - sady činiek 8x1,25 kg+4x2,5 kg+2x5 kg
1,27 €/1kg
38,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport 30kg záťažové dosky 30 mm - sady činiek 4x2,5kg+4x5kg
1,27 €/1kg
38,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport 30kg záťažové dosky 30 mm - sady činiek 2x5kg+2x10kg
1,27 €/1kg
38,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport 30 kg sada činiek 4x2,5+4x5 kg 30/31 mm liatinové závažia Gripper Činky
3,20 €/1kg
96,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport tyč na činku 30 mm - tyč na činku dlhá 167 cm, pochrómovaná a s vrúbkovaním, so závitom a hviezdicovým upevnením - vyrobená z pevnej ocele
5,56 €/1kg
50,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ

Gorilla Sports Sada činkových kotúčov s úchopom, 17,5 kg
1,93 €/1kg
34,99 €
Predajca: Kokiska

Skladací posilňovací lavicový stôl KM-Fit | Multifunkčný, nastaviteľný, nosnosť až 400 kg
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Hop-Sport sada liatych činiek 37kg SZ tyč 30mm, 1x tyč na curl, 2x činky, 2x5kg, 4x2,5kg, 4x 1,25kg
126,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ

Posilňovacia stanica Hop-Sport HS-1044K pre domácnosť - multifunkčná posilňovacia stanica s lanom a stolom na sťahovanie a krútenie latiek a motýlik, vrátane 66 kg závažia
479,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ

SONGMICS Sada činiek 2 v 1, 2x10 kg, pre domácnosť, 1 pár
63,99 €
Predajca: Lumarko

Hop-Sport posilňovacia lavička 1080 plochá lavička so stojanom na činky Lisovacia lavička Tréningová lavička
109,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ

Physionics multifunkčná posilňovacia lavica, nosnosť 200 kg
115,89 €
-10,20 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
105,69 €
Predajca: Kokiska

Hop-Sport 30kg liatinové platne 30 mm - sady činiek: 2x5kg+2x10kg
3,20 €/1kg
96,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ

Physionics sada záťažových dosiek 2 x 5 kg, 27 mm
1,21 €/1kg
12,69 €
Predajca: Kokiska

Profesionálny chrómovaný hriadeľ 120 cm, 7,9 kg MOVIT
9,71 €/1kg
65,09 €
Predajca: Kokiska

Multifunkčná posilňovacia lavica Physionics® - nastaviteľná, policová, butterfly, lat pull-down, curl desk, leg extension, leg curler - posilňovacia stanica, fitness stanica, tréningová lavica, fitness lavica, dip station
196,39 €
Predajca: Kokiska

Posilňovacia lavica Hop-Sport HS-1065 + stôl na curl - vrátane sady závaží 75 KG: činka, tyč na curl a činka, závažia/váhové dosky
309,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ

Gorilla Sports Sada plastových diskov 30 kg, 6 x 5 kg
1,41 €/1kg
42,39 €
Predajca: Kokiska

Gorilla Sports Činkový kotúč z plastu, výplň cement, 15 kg
1,20 €/1kg
25,79 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,05 €
Predajca: Kokiska

Najlepšie športové činky Dumbbell PRO I Sada činiek 1,25 kg až 10 kg 30/31 mm pre činky a činky I Sada činiek pre úspešný tréning s činkami I Sada činiek pre domácnosť
3,03 €/1kg
30,86 €
Predajca: Enero

Hop-Sport SZ tyč 30 mm - tyč na curling 120 cm dlhá, vyrobená z pevnej ocele, pochrómovaná - tyč na činky so závitom a hviezdicovým uzáverom
5,00 €/1kg
35,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ

PHYSIONICS multifunkčná posilňovacia lavica, 120 x 47 cm
127,19 €
Predajca: Kokiska
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
73% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
73%18% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
18%9% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
9%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 15. mája 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý produkt
Záťažové dosky sú dobre vyrobené. Keďže sú čiastočne vyrobené z plastu, nemôžu hrdzavieť.
Hodnotenie z 16. júla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle spoľahlivé
Dodávka bola rýchla a výrobok je skvelý
Hodnotenie z 10. februára 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Záťažové dosky
Dobrá cena Dobrý materiál.
Hodnotenie z 10. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 26. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 16. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 29. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 29. júla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

HS HOP-SPORT 90 KG sada liatinových činiek 2x20kg + 2x15kg + 2x10kg



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(10)Počet hodnotení: 10
242,00 €
Predajca: Hop-Sport_CZ
2,69 €/1kg

Hop-Sport 30 kg sada činiek 4x2,5+4x5 kg 30/31 mm liatinové závažia Gripper Činky



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(48)Počet hodnotení: 48
96,00 €
Predajca: Hop-Sport_CZ
3,20 €/1kg

Hop-Sport 30 kg sada činiek 8x1.25kg+4x2.5kg+2x5kg 30/31mm Gripper liatinové činky



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(48)Počet hodnotení: 48
96,00 €
Predajca: Hop-Sport_CZ
3,20 €/1kg

Hop-Sport 30kg liatinové platne 30 mm - sady činiek: 2x5kg+2x10kg



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(48)Počet hodnotení: 48
96,00 €
Predajca: Hop-Sport_CZ
3,20 €/1kg

Hop-Sport liatinové taniere, robustná olympijská sada tanierov 4x1,25 kg, pre činky ø 50 mm, protišmykový a pogumovaný povrch



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
26,00 €
Predajca: Hop-Sport_CZ
5,20 €/1kg

Hop-Sport 40kg platne s činkami 30 mm - sady činiek 4x10kg



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(170)Počet hodnotení: 170
55,00 €
Predajca: Hop-Sport_CZ
1,38 €/1kg

Hop-Sport 60 kg závažia 30 mm - sady činiek 2x10, 6x5, 4x2,5 kg



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(116)Počet hodnotení: 116
73,00 €
Predajca: Hop-Sport_CZ
1,22 €/1kg

Hop-Sport 60 kg závažia 30 mm - sady činiek 6x5, 8x2,5, 8x1,25 kg



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(116)Počet hodnotení: 116
73,00 €
Predajca: Hop-Sport_CZ
1,22 €/1kg

Hop-Sport 10 kg Profi Studio liatinové olympijské závažia sada 50 mm pogumované liatinové závažia sada 50/51 mm otvor 4x2,5 kg



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
46,00 €
Predajca: Hop-Sport_CZ
4,60 €/1kg

Hop-Sport 60 kg závažia 30 mm - sady činiek 2x10, 4x5, 4x2,5, 8x1,25 kg



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(116)Počet hodnotení: 116
73,00 €
Predajca: Hop-Sport_CZ
1,22 €/1kg

Hop-sport Sada olympijských závaží 2 x 15kg | Olympijský kotúč | Olympijská činka



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
103,00 €
Predajca: Hop-Sport_CZ
6,87 €/1kg

Hop-Sport 30kg záťažové dosky 30 mm - sady činiek 2x5kg+2x10kg



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(116)Počet hodnotení: 116
38,00 €
Predajca: Hop-Sport_CZ
1,27 €/1kg

Hop-Sport 30kg plastové dosky so závažím 30 mm - sady činiek 8x1,25 kg+4x2,5 kg+2x5 kg



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(116)Počet hodnotení: 116
38,00 €
Predajca: Hop-Sport_CZ
1,27 €/1kg

Hop-Sport 30kg záťažové dosky 30 mm - sady činiek 4x2,5kg+4x5kg



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(116)Počet hodnotení: 116
38,00 €
Predajca: Hop-Sport_CZ
1,27 €/1kg

Hop-Sport Profi Studio Ø 50 mm Olympia pogumovaná liatinová záťažová doska 15 KG



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
53,00 €
Predajca: Hop-Sport_CZ
3,53 €/1kg

Hop-Sport Profi Studio Ø 50 mm Olympia pogumovaná liatinová záťažová doska 25 KG
89,00 €
Predajca: Hop-Sport_CZ
3,56 €/1kg

Kotúč MASTER 15 kg kov (pár)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
110,99 €
Predajca: SuperMerchant
7,40 €/1kg

Hop-Sport 40 kg profesionálna štúdiová sada liatinových olympijských činiek 50 mm pogumované liatinové závažia sada činiek 50/51 mm otvor 2x20 kg



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
132,00 €
Predajca: Hop-Sport_CZ
3,30 €/1kg

Kotúč MASTER 10 kg kov (pár)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
79,99 €
Predajca: SuperMerchant
3,81 €/1kg

Physionics sada záťažových dosiek 2 x 10 kg, 31 mm



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(11)Počet hodnotení: 11
34,19 €
-33%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,88 €
Predajca: Kokiska
1,09 €/1kg