4,8



Na základe 5 hodnotení
KOTARBAU® Prírodná a bezrašelinová kokosová zemina Coco Bedding 12 x 650 g -84 litrov zeminy na kvetináče z kokosových vlákien
38,19 €
0,45 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Rastlinné/zvieracie hnojivá do 10 kg, bez guána a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
EcoDeco AloeGrow hnojivo pre izbové rastliny 1000 ml, prírodné aloaové hnojivo NPK13,99 €/1l
17,98 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,99 €
Predajca: EcoDeco

Ďalšie informácie o reklame
BiobizzHeaven, 250 ml | Pôdny kondicionér227,20 €/1l
56,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
KOTARBAU® Prírodná kokosová zemina bez rašeliny pre rastliny a teráriá 500 g - 5 litrov zeminy z kokosových vlákien0,90 €/1l
4,49 €
Predajca: KOTARBAU

vidaXL Kokosové tehly 5 ks 5 kg na kus 25 kg spolu
3,80 €/1kg
89,37 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Prírodný tropický substrát, kokosový humus – 9 l
0,94 €/1l
8,43 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dr.Soil červivý kompost 1l
5,99 €/1l
5,99 €
Predajca: DrSoil

SUBSTRAL® 73990 SUBSTRAL® Pflanzen Nahrung Grünpflanzendünger 1,0 l
19,90 €/1l
19,90 €
Predajca: somnia24

AGRO Vitality Complex 1l
8,35 €/1l
8,35 €
Predajca: LAVONIO

ORGAMIN hnojivo pre buxus 1,4kg
9,24 €/1kg
12,93 €
Predajca: Lacnepostreky

Organické hnojivo Algoflash 1,5 kg
23,46 €/1kg
37,54 €
Doprava zdarma
Predajca: Octopia

UAB Hnojivo na stromy a kríky 700g
82,86 €/1kg
58,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

ALGOFLASH NATURASOL Hnojivo na zeleninu, 1,5 kg, granulát, prírodný produkt, pre ekologické poľnohospodárstvo
30,60 €/1kg
51,22 €
Doprava zdarma
Predajca: Discountic

Substrát Pre Orchideje 5L Raselina Premium
1,67 €/1l
8,33 €
Predajca: VISO

VERMAKTIV Stimul – prírodné hnojivo – Trávniky 1 l
94,50 €/1l
94,50 €
Predajca: Dermione

Pôda pre mäsožravé rastliny - pôda pre mäsožravé rastliny
6,99 €/1l
6,99 €
Predajca: Exotenherz

SUBSTRAL® 81112 SUBSTRAL® Handstreuer 1,2 l
63,29 €/1kg
26,33 €
Predajca: somnia24

NPK hnojivo s guánom 1 kg
6,75 €/1kg
6,75 €
Predajca: VISO

SULKA-Ca 1L
6,50 €/1kg
9,36 €
Predajca: Lacnepostreky

Hnojivo BIOPON na muškáty 500ml
5,82 €/1l
3,08 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,91 €
Predajca: Lacnepostreky

SUBSTRAL® Naturen® 84020 SUBSTRAL® Naturen® Gartenpflanzen Universaldünger 5,0 kg
6,55 €/1kg
32,76 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
KOKOSOVÉ BRIKETY NA PESTOVANIE RASTLÍN 7 L SADA 12 KS.
Kokosový substrát na pestovanie rastlín - 7 l kocka. Aký je najlepší spôsob výsadby semien zeleniny, ovocia a kríkov? Použite na to osvedčený organický kokosový substrát s výnimočnými vlastnosťami pre rastliny. Použitím kokosového substrátu od spoločnosti KOTARBAU® si môžete byť istí, že získate kvalitnú budúcu úrodu, rýchly a nerušený rast zeleniny, ako aj iných rastlín.
- Organický kokosový substrát je zárukou zdravých a bujných rastlín.
- Ponúkame kokosový substrát, ktorý po namočení do 4 litrov vody poskytne 7 litrov hotového substrátu s pH približne 5,5 - 6,5.
- Prečo je náš kokosový substrát taký výnimočný?
- Pretože má slanosť menej ako 2 g NaCl/dm a jeho obsah živín je: dusičnanový dusík - 6÷20 mg, fosfor - 25÷40 mg/l, draslík - 300÷850 mg/l, horčík - 50÷80 mg/l.
- Snažíme sa, aby naše produkty boli jednoducho najlepšie - taký je kokosový substrát s frakciou 0-20 mm, s celkovou pórovitosťou približne 95 %.
- Voda zadržaná v kokosovom vlákne, je pre rastliny veľmi ľahko dostupná (pufračný obsah približne 0,6 % objemu) a je obohatená o cenné živiny pre mladé sadenice.
- Výsadba do rašelinovej pôdy sa stala minulosťou; takáto pôda nielenže často hnije, ale je plná parazitov.
- Kokosový substrát poskytuje vysokú a rovnomernú úrodu, ako aj najlepšiu kvalitu zeleniny.
- Spôsobuje rýchly rast rastlín, pretože koreňový systém sa v kokosovom vlákne veľmi dobre vyvíja.
- Hmotnosť
- 7.8 kg
- Objem
- 84 l
- Počet kusov
- 12
- EAN kód
- 5904994004219
- Výrobca
- KOTARBAU
- Hmotnosť
- 7.8 kg
- Objem
- 84 l
- Počet kusov
- 12
- EAN kód
- 5904994004219
- Výrobca
- KOTARBAU
Bezpečnostné pokyny
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

KOTARBAU® Prírodná kokosová zemina bez rašeliny Kokosová soľ 650 g - 7 litrov zeminy z kokosových vlákien
1,48 €/1l
10,38 €
Predajca: KOTARBAU

KOTARBAU® Prírodná kokosová zemina bez rašeliny Kokosový substrát 24 x 650 g - 168 litrov zeminy z kokosových vlákien
0,41 €/1l
68,99 €
Doprava zdarma
Predajca: KOTARBAU

KOTARBAU® Natural & Peat Free Coco Soil Coco Litter 6 x 650 g - 42 litrov zeminy pre kvetináče z kokosových vlákien
0,58 €/1l
24,39 €
Doprava zdarma
Predajca: KOTARBAU

KOTARBAU® Prírodná kokosová zemina bez rašeliny Kokosová soľ 1,3 kg - 14 litrov zeminy z kokosových vlákien
1,00 €/1l
14,03 €
Doprava zdarma
Predajca: KOTARBAU

KOTARBAU® Prírodná kokosová zemina bez rašeliny pre rastliny a teráriá 6 x 500 g - 30 litrov zeminy z kokosových vlákien
0,01 €/1l
22,79 €
Doprava zdarma
Predajca: KOTARBAU

Romberg 24091205, Coconut soil, 1 kusov, 105 mm, 200 mm, 50 mm, 666 g
10,20 €/1kg
6,53 €
Predajca: VISO

Záhradnícky perlit 20 l kypriaci záhon
0,72 €/1l
14,34 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitná zemina pre kvetináče, 50 litrov
0,99 €/1kg
20,96 €
Predajca: bauschnell

BioBizz Coco-Mix 50 L - Zemina na kvetináče
0,30 €/1l
15,00 €
Predajca: BestBrandShop

KOTARBAU® Prírodná a bezrašelinová kokosová zemina pre rastliny a teráriá 24 x 500 g - 120 litrov zeminy pre kvetináče z kokosových vlákien
0,56 €/1l
66,89 €
Doprava zdarma
Predajca: KOTARBAU

KOTARBAU® Prírodná a bezrašelinová kokosová zemina pre rastliny a teráriá 12 x 500 g - 60 litrov zeminy pre kvetináče z kokosových vlákien
0,60 €/1l
35,99 €
Doprava zdarma
Predajca: KOTARBAU

KOTARBAU® Prírodná kokosová zemina bez rašeliny pre rastliny a teráriá 500 g - 5 litrov zeminy z kokosových vlákien
0,90 €/1l
4,49 €
Predajca: KOTARBAU

vidaXL Kokosové tehly 5 ks 5 kg na kus 25 kg spolu
3,80 €/1kg
89,37 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

vidaXL Kokosové tehly 24 kusov po 650 g 15,6 kg spolu
70,97 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Tehly z kokosových vlákien (štartér kompostu) skladovacie balenie "XXL" max (24 kusov)
3,52 €/1kg
54,95 €
Predajca: ToMTuR

BioBizz LIGHT MIX - 50 litrov
0,50 €/1l
25,00 €
Predajca: BestBrandShop

Merač vlhkosti Meter rastlín Meter PH Merač vlhkosti Meter farmy Pôda Tester Záhradný trávnik Tester teploty Hodnota farmy Retoo
12,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch, Espresso kávovar, 1,4 L, Mletá káva, 1350 W, Nerezová oceľ, Biela
166,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Záhradnícky perlit od Dr.Soil® v 1 litrovom vrecku
4,99 €/1l
4,99 €
Predajca: DrSoil

Bezdrôtový vysávač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minút, akumulátorový vysávač s 6-vrstvovým filtrom HEPA, vhodný pre domácnosti s domácimi zvieratami, na koberce a tvrdé podlahy
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VactidyDE

Gorenje R4142PS, 242 L, N-ST, 40 dB, E, Šedá, Kovová
351,03 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: _Haushaltsparadies_

Samsung GU55CU7179U, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
2 261,25 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Technology-Germany

Sada 2 čínskych vistérií – Wisteria sinensis – výška 50 cm – 9 cm kvetináč
24,13 €
Predajca: Schramas

RÖMERTOPF 500 05, Hnedá, 8 osôb, 6 kg
155,46 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

BRAUN BFD104BE BRAUN Scan & Clean Luftreiniger 85 W
749,00 €
Predajca: G-Electronics

Samsung GU50CU7179U, 127 cm (50"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
2 048,88 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Technology-Germany

WISFOR Kovový stojan na palivové drevo Stojan na palivové drevo antracit XXL Záhradný prístrešok na palivové drevo 1,66 m³ do 400 kg Pomoc pri stohovaní palivového dreva v exteriéri
169,89 €
Doprava zdarma
Predajca: WISFOR

Sada semien organickej zeleniny (10 odrôd) - sada semien organickej zeleniny ideálna na terasu, balkón a záhradu
4 190,00 €/1kg
41,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

vidaXL Záhradný zvýšený záhon antracit 160 x 40 x 45 cm Pozinkovaná oceľ
37,99 €
Doprava zdarma
Predajca: vidaXL
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
80% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
80%20% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
20%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi pekné!!!
Objem 7 lHmotnosť 0,65 kg
Môžem ho odporučiť všetkým!!!
Hodnotenie z 21. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 84 lHmotnosť 7,8 kg
Hodnotenie z 16. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Objem 42 lHmotnosť 3,9 kg
Hodnotenie z 22. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 42 lHmotnosť 3,9 kg
Hodnotenie z 26. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Objem 84 lHmotnosť 7,8 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

EcoDeco AloeGrow hnojivo pre izbové rastliny 1000 ml, prírodné aloaové hnojivo NPK
17,98 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,99 €
Predajca: EcoDeco
13,99 €/1l

Taška pre psa, hands-free cestovná taška, prepravný box, s bočnými vreckami, taška pre mačku, s nastaviteľným ramenným popruhom, grafitová, XL: 30x50x32 cm
38,90 €
Predajca: TEXCORP
77,80 €/1kg

Taška pre psa, cestovná taška, prepravný box, s bočnými vreckami, taška pre mačku, s nastaviteľným ramenným popruhom, grafitová, D: 25x43x27 cm
32,90 €
Predajca: TEXCORP
82,25 €/1kg

YARDIN DIY Šatníková skriňa 105x70x35cm Biely plastový multifunkčný šatníkový policový systém, úložný regál na knihy odolný proti prachu s dverami, 6 priehradiek,
33,99 €
Predajca: BojiaHome
3,40 €/1kg

MasterLine I (5000 ml)
85,88 €
Predajca: e-zooo_com
17,18 €/1l

KOTARBAU® Prírodná kokosová zemina bez rašeliny Kokosová soľ 1,3 kg - 14 litrov zeminy z kokosových vlákien



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
14,03 €
Predajca: KOTARBAU
1,00 €/1l

MasterLine All In One Golden (1000 ml)
60,75 €
Predajca: e-zooo_com
60,75 €/1l

BiobizzHeaven, 250 ml | Pôdny kondicionér



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
56,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
227,20 €/1l

Záhradnícke potreby Sphagnum Moss Hydratačný výživnýhnojivo pre orchidey Phalaenopsis
39,99 €
Predajca: Ladenza
333,25 €/1kg

KOTARBAU® Prírodná kokosová zemina bez rašeliny pre rastliny a teráriá 500 g - 5 litrov zeminy z kokosových vlákien



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
4,49 €
Predajca: KOTARBAU
0,90 €/1l

Hnojivo z čadičového prachu proti slimákom, 10 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: TD_STONES
1,50 €/1kg

Rýchlo pôsobiaci prášok pre rastliny a kvety – hnojivo podporujúce rast pre odrezky na zlepšenie zakorenenia
29,99 €
Predajca: Zanjo24
526,14 €/1kg

200LED žiarovka E27 30W Grow light lampa 85?265V pre rast kvitnúcich rastlín
32,99 €
Predajca: Zanjo24
445,81 €/1kg

Koše na bonsajové hnojivá,Prenosné koše na hnojivá,Koše na hnojivá s vekom,Sieťové koše na hnojivá,Plastové koše na hnojivá,Koše na hnojivá
15,99 €
Predajca: Zanjo24
126,90 €/1kg

Schacht organické hnojivo špeciálne pre zeleninu 2 kg balenie vrátane odmerky hnojivo granule
14,95 €
Predajca: Krocoworld
7,48 €/1kg

BottosStart 12-20-15 - 2 kg hnojiva na trávnik
15,75 €
Predajca: PRATOERBOSOSHOP
7,88 €/1kg

BottosStart 12-20-15 - 25 kg hnojiva na trávnik
87,00 €
Predajca: PRATOERBOSOSHOP
3,48 €/1kg