4,8



Na základe 5 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Givenchy L'interdit Rouge Woda perfumowana, 50 ml1 393,80 €/1l
69,69 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Trussardi Parfums - Donna Levriero Limited Edition Intense EDP 100ml383,80 €/1l
38,38 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Al Haramain - Amber Oud Ruby Edition EDP 200ml
357,30 €/1l
71,46 €
Predajca: BRASTYGroup

Al Haramain Amber Oud Gold Edition Woda perfumowana, 60ml
728,00 €/1l
43,68 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Al Haramain Amber Oud Tobacco Edition parfémovaná voda unisex 60 ml
799,00 €/1l
47,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Al Haramain Amber Oud Rouge parfémovaná voda unisex 60 ml
2 848,33 €/1l
170,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Al Haramain Amber Oud Gold Edition 120ml, Unisex, 120 ml, Bergamot, Zelená, Jantár, Melón, Ananás, Pižmo, Vanilka, Drevo, 1 kusov
427,92 €/1l
51,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
261,30 €/1l
26,13 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
278,00 €/1l
16,68 €
Predajca: Glamperfeu

Al Haramain Amber Oud 60ml, Unisex, 60 ml, Bergamot, Cedar (leaf), Citrón, rozmarín, Cédrové drevo, drevo guaiac, Korenie, Jantár, Balzamikový, Pižmo, 1 kusov
745,00 €/1l
44,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Al Haramain - Amber Oud Gold Edition EDP 200ml
334,25 €/1l
66,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armaf - Club De Nuit Untold EDP 105ml
303,81 €/1l
31,90 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Al Haramain - Amber Oud Gold Edition EDP 100ml
513,90 €/1l
51,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Al Haramain - L´Aventure Intense EDP 100ml
355,80 €/1l
35,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Al Haramain Amber Oud Aqua Dubai čistý parfém unisex 75 ml
684,67 €/1l
51,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Al Haramain Hayati Unisex Woda perfumowana, 100ml
503,90 €/1l
50,39 €
Predajca: MANADA

Al Haramain Musk Collection Woda perfumowana, 100ml
440,90 €/1l
44,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Al Haramain Amber Oud White Edition Woda perfumowana, 100ml
555,20 €/1l
55,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Amber Oud Ruby Edition je vôňa pre ľudí, ktorí oceňujú orientálny a sofistikovanosť. Je ideálnou voľbou na večerné prechádzky a špeciálne príležitosti, keď chcete vyjadriť svoju tajomnosť a eleganciu. Amber Oud Ruby Edition je vôňa, ktorá vás prenesie do sveta orientálnych snov a zanechá trvalý dojem ako klenot v korune orientálnych vôní.
Scent notes:
Head note: Saffron, bitter almond
Heart note: Egyptský jazmín, céder
Základná nóta: ambra, drevité tóny, pižmo
.
UNISEX parfumovaná voda
šafran, horké mandle
céder, egyptský jazmín
ambra, drevité tóny, pižmo
Al Haramain Amber Oud Ruby Edition.
Parfumovaná voda, Unisex.
60 ml
Parfémovaná voda od značky Al Haramain bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 60 ml vami vybraté vône.
Al Haramain Amber Oud Ruby Edition Woda perfumowana, 60ml
- Rozmery
- 60 ml
- Model
- Amber Oud Ruby Edition
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 60 ml
- Zloženie
- Al Haramain Amber Oud Ruby Edition Woda perfumowana, 60ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6291106813029
- Číslo od výrobcu
- JTI-110746428
- Rozmery
- 60 ml
- Model
- Amber Oud Ruby Edition
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 60 ml
- Zloženie
- Al Haramain Amber Oud Ruby Edition Woda perfumowana, 60ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6291106813029
- Číslo od výrobcu
- JTI-110746428
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Nusuk Ateeq čistý parfém unisex 100 ml
252,20 €/1l
28,00 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,22 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Al Haramain Amber Oud Aqua Dubai čistý parfém unisex 75 ml
684,67 €/1l
51,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
278,00 €/1l
16,68 €
Predajca: Glamperfeu

Al Haramain Royal Musk Woda perfumowana, 100 ml
485,50 €/1l
48,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Al Haramain Amber Oud Tobacco Edition parfémovaná voda unisex 60 ml
799,00 €/1l
47,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Perfumes - Tharwah Gold EDP 100ml
744,80 €/1l
74,48 €
Doprava zdarma
Predajca: VELMORA

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
261,30 €/1l
26,13 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Al Haramain Amber Oud Gold Edition Woda perfumowana, 60ml
728,00 €/1l
43,68 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
345,63 €/1l
27,65 €
Predajca: FragraDE

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
236,10 €/1l
23,61 €
Predajca: NutraBestBG

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
276,50 €/1l
27,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: MyPerfumesHome

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Afnan - Supremacy Not Only Intense EDP 100ml
581,00 €/1l
58,10 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Al Haramain Amber Oud Ruby Edition Woda perfumowana, 100 ml
535,70 €/1l
53,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
367,90 €/1l
36,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
39,45 €
Predajca: Scentist

Fragrance World Azzure Aoud EDP 100 ml M
345,50 €/1l
34,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
535,33 €/1l
48,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Muži, 200 ml, Jablko, Bergamot, Čierne ríbezle, Citrón, Ananás, Breza, Jazmín, Ruže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
264,20 €/1l
52,84 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
80% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
80%20% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
20%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 12. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Elegantný vzhľad a špeciálna vôňa
Objem 0,06 l
Výrobok presvedčí elegantným vzhľadom a silnou, ale nerušivou vôňou, ktorá je veľmi zvláštna. Dizajn fľaštičky a balenia je nezvyčajný... Manželke sa veľmi páčil, takže ho môžeme určite odporučiť. Doručenie bolo tiež rýchle a spoľahlivé, ako bolo sľúbené.
Hodnotenie z 26. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vôňa super sladká!
Objem 0,1 l
Vynikajúca vôňa!
Hodnotenie z 18. augusta 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý
Objem 0,06 l
Dobrý
Hodnotenie z 18. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,12 l
Hodnotenie z 22. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,12 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
296,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
332,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2412)Počet hodnotení: 2412
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l