4,7



Na základe 12 hodnotení
Giorgio Armani My Way Perfumy, 50ml
89,31 €
1 786,20 € / 1l
Cenový hit
v celoštátnom porovnaní
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
By Kilian Musk Oud Woda perfumowana, 50 ml5 296,60 €/1l
264,83 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Clive Christian X Feminine Perfumy, 100 ml3 002,90 €/1l
300,29 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dámsky parfum Giorgio Armani My Way Intense EDP 90 ml1 492,56 €/1l
134,33 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Giorgio Armani Parfumovaná voda Giorgio Armani Si Eau de Parfum Intense Refill 100ml652,90 €/1l
65,29 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
798,67 €/1l
71,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Armani My Way Edp 50ml
1 642,80 €/1l
82,14 €
Predajca: BRASTYGroup

Armani Si Edp Spray 100ml
1 040,60 €/1l
104,06 €
Predajca: PerfumTraders

Armani - My Way EDP 15ml
2 736,67 €/1l
41,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armani My Way Floral Edp Spray
1 161,56 €/1l
104,54 €
Predajca: BRASTYGroup

Armani My Way Edp Spray Refill
954,00 €/1l
95,40 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

EDP Armani My Way Nectar pre ženy, 90 ml.
1 313,00 €/1l
118,17 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
511,30 €/1l
51,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Giorgio Armani parfumovaná voda Giorgio Armani My Way Eau de Parfum Ylang 90ml
1 225,78 €/1l
110,32 €
Predajca: BRASTYGroup

Prada - Prada Paradox Intense EDP 90ml
1 428,33 €/1l
128,55 €
Predajca: PerfumTraders

Nasomatto Baraonda Perfum, 30ml
4 848,00 €/1l
145,44 €
Predajca: PerfumTraders

Nasomatto Sadonaso Perfumy 30ml
3 705,33 €/1l
111,16 €
Predajca: BRASTYGroup

VERSET Ikal edp 50ml
338,60 €/1l
16,93 €
Predajca: Pharmacygreek

Lanvin Jeanne Woda perfumowana, 100ml
292,60 €/1l
29,26 €
Predajca: BRASTYGroup

Armani (Giorgio Armani) My Way parfémovaná voda pre ženy 50 ml
1 688,00 €/1l
84,40 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Armani My Way Le Parfum je jedinečná vonná kompozícia, ktorá nositeľa zavedie na cestu bohatého a zmyselného zážitku. Vrchné tóny sa otvárajú explóziou sviežosti a energie, v ktorej sa spájajú kvety pomarančovníka, horký pomaranč a kalábrijský bergamot. Táto kombinácia citrusových a kvetinových akordov predstavuje radostný a osviežujúci začiatok, ktorý prebúdza zmysly a pripravuje vás na hlbšie, komplexnejšie vône. Srdcom vône Armani My Way Le Parfum sú ušľachtilé tóny bledého kosatca, indickej tuberózy a ambrette. Bledý kosatec, známy svojím púdrovým a elegantným charakterom, dodáva parfumu sofistikovanosť. Indická tuberóza predstavuje zmyselný a krémový tón, ktorý dokonale harmonizuje s jemným, pižmovým nádychom ambrette. Táto komplexná a bohatá kompozícia srdca dodáva parfumu hĺbku a jedinečnú eleganciu a vytvára nezabudnuteľný čuchový zážitok. Základ parfému Armani My Way Le Parfum je zmyselným a trvalým vyvrcholením kompozície, ktorú tvorí biele pižmo, vanilka bourbon a céder. Biele pižmo prináša jemnosť a decentnosť, zahaľuje pokožku do mäkkého, púdrového závoja. Vanilkový bourbon dodáva sladkosť a hrejivosť a vytvára harmonickú, krémovú auru, ktorá kontrastuje s drevitým, suchým cédrom. Tento bohatý a komplexný základ zaručuje, že vôňa zostane na pokožke celé hodiny a vyžaruje eleganciu, sebavedomie a zmyselnosť.
Čistý parfém od značky Armani (Giorgio Armani) bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.
Giorgio Armani My Way Perfumy, 50ml
Vynikajúci, ný, nádherný parfum pre tých, ktorí chcú parfum, ktorý im vydrží celý deň.
Armani (Giorgio Armani) My Way Le Parfum PAR W 50 ml
Čistý parfém od značky Armani (Giorgio Armani) bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.
Giorgio Armani My Way Perfumy, 50ml
Vynikajúci, ný, nádherný parfum pre tých, ktorí chcú parfum, ktorý im vydrží celý deň.
Armani (Giorgio Armani) My Way Le Parfum PAR W 50 ml
- Model
- My Way Parfum
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Giorgio Armani My Way Perfumy, 50ml
- Výrobca
- Georgio Armani
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3614273844666
- Číslo od výrobcu
- LE0009
- Model
- My Way Parfum
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Giorgio Armani My Way Perfumy, 50ml
- Výrobca
- Georgio Armani
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3614273844666
- Číslo od výrobcu
- LE0009
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Prada Paradoxe Eau de Parfum 90ml
1 314,00 €/1l
118,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armani Si Edp Spray 100ml
1 040,60 €/1l
104,06 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
798,67 €/1l
71,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Givenchy L’Interdit, Ženy, 50 ml, Jazmín, Neroli, Oranžový kvet, Cocoa bean, Tuberóza, Ambroxan, Pačuli, Vetiver, Sprej
1 684,60 €/1l
84,23 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armani - Sí EDP 50ml
1 630,80 €/1l
81,54 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Dámsky parfum Giorgio Armani My Way Intense EDP 90 ml
1 492,56 €/1l
134,33 €
Predajca: PerfumTraders

Dámsky parfum Giorgio Armani My Way Floral EDP 50 ml
1 737,20 €/1l
86,86 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
722,22 €/1l
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Giorgio Armani Parfumovaná voda Giorgio Armani Si Eau de Parfum Intense Refill 100ml
652,90 €/1l
65,29 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Jean Paul Gaultier - La Belle EDP 100ml
992,00 €/1l
99,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Carolina Herrera Very Good Girl, Ženy, 50 ml, Liči, Červené ríbezle, Ruže, Vanilka, Vetiver, Sprej
1 741,60 €/1l
87,08 €
Predajca: PerfumTraders

Jean Paul Gaultier - Scandal Le Parfum EDP 50ml
1 718,60 €/1l
85,93 €
Predajca: PerfumTraders

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
1 000,00 €/1l
100,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal

Vankúš z mikrovlákna - Vankúš pre všetky polohy na spanie 80x80
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Prada Candy Woda perfumowana, 30 ml
2 164,67 €/1l
64,94 €
Predajca: PerfumTraders

Dámsky parfum Giorgio Armani My Way Intense EDP 50 ml
1 671,60 €/1l
83,58 €
Predajca: PerfumTraders

Rabanne Fame Parfum, Ženy, 80 ml, Doplňovacia fľaša, Bergamot, Ružové korenie, Mango, Incense, Jazmín, Pačuli, Pižmo, Santalové drevo, Benzoin
1 307,25 €/1l
104,58 €
Predajca: BRASTYGroup

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Merax Hydraulická posteľ Boxspring 140x200 cm so zásuvkou na posteľ, výškovo nastaviteľným čelom a lamelovým rámom, čalúnená manželská posteľ s úložným priestorom v ľanovej farbe, sivá
400,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX

Šatníková skriňa s rýchlymi posuvnými dverami 125 cm biela
602,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
129,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Giorgio Armani, My Way, Parfüm, Für Frauen, Nachfüllbar, 30 ml
1 980,67 €/1l
59,42 €
Predajca: Tersorte

Giorgio Armani Parfém Giorgio Armani My Way Parfémová náplň 100ml
1 159,80 €/1l
115,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Armani My Way Parfum 90ml
1 488,89 €/1l
134,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Armani My Way Edp 50ml
1 642,80 €/1l
82,14 €
Predajca: BRASTYGroup

Giorgio Armani parfumovaná voda Giorgio Armani My Way Eau de Parfum 30ml
1 984,33 €/1l
59,53 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
92% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
92%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%8% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
8%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi rýchle doručenie
Objem 0,1 l
Som veľmi spokojná, doručenie bolo rýchle... krásne vonia. A cena je super... Určite budem nakupovať aj naďalej
Hodnotenie z 18. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Tento parfém používam už dlho
Objem 0,1 l
Je to presne tak, ako som zvyknutá, v Kauflande bola cena najvýhodnejšia
Hodnotenie z 6. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie a vynikajúca cena
Objem 0,09 l
Naozaj rýchle dodanie a vynikajúca cena
Hodnotenie z 17. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Turbo dodávka
Objem 0,09 l
Super rýchle dodanie. Najlepší tovar. S radosťou znova. Ďakujem veľmi pekne!
Hodnotenie z 19. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle a u komplikované
Objem 0,1 l
Veľmi dobré
Hodnotenie z 10. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Chyba
Objem 0,09 l
Neprisiel mi parfum ale parfumovana voda.
Hodnotenie z 4. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 3. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
112,30 €
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l