5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Wawel Czekolada gorzka 90% kakao 90 g224,89 €/1kg
20,24 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
ČOKOLÁDA S MCT OLEJOM, BEZ PRIDANÉHO CUKRU, BEZLEPKOVÉ KETO40 g - KAKAKO167,00 €/1kg
6,68 €
Predajca: superbrandshop

Ďalšie informácie o reklame
Kokosová Čokoláda Bez Pridaného Cukru40G - Kakaové0,16 €/1kg
6,29 €
Predajca: superbrandshop

Ďalšie informácie o reklame
Tabuľka S Pistáciami A Soľou O 60% MenejCukru 40G - Kakako0,16 €/1kg
6,29 €
Predajca: superbrandshop

Čokoládová tyčinka - Cinamon Roll vegan 80g
37,38 €/1kg
5,90 €
-49%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,99 €
Predajca: taleoo

Čokoládová tyčinka Ritter Sport Vegan Salted Caramel Vegan Edition 100g
102,30 €/1kg
10,23 €
Predajca: somnia24

Rapunzel 1430340, Mliečna čokoláda, 100 g, 2389 kJ, 574 kcal, 37,53 g, 52,4 g
0,14 €/1kg
14,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Horká čokoláda Lindt bez pridaného cukru z kvalitných kakaových bôbov 100g
44,10 €/1kg
4,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

KAKAOVÁ TABUĽKA S KÚSKAMI SLANÝCH PRETLIEK FAIR TRADE80 g - ICHOC (VIVANI)
0,04 €/1kg
5,90 €
-49%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,99 €
Predajca: taleoo

Lolly Father Christmas - Vegan 15g
79 333,34 €/1kg
1,19 €
Predajca: taleoo

Lindt Hello Vegan Dark Crunchy Cookie s kúskami tmavých sušienok 100g
44,10 €/1kg
4,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Rapunzel 1430295, Mliečna čokoláda, 100 g, 2324 kJ, 557 kcal, 3,54 kg, 55,8 g
26,30 €/1kg
2,63 €
Predajca: taleoo

Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre 400g
31,02 €/1kg
15,51 €
Predajca: CoffeeFriend

Ritter Sport Fine Milk Chocolate, Mliečna čokoláda, 100 g, 1 kusov, Sugar, cocoa butter, whole MILK powder (21 %), cocoa mass, emulsifier: lecithins (SOYA)., Umelá aróma, 2377 kJ
37,20 €/1kg
3,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

ELIT Dubaj Čokoláda 90g.
54,78 €/1kg
4,93 €
Predajca: Unicat-Candy

Rapunzel 231074, Mliečna čokoláda, 22 g, 2420 kJ, 581 kcal, 40,03 g, 26,76 g
42,27 €/1kg
0,93 €
Predajca: taleoo

Datľová čokoláda - lieskový orech 56% 85g
49,67 €/1kg
4,47 €
Predajca: taleoo

ČOKOLÁDOVÝ KRÉM S MANDĽMI A SOĽOU BEZ PRIDANÉHO CUKRU40 g - KAKAOVÉ
106,50 €/1kg
4,26 €
Predajca: Biogo

Rapunzel 1430300, Tmavá čokoláda, 100 g, 2359 kJ, 567 kcal, 37,88 g, 47,4 g
0,15 €/1kg
15,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

krémové mliečne tyčinky s kakaom, 40 g, značka Vivani
55,00 €/1kg
2,20 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
ČOKOLÁDA CLASSIC
Čistá “mliečna” čokoláda s rafinovanou Bourbon vanilkovou a štipkou morskej soli.
Zloženie
RAW trstinový cukor*, kakaové maslo*, práškový ryžový nápoj* (14 %) (sušený ryžový sirup*), kakaová hmota*, krupica zo zemných mandlí*, pasta z lieskových orieškov*, Bourbon vanilka*, morská soľ. * z ho kontrolovaného poľnohospodárstva. Môže obsahovať stopy ostatných stromových orechov, nápoja a gluténu.
| Nutričné hodnoty | v 100g |
| Energetická hodnota | 2377 kJ / 570 kcal |
| Tuky | 36,4 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 21,5 g |
| Sacharidy | 57,5 g |
| z toho cukry | 46,7 g |
| Bielkoviny | 1,8 g |
| Soľ | 0,11 g |
ČOKOLÁDA S ORIEŠKAMI
Orechová čokoládová klasika - čistá organická “mliečna” čokoláda s praženými lieskovými orieškami.
Zloženie
RAW trstinový cukor*, kakaové maslo*, lieskové oriešky* (20 %), práškový ryžový nápoj* (11 %), kakaová hmota*, krupica zo zemných mandlí*, pasta z lieskových orieškov*, Bourbon vanilka*, morská soľ. * z ho kontrolovaného poľnohospodárstva. Môže obsahovať stopy ostatných stromových orechov, nápoja a gluténu.
| Nutričné hodnoty | v 100g |
| Energetická hodnota | 2465 kJ / 593 kcal |
| Tuky | 41,5 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 18 g |
| Sacharidy | 48,6 g |
| z toho cukry | 37,5 g |
| Bielkoviny | 4,2 g |
| Soľ | 0,09 g |
BIELA ČOKOLÁDA S VANILKOU
S najlepším korením a najjemnejším kakaovým maslom bielej čokolády zažijete ľahkosť bytia. Žiadne umelé pomôcky, len 100% Bourbon vanilka.
Zloženie
Kakaové maslo* (37 %), RAW trstinový cukor*, práškový ryžový nápoj* (sušený ryžový sirup*), krupica zo zemných mandlí*, Bourbon vanilkový extrakt* (mletý). * z ho kontrolovaného poľnohospodárstva. Môže obsahovať stopy ostatných stromových orechov, nápoja a gluténu.
| Nutričné hodnoty | v 100g |
| Energetická hodnota | 2478 kJ / 595 kcal |
| Tuky | 40,5 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 24,3 g |
| Sacharidy | 56,5 g |
| z toho cukry | 43,1 g |
| Bielkoviny | 0,4 g |
| Soľ | 0,16 g |
BIELY NUGÁT S ORIEŠKAMI
Neodolateľná krémovosť lahodného bieleho lieskovo-orieškového nugátu vás prenesie do kulinárskeho neba.
Zloženie
RAW trstinový cukor*, lieskovooriešková pasta* (23 %), kakaové maslo*, ryžový nápoj v prášku* (11,5 %), lieskovoorieškový krokant* (8 %) (surový trstinový cukor*, lieskové oriešky*, kukuričný glukózový sirup*, karamelový sirup*), Bourbon vanilkovy extrakt*. * z ho kontrolovaného poľnohospodárstva. Môže obsahovať stopy ostatných stromových orechov, nápoja a gluténu.
| Nutričné hodnoty | v 100g |
| Energetická hodnota | 2441 kJ / 586 kcal |
| Tuky | 39 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 15,6 g |
| Sacharidy | 54,3 g |
| z toho cukry | 44 g |
| Bielkoviny | 3,6 g |
| Soľ | 0 g |
ČOKOLÁDA COOKIE
Jedinečná “mliečna” čokoláda s lahodnými kúskami kakaových sušienok.
Zloženie
RAW trstinový cukor*, kakaové maslo*, kakaová hmota*, sušené ryžový nápoj* (13%), kakaové sušienky* (12%) (pšeničná múka, kakaový prášok*, surový trstinový cukor*, slnečnicový olej*, sirup z cukrovej repy*, morská soľ) , lieskové oriešky*, Bourbon vanilka*. * z ho kontrolovaného poľnohospodárstva. Môže obsahovať stopy ostatných stromových orechov, nápoja a gluténu.
| Nutričné hodnoty | v 100g |
| Energetická hodnota | 2337 kJ / 561 kcal |
| Tuky | 35,2 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 20,7 g |
| Sacharidy | 56,1 g |
| z toho cukry | 42,2 g |
| Bielkoviny | 3 g |
| Soľ | 0,01 g |
ČOKOLÁDA MANDLE POMARANČ
Chrumkavé pražené mandle v objatí s ovocnými pomarančovými kúskami a v spojení so zamatovou ryžovou čokoládou.
Zloženie
RAW trstinový cukor*, kakaové maslo*, kakaová hmota*, ryžový nápoj* v prášku (14 %), mandle* sekané (4 %), pomarančový granulát* (3 %), lieskovoorechové pyré*, pomarančový olej*, Bourbon vanilkový extrakt*. * z ho kontrolovaného poľnohospodárstva. Môže obsahovať stopy ostatných stromových orechov, nápoja a gluténu.
| Nutričné hodnoty | v 100g |
| Energetická hodnota | 2367 kJ / 568 kcal |
| Tuky | 36,6 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 20,6 g |
| Sacharidy | 54,9 g |
| z toho cukry | 43,7 g |
| Bielkoviny | 3 g |
| Soľ | 0 g |
Zloženie
repný cukor*, kakaové maslo* 23%, pohánková múka*, kakaové sušienky* 12% (PŠENIČNÁ múka*, kakaový prášok* 21%, surový trstinový cukor*, kokosový tuk*, cviklový sirup*, morská soľ , extrakt z bourbonskej vanilky*), kakaová hmota* 9,6 %, múka z tigrieho orecha*, MANDĽOVÝ olej* 2,2 %, pasta z LIESKOVÝCH ORIEŠKOV*, morská soľ*, extrakt z bourbonskej vanilky*. (*certifikovaná organická zložka).
POPIS
Kakaový výrobok s mandľovým olejom a kakaovými sušienkami.
NUTRIČNÁ HODNOTA v 100 g
Energetická hodnota: 2323 kJ/555 kcal
Tuk: 35 g
vrátane nasýtených mastných kyselín: 20 g
Sacharidy: 54 g
vrátane cukrov: 39 g
Bielkoviny: 4,4 g
Soľ: 0,18 g
INFORMÁCIE O ALERGÉNOCH
Môže obsahovať iné ORECHY a MLIEKO (vrátane laktózy).
ODPORÚČANÉ PODMIENKY SKLADOVANIA
Uchovávajte pri izbovej teplote. Chráňte pred teplom.
Som naozaj chrumkavá pochúťka, pretože pod mäkkou kakaovou škrupinou a ryžovou mliečnou čokoládou sa skrýva tmavá kakaová sušienka, ktorá mi dodáva chrumkavosť.
čokoláda sa vám roztopí priamo v ústach, zatiaľ čo kúsky sušienky vám pri každom súste dajú trochu chrumkavého zvýraznenia.Ochutnajte ma, som skutočne lahodný. som vyrobený z čisto prírodných surovín, neobsahujem palmový olej, sóju ani laktózu a moje ingrediencie sú fair trade. Moji tvorcovia zabezpečujú, že moje obaly sú udržateľné a úplne bez plastov. 100 % obaly.
Chráni naše životné prostredie, chráni zvieratá a ľudí. Ku každému baleniu iChoc Choco Cookie dostanete včelie krmivo Veggie Sweets.Ďalšie informácie o výrobku:Zloženie: Kakaový prípravok s mandľovým olejom a kakaovými sušienkami Zloženie: Kakaové sušienky: Kakaová sušienka* 12 % (pšeničná múka*, kakaový prášok* 21 %, surový trstinový cukor*, kokosový tuk*, sirup z cukrovej repy*, morská soľ, bourbonský vanilkový extrakt*), kakaová hmota* 9,6 %, múka z tigrieho orecha*, mandľový olej* 2,2 %, dužina z lieskových orieškov*, morská soľ*, bourbonský vanilkový extrakt*. *z ho poľnohospodárstva.
Môže obsahovať stopy iných orechov a mlieka. Nevhodné pre alergikov na mlieko.
Pred použitím sipozorne prečítajte etiketu nami dodávaných výrobkov. Zloženie, alergény a výživové údaje sa môžu v jednotlivých prípadoch líšiť od informácií na našej webovej stránke; zloženie na etikete je záväzné.
Nový iChoc "Choco Cookie", teraz s vylepšenou receptúrou a Fairtrade kakaom.
Pokyny na manipuláciu a skladovanie
Skladujte na suchom mieste mimo dosahu tepla.
- Skladovanie a použitie
- Uchovávajte pri izbovej teplote. Chráňte pred teplom.
- Zloženie
- repný cukor*, kakaové maslo* 23%, pohánková múka*, kakaové sušienky* 12% (PŠENIČNÁ múka*, kakaový prášok* 21%, surový trstinový cukor*, kokosový tuk*, cviklový sirup*, morská soľ, extrakt z bourbonskej vanilky*), kakaová hmota* 9,6 %, múka z tigrieho orecha*, MANDĽOVÝ olej* 2,2 %, pasta z LIESKOVÝCH ORIEŠKOV*, morská soľ*, extrakt z bourbonskej vanilky*. (*certifikovaná organická zložka)
- Výživové údaje
- Energetická hodnota: 2323 kJ/555 kcal, Tuk: 35 g, vrátane nasýtených mastných kyselín: 20 g, Sacharidy: 54 g, vrátane cukrov: 39 g, Bielkoviny: 4,4 g, Soľ: 0,18 g
- Hmotnosť
- 96 g
- Rozmery
- Hmotnosť: 96 g
- Potravinársky podnik
- ICHOC (czekolady wegańskie)
- Obchodný názov
- KAKAOVÁ TABUĽKA S KÚSKAMI FAIR TRADE KAKAOVÉ KOKIES 80 g - ICHOC (VIVANI)
- Výrobca
- ICHOC (czekolady wegańskie)
- Označenie množstva
- szt
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 964554
- EAN kód
- 4044889004601
- Skladovanie a použitie
- Uchovávajte pri izbovej teplote. Chráňte pred teplom.
- Zloženie
- repný cukor*, kakaové maslo* 23%, pohánková múka*, kakaové sušienky* 12% (PŠENIČNÁ múka*, kakaový prášok* 21%, surový trstinový cukor*, kokosový tuk*, cviklový sirup*, morská soľ, extrakt z bourbonskej vanilky*), kakaová hmota* 9,6 %, múka z tigrieho orecha*, MANDĽOVÝ olej* 2,2 %, pasta z LIESKOVÝCH ORIEŠKOV*, morská soľ*, extrakt z bourbonskej vanilky*. (*certifikovaná organická zložka)
- Výživové údaje
- Energetická hodnota: 2323 kJ/555 kcal, Tuk: 35 g, vrátane nasýtených mastných kyselín: 20 g, Sacharidy: 54 g, vrátane cukrov: 39 g, Bielkoviny: 4,4 g, Soľ: 0,18 g
- Hmotnosť
- 96 g
- Rozmery
- Hmotnosť: 96 g
- Potravinársky podnik
- ICHOC (czekolady wegańskie)
- Obchodný názov
- KAKAOVÁ TABUĽKA S KÚSKAMI FAIR TRADE KAKAOVÉ KOKIES 80 g - ICHOC (VIVANI)
- Výrobca
- ICHOC (czekolady wegańskie)
- Označenie množstva
- szt
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 964554
- EAN kód
- 4044889004601
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

KAKAOVÁ TABUĽKA S KÚSKAMI SLANÝCH PRETLIEK FAIR TRADE80 g - ICHOC (VIVANI)
0,04 €/1kg
5,90 €
-49%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,99 €
Predajca: taleoo

FAIR TRADEVANILKOVÁ DOSKA 80 g - ICHOC (VIVANI)
33,66 €/1kg
3,13 €
Predajca: BioCare

FAIR TRADEKAKAOVÁ DOSKA 80 g - ICHOC (VIVANI)
0,04 €/1kg
3,13 €
Predajca: BioCare

NOUGÁTOVÁ DOSKA S ORIEŠKOVÝM KROKANTOM FAIR TRADE80 g - ICHOC (VIVANI)
0,04 €/1kg
3,13 €
Predajca: BioCare

Niederegger Vegan Caramel Crunch čokoláda s kúskami karamelu 100g
46,80 €/1kg
4,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čokoládová tyčinka - Cinamon Roll vegan 80g
37,38 €/1kg
5,90 €
-49%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,99 €
Predajca: taleoo

Rapunzel 1430340, Mliečna čokoláda, 100 g, 2389 kJ, 574 kcal, 37,53 g, 52,4 g
0,14 €/1kg
14,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Lolly Father Christmas - Vegan 15g
79 333,34 €/1kg
1,19 €
Predajca: taleoo

Lindt Hello Vegan Dark Crunchy Cookie s kúskami tmavých sušienok 100g
44,10 €/1kg
4,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čokoládová tyčinka Ritter Sport Vegan Salted Caramel Vegan Edition 100g
102,30 €/1kg
10,23 €
Predajca: somnia24

Weihnachtsmann - vegan 90g
66,56 €/1kg
5,99 €
Predajca: taleoo

krémové mliečne tyčinky s kakaom, 40 g, značka Vivani
55,00 €/1kg
2,20 €
Predajca: taleoo

Horká čokoláda Lindt bez pridaného cukru z kvalitných kakaových bôbov 100g
44,10 €/1kg
4,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport Fine Milk Chocolate, Mliečna čokoláda, 100 g, 1 kusov, Sugar, cocoa butter, whole MILK powder (21 %), cocoa mass, emulsifier: lecithins (SOYA)., Umelá aróma, 2377 kJ
37,20 €/1kg
3,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Rapunzel 1430150, Mliečna čokoláda, 100 g, Mandle, 2411 kJ, 579 kcal, 38,36 g
3 130,00 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Datľová čokoláda - lieskový orech 56% 85g
49,67 €/1kg
4,47 €
Predajca: taleoo

KAKAOVÁ DOSKA S ORIEŠKOVÝM FAIR TRADE80 g - ICHOC (VIVANI)
0,04 €/1kg
3,13 €
Predajca: BioCare

Rapunzel 1430155, Tmavá čokoláda, 100 g, Kokos, 2363 kJ, 568 kcal, 38,39 g
0,03 €/1kg
3,10 €
Predajca: BioCare

Čokoládové zmrzlinové kapsule Moritz v kornútku 200 g
11,05 €/1kg
2,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Alpro Sójový nápoj s vanilkou bohatý na rastlinné bielkoviny 1000mlJednorazový obal
0,60 €/1l
2,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mliečne krémové guľôčky 70g
44,71 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Baton Snickers z orzeszkami ziemnymi w karmelu i czekoladzie 50 g
24,80 €/1kg
2,26 €
-45%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,24 €
Predajca: Katomix

Brandt 839132 Brandt Markenzwieback Gebäck 450,0 g, 1 St.
9,80 €/1kg
4,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Toblerone white, Biela čokoláda, 100 g, 2245 kJ, 535 kcal, 29,5 g, 62 g
95,60 €/1kg
9,56 €
Predajca: somnia24

Katjes Wunderland kyslé vegánske ovocné žuvačky magicky lahodné 175g
8,39 €/1kg
1,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Rapunzel 1430295, Mliečna čokoláda, 100 g, 2324 kJ, 557 kcal, 3,54 kg, 55,8 g
26,30 €/1kg
2,63 €
Predajca: taleoo

HORKÁ ČOKOLÁDA 88%40 g - KAKA
165,50 €/1kg
6,62 €
Predajca: superbrandshop

Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
32,97 €/1l
23,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Rapunzel 231074, Mliečna čokoláda, 22 g, 2420 kJ, 581 kcal, 40,03 g, 26,76 g
42,27 €/1kg
0,93 €
Predajca: taleoo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Hmotnosť 80 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42 g)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
42,88 €
Predajca: Heartforcards
24,57 €/1kg

Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 ks | Spender ein 100 Stück



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
48,38 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,95 €
Predajca: Cactula
38,83 €/1kg

Čokoláda Velvet 2,5 kg - biela



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
104,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
41,86 €/1kg

Callebaut W2 polevová biela čokoláda Callets s obsahom kakaa 28 % – 2500 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
103,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
41,20 €/1kg

Ferrero | 24x Kinder krémový, mliečny a chrumkavý



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(24)Počet hodnotení: 24
21,99 €
Predajca: Heartforcards
1 157,37 €/1kg

Barry Callebaut 811 Zartbitter Schokolade Kuvertüre 400g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(24)Počet hodnotení: 24
51,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
102,60 €/1kg

Kinder Cards oplátková špecialita s kakaovým krémom 128g balenie po 20 ks



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
59,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,09 €/1kg

Belgická biela čokoláda 500g Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,09 €
Predajca: BRAT_PL
21,41 €/1kg

Hachez Cocoa dArriba horká čokoláda s pomarančom 100g balenie 5
26,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
53,92 €/1kg

Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkom, vanilkovou príchuťou, anjelskou cukrovou vatou a pistáciovým krémom - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0



3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(90)Počet hodnotení: 90
9,88 €
Predajca: Heartforcards
98,80 €/1kg

Hot Wheels Prekvapenie 4-dielna sada Čokoládové vajíčko Detské hračky Zbierka
18,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
558,53 €/1kg

Duplo 10 čokoládová tyčinka mliečna čokoláda s oplátkou 182g 7-pack
29,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,77 €/1kg

Casali banánové marshmallow kúsky s čokoládovou polevou 300g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,80 €/1kg

Čokoládové kvapky - mliečna čokoláda 500g Brat.pl
8,99 €
Predajca: BRAT_PL
17,29 €/1kg

Toblerone Milk Swiss mliečna čokoláda 35g 24 balení



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
30,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
36,39 €/1kg

Marabou Daim Bites 145g
21,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
151,66 €/1kg

Marabou Nötchoklad 170g
21,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
129,35 €/1kg

Marabou mliečna čokoláda 170g
21,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
129,35 €/1kg

Merci čokoládová tyčinka Mandľový nápoj 100g balenie 15
35,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,95 €/1kg