5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkom, vanilkovou príchuťou, anjelskou cukrovou vatou a pistáciovým krémom - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.098,80 €/1kg
9,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Heartforcards

Ďalšie informácie o reklame
ČOKOLÁDA S MCT OLEJOM, BEZ PRIDANÉHO CUKRU, BEZLEPKOVÉ KETO40 g - KAKAKO167,00 €/1kg
6,68 €
Predajca: superbrandshop

Ďalšie informácie o reklame
Kokosová Čokoláda Bez Pridaného Cukru40G - Kakaové0,16 €/1kg
6,29 €
Predajca: superbrandshop

Ďalšie informácie o reklame
Ritter Sport Kešu pražené a solené kešu oriešky v čokoláde 100g30,10 €/1kg
3,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Horká čokoláda Lindt bez pridaného cukru z kvalitných kakaových bôbov 100g
44,10 €/1kg
4,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Alpia Noisette Alpská mliečna čokoláda s mletými lieskovými orieškami 100g
22,30 €/1kg
2,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport Fine Milk Chocolate, Mliečna čokoláda, 100 g, 1 kusov, Sugar, cocoa butter, whole MILK powder (21 %), cocoa mass, emulsifier: lecithins (SOYA)., Umelá aróma, 2377 kJ
37,20 €/1kg
3,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bezlepková mliečna čokoláda bez cukru 100 g Stevia Torras
150,80 €/1kg
15,08 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Čokoládová tyčinka Ritter Sport Vegan Salted Caramel Vegan Edition 100g
102,30 €/1kg
10,23 €
Predajca: somnia24

Barry Callebaut Weiße Schokolade Kuvertüre 400g
32,40 €/1kg
16,20 €
Predajca: CoffeeFriend

Rapunzel 1430340, Mliečna čokoláda, 100 g, 2389 kJ, 574 kcal, 37,53 g, 52,4 g
0,14 €/1kg
14,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Tafelová čokoláda – vegánske cesto s škoricou, 80 g | ICHOC
37,38 €/1kg
5,90 €
-49%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,99 €
Predajca: taleoo

Karina jemná biela čokoláda White Chocolate Crisp 200g
30,55 €/1kg
6,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Hello Vegan Dark Crunchy Cookie s kúskami tmavých sušienok 100g
44,10 €/1kg
4,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Rapunzel Weisse Schokolade 100g
0,03 €/1kg
3,10 €
Predajca: BioCare

Prémiová dubajská čokoláda l 100 gr. Originálna dubajská umelecká čokoláda l Pistáciová a kadayifová náplň l domáca l PONUKA!
215,70 €/1kg
25,22 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,57 €
Predajca: AllYouNeed

Lindt Vegánsky slaný karamel s kúskami slaného karamelu 100g
61,00 €/1kg
6,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Rapunzel 1430295, Mliečna čokoláda, 100 g, 2324 kJ, 557 kcal, 3,54 kg, 55,8 g
26,30 €/1kg
2,63 €
Predajca: taleoo

Lolly Father Christmas - Vegan 15g
79 333,34 €/1kg
1,19 €
Predajca: taleoo

KAKAOVÁ TABUĽKA S KÚSKAMI SLANÝCH PRETLIEK FAIR TRADE80 g - ICHOC (VIVANI)
0,04 €/1kg
5,90 €
-49%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,99 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
ČOKOLÁDA CLASSIC
Čistá “mliečna” čokoláda s rafinovanou Bourbon vanilkovou a štipkou morskej soli.
Zloženie
RAW trstinový cukor*, kakaové maslo*, práškový ryžový nápoj* (14 %) (sušený ryžový sirup*), kakaová hmota*, krupica zo zemných mandlí*, pasta z lieskových orieškov*, Bourbon vanilka*, morská soľ. * z ho kontrolovaného poľnohospodárstva. Môže obsahovať stopy ostatných stromových orechov, nápoja a gluténu.
| Nutričné hodnoty | v 100g |
| Energetická hodnota | 2377 kJ / 570 kcal |
| Tuky | 36,4 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 21,5 g |
| Sacharidy | 57,5 g |
| z toho cukry | 46,7 g |
| Bielkoviny | 1,8 g |
| Soľ | 0,11 g |
ČOKOLÁDA S ORIEŠKAMI
Orechová čokoládová klasika - čistá organická “mliečna” čokoláda s praženými lieskovými orieškami.
Zloženie
RAW trstinový cukor*, kakaové maslo*, lieskové oriešky* (20 %), práškový ryžový nápoj* (11 %), kakaová hmota*, krupica zo zemných mandlí*, pasta z lieskových orieškov*, Bourbon vanilka*, morská soľ. * z ho kontrolovaného poľnohospodárstva. Môže obsahovať stopy ostatných stromových orechov, nápoja a gluténu.
| Nutričné hodnoty | v 100g |
| Energetická hodnota | 2465 kJ / 593 kcal |
| Tuky | 41,5 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 18 g |
| Sacharidy | 48,6 g |
| z toho cukry | 37,5 g |
| Bielkoviny | 4,2 g |
| Soľ | 0,09 g |
BIELA ČOKOLÁDA S VANILKOU
S najlepším korením a najjemnejším kakaovým maslom bielej čokolády zažijete ľahkosť bytia. Žiadne umelé pomôcky, len 100% Bourbon vanilka.
Zloženie
Kakaové maslo* (37 %), RAW trstinový cukor*, práškový ryžový nápoj* (sušený ryžový sirup*), krupica zo zemných mandlí*, Bourbon vanilkový extrakt* (mletý). * z ho kontrolovaného poľnohospodárstva. Môže obsahovať stopy ostatných stromových orechov, nápoja a gluténu.
| Nutričné hodnoty | v 100g |
| Energetická hodnota | 2478 kJ / 595 kcal |
| Tuky | 40,5 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 24,3 g |
| Sacharidy | 56,5 g |
| z toho cukry | 43,1 g |
| Bielkoviny | 0,4 g |
| Soľ | 0,16 g |
BIELY NUGÁT S ORIEŠKAMI
Neodolateľná krémovosť lahodného bieleho lieskovo-orieškového nugátu vás prenesie do kulinárskeho neba.
Zloženie
RAW trstinový cukor*, lieskovooriešková pasta* (23 %), kakaové maslo*, ryžový nápoj v prášku* (11,5 %), lieskovoorieškový krokant* (8 %) (surový trstinový cukor*, lieskové oriešky*, kukuričný glukózový sirup*, karamelový sirup*), Bourbon vanilkovy extrakt*. * z ho kontrolovaného poľnohospodárstva. Môže obsahovať stopy ostatných stromových orechov, nápoja a gluténu.
| Nutričné hodnoty | v 100g |
| Energetická hodnota | 2441 kJ / 586 kcal |
| Tuky | 39 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 15,6 g |
| Sacharidy | 54,3 g |
| z toho cukry | 44 g |
| Bielkoviny | 3,6 g |
| Soľ | 0 g |
ČOKOLÁDA COOKIE
Jedinečná “mliečna” čokoláda s lahodnými kúskami kakaových sušienok.
Zloženie
RAW trstinový cukor*, kakaové maslo*, kakaová hmota*, sušené ryžový nápoj* (13%), kakaové sušienky* (12%) (pšeničná múka, kakaový prášok*, surový trstinový cukor*, slnečnicový olej*, sirup z cukrovej repy*, morská soľ) , lieskové oriešky*, Bourbon vanilka*. * z ho kontrolovaného poľnohospodárstva. Môže obsahovať stopy ostatných stromových orechov, nápoja a gluténu.
| Nutričné hodnoty | v 100g |
| Energetická hodnota | 2337 kJ / 561 kcal |
| Tuky | 35,2 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 20,7 g |
| Sacharidy | 56,1 g |
| z toho cukry | 42,2 g |
| Bielkoviny | 3 g |
| Soľ | 0,01 g |
ČOKOLÁDA MANDLE POMARANČ
Chrumkavé pražené mandle v objatí s ovocnými pomarančovými kúskami a v spojení so zamatovou ryžovou čokoládou.
Zloženie
RAW trstinový cukor*, kakaové maslo*, kakaová hmota*, ryžový nápoj* v prášku (14 %), mandle* sekané (4 %), pomarančový granulát* (3 %), lieskovoorechové pyré*, pomarančový olej*, Bourbon vanilkový extrakt*. * z ho kontrolovaného poľnohospodárstva. Môže obsahovať stopy ostatných stromových orechov, nápoja a gluténu.
| Nutričné hodnoty | v 100g |
| Energetická hodnota | 2367 kJ / 568 kcal |
| Tuky | 36,6 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 20,6 g |
| Sacharidy | 54,9 g |
| z toho cukry | 43,7 g |
| Bielkoviny | 3 g |
| Soľ | 0 g |
ZLOŽENIE
kakaové maslo* 37%, repný cukor*, ryžový sirup v prášku*, mleté tigrie ORECHY*, MANDĽOVÝ olej* 2,7%, morská soľ*, extrakt z bourbonskej vanilky*, mletý struk bourbonskej vanilky*. (*certifikovaná organická zložka)
POPIS
Kakaový produkt s mandľovým olejom a Bourbon vanilkou.
VÝŽIVOVÁ HODNOTA V 100 g
Energetická hodnota: 2506 kJ/599 kcal
Tuky: 42 g
vrátane nasýtených mastných kyselín: 24 g
Sacharidy : 56 g
vrátane cukrov: 39 g
Bielkoviny: 0,3 g
Soľ: 0,16 g
ALERGÉNNE INFORMÁCIE
môže obsahovať iné ORECHY, MLIEKO (vrátane LAKTÓZY ), OBILNINY OBSAHUJÚCE LEPOK.
ODPORÚČANÉ PODMIENKY SKLADOVANIA
Uchovávajte pri izbovej teplote. Chráňte pred teplom.
S
om biely, vyrobený z ryžovej mliečnej čokolády, lákam ťa a radím ti, aby si neodolal, a uvidíš, ako ťa zasýtim, s tigrími orieškami krupicou a vanilkou.
Som vyrobený len z čisto prírodných surovín, neobsahujem sóju, palmový olej, lepok ani laktózu a moje ingrediencie sú fair trade. Moji tvorcovia dbajú na to, aby moje obaly boli udržateľné, bez plastov. 100 % ekologický obal.
Chráni naše životné prostredie, chráni zvieratá a ľudí. Ku každému baleniu iChoc White Vanilla dostanete včelie krmivo Veggie Sweets.Ďalšie informácie o výrobku:Zloženie: Kakaové maslo* 37 %, repný cukor*, sušený ryžový sirup*, múka z tigrieho orecha*, mandľový olej* 2,7 %, morská soľ*, extrakt z bourbonskej vanilky*, vanilkové struky Bourbon* (mleté). *z ho poľnohospodárstva.
Môže obsahovať stopy iných orechov, mlieka a lepku. Nevhodné pre alergikov na mlieko.
Pred použitím sipozorne prečítajte etiketu nami dodávaných výrobkov. Zloženie, alergény a výživové údaje sa môžu v jednotlivých prípadoch líšiť od informácií na našej webovej stránke; zloženie na etikete je záväzné.
Nový iChoc "White Vanilla", teraz s vylepšenou receptúrou a Fairtrade kakaom.
Príprava organického kakaového masla s mandľovým olejom a bourbonskou vanilkou.
Pokyny na manipuláciu a skladovanie:
Skladujte na suchom mieste, chráňte pred teplom
- Skladovanie a použitie
- Uchovávajte pri izbovej teplote. Chráňte pred teplom.
- Zloženie
- Kakaové maslo* 37%, repný cukor*, ryžový sirup v prášku*, mleté tigrie ORECHY*, MANDĽOVÝ olej* 2,7%, morská soľ*, extrakt z bourbonskej vanilky*, mletý struk bourbonskej vanilky*. (*certifikovaná organická zložka)
- Výživové údaje
- Energetická hodnota: 2506 kJ/599 kcal; Tuky: 42 g (vrátane nasýtených mastných kyselín: 24 g); Sacharidy: 56 g (vrátane cukrov: 39 g); Bielkoviny: 0,3 g; Soľ: 0,16 g.
- Hmotnosť
- 93 g
- Rozmery
- Hmotnosť: 93 g
- Potravinársky podnik
- ICHOC (czekolady wegańskie)
- Obchodný názov
- FAIR TRADE VANILKOVÁ DOSKA 80 g - ICHOC (VIVANI)
- Výrobca
- ICHOC (czekolady wegańskie)
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 964557
- EAN kód
- 4044889004571
- Skladovanie a použitie
- Uchovávajte pri izbovej teplote. Chráňte pred teplom.
- Zloženie
- Kakaové maslo* 37%, repný cukor*, ryžový sirup v prášku*, mleté tigrie ORECHY*, MANDĽOVÝ olej* 2,7%, morská soľ*, extrakt z bourbonskej vanilky*, mletý struk bourbonskej vanilky*. (*certifikovaná organická zložka)
- Výživové údaje
- Energetická hodnota: 2506 kJ/599 kcal; Tuky: 42 g (vrátane nasýtených mastných kyselín: 24 g); Sacharidy: 56 g (vrátane cukrov: 39 g); Bielkoviny: 0,3 g; Soľ: 0,16 g.
- Hmotnosť
- 93 g
- Rozmery
- Hmotnosť: 93 g
- Potravinársky podnik
- ICHOC (czekolady wegańskie)
- Obchodný názov
- FAIR TRADE VANILKOVÁ DOSKA 80 g - ICHOC (VIVANI)
- Výrobca
- ICHOC (czekolady wegańskie)
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 964557
- EAN kód
- 4044889004571
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

FAIR TRADEKAKAOVÁ DOSKA 80 g - ICHOC (VIVANI)
0,04 €/1kg
3,13 €
Predajca: BioCare

NOUGÁTOVÁ DOSKA S ORIEŠKOVÝM KROKANTOM FAIR TRADE80 g - ICHOC (VIVANI)
0,04 €/1kg
3,13 €
Predajca: BioCare

Ritter Sport Fine Milk Chocolate, Mliečna čokoláda, 100 g, 1 kusov, Sugar, cocoa butter, whole MILK powder (21 %), cocoa mass, emulsifier: lecithins (SOYA)., Umelá aróma, 2377 kJ
37,20 €/1kg
3,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Alpia Noisette Alpská mliečna čokoláda s mletými lieskovými orieškami 100g
22,30 €/1kg
2,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Horká čokoláda Lindt bez pridaného cukru z kvalitných kakaových bôbov 100g
44,10 €/1kg
4,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Niederegger Vegan Caramel Crunch čokoláda s kúskami karamelu 100g
46,80 €/1kg
4,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Recyklovaná čiapka Beechfield Mini Fisherman
9,19 €
Predajca: CARON

MMOBIEL zimná čiapka čiapka čiapka pletená čiapka + LED svetlo dobíjateľné USB batérie jogging klobúk
48,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

KAKAOVÁ TABUĽKA S KÚSKAMI FAIR TRADEKAKAOVÉ KOKIES 80 g - ICHOC (VIVANI)
32,60 €/1kg
3,13 €
Predajca: BioCare

Rapunzel 1430340, Mliečna čokoláda, 100 g, 2389 kJ, 574 kcal, 37,53 g, 52,4 g
0,14 €/1kg
14,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Rapunzel 1430295, Mliečna čokoláda, 100 g, 2324 kJ, 557 kcal, 3,54 kg, 55,8 g
26,30 €/1kg
2,63 €
Predajca: taleoo

262 farebné graffiti skicovacie perá, mastné fixky, fixky Obojstranná sada fixiek, alkoholové fixky
41,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion

Philips HX9044/33, 4 kusov, Čierna, Guma, 31 mm, 62 mm, 220 mm
41,46 €
Predajca: velmontask

Pistáciový krém 45 %, 190 g
40,26 €/1kg
7,65 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Tafelová čokoláda – vegánske cesto s škoricou, 80 g | ICHOC
37,38 €/1kg
5,90 €
-49%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,99 €
Predajca: taleoo

Silikónová forma na čokoládu AVANA na 6 tabuliek čokolády Forma na čokoládu s nepriľnavým povrchom bez BPA Silikónová forma na čokoládu hnedá (forma 2)
9,95 €
Predajca: AVANA-Shop

Kinder Brioss, 270 g, 10 kusov
12,00 €/1kg
4,20 €
Predajca: SanmartiniStore

Lolly Father Christmas - Vegan 15g
79 333,34 €/1kg
1,19 €
Predajca: taleoo

Ritter SPORT Ritter SPORT VOLL-NUSS LAKTOSEFREI Schokolade 100,0 g
35,10 €/1kg
3,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Chutná príchuť | Ferrero Kinder Smotanové mlieko a chrumkavé 19g
172,63 €/1kg
3,28 €
Predajca: Heartforcards

Čokoládová tyčinka Ritter Sport Vegan Salted Caramel Vegan Edition 100g
102,30 €/1kg
10,23 €
Predajca: somnia24

Karamelové sušienky Lotus Biscoff 150 ks.
26,39 €/1kg
24,74 €
Predajca: somnia24

KAKAOVÁ TABUĽKA S KÚSKAMI SLANÝCH PRETLIEK FAIR TRADE80 g - ICHOC (VIVANI)
0,04 €/1kg
5,90 €
-49%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,99 €
Predajca: taleoo

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčiniek, 90g balenie)
60,00 €/1kg
5,40 €
Predajca: Heartforcards

nutella 4173 nutella PLANT BASED Nougatcreme, 350,0 g
32,40 €/1l
11,34 €
Predajca: somnia24

Lindt Hello Vegan Dark Crunchy Cookie s kúskami tmavých sušienok 100g
44,10 €/1kg
4,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušienka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
32,15 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Toffifee Biela čokoláda s lieskovými orieškami, mliečnym krémom a karamelom 125g
17,04 €/1kg
2,13 €
Predajca: LAVONIO

Wawel Mieszanka Krakowska Czekoladowa 245 g
33,29 €/1kg
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Schogetten Stracciatella biela čokoláda s kakaovými lupienkami 100g
30,20 €/1kg
3,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Hmotnosť 80 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
Doprava zdarma



Doprava zdarma

Doprava zdarma


Doprava zdarma

Doprava zdarma
Doprava zdarma



Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42 g)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
42,88 €
Predajca: Heartforcards
24,57 €/1kg

Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 ks | Spender ein 100 Stück



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
48,38 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,95 €
Predajca: Cactula
38,83 €/1kg

Čokoláda Velvet 2,5 kg - biela



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
103,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
41,24 €/1kg

Ferrero | 24x Kinder krémový, mliečny a chrumkavý



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(24)Počet hodnotení: 24
21,99 €
Predajca: Heartforcards
1 157,37 €/1kg

Lindt - LINDOR - Guľôčky MILK 1kg vrecko



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(38)Počet hodnotení: 38
62,45 €
Predajca: AllYouNeed
62,45 €/1kg

Belgická dezertná čokoláda 1kg Brat.pl
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
24,48 €/1kg

Belgická biela čokoláda 500g Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,09 €
Predajca: BRAT_PL
21,41 €/1kg

Hachez Cocoa dArriba horká čokoláda s pomarančom 100g balenie 5
26,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
53,92 €/1kg

Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkom, vanilkovou príchuťou, anjelskou cukrovou vatou a pistáciovým krémom - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0



3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(90)Počet hodnotení: 90
9,88 €
Predajca: Heartforcards
98,80 €/1kg

Toblerone Milk Swiss mliečna čokoláda 35g 24 balení



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
30,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
36,39 €/1kg

Nappo classic v plechovke Nugát s horkou čokoládou 1320g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14
29,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,60 €/1kg

Merci čokoládová tyčinka Mandľový nápoj 100g balenie 15
35,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,95 €/1kg

Hot Wheels Prekvapenie 4-dielna sada Čokoládové vajíčko Detské hračky Zbierka
18,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
558,53 €/1kg

Hachez Delicate Leaves jemná mliečna čokoláda balenie 125 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
91,28 €/1kg

Čokoládové likéry Anthon Berg 219g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
12,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
55,07 €/1kg

Marabou Daim Bites 145g
21,55 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,83 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
109,17 €/1kg

Marabou mliečna čokoláda 170g
21,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
129,35 €/1kg

M&M's Peanut 800g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,59 €/1kg

Feodora Tradition tabuľka jemnej mliečnej čokolády 100g
4,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
43,10 €/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic horká čokoláda 100g
5,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
53,90 €/1kg