5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkom, vanilkovou príchuťou, anjelskou cukrovou vatou a pistáciovým krémom - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.098,80 €/1kg
9,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Heartforcards

Ďalšie informácie o reklame
Kokosová Čokoláda Bez Pridaného Cukru40G - Kakaové0,16 €/1kg
6,29 €
Predajca: superbrandshop

Ďalšie informácie o reklame
Schogetten Nougat 10030065 100g24,60 €/1kg
2,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Wawel Czekolada gorzka 90% kakao 90 g88,78 €/1kg
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Horká čokoláda Lindt bez pridaného cukru z kvalitných kakaových bôbov 100g
44,10 €/1kg
4,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Hello Vegan Dark Crunchy Cookie s kúskami tmavých sušienok 100g
44,10 €/1kg
4,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Rapunzel 1430340, Mliečna čokoláda, 100 g, 2389 kJ, 574 kcal, 37,53 g, 52,4 g
0,14 €/1kg
14,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Čokoládová tyčinka Ritter Sport Vegan Salted Caramel Vegan Edition 100g
102,30 €/1kg
10,23 €
Predajca: somnia24

Rapunzel 1430295, Mliečna čokoláda, 100 g, 2324 kJ, 557 kcal, 3,54 kg, 55,8 g
26,30 €/1kg
2,63 €
Predajca: taleoo

Lolly Father Christmas - Vegan 15g
79 333,34 €/1kg
1,19 €
Predajca: taleoo

KAKAOVÁ TABUĽKA S KÚSKAMI SLANÝCH PRETLIEK FAIR TRADE80 g - ICHOC (VIVANI)
0,04 €/1kg
5,90 €
-49%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,99 €
Predajca: taleoo

Tafelová čokoláda – vegánske cesto s škoricou, 80 g | ICHOC
37,38 €/1kg
5,90 €
-49%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,99 €
Predajca: taleoo

ELIT Dubaj Čokoláda 90g.
54,78 €/1kg
4,93 €
Predajca: Unicat-Candy

Dattel Schokolade – Lieskovo-oriešková príchuť, 56%, 85g | MAKRI
49,67 €/1kg
4,47 €
Predajca: taleoo

Prémiová dubajská čokoláda l 100 gr. Originálna dubajská umelecká čokoláda l Pistáciová a kadayifová náplň l domáca l PONUKA!
215,70 €/1kg
25,22 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,57 €
Predajca: AllYouNeed

Kokosová mliečna čokoláda couverture, vegánska, 100 g
47,00 €/1kg
4,70 €
Predajca: taleoo

KOKOSOVÁ ČOKOLÁDA S MCT OLEJOM, BEZ PRIDANÉHO CUKRU, BEZLEPKOVÉ KETO40 g - KAKAKO
0,13 €/1kg
5,05 €
Predajca: Biogo

krémové mliečne tyčinky s kakaom, 40 g, značka Vivani
55,00 €/1kg
2,20 €
Predajca: taleoo

Rapunzel 1430245, Mliečna čokoláda, 100 g, 2353 kJ, 566 kcal, 39,07 g, 42,7 g
25,70 €/1kg
2,57 €
Predajca: taleoo

Rapunzel 231074, Mliečna čokoláda, 22 g, 2420 kJ, 581 kcal, 40,03 g, 26,76 g
42,27 €/1kg
0,93 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
ČOKOLÁDA CLASSIC
Čistá “mliečna” čokoláda s rafinovanou Bourbon vanilkovou a štipkou morskej soli.
Zloženie
RAW trstinový cukor*, kakaové maslo*, práškový ryžový nápoj* (14 %) (sušený ryžový sirup*), kakaová hmota*, krupica zo zemných mandlí*, pasta z lieskových orieškov*, Bourbon vanilka*, morská soľ. * z ho kontrolovaného poľnohospodárstva. Môže obsahovať stopy ostatných stromových orechov, nápoja a gluténu.
| Nutričné hodnoty | v 100g |
| Energetická hodnota | 2377 kJ / 570 kcal |
| Tuky | 36,4 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 21,5 g |
| Sacharidy | 57,5 g |
| z toho cukry | 46,7 g |
| Bielkoviny | 1,8 g |
| Soľ | 0,11 g |
ČOKOLÁDA S ORIEŠKAMI
Orechová čokoládová klasika - čistá organická “mliečna” čokoláda s praženými lieskovými orieškami.
Zloženie
RAW trstinový cukor*, kakaové maslo*, lieskové oriešky* (20 %), práškový ryžový nápoj* (11 %), kakaová hmota*, krupica zo zemných mandlí*, pasta z lieskových orieškov*, Bourbon vanilka*, morská soľ. * z ho kontrolovaného poľnohospodárstva. Môže obsahovať stopy ostatných stromových orechov, nápoja a gluténu.
| Nutričné hodnoty | v 100g |
| Energetická hodnota | 2465 kJ / 593 kcal |
| Tuky | 41,5 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 18 g |
| Sacharidy | 48,6 g |
| z toho cukry | 37,5 g |
| Bielkoviny | 4,2 g |
| Soľ | 0,09 g |
BIELA ČOKOLÁDA S VANILKOU
S najlepším korením a najjemnejším kakaovým maslom bielej čokolády zažijete ľahkosť bytia. Žiadne umelé pomôcky, len 100% Bourbon vanilka.
Zloženie
Kakaové maslo* (37 %), RAW trstinový cukor*, práškový ryžový nápoj* (sušený ryžový sirup*), krupica zo zemných mandlí*, Bourbon vanilkový extrakt* (mletý). * z ho kontrolovaného poľnohospodárstva. Môže obsahovať stopy ostatných stromových orechov, nápoja a gluténu.
| Nutričné hodnoty | v 100g |
| Energetická hodnota | 2478 kJ / 595 kcal |
| Tuky | 40,5 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 24,3 g |
| Sacharidy | 56,5 g |
| z toho cukry | 43,1 g |
| Bielkoviny | 0,4 g |
| Soľ | 0,16 g |
BIELY NUGÁT S ORIEŠKAMI
Neodolateľná krémovosť lahodného bieleho lieskovo-orieškového nugátu vás prenesie do kulinárskeho neba.
Zloženie
RAW trstinový cukor*, lieskovooriešková pasta* (23 %), kakaové maslo*, ryžový nápoj v prášku* (11,5 %), lieskovoorieškový krokant* (8 %) (surový trstinový cukor*, lieskové oriešky*, kukuričný glukózový sirup*, karamelový sirup*), Bourbon vanilkovy extrakt*. * z ho kontrolovaného poľnohospodárstva. Môže obsahovať stopy ostatných stromových orechov, nápoja a gluténu.
| Nutričné hodnoty | v 100g |
| Energetická hodnota | 2441 kJ / 586 kcal |
| Tuky | 39 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 15,6 g |
| Sacharidy | 54,3 g |
| z toho cukry | 44 g |
| Bielkoviny | 3,6 g |
| Soľ | 0 g |
ČOKOLÁDA COOKIE
Jedinečná “mliečna” čokoláda s lahodnými kúskami kakaových sušienok.
Zloženie
RAW trstinový cukor*, kakaové maslo*, kakaová hmota*, sušené ryžový nápoj* (13%), kakaové sušienky* (12%) (pšeničná múka, kakaový prášok*, surový trstinový cukor*, slnečnicový olej*, sirup z cukrovej repy*, morská soľ) , lieskové oriešky*, Bourbon vanilka*. * z ho kontrolovaného poľnohospodárstva. Môže obsahovať stopy ostatných stromových orechov, nápoja a gluténu.
| Nutričné hodnoty | v 100g |
| Energetická hodnota | 2337 kJ / 561 kcal |
| Tuky | 35,2 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 20,7 g |
| Sacharidy | 56,1 g |
| z toho cukry | 42,2 g |
| Bielkoviny | 3 g |
| Soľ | 0,01 g |
ČOKOLÁDA MANDLE POMARANČ
Chrumkavé pražené mandle v objatí s ovocnými pomarančovými kúskami a v spojení so zamatovou ryžovou čokoládou.
Zloženie
RAW trstinový cukor*, kakaové maslo*, kakaová hmota*, ryžový nápoj* v prášku (14 %), mandle* sekané (4 %), pomarančový granulát* (3 %), lieskovoorechové pyré*, pomarančový olej*, Bourbon vanilkový extrakt*. * z ho kontrolovaného poľnohospodárstva. Môže obsahovať stopy ostatných stromových orechov, nápoja a gluténu.
| Nutričné hodnoty | v 100g |
| Energetická hodnota | 2367 kJ / 568 kcal |
| Tuky | 36,6 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 20,6 g |
| Sacharidy | 54,9 g |
| z toho cukry | 43,7 g |
| Bielkoviny | 3 g |
| Soľ | 0 g |
ZLOŽENIE
repný cukor*, kakaové maslo* 27%, pohánková múka* 13%, kakaová hmota* 11%, múka z tigrieho orecha*, MANDĽOVÝ olej* 2,5%, Oriešková pasta*, morská soľ*, extrakt z Bourbon vanilky* . (*certifikovanáingrediencia)
POPIS
Kakaový výrobok s mandľovým olejom a pohánkovou múkou.
VÝŽIVOVÁ HODNOTA V 100 g
Energetická hodnota: 2385 kJ /570 kcal
Tuky: 38 g
vrátane nasýtených mastných kyselín: 21 g
Sacharidy: 53 g
vrátane cukrov: 41 g
Bielkoviny: 3,7 g
Soľ: 0,15 g
ALERGÉNNE INFORMÁCIE
Môže obsahovať iné ORECHY, MLIEKO (vrátane laktózy), obilniny obsahujúce lepok.
ODPORÚČANÉ PODMIENKY SKLADOVANIA
Uchovávajte pri izbovej teplote . Chráňte pred teplom.
Som klasická čokoládová tyčinka, len lepšia. Nepotrebujem žiadne živočíšne prísady a jednoducho chutím lahodne. Som ideálna na to, keď máte chuť na malú sladkú prestávku a
čokoláda sa vám jednoducho roztopí v ústach.Vyskúšajte ma, som skutočne lahodná. Som vyrobená z čisto prírodných surovín, neobsahujem sóju, palmový olej, lepok ani laktózu a moje ingrediencie sú fair trade. Moji tvorcovia dbajú na to, aby moje obaly boli udržateľné a bez plastov. 100 % obaly.
Chráni naše životné prostredie, chráni zvieratá a ľudí. Ku každému baleniu iChoc Classic dostanete včelie krmivo Veggie Sweets.Ďalšie informácie o výrobku:Zloženie: repný cukor*, kakaové maslo* 27 %, pohánková múka* 13 %, kakaová hmota* 11 %, múka z tigrieho orecha*, mandľový olej* 2,5 %, dužina z lieskových orieškov*, morská soľ*, extrakt z bourbonskej vanilky*. *
z ho poľnohospodárstva, DE-ÖKO-013. Poľnohospodárstvo EÚ/ mimo EÚ Môže obsahovať stopy iných orechov, mlieka a lepku.
Nevhodné pre osoby s alergiou na mlieko.Výživové údaje na 100 g: Energetická hodnota 2385 kJ / 570 kcal, tuky 38 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 21 g, sacharidy 53 g, z toho cukor 41 g, bielkoviny 3,7 g, soľ 0,15 g,Alergény nájdetevo zvýraznených zložkách. Pred použitím sipozorne prečítajte etiketu nami dodávaných výrobkov. Zloženie, alergény a výživové údaje sa môžu v jednotlivých prípadoch líšiť od informácií na našej webovej stránke; zloženie na etikete je záväzné.
Nový iChoc "Classic Style", teraz s vylepšenou receptúrou a Fairtrade kakaom. Prémiová kvalita, bez lecitínu, 100 % vegánske, Fairtrade kakao.
Pokyny na manipuláciu a skladovanie
Skladujte na suchom mieste mimo dosahu tepla.
- Skladovanie a použitie
- Uchovávajte pri izbovej teplote. Chráňte pred teplom.
- Zloženie
- repný cukor*, kakaové maslo* 27%, pohánková múka* 13%, kakaová hmota* 11%, múka z tigrieho orecha*, MANDĽOVÝ olej* 2,5%, Oriešková pasta*, morská soľ*, extrakt z Bourbon vanilky*
- Výživové údaje
- Energetická hodnota: 2385 kJ /570 kcal Tuky: 38 g vrátane nasýtených mastných kyselín: 21 g Sacharidy: 53 g vrátane cukrov: 41 g Bielkoviny: 3,7 g Soľ: 0,15 g
- Hmotnosť
- 80000 g
- Rozmery
- Hmotnosť: 93 g
- Potravinársky podnik
- ICHOC (czekolady wegańskie)
- Obchodný názov
- FAIR TRADE KAKAOVÁ DOSKA 80 g - ICHOC (VIVANI)
- Výrobca
- ICHOC (czekolady wegańskie)
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 964553
- EAN kód
- 4044889004595
- Skladovanie a použitie
- Uchovávajte pri izbovej teplote. Chráňte pred teplom.
- Zloženie
- repný cukor*, kakaové maslo* 27%, pohánková múka* 13%, kakaová hmota* 11%, múka z tigrieho orecha*, MANDĽOVÝ olej* 2,5%, Oriešková pasta*, morská soľ*, extrakt z Bourbon vanilky*
- Výživové údaje
- Energetická hodnota: 2385 kJ /570 kcal Tuky: 38 g vrátane nasýtených mastných kyselín: 21 g Sacharidy: 53 g vrátane cukrov: 41 g Bielkoviny: 3,7 g Soľ: 0,15 g
- Hmotnosť
- 80000 g
- Rozmery
- Hmotnosť: 93 g
- Potravinársky podnik
- ICHOC (czekolady wegańskie)
- Obchodný názov
- FAIR TRADE KAKAOVÁ DOSKA 80 g - ICHOC (VIVANI)
- Výrobca
- ICHOC (czekolady wegańskie)
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 964553
- EAN kód
- 4044889004595
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

FAIR TRADEVANILKOVÁ DOSKA 80 g - ICHOC (VIVANI)
33,66 €/1kg
3,13 €
Predajca: BioCare

KAKAOVÁ TABUĽKA S KÚSKAMI FAIR TRADEKAKAOVÉ KOKIES 80 g - ICHOC (VIVANI)
32,60 €/1kg
3,13 €
Predajca: BioCare

Lolly Father Christmas - Vegan 15g
79 333,34 €/1kg
1,19 €
Predajca: taleoo

KAKAOVÁ TABUĽKA S KÚSKAMI SLANÝCH PRETLIEK FAIR TRADE80 g - ICHOC (VIVANI)
0,04 €/1kg
5,90 €
-49%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,99 €
Predajca: taleoo

Rapunzel 1430340, Mliečna čokoláda, 100 g, 2389 kJ, 574 kcal, 37,53 g, 52,4 g
0,14 €/1kg
14,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

NOUGÁTOVÁ DOSKA S ORIEŠKOVÝM KROKANTOM FAIR TRADE80 g - ICHOC (VIVANI)
0,04 €/1kg
3,13 €
Predajca: BioCare

Rapunzel 1430295, Mliečna čokoláda, 100 g, 2324 kJ, 557 kcal, 3,54 kg, 55,8 g
26,30 €/1kg
2,63 €
Predajca: taleoo

Niederegger Vegan Caramel Crunch čokoláda s kúskami karamelu 100g
46,80 €/1kg
4,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Tafelová čokoláda – vegánske cesto s škoricou, 80 g | ICHOC
37,38 €/1kg
5,90 €
-49%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,99 €
Predajca: taleoo

KAKAOVÁ DOSKA S ORIEŠKOVÝM FAIR TRADE80 g - ICHOC (VIVANI)
0,04 €/1kg
3,13 €
Predajca: BioCare

krémové mliečne tyčinky s kakaom, 40 g, značka Vivani
55,00 €/1kg
2,20 €
Predajca: taleoo

Lindt Hello Vegan Dark Crunchy Cookie s kúskami tmavých sušienok 100g
44,10 €/1kg
4,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bauck Mühle Cheesecake Brownies zmes na pečenie350g
11,09 €/1kg
3,88 €
Predajca: taleoo

Ferrero Raffaello, Chocolate snacks, 150 g, 2606 kJ, 628 kcal, 33,3 g, 7,2 g
83,53 €/1kg
12,53 €
Predajca: somnia24

Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
20,30 €
Predajca: somnia24

Kinder Brioss, 270 g, 10 kusov
12,00 €/1kg
4,20 €
Predajca: SanmartiniStore

VELECO ZT15 Elektrický skúter - 3-kolesový skúter - Elektromagnetická brzda - Zostavený a pripravený na jazdu - Seniorský skúter - Alarm - 800W modrá
1 255,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Lauftech

Dattel Schokolade – Lieskovo-oriešková príchuť, 56%, 85g | MAKRI
49,67 €/1kg
4,47 €
Predajca: taleoo

Karamelové sušienky Lotus Biscoff 150 ks.
26,39 €/1kg
24,74 €
Predajca: somnia24

Mestemacher fitness chlieb celozrnný ražný s ovsenými a pšeničnými klíčkami 500g
7,50 €/1kg
4,07 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,75 €
Predajca: LAVONIO

tonies 10000320, Figúrka do hracej skrinky, 3 rok / roky, Béžová, Hnedá, Šedá
25,89 €
Predajca: somnia24

Kosmos 604363, 8 rok / roky
23,48 €
Predajca: M_plus_L

Čistá zeleninová polievka – bez tuku, 162 g | CENOVIS
20,63 €/1kg
3,30 €
Predajca: taleoo

RYŽOVÉ VANKÚŠKY S ORIEŠKOM A KAKAOVÝM KRÉMOM, BEZLEPKOVÉ,300 g - KORYTNAČKA
0,04 €/1kg
11,84 €
Predajca: superbrandshop

KAKAOVÝ FUDGE, BEZ MLIEKA, BEZLEPKU,150 g - ME GUSTO (SUPER FUDGE)
0,03 €/1kg
4,49 €
Predajca: Biogo

Bauck Mühle Ovesné chrumkavé müsli Extra čokoláda300g
28,33 €/1kg
8,50 €
Predajca: taleoo

Böhme čokoláda s malinovým krémom 100g
13,10 €/1kg
1,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

kinder 5733 Joy 3 St.
213,33 €/1kg
12,80 €
Predajca: somnia24

Bauck Mühle 487738, 285 g, Ovos, Mango, Raspberry, 386 kJ, 1629 kcal, 7,1 g
29,82 €/1kg
8,50 €
Predajca: taleoo

AREBOS 20L chladiaci box | chladenie a udržiavanie tepla | 12/230V auto a zásuvka
59,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Hmotnosť 80 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
Doprava zdarma



Doprava zdarma

Doprava zdarma


Doprava zdarma

Doprava zdarma
Doprava zdarma



Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42 g)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
42,88 €
Predajca: Heartforcards
24,57 €/1kg

Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 ks | Spender ein 100 Stück



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
48,38 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,95 €
Predajca: Cactula
38,83 €/1kg

Čokoláda Velvet 2,5 kg - biela



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
103,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
41,24 €/1kg

Ferrero | 24x Kinder krémový, mliečny a chrumkavý



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(24)Počet hodnotení: 24
21,99 €
Predajca: Heartforcards
1 157,37 €/1kg

Lindt - LINDOR - Guľôčky MILK 1kg vrecko



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(38)Počet hodnotení: 38
62,45 €
Predajca: AllYouNeed
62,45 €/1kg

Belgická dezertná čokoláda 1kg Brat.pl
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
24,48 €/1kg

Belgická biela čokoláda 500g Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,09 €
Predajca: BRAT_PL
21,41 €/1kg

Hachez Cocoa dArriba horká čokoláda s pomarančom 100g balenie 5
26,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
53,92 €/1kg

Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkom, vanilkovou príchuťou, anjelskou cukrovou vatou a pistáciovým krémom - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0



3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(90)Počet hodnotení: 90
9,88 €
Predajca: Heartforcards
98,80 €/1kg

Toblerone Milk Swiss mliečna čokoláda 35g 24 balení



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
30,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
36,39 €/1kg

Nappo classic v plechovke Nugát s horkou čokoládou 1320g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14
29,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,60 €/1kg

Merci čokoládová tyčinka Mandľový nápoj 100g balenie 15
35,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,95 €/1kg

Hot Wheels Prekvapenie 4-dielna sada Čokoládové vajíčko Detské hračky Zbierka
18,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
558,53 €/1kg

Hachez Delicate Leaves jemná mliečna čokoláda balenie 125 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
91,28 €/1kg

Čokoládové likéry Anthon Berg 219g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
12,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
55,07 €/1kg

Marabou Daim Bites 145g
21,55 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,83 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
109,17 €/1kg

Marabou mliečna čokoláda 170g
21,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
129,35 €/1kg

M&M's Peanut 800g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,59 €/1kg

Feodora Tradition tabuľka jemnej mliečnej čokolády 100g
4,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
43,10 €/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic horká čokoláda 100g
5,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
53,90 €/1kg