5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,44 €
Predajca: e-zooo_com
Plus Depure - 20 kg
90,47 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-6%
84,55 €
Predajca: e-zooo_com
NutriBird Gold Crumble Exoten - 1 kg
10,99 €/1kg
14,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-26%
10,99 €
Predajca: Parrot_Planet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Vedecky podložené zloženie so všetkými živinami, ktoré vaše vtáčatko potrebuje. Zabezpečuje optimálny vývoj úplne zdravých mláďat. Môže sa používať od vyliahnutia až po odstavenie.
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
16,99 €
Predajca: ParrotPlanet_pl
Automatický inkubátor Wiltec na 24 vajec, inkubátor s plne automatickým systémom otáčania, inkubátor s reguláciou teploty a vlhkosti, inkubátor na násadové vajcia
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(108)Počet hodnotení: 108
75,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
NutriBird Lori - 3 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
62,10 €
Predajca: superbrandshop
Bomann WA 7175, Predné plnenie, 7 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(112)Počet hodnotení: 112
384,78 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: BRaUN_Elektro
Relaxdays 10025133, 1 kusov
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays
PawHut klietka pre vtáky s bidielkami, podložkou, odkladacou plochou a hračkami
3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(14)Počet hodnotení: 14
210,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE
NEKTON- E Vitamín E pre vtáky počas hniezdenia 35g
311,71 €/1kg
10,91 €
Predajca: VISO
Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
1,27 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(75)Počet hodnotení: 75
31,85 €
Predajca: boni-shop
Samsung Galaxy A16, 17 cm (6.7"), 1080 x 2340 px, 4 GB, 128 GB, 50 MP, Čierna
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(651)Počet hodnotení: 651
184,97 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: evomag
Nobby – veľké bambusové vtáčie hniezdo, Ø 13 × 6 cm
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(22)Počet hodnotení: 22
9,02 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-19%
7,30 €
Predajca: e-zooo_com
Sud 100L skrutkovacie veko, atest na potraviny, modrá
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: JGS
Sud 200L skrutkovacie veko, atest na potraviny, modrá
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(84)Počet hodnotení: 84
56,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-3%
54,99 €
Doprava zdarma
Predajca: JGS
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Samsung Galaxy Z Flip3 5G SM-F711B, 17 cm (6.7"), 8 GB, 128 GB, 12 MP, Android 11, Čierna
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(144)Počet hodnotení: 144
990,00 €
Predajca: G-Electronics
Ortopedický vankúš 40x80 s prémiovou obliečkou na vankúš
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(37)Počet hodnotení: 37
69,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman
Krmivo na podstielku | krmivo pre voľne žijúce vtáctvo po celý rok | krmivo pre voľne žijúce vtáctvo 4 ročné obdobia | krmivo na podstielku pre voľne žijúce vtáctvo (10 kg)
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(169)Počet hodnotení: 169
25,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-32%
17,58 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA
Proso žlté 1 kg
38,55 €/1kg
45,87 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-15%
38,55 €
Predajca: e-zooo_com
Držiak na TV Univerzálny držiak na stenu TV do 35 kg 13-42" palcov
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(212)Počet hodnotení: 212
10,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics
Oropharma Ferti-Vit - 25 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
14,97 €
Predajca: VISO
Oropharma Calci-Lux - 500 g
69,94 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
34,97 €
Predajca: VISO
Hniezdo pre kanárika Nobby vrátane držiaka Ø 9 cm
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(13)Počet hodnotení: 13
9,59 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-18%
7,84 €
Predajca: e-zooo_com
Odpadkový kôš 2x25 litrov Duo Bin - farba: čierna
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(189)Počet hodnotení: 189
22,41 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-4%
21,34 €
Predajca: Special-trends
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Sýkorkový knedlík 200 x cca 90 gramov bez sieťky
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(19)Počet hodnotení: 19
64,19 €
Doprava zdarma
Predajca: boni-shop
3,13 €/1kg
Sýkorka knedľa Premium s hmyzom 200 x cca 90 gramov bez sieťky Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(65)Počet hodnotení: 65
39,84 €
Predajca: boni-shop
2,21 €/1kg
Sýkorkový knedlík 100 x cca 90 gramov bez sieťky
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(19)Počet hodnotení: 19
47,65 €
Doprava zdarma
Predajca: boni-shop
5,29 €/1kg
Sýkorka knedlík premium s hmyzom 100 x cca 90 gramov so sieťkou
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(65)Počet hodnotení: 65
26,19 €
Predajca: boni-shop
2,91 €/1kg
Sýkorkový knedlík 100 x cca 90 gramov so sieťkou
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(19)Počet hodnotení: 19
50,57 €
Doprava zdarma
Predajca: boni-shop
5,62 €/1kg
Sýkorka knedľa Premium s hmyzom 100 x cca 90 gramov bez sieťky Krmivo pre vtáky Krmivo pre divé vtáky
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(65)Počet hodnotení: 65
27,03 €
Predajca: boni-shop
2,41 €/1kg
Krmivo pre voľne žijúce vtáky 30 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(133)Počet hodnotení: 133
36,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh
Krmivo pre voľne žijúce vtáky 10 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(133)Počet hodnotení: 133
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh
Krmivo pre voľne žijúce vtáky 20 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(133)Počet hodnotení: 133
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh
Krmivo pre voľne žijúce vtáky 15 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(133)Počet hodnotení: 133
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh
Krmivo pre voľne žijúce vtáky 5 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(133)Počet hodnotení: 133
16,78 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-10%
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh
Krmivo pre voľne žijúce vtáky 3 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(133)Počet hodnotení: 133
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh
Krmivo pre voľne žijúce vtáky 1 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(133)Počet hodnotení: 133
9,58 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-16%
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh
NutriBird Lori - 3 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
62,10 €
Predajca: superbrandshop
Bestseller
Krmný hrach 20 kg Hrach s vysokým obsahom bielkovín Krmivo pre zvieratá Krmná zmes Medziplodin
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,90 €
5% poukaz
Predajca: FRANCLEAN
0,85 €/1kg
Konopné semená 15 kg nelúpané, bielkoviny, krmivo pre vtáky, voľne žijúce vtáky, kone, hydina, GiDeli
64,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh
Krmná pšenica 25 kg – pšeničné zrná pre sliepky, kačice, husi, holuby – krmivo pre hydinu a vtáky
15,90 €
5% poukaz
Predajca: FRANCLEAN
0,64 €/1kg
Beduco 15kg Papageien Supreme Obst Nr.64
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
93,13 €
Predajca: e-zooo_com
6,21 €/1kg
Beduco 20 kg Veľký kŕmidlo pre papagáje so slnečnicovými semenami č. 69
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
93,75 €
Predajca: e-zooo_com
4,69 €/1kg
Slnečnicové semená 25 kg, lúpané, prírodné krmivo pre vtáky, voľne žijúce vtáky, zimné krmivo GiDeli
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2