Špecifické doplnkové krmivo pre všetky druhy korytnačiek - doplnkové krmivo.
Obsahuje optimálny podiel bielkovín a vlákniny pre zdravý rast, vyvážený podiel vápnika a fosforu (2:1) pre primeraný rast panciera a vývoj kostí. Obsiahnuté multivitamíny a minerály posilňujú imunitný systém.
Návod na kŕmenie: podávajte toľko krmiva, koľko vaša korytnačka zje za 12 hodín.
Zloženie: zelenina, ryby a výrobky z rýb, minerálne látky, mäkkýše a kôrovce. Kvalitatívne vlastnosti: bielkoviny 9 %, vlhkosť 10 %, oleje a tuky 0,8 %, hrubý popol 10 %, hrubá vláknina 22 %, vitamín A 2990 IU/kg, vitamín D3 187 IU/kg, vitamín E (alfatokoferol) 10 mg/kg.
Doplnkové krmivo pre korytnačky Tetra Tortoise 250 ml
Doplnkové krmivo pre korytnačky Tetra Tortoise 250 ml
7,21 €
28,84 € / 1l
plus 3,20 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
so 3. – st 7. októbra
Nenechajte si ujsť!
Doplnky stravy pre terárijné zvieratá a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Ďalšie informácie o reklame
Pecute transport box mačka skladacie pes dopravca taška S-M-L
116,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Ďalšie informácie o reklame
Prepravný box pre mačky Priedušná taška pre psov 6 kg sivá 44 x 33 x 32,5 CM
91,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Ďalšie informácie o reklame
Batoh Nobby "EXTEND" hnedý 32 x 28 x 41 cm
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
76,93 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-3,00 €
73,93 €
Predajca: e-zooo_com
Ďalšie informácie o reklame
Nobby Traveller PLUS D x Š x V: 70 x 52 x 52 cm modrá / sivá
105,34 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-9%
12,97 €
Predajca: superbrandshop
VITAKRAFT Granule pre plazy 1 l
19,60 €/1l
19,60 €
Predajca: VISO
TESTUDO Herbs (500 g)
57,06 €/1kg
28,53 €
Predajca: e-zooo_com
Krmivo Tetra Repto Min Junior 100ml
37,90 €/1l
3,79 €
Predajca: STREFA
Oplatková zmes 250 ml
52,40 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,10 €
Predajca: STREFA
Tetra Pleco Veggie Wafer 250 ml [T199118]
40,48 €/1l
10,12 €
Predajca: Eoshop
Nekton Tonic R 500G - prípravok na podporu rastu pre plazy
111,98 €/1kg
55,99 €
Predajca: ParrotPlanet_pl
Nekton Rep 700G - Vitamínový doplnok pre plazy a obojživelníky
144,27 €/1kg
100,99 €
Predajca: ParrotPlanet_pl
NEKTON Tonic R 100g - Vývojový prípravok pre plazy
139,90 €/1kg
13,99 €
Predajca: ParrotPlanet_pl
Krmivo pre múčnatky, cvrčky a kŕmny hmyz 100g
11,99 €/1kg
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Špecifické doplnkové krmivo pre všetky druhy korytnačiek - doplnkové krmivo.
Obsahuje optimálny podiel bielkovín a vlákniny pre zdravý rast, vyvážený podiel vápnika a fosforu (2:1) pre primeraný rast panciera a vývoj kostí. Obsiahnuté multivitamíny a minerály posilňujú imunitný systém.
Návod na kŕmenie: podávajte toľko krmiva, koľko vaša korytnačka zje za 12 hodín.
Zloženie: zelenina, ryby a výrobky z rýb, minerálne látky, mäkkýše a kôrovce. Kvalitatívne vlastnosti: bielkoviny 9 %, vlhkosť 10 %, oleje a tuky 0,8 %, hrubý popol 10 %, hrubá vláknina 22 %, vitamín A 2990 IU/kg, vitamín D3 187 IU/kg, vitamín E (alfatokoferol) 10 mg/kg.
Doplnkové krmivo pre korytnačky Tetra Tortoise 250 ml
Držiak na televízor LEADZM, pre televízory s uhlopriečkou 26 až 50 palcov, s vodováhou, nastaviteľný (naklápateľný a otočný), pre štandardy VESA do rozmeru 200x200, nosnosť do 30 kg, čierna farba
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(357)Počet hodnotení: 357
25,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom
PawHut Terárium pre plazy Sklenené terárium s teplomerom a kovovou konštrukciou 50x30x25 cm
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
94,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE
49cm bábika pre bábätká ručne vyrobená silikónová bábika
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(94)Počet hodnotení: 94
76,98 €
10% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce
Hengda Wood Tiles 55-dlaždíc sada 5m² vhodné ako terasové dlaždice a balkónové dlaždice click dlaždice z akáciového dreva mozaika 30x30 cm pre záhradu terasu balkón
198,99 €/1m²
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(52)Počet hodnotení: 52
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(297)Počet hodnotení: 297
57,44 €
Predajca: Whooki
Wiltec voľný výbeh pre králiky 180 x 75 x 75 cm, vonkajší výbeh a búda pre malé zvieratá pre králiky, zajace, morčatá, voľný výbeh ako králikáreň
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(122)Počet hodnotení: 122
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
SONGMICS Stojan na oblečenie 2 police kovový rám úspora miesta
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(62)Počet hodnotení: 62
69,42 €
Predajca: Lumarko
Sony Playstation 5 Slim, PlayStation 5, Čierna, Biela, 16384 MB, GDDR6, 448 GB/s, AMD
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(162)Počet hodnotení: 162
1 013,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
FEANDREA škrabadlo väčšie, 141 cm, hrubý stĺp, stabilné, proti prevráteniu čierne
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(738)Počet hodnotení: 738
145,59 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Odpočívadlo a škrabadlo pre mačky Amy 27027, strom pre mačky s jaskyňami, spacími plochami, rebríkmi a sisalovými kmeňmi, stabilný, sivý, 170 cm
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(526)Počet hodnotení: 526
85,00 €
Predajca: Kokiska
Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2790)Počet hodnotení: 2790
51,90 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-3%
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH
Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(4607)Počet hodnotení: 4607
129,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH
Kyslá rašelina na čučoriedky Záhradníctvo 50L
0,46 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
22,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Terárium pre plazy D40-015V02, kŕmidlo pre plazy, sklo, s teplomerom, box pre plazy, 50 x 30 x 35 cm
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(8)Počet hodnotení: 8
104,90 €
10% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE
Bestseller
PawHut Drevený domček pre korytnačky Výbeh pre korytnačky s hlavnými domčekmi, sivý
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(19)Počet hodnotení: 19
89,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE
Relaxdays 10022823, 1 kusov
3,2Priemerné hodnotenie: 3,2 z 5(6)Počet hodnotení: 6
54,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays
PawHut Drevený domček pre korytnačky, výbeh pre korytnačky s hlavnými domčekmi, žltý
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(19)Počet hodnotení: 19
94,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE
Krmivo pre korytnačky Tetra Gammarus
48,00 €/1l
12,00 €
Predajca: e-zooo_com
Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 90 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(4607)Počet hodnotení: 4607
89,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH
SONGMICS Klietka pre malé zvieratá, vonkajší výbeh s podlahovými panelmi, 143 x 73 x 46 cm, biela
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(460)Počet hodnotení: 460
32,92 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-5%
31,08 €
Predajca: TR8
Juwel Auslaufgehege für Schildkröten terracotta, Freilauf für Schildkrötenhaus
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
173,25 €
Doprava zdarma
Predajca: MCT_MultiChannelTrade
Dvojitý skleník Wiltec z hliníka, 100 x 120 x 40 cm, zeleninový záhon s uzamykateľnou strechou a 4 krídlami, odolný voči poveternostným vplyvom, ochrana proti UV žiareniu
3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(57)Počet hodnotení: 57
61,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
PawHut Drevený domček pre korytnačky s hlavnými domčekmi, modrý
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
97,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.