4,6



Na základe 24 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Yves Saint Laurent Y Pour Homme Woda perfumowana, 200ml701,30 €/1l
140,26 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Nasomatto Baraonda Perfum, 30ml4 848,00 €/1l
145,44 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Moncler Sunrise pour Homme, Muži, 60 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Citrón, šalviový olej, Muškátový orech, Semiš, Incense, Pačuli, Vetiver1 094,17 €/1l
65,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Versace Pour Homme Oud Noir Woda perfumowana, 100 ml890,20 €/1l
89,02 €
Predajca: PerfumTraders

Moncler, Pour Femme, Eau de Parfum, Für Frauen, 7.5 ml *Miniatur
1 700,00 €/1l
12,75 €
Predajca: NutraBestBG

Moncler Pour Homme, Woda perfumowana, zapas, 150ml
329,93 €/1l
49,49 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Moncler Pour Femme, Ženy, 60 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Bergamot, Heliotrope, Jazmín
834,17 €/1l
50,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Moncler Sunrise pour Homme, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Citrón, šalviový olej, Muškátový orech, Semiš, Incense, Pačuli, Vetiver
722,80 €/1l
72,28 €
Predajca: somnia24

Moncler Sunrise Pour Femme, Ženy, 100 ml, Tekutý parfém, Hruška, Kvetinový, Santalové drevo
668,50 €/1l
66,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Kenzo L'eau Ambree Edp, 50 ml
1 090,40 €/1l
54,52 €
Predajca: PerfumTraders

Givenchy L’Interdit Parfum 12,5 ml
2 296,00 €/1l
28,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Salvatore Ferragamo Parfum Subtil EDP 50 ml
2 180,00 €/1l
109,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Salvatore Ferragamo - Calimala EDP 100ml
1 525,10 €/1l
152,51 €
Predajca: PerfumTraders

Givenchy Very Irresistible Intene EDP 50 ml
2 700,00 €/1l
135,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Yves Saint Laurent L'Homme Woda perfumowana, 100 ml
943,90 €/1l
94,39 €
Predajca: PerfumTraders

Lanvin Jeanne Woda perfumowana, 100ml
292,60 €/1l
29,26 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Lanvin Arpege Parfumovaná Voda, 100ml
406,53 €/1l
30,49 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Prvý parfum Moncler - zrodený v horách, nosený v uliciach mesta. Ožijú spolu s vašou predstavivosťou. S nimi sa vyjadríte ako nikdy predtým. Vyostrite svoje zmysly drevito-aromatickou vôňou s iskrivými, zmyselnými akordmi. Ich dizajn bol inšpirovaný čutorkou - naplniteľnou nádobou na vodu, ktorú používali prieskumníci na horských expedíciách.
Nóty vône:
Vrchné tóny : zelené tóny, šalvia muškátová
Srdcová nóta: borovica
Základné tóny: santalové drevo, vetiver, céder, jantár
Moncler Eau de Parfum 7,5ml
Moncler Pour Homme Woda perfumowana, 7.5 ml
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 7.5 ml
- Zloženie
- Moncler Pour Homme Woda perfumowana, 7.5 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3386460126267
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 7.5 ml
- Zloženie
- Moncler Pour Homme Woda perfumowana, 7.5 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3386460126267
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Moncler Pour Homme, Woda perfumowana, 60ml
789,17 €/1l
47,35 €
Predajca: somnia24

Moncler Pour Homme Woda perfumowana, 100ml
600,80 €/1l
60,08 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Moncler Pour Homme Parfém s Vôňou, 150ml
572,13 €/1l
85,82 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Moncler, Pour Femme, Eau de Parfum, Für Frauen, 7.5 ml *Miniatur
1 700,00 €/1l
12,75 €
Predajca: NutraBestBG

Moncler Pour Homme, Woda perfumowana, zapas, 150ml
329,93 €/1l
49,49 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Moncler Pour Femme, Ženy, 60 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Bergamot, Heliotrope, Jazmín
834,17 €/1l
50,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Moncler Sunrise Pour Femme, Ženy, 100 ml, Tekutý parfém, Hruška, Kvetinový, Santalové drevo
668,50 €/1l
66,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Moncler Pour Femme, Ženy, 100 ml, Doplňovacia fľaša, Bergamot, Heliotrope, Jazmín, Vanilka, Drevo
505,00 €/1l
50,50 €
Predajca: PerfumTraders

Moncler Pour Femme Parfémovaná Voda, 150ml
437,67 €/1l
65,65 €
Predajca: PerfumTraders

Moncler Sunrise pour Homme, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Citrón, šalviový olej, Muškátový orech, Semiš, Incense, Pačuli, Vetiver
722,80 €/1l
72,28 €
Predajca: somnia24

Moncler Sunrise pour Homme, Muži, 60 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Citrón, šalviový olej, Muškátový orech, Semiš, Incense, Pačuli, Vetiver
1 094,17 €/1l
65,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Jean Paul Gaultier Scandal, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Gardénia, Med, Pačuli
1 857,33 €/1l
55,72 €
Predajca: PerfumTraders

Moncler Sunrise Pour Femme, Ženy, 60 ml, Tekutý parfém, Hruška, Kvetinový, Santalové drevo
1 023,00 €/1l
61,38 €
Predajca: Parfumtoi

Moncler Pour Femme parfumovaná voda 100 ml + SG 100 ml + BC 100 ml
205,73 €/1l
61,72 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
1 708,33 €/1l
102,50 €
Predajca: Novada-Shop

Lattafa Perfumes - Fakhar Gold EDP 100ml
237,50 €/1l
23,75 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Sada pohárov na víno s objemom 300 ml v balení po 6 pohároch na čierne červené víno Poháre na biele víno Pohár na víno
26,99 €
Predajca: Sendez_GmbH

Moncler Pour Femme EDP náplň 150 ml W
384,20 €/1l
57,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
249,70 €/1l
24,97 €
Predajca: Glamperfeu

Dior (Christian Dior) Sauvage čistý parfém pre mužov 200 ml
1 097,30 €/1l
219,46 €
Predajca: PerfumTraders

Korekčné sérum na tmavé škvrny Axis-Y rozjasňuje a hydratuje - 50 ml
219,80 €/1l
10,99 €
Predajca: LaRoseCare

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
79% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
79%8% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
8%8% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
8%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%4% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
4%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top Megaaaaaa
Objem 0,15 l
Ďakujem za rýchle dodanie. Super rýchle super presné skvelý produkt za bezkonkurenčnú cenu. Bol super zabalený a vôňa je úžasná. Kedykoľvek by som si u vás objednala znova. Ďakujem ďakujem ďakujem ďakujem
Hodnotenie z 2. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Znova a znova
Objem 0,06 l
Vôňa je skvelá. Avšak len pre mužov so štýlom, ktorí myslia na seba a sú prízemní. Nie pre odvážlivcov, egoistov, machrov alebo gaučových hrdinov. Vôňa je veľmi zemitá, mužná a vonia po cédrovom dreve a citrusoch. Odporúčanie
Hodnotenie z 17. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrá drevitá vôňa
Objem 0,1 l
Veľmi dobrá drevitá vôňa pre mužov. Kvalitný originálny flakón. Rýchle dodanie s Kauflandom. Veľmi dobrá cena.
Hodnotenie z 1. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Pre mňa geniálne
Objem 0,06 l
Rýchle dodanie za výhodnú cenu Top!
Hodnotenie z 2. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie
Objem 0,1 l
Príjemná vôňa. Čo viac si môže zberateľ vôní priať. Moje odporúčanie.
Hodnotenie z 25. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Úžasná fľaša a vôňa
Objem 0,15 l
Veľmi pekný darček, viac nie je možné
Hodnotenie z 1. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Darček pre muža
Objem 0,06 l
Veľmi dobre vonia a prišiel rýchlo.
Hodnotenie z 4. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfumy
Objem 0,15 l
Veľmi dobrý
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
296,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2413)Počet hodnotení: 2413
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l