5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
3-Algae Tablets B (250 ml)138,16 €/1l
34,54 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Cichlid Red&Green Medium Sticks (1000 ml)36,31 €/1l
36,31 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Aquaforest Tekutá Artémia 250 Ml84,95 €/1l
28,98 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Pleco's Tablets (250 ml)143,40 €/1l
35,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

S.A.K. 55 130 g (300 ml) veľkosť 1
8,91 €
Predajca: VISO

S.A.K. mix 130 g (300 ml) veľkosť 1
9,60 €
Predajca: VISO

Biorept W (1000 ml)
13,57 €/1l
20,90 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,57 €
Predajca: superbrandshop

Supervit Granulat (250 ml)
62,12 €/1l
15,53 €
Predajca: e-zooo_com

Guppy (250 ml)
55,56 €/1l
13,89 €
Predajca: e-zooo_com

Cichlid Omnivore S (1000 ml)
34,76 €/1l
34,76 €
Predajca: e-zooo_com

Cichlid Omnivore S (250 ml)
39,96 €/1l
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Spiruline 36% Mini Granulé (100 ml)
118,90 €/1l
15,36 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,89 €
Predajca: superbrandshop

Spirulina Granulat (250 ml)
44,52 €/1l
15,70 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,13 €
Predajca: superbrandshop

Vitality & Color Granulat 250ml
65,32 €/1l
16,33 €
Predajca: e-zooo_com

TetraPro Energy - 250 ml
137,76 €/1l
34,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Discus Granulato D-50 Plus (100 ml)
111,50 €/1l
11,15 €
Predajca: e-zooo_com
![Obrázok produktu pre Tetra Tetrawafer Mix 250 ml [T198890]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/d9bbcee9f4c5db6292e06171c7d4fbc2.webp)
Tetra Tetrawafer Mix 250 ml [T198890]
44,72 €/1l
12,98 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,18 €
Predajca: Eoshop

TetraPro Colour - 250 ml
118,08 €/1l
29,52 €
Predajca: e-zooo_com

TetraPro Colour 500ml
32,58 €/1l
16,29 €
Predajca: STREFA

Axolotl Sticks (250 ml)
28,88 €/1l
15,31 €
-52%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,22 €
Predajca: superbrandshop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Kompletné extrudované krmivo pre krevety a raky. Je vysoko stráviteľné, pomaly klesá ku dnu, nezakaluje vodu a nerozpadá sa. Vynikajúce zloženie poskytuje dostatok živín na tvorbu schránok, drezúru a zabezpečuje optimálny rast a zdravý vývoj kreviet a rakov.
Zloženie: múčka z kôrovcov, pšenica, sušené riasy Spirulina, Chlorella, sójový extrahovaný šrot, rybia múčka, kukurica, lucernová múčka, múčka z morských rias, lososový olej, pšeničné klíčky, sušená mrkva, fosforečnan vápenatý.
Analytické zložky: obsah bielkovín 40 %, obsah tuku 5 %, obsah anorganických látok 15 %, vláknina 4,9 %.
Prísady/kg: vitamíny: A (3a672a) 15800 m.j., C (3a300) 120 mg, D3 (3a671) 1200 m.j., farbivá: astaxantín (2a161j) 75 mg, stopové prvky: Fe (3b103) 19 mg, Mn (3b502) 25 mg, Zn (3b603) 24 mg, s antioxidantmi.
Kŕmna dávka: Kŕmte dvakrát denne, neprekrmujte.
Nie je určené na ľudskú spotrebu! Skladujte na suchom a chladnom mieste!
- Hmotnosť
- 75 g
- Objem
- 0.15 l
- Obsah vlhkosti
- 8%
- Typ krmiva
- Kompletné krmivo
- Prídavné látky
- Doplnkové látky/kg: vitamíny: A (3a672a) 15800 m.j., C (3a300) 120 mg, D3 (3a671) 1200 m.j.; farbivá: astaxantín (2a161j) 75 mg; stopové prvky: Fe (3b103) 19 mg, Mn (3b502) 25 mg, Zn (3b603) 24 mg; s antioxidantmi.
- EAN kód
- 8595202832327
- Číslo od výrobcu
- 3232
- Výrobca
- PADU
- Registračné číslo
- αCZ 801938-01
- Hmotnosť
- 75 g
- Objem
- 0.15 l
- Obsah vlhkosti
- 8%
- Typ krmiva
- Kompletné krmivo
- Prídavné látky
- Doplnkové látky/kg: vitamíny: A (3a672a) 15800 m.j., C (3a300) 120 mg, D3 (3a671) 1200 m.j.; farbivá: astaxantín (2a161j) 75 mg; stopové prvky: Fe (3b103) 19 mg, Mn (3b502) 25 mg, Zn (3b603) 24 mg; s antioxidantmi.
- EAN kód
- 8595202832327
- Číslo od výrobcu
- 3232
- Výrobca
- PADU
- Registračné číslo
- αCZ 801938-01
Hodí sa k tomu

Nobleza – Nano akvárium s LED osvetlením a filtračným systémom, tropické akváriá, 7 litrov, biele
106,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Tetra Min 1l
12,35 €/1l
12,35 €
Predajca: VISO

Akvárium Aquascaping Kit 5 v 1 Súpravy nástrojov z nehrdzavejúcej ocele pre akváriové rastliny Kliešte Nožnice Špachtle
25,10 €
Predajca: odsellingaaa

vidaXL Akváriové filtračné čerpadlo s aktívnym uhlím 600 l/h
17,07 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Dennerle Corner Filter 40, 40 L, 40 L
107,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

48 cm LED akvarijná lampa, osvetlenie pod vodou, stmievateľné, 3 režimy osvetlenia s časovačom
22,29 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

SunSun JP-092 Vnútorný filter akvárium s čerpadlom 250 l/h 3W Rohový filter S pre malé akvárium do 40 l
10,49 €
Predajca: WilTec

Vodné ozdoby "Korene" 15,0 x 8,0 x 17,5 cm
197,87 €/1m
29,68 €
Predajca: e-zooo_com

Jopassy 18W 45-70cm LED akvárium s časovačom sladkovodné akvária RGB korytnačky
48,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A++.
Predajca: Yuet-Chi

Ohrievacia tyč do akvária 300 W, podvodný ohrievač do akvária s vodotesným termostatom, ponorná ohrievacia tyč do akvária na reguláciu teploty
28,60 €
Doprava zdarma
Predajca: elezone

Rádiobudík Bearware, digitálny rádiobudík s automatickým stmievaním, funkciou Snooze, pamäťou 15 FM rádií
34,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach

JBL Cristal Profi Greenline e1902 JBL
344,45 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Dehner Aqua akvarijný piesok, zrnitosť 0,4 - 1,2 mm, 5 kg, čierny
78,68 €/1m
29,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Termoregulačný tavič 300 W
66,26 €/1m
33,53 €
Predajca: VISO

SunSun HW-603B akváriový vonkajší filter 400 l/h s 3 filtračnými hubkami a 1 filtračným rúnom, filtračným médiom, filtračným čerpadlom
41,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

Dennerle 5865, Foam filter, 3 kusov
52,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

SunSun HW-702B externý akváriový filter 1000 l/h 24 W s 9 W UVC a 3 stupňovým filtrom
100,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

Flamingo Sand Loire, 10 kg
2,39 €/1kg
35,05 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

LED osvetlenie do akvária na pripnutie, osvetlenie do akvária s otočnou hlavicou, biele LED diódy, osvetlenie pre útesové koraly a vodné rastliny
28,32 €
Doprava zdarma
Predajca: elezone

Súpravy vzduchových čerpadiel do akvária – vzduchové čerpadlo s kyslíkom a spätnou klapkou na hadici, vzduchová kamienka do akvária
259,29 €/1m
22,04 €
Doprava zdarma
Predajca: elezone

AquaT 25W akváriový ohrievač Happet
19,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

100W 287 LED lampa na rastliny s plným spektrom svetla 3 režimy svetla vnútorná rastlina rastie lampa na rastliny
54,79 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

LogiLink ID0185, Kábel, USB, Membránový spínač kláves, QWERTY, RGB LED, Čierna
34,05 €
Predajca: Warehouse

Google multimediálne centrum Chromecast TV HD
485,27 €
Predajca: Technology-Germany

Bomann WA 7175, Predné plnenie, 7 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
384,78 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: BRaUN_Elektro

Ferrarium nematódy proti slimákom na 20m²
21,65 €
Predajca: Ferrarium

Guppy (250 ml)
55,56 €/1l
13,89 €
Predajca: e-zooo_com

Ponorný ohrievač pre akváriá a akvaristické nádoby, nastavenie teploty 220–240 V
26,50 €
Doprava zdarma
Predajca: elezone

Whisiskey - karafa na whisky - darčeky pre mužov - kompletná sada na whisky - glóbus - 900ML - 4 kameňov na whisky, 2 pohárov na whisky a nálevky
90,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 22. septembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,15 lHmotnosť 0,075 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Krmivo pre akváriá MIX-TABLET – priľnavé tabletky, zmes, 1 kg
29,99 €
Predajca: TD_STONES
29,99 €/1kg

3-Algae Tablets B (250 ml)
34,54 €
Predajca: e-zooo_com
138,16 €/1l

Cichlid Red&Green Medium Sticks (1000 ml)
36,31 €
Predajca: e-zooo_com
36,31 €/1l

Krmivo pre akváriové ryby Basic-Mix – kompletné krmivo pre guppy a molízie, ekologické balenie, 250 g
19,99 €
Predajca: TD_STONES

Aquaforest Tekutá Artémia 250 Ml



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,98 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
84,95 €/1l

Biorept W (1000 ml)
20,90 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,57 €
Predajca: superbrandshop
13,57 €/1l

Cichlid Herbivore S (1000 ml)
34,47 €
-53%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
15,99 €/1l

TROPICAL Cichlid Red&Green Large Sticks 1000ml/300g tyčinky pre stredné veľké všežravé cichlidy, 6963736
17,98 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
14,99 €/1l

Krmivo pre akváriové ryby BASIC-MIX – kompletné krmivo 500 ml v ekologickom obale
8,99 €
Predajca: TD_STONES
179,80 €/1kg

Supervit Granulat (250 ml)
15,53 €
Predajca: e-zooo_com
62,12 €/1l

Vločkové krmivo Tropical Supervit 250 ml
12,07 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
35,96 €/1l

Guppy (250 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,89 €
Predajca: e-zooo_com
55,56 €/1l

Granulované potraviny Tropical Nanovit granulát 100 ml
12,33 €
Predajca: e-zooo_com
123,30 €/1l

Potravinové tablety Tropical 3-Algae Tablets B 50 ml
12,88 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
199,80 €/1l

Pleco's Tablets (50 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,12 €
Predajca: e-zooo_com
282,40 €/1l

Vločkové krmivo Tropical Guppy 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,44 €
Predajca: e-zooo_com
104,40 €/1l

Potravinové tyčinky Tropical Caridina Nano Sticks 10 g
9,45 €
Predajca: e-zooo_com
945,00 €/1kg

Cichlid Carnivore S (250 ml)
13,89 €
Predajca: e-zooo_com
55,56 €/1l

TROPICAL Shrimp Sticks 100ml/55g tyčinky pre sladkovodné a morské kerevety, 6963363
11,42 €
Predajca: e-zooo_com
114,20 €/1l

TROPICAL Crusta Sticks 100ml/70g krmivo vo forme tyčiniek pre trpasličie krevetky, 6963343
12,97 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
89,90 €/1l